Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Myszoskoczkek... POMOCY  (Przeczytany 561 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hipolito

  • Gość
Myszoskoczkek... POMOCY
« : 2005-04-10, 21:54 »
Mam myszoskoczka niecaly tydzien... Codziennie daje mu jesc z reki, jak je delikatnie go glaskam, a on caly zcas sie boi jak nie je to nie daje sie glaskac boi sie jak go biore na rece... :( Czy to normalne? PO jakim czasie wasze zwierzaki sie oswajaly? POMOCY! Albo co robie zle... Najlepszy sposob na oswajanie!?
Zapisane

Kira

  • Gość
Myszoskoczkek... POMOCY
« Odpowiedź #1 : 2005-04-10, 22:16 »
przedwszstkim na poczatek troche spokoju ja dawłam sredno 3 dnia by zwierzak sie zaklimatyzował  a potem dopiero zaczynałm głaskac
nie odrazu pierszego dnia
 zwierzak potrzebuje czasu musi zaakceptowac nowa klatke nowe otoczenie  :roll:
Na poczatku jedzenie powinienes dawac w misce tak cie potraktuje jako podajnik i bedze cały czas gryzł i uciekał :( i nie bedze chcał na rece
 powoli wprowadzaj reke do klatki zadnych gwałtownych ruchów   :roll:  moze skubac ty musisz toznosci nie odrazu uciekac z reka  :lol:
powoli duzo cierpliwości :)
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Re: Myszoskoczkek... POMOCY
« Odpowiedź #2 : 2005-04-11, 16:12 »
Cytat: hipolito
Mam myszoskoczka niecaly tydzien...


Czasem potrzeba i miesiąca, więc spokojnie ;)
Sposób na oswojenie? www.myszoskoczek.glt.pl
Z reguły właściciele karmią myszoskoczki z ręki, i małe się po pewnym czasie oswajają. Potrzeba cierpliwości i miłości - pamiętaj, że zwierzęta wyczuwają nasze humory, i jeśli podejdziesz do nich np. wściekły - będą się Ciebie bać. Pierwsze chwile są najważniejsze.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Re: Myszoskoczkek... POMOCY
« Odpowiedz #2 : 2005-04-11, 16:12 »

Kira

  • Gość
Myszoskoczkek... POMOCY
« Odpowiedź #3 : 2005-04-12, 15:46 »
a ajk zachowywały sie w zoologiku  byly energiczne/ towarzyskie jak zajmował sie nimi wlascicel sklepu :) ???
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 24 zapytaniami.