Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 1572 1573 [1574] 1575 1576 ... 1593   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1514420 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47190 : 2018-10-01, 18:30 »
A cóż to, chłopa z domu wyrzucasz? ;) Niepożyteczny nic a nic? To wywalić... ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47191 : 2018-10-09, 06:21 »
Rozbieżne cele życiowe? :P

Z tym panem spaceruję, to ten co był kupiony jako labrador :D


Lubię futrzaka, ale nie jestem go pewna. Słodka psina, ale narwany, no i wydaje mi się, że hormony go gonią, stąd te jego huśtawki :mysli: Ale jego właściciel broni mu jajek, jak niepodległości.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47192 : 2018-10-12, 09:46 »
Pigusek złapał kaszel kenelowy :roll: Już jest dużo lepiej, ale bardzo kaszlał i smarkał... Dostał zastrzyki z antybiotykiem, antybiotyk w tabletkach i różne specyfiki na wzmocnienie... Dziś idziemy do kontroli i chyba to nie koniec leczenia, bo z noska jeszcze się lekko sączy. Ale apetyt i wigor dopisują ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47192 : 2018-10-12, 09:46 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47193 : 2018-10-12, 20:30 »
O kurcze, bidna Pigwa. Dobrze, że już lepiej. Trzymam kciuki za zdrówko.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47194 : 2018-10-21, 09:48 »
Co i pigwutka?


Ja się właśnie dowiedziałam, że do grona ras polskich dołączył polski spaniel myśliwski - umknęło mi :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47195 : 2018-10-23, 12:09 »
Pigalanka ma się już dobrze, tzn. nie kaszle i nie smarka :) Tyle psów "przerobiłam", a nie wiedziałam, że potrafią tak smarkać... Na widok pierwszego... wytworu ;) myślałam, że to TZ kapnął na podłogę sporą porcją maści z diabelskiego pazura, bo jakaś różowawa, maściowata substancja leżała sobie na parkiecie... Dobrze, że go tą porcyjką nie nasmarowałam, bo całkiem sporo jej leżało :lol: Zresztą kto wie, może by mu pomogła na te jego bóle... :D

Przez trzy niedziele Pigusek zostawał sam w domu, kiedy mu jechaliśmy do Lulki na niedzielny obiad... W tę niedzielę już pojechał z nami i ledwo wszedł do mieszkania, chwycił w pysk zieloną piłeczkę tenisową, o którą przed chorobą dwa stworki się pobiły... :roll: Kotłowały się pod stołem jak wściekłe. W domu jest kilka piłek, ale każde chce mieć właśnie tę... Może chodzi o kolor, jakoś ponętnie ją postrzegają, czy co...
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47196 : 2018-10-27, 11:12 »
Jak wojownik w Pigwie ma się dobrze, to zna, ze faktycznie już dobrze.


Kwiatki mam w domu :hmmm: i qrwicę. Na urodziny dostałam 3 słoje ze skrzydłokwiatem, sukulentem i jakąś paprotką + psiankę. Koty chcą to żreć. A to trujące. Szczególnie Stefka jest upierdliwa w tym względzie, nie mam gdzie postawić tak aby nie miała całkiem dostępu. Wyjdę tylko do wc, a ta już na parapecie i grzebie :/ Ona doskonale wie, że nie może bo spieprza az się kurzy gdy tylko mnie usłyszy, ale się powstrzymać nie może.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47197 : 2018-11-02, 09:14 »
Wczoraj po wizycie na grobach, poszliśmy do rodzinki na kawę. Mój wnuk cioteczny lat trzy bawi się ciastoliną, nie zainteresowany otoczeniem i nagle pyta mojego tate "A gdzie macie tego pieska?" - przytkało nas, że tak sobie przypomniał.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47198 : 2018-11-03, 15:59 »
Nie mogę edytować.
Sytuacja w domu napięta - odkąd nie ma psa między rodzicami jest wojna... będzie kot. Muszą się czymś zająć bo strach tam chodzić.
I będzie jazda, bo mama nie wie,ale będzie naczelną dokarmiaczką.
Zmowa siostra, tata i ja, jesteśmy w przewadze. Wyprawka już kupiona, teraz kotek - dorosły. Raczej schroniskowy.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47198 : 2018-11-03, 15:59 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47199 : 2018-11-04, 18:26 »
No i dobrze, zwierz w domu musi być :)

A moja sąsiadka z piętra ma nowego psiaka. Dziś dowiedziałam się przypadkiem, kiedy wychodząc z bramy natknęłam się na gościa, poszukującego "starszej pani, której kilka dni temu dał psa"...  Od słowa do słowa okazało się, że sąsiadka, która przed kilkoma tygodniami pochowała męża, wzięła od faceta zwierzaka... A właśnie planowałam namówić ją na adopcję, bo tak narzekała na samotność i brak chęci do życia... Sama w mieszkaniu, nie ma do kogo ust otworzyć, a wiem, że psy lubi, miała dwa i chciała wziąć następnego, ale schorowany mąż był przeciwny... Ciekawa jestem, co za psiur i czy polubią się z Pigwą :)

Spotkany pan szedł sprawdzić, czy wszystko ok :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47200 : 2018-11-04, 21:50 »
I bardzo dobrze, że pieska wzięła! :)

Co do rozterek mojej familii : dwa koty to zawsze lepiej niż jeden - są kocięta w dwupaku do oddania na tymczas, siostra rozważa(docelowo tymczas miałby się stać domem stalym), będę informować co postanowione.

Ja to mam straszne pieska "chcenie", ale najwyżej na kolejnym kocie się skończy tylko to jednak nie to samo. Kot w dużej mierze jest samowystarczalny. Z psem trzeba wyjść, czasami do kogoś zagadać, kijkiem się pobawić - na moją neurotyczną naturę to dobrze robi.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47201 : 2018-11-05, 12:20 »
Różnica między kotem a psem polega na tym, że kot myśli: "człowiek mnie karmi, opiekuje się mną, chroni, znaczy, jestem Bogiem"... A pies: "człowiek mnie karmi, opiekuje się mną, chroni, znaczy, jest Bogiem"

Bierz psa! :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47202 : 2018-11-05, 16:23 »
Nie w tej sytuacji ;) i ja i pies dostalibyśmy nerwicy. Koty mają wywalone na wszystko to im nic nie jest :P

I oczywiście sztandarowy tekst mojego taty - jak będziesz mieć psa to się nigdzie nie ruszysz! Stosowany w nawiązaniu do mojej wycieczki w przyszłym roku(bagatela, 8 dni :P).

Aż mi się przypomniało :hmmm: Małam 17 lat, 2 szczury i chciałam jechać na 2 dni na festiwal w bieszczady - nie pozwolił pojechać, bo jak się ma zwierzęta to się nigdzie nie wolno ruszyć :roll: Nic to, że w domu był on, mama i siostra. Przypomniałam sobie i dalej mam żal, cholera ;p Drażni mnie ten światopogląd, ludzie zwierzyńce mają i jeżdżą raz z nim, raz bez niego.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47203 : 2018-11-06, 08:56 »
Ależ ze mnie wyrodna matka, jak chciałam wyjechać to wrzucałam kota mamie na 2 tygodnie i wyjeżdżałam... :P to samo w druga stronę, jak mama chciała wyjechać na weekend kiedyś to ja przyjechałam do domu posiedzieć z kicią :P

A szczury były ze mną nad morzem :lol:
Zapisane
emocjonalne kanapki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47204 : 2018-11-06, 10:54 »
Małam 17 lat, 2 szczury i chciałam jechać na 2 dni na festiwal w bieszczady - nie pozwolił pojechać, bo jak się ma zwierzęta to się nigdzie nie wolno ruszyć :roll:
To był pretekst, wolał, żebyś nie jechała ;) Co sie będzie martwił, co też córeczka wyprawia na festiwalu :P

Widziałam suczynę sąsiadki :VoV: Zaprosiła mnie do domu (znaczy, sąsiadka, nie suczyna :D ) Dziewczynka pięciomiesięczna wg weta, nieduża, leżakowała na łóżku... Właśnie sie obudziła i tylko zerkała na mnie, nie podchodząc. Podobno dlatego, że jeszcze zaspana, ale nie wiem, może po prostu ostrożna ;) Sąsiadka już wygląda zupełnie inaczej, uśmiechnięta, bez śladów depresji, ma teraz najlepszy antydepresant na świecie :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47204 : 2018-11-06, 10:54 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47205 : 2018-11-06, 18:52 »
Ja jestem podatna na takie krupienie :/ Walczę z tym, ale przesiąkłam tym od małego i cieżko się ruszyć.

Wiecznie, że nie dam rady, że to nie dla nas, tylko dla lepszych ludzi, że lepiej się nie wychylać blabla... i dlatego jestem taka ofiara :hmmm: Chyba kompleks pielęgnowany od pokoleń i przekazywany dalej.

Serio, gdyby nie konkubent który nie lubi psów( a psy jego) to jednak bym kombinowała nad pieskiem- mimo niepochlebnych opinii rodziców ( a po co ci, a nie dasz rady, a nigdzie nie pojedziesz, takaś głupia). Dla mnie życie to pies :bezsilny:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Luna96

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47206 : 2018-11-13, 12:22 »
kocham wszyyyystkie psy, i sobie nie wyobrażam bez nich życia (chociaż w akutalnym mieszkaniu zwierzaczka mieć nie możemy :() to kundelki są moją największą miłością. Wszystkie psy, które do tej pory miałam były ze schroniska i nie zamierzam niczego zmieniać  :VoV:
Zapisane
Na zmarszczki wybrać kosmetyki czy dermokosmetyki? Przeczytaj i się przekonaj co jest lepsze http://www.alinarose.pl/2015/10/od-kiedy-krem-przeciwzmarszczkowy-i-co.html

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47207 : 2018-11-13, 17:18 »
Witaj Luna.

Obraziłam się na czarną mendę co ją wyprowadzam. Miał jakiś dziwny dzień, w czasie naszego spaceru chciał zaatakować 2 osoby  :x A to jest kawał psa i nie tak go przyhamować. Gdy psy na niego szczekały to też szalał jak popieprzony - nie wiem co mu odbiło. Znaczy się, domyślam się, że chodzi o labradorkę którą widziałam w oddali- była na smyczy, a jest to pies który chodzi luzem. Jak jest na smyczy to na 98 % cieczkę ma.

O ile go jeszcze wyprowadzę to tylko z namordnikiem.
I wspomniałam o kastracji, bo ewidentnie go hormony gonią ale gdzie tam, psa "nie skrzywdzą".
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47208 : 2018-11-16, 11:30 »
Witaj, Luna :)

Nie wiem, jak to się dzieje, ale Kropiszka jest bardzo popularna w swojej okolicy... Dużo osób ją chwali, że ładna, a to taka trochę szkaradka ;) , chociaż faktycznie słodziutka :kocham: Taki składaczek jamnikopodobny, tłuściutki, chodzący jak kaczuszka, ze śmiesznymi uszami... Ludzie jej się kłaniają, witają, ostatnio dostała od pani gryzaka, a pochwały sypią się na nią ze wszystkich stron :) Wczoraj jakiś pan ukląkł przed nią na ulicy, żeby móc ją pogłaskać... Mówię mamie, żeby była ostrożna, bo jeszcze dojdzie do porwania słodzianki :lol:
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47209 : 2018-11-19, 17:04 »
To się nazywa urok osobisty :D

Pigwutek pomimo zawirowań zdrowotnych to ładny piesek, ale z tego co opowiadasz zgredek :D To czuć i dlatego nie ma tylu fanów co Kropka.

W lecznicy dwójka kotków na tymczas - malizny takie. Kociczka i kocurek, kotka bura ale pyszczek pod oczami ma rudy, jakby się zarumieniła :kocham: Siostra chętna, mama pod urokiem, a tata się odgraża, że wywiezie je na działkę :roll: Nic ci moi nie chcą się przysłużyć zwierzakom, nawet tymczasowo.
Ja bym wzięła, tylko się boję, że:
1)Buras troglodyta zadepta
2) Zostanę z nimi... bo nie oddam.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47210 : 2018-11-26, 12:35 »
Naprawdę, Kropiszka jest tak urocza, że najchętniej nie puszczałabym jej z kolan ;) Taki mięciutki ciepluch do tulenia  :kocham:

Pieguskowi troszeczkę zgęstniało futerko :VoV: Biała broda znów zrobiła się "mikołajopodobna"... Święta za pasem, wypada dostosować się do atmosfery :D

Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47210 : 2018-11-26, 12:35 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47211 : 2018-11-26, 22:02 »
Mięciutki ciepluch to jak moja Stefcia - tylko ją można tulić na rączkach, bo gdy się z nią siada to Steff sie wyrywa: ona naręczna a nie nakolankowa.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47212 : 2018-11-27, 11:23 »
Kropisia waży ok. 11 kg... Trochę za dużo, jak na tulenie narączkowe :D
Na kolanach siedzi spokojnie, póki na stole obok jest interesująco... Po uprzątnięciu talerzy trzeba pilnować, żeby z kolan nie czmychnęła ;p W ogóle po obiedzie traci zainteresowania towarzystwem, robi się senna, zmęczona, widać, że czeka na spacer ze mną, po którym my z Pigwą wracamy do domu, a Kropicha idzie spać. Niedziela dobiegła końca :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47213 : 2018-12-19, 08:01 »
Halo, jak tam?

U nas zielone światło na psa, nawet miał być na święta- tylko tata na zdrowiu podupadł i na razie nie za wesoło..
Przy okazji, nieopodal były do oddania piesy w typie pekińczyka- jedna sunia to jak mały Gizmo, tylko taki zezowaty. Taka GizMonia ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47214 : 2018-12-22, 09:25 »
Moje Panie - poznajcie Balbinę  :jupi2:

« Ostatnia zmiana: 2018-12-22, 19:41 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47215 : 2018-12-23, 16:10 »
Cudeńko! Prześliczna :kocham:

Tato lepiej się czuje?
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47216 : 2018-12-23, 16:48 »
Tata słabo, ale ma motywacje aby się wyzbierać. Póki co nie chodzi z nią na spacery, więc ja i siostra musimy się zorganizować - musimy psinie godziny ustawić, bo teraz ja mam wolne i na święta przyjechała jeszcze jedna siostra, więc spacerków ma w nadmiarze, później już nie będzie tak piknie. A piesek dotychczas był zdecydowanie podwórkowy.

Nie umniejszając Gizmosiowi - jest dużo mądrzejsza. Boi się stojacych samochodów z odpalonymi silnikami, ale szybko można ją uspokoić.
Dzisiaj byłam w DT bo ona ma szczenięta jeszcze, więc dziś je jeszcze karmiła- ale rozchodzą się do domów i jutro idziemy na jakiś zastrzyk aby spaliła pokarm, bo nie będze komu ssać.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47217 : 2018-12-23, 18:03 »
A jaka jest historia Balbisi? Coś wiadomo?
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47217 : 2018-12-23, 18:03 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47218 : 2018-12-23, 18:20 »
Oszacowano ją na ok 3, max 4 lata. Weci orzekli też, że te szczenięta to nie jej pierwsze. Ktoś ją wyrzucił wraz ze szczeniakiem - na początku myślano, że to jej dziecko, ale wiek szczeniaka nie zgadzał się z mocno zaawansowaną ciążą suni.
Szczeniak znalazł dom, a ona DT gdzie urodziła i wychowywała mikro-szczyle o kilku długościach ogona :P (długie, krótkie i jak u zająca).
Wyhaczyłam ją na fb, stwierdziłam, że zapytam- okazało się, że owo DT to w moim mieście i to całkiem niedaleko. Przez 2 dni brałam ją na parę h, trzeciego, czyli wczoraj - została :) Dzisiaj ją zaprowadziłam do DT właśnie, żeby dzieciom cycka dała. Jest zgodna z kotami, ale mój kocur z nią nie- zbił ją bardzo, nos jej zdążył rozciąć, zanim szatana przegoniłam.

Nie umie się bawić, ktoś chciał jej rzucić patyk to się zlała ze strachu na widok kija... psiego żarcia jeść nie chce, tylko "ludzkie" i to w każdej ilości i w błyskawicznym tempie, je na zapas. To był chyba taki wsiowy burek... Ewidentnie trzymana na zewnątrz, bo futerko mocno gęste i jej w mieszkaniu gorąco - nie chce kocyków, tylko na płytkach gołych się układa.

Na początku nie umiała chodzić po schodach ale szybko załapała, i teraz na każdym półpiętrze oczekuje pochwał, uważa że zasłużyła na oklaski :D

Na razie się poznajemy, ale to taki kochany suk, że aż mi cieplej na sercu.  :oops: Wszyscy się zakochali. Za miesiąc umawiamy sterylkę, matką jest świetną, ale narodziła się już dosyć.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47219 : 2018-12-23, 18:34 »
Noo, sterylka koniecznie...

Śliczna jest, będziesz musiała więcej fotek wstawić :) Tricolor, jak Pigusek :D

Do psiej karmy jeszcze się przyzwyczai, biedulka nie wie, co to takiego i co się z tym robi... Kropicha też była "na ludzkim" i teraz nie odpuści, musi dostać choć trochę, ale karmę wcina koncertowo.

Dobrze zrobiliście, pies zyskał dom, tato motywację do zebrania się do kupy :D No to...

Wesołych Świąt
:jupi2:
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: 1 ... 1572 1573 [1574] 1575 1576 ... 1593   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 27 zapytaniami.