Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do dołu

Autor Wątek: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P  (Przeczytany 73306 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #210 : 2006-12-25, 21:37 »
sory ale w swoim poscie napisałaś że najchudsza ma 34 kg ...
ogryz, ja napisalam ze 'najchudsza', a to juz roznica... bo co do Kory, to ona jest szkielecik jeden wielki, ale ja o niej nie mowie
Zapisane
everybody lies

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #211 : 2006-12-25, 21:39 »
nie mów do mnie ogryz :/
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #212 : 2006-12-25, 21:43 »
no to ogryzęs...
Zapisane
everybody lies

Forum Zwierzaki

Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedz #212 : 2006-12-25, 21:43 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #213 : 2006-12-26, 15:08 »
Baby kochane, w niemal każdym temacie Wasze spory i wzajemne zaczepki i pretensje o byle co. To już przestaje być śmieszne, a zaczyna drażnić.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #214 : 2006-12-26, 15:25 »
no dobra, ja juz przestaje chyba, ze ona zacznie prowokowac
Zapisane
everybody lies

DnW

  • Gość
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #215 : 2006-12-26, 22:18 »
wszystkie jedynie narzekacie na swoja niedowage i zadna niechce przejsc do konkretow.

a konkret jest taki: jakie jedzenie, mimo pozerania malych ilosci, dobrze wplywa na przyrost wagi? tylko nie mowcie ze nie wiecie ^^
Zapisane

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #216 : 2006-12-26, 22:27 »
no jakby fast food...:> a teraz jeszcze takie mam zapytanie: jak zgrubnac przy diecie cukrzycowej? bo mi te wszystkie rady wlasciwie i tak beda na nic, bo musialabym prowadzic dwie diety naraz a tak sie nie da...
Zapisane
everybody lies

DnW

  • Gość
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #217 : 2006-12-26, 22:45 »
Cytuj
no jakby fast food
no jakby w moim przypadku to nie dziala. poza tym do mcdonalda mam za daleko, a to moj ulubiony fastfood :P
Zapisane

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #218 : 2006-12-26, 22:46 »
a ja moge tam zagladac tylko raz na kwartał..:/ rodzice zabronili.a szkoda hehe
Zapisane
everybody lies

Forum Zwierzaki

Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedz #218 : 2006-12-26, 22:46 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #219 : 2006-12-26, 22:59 »
A cóż wy widzicie w mcdonaldzie? przereklamowany :P
Według mnie mcdonaldowskie frytki smakują jak trociny ;d - wolę sobie wtrynić w miejscowym klubie/barze,albo sama usmażyć . I taniej i smaczniej no i porcja większa :P
Z tym,że po mnie - w przeciwieństwie do was- wszystkie moje kulinarne grzeszki widać jak na dłoni.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #220 : 2006-12-26, 23:40 »
Ja tam tez MC nie lubie. Uwielbiam za to KFC, jedzenie jest takie... domowe. Wszystko lanie pachnie, wyglada, smakuje tak "naturalnie" :P
A w MC to wszystko tylko tłuszczem opcieka, bleeh :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #221 : 2006-12-26, 23:42 »
moi drodzy: od fast foodów to może i tłuszczu wam przybędzie ale zdrowia ubędzie... nie polecam.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #222 : 2006-12-27, 09:24 »
a tu gdzie mieszkam, to jest TYLKO McDonald... Najbliższe KFC jest prawdopodobnie w Poznaniu... W KFC nigdy wiec nie byłam, dlatego żadnego porownania nie mam... :/
Zapisane
everybody lies

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #223 : 2006-12-27, 10:02 »
moi drodzy: od fast foodów to może i tłuszczu wam przybędzie ale zdrowia ubędzie... nie polecam.
"Super size me" najlepszym tego dowodem.
Ale i znam takie osoby które nawet z wiktem rodem mcdonald nie przytyją np- moja siostra. Jej to chyba brakuje zdrowego odżywiania, bo ciągle tłumaczy się,że czasu na jedzenie nigdy nie ma, więc w biegu łyknie jakieś ciastka,czekoladę itd.

a tu gdzie mieszkam, to jest TYLKO McDonald... Najbliższe KFC jest prawdopodobnie w Poznaniu... W KFC nigdy wiec nie byłam, dlatego żadnego porownania nie mam... :/
ja nie mam ani jednego,ani drugiego :P Na mieście, nie jem właściciwie nigdy bo wbrew pozorom staram się odżywiać w miarę dobrze( a to,że mam rozciągnięty żołądek to inna sprawa ;) ) ale jak już zdarzy mi się raz albo dwa w roku to idę do jakiejś małej,wypróbowanej knajpki albo kiedyś do klubu ;) - teraz już nie bo serwują tam frytki oblane roztopionym serem żółtym i z sosami majonezowymi i nawet jeżeli chce się bez dodatków to ktoś z przyzwyczajenia i tak je wrzuci ;) a ja sera żółtego i majonezów nie jem. To dopiero bomba kaloryczna jest :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #224 : 2006-12-27, 10:10 »
Cytuj
"Super size me" najlepszym tego dowodem.
najlepszym to moze niekoniecznie, bowiem autor dopuścił sie kilku nadinterpretacji co spowodowało, zę materiał stracił wartość dokumentalną. niemniej ładnie ukazuje, ze nie tylko przybywa nam tłuszczu w brzuchu, ale i w mózgu...
Cytuj
Ale i znam takie osoby które nawet z wiktem rodem mcdonald nie przytyją np- moja siostra. Jej to chyba brakuje zdrowego odżywiania, bo ciągle tłumaczy się,że czasu na jedzenie nigdy nie ma, więc w biegu łyknie jakieś ciastka,czekoladę itd.
to jaka mamy budowę ma spory wpływ na to czy i jak tyjemy. sa osoby wagowo szczupłe ale o szerokich ramionach i automatycznie nie dostrzega sie tak bardzo ich szczupłości, sa tez osoby wagowo kolosalne ale z budowa która te wage "zaniża". jedna osoba tyle w brzuchu (i wygląda jak piłka na patykach) a druga w całej okazałosci.

a co do przesadnej szczupłosci, to jesli zjada sie byle co i je sie byle jak to chocby to było tłuste, tuczace i niewiadomo jakie to przy słabej wchłanialności i pracy jelit i tak sie nie przytyje.   No i jeszcze drożdzyca, która nas obżera z naszego jedzenia, no i pasozyty <na szczęscie nie tak częste jak drozdzyca> 

ludzie jedza duzo, ale rzeczy mało odzywczych (lub wogóle) zatem cięzko im nalezycie odzywić organizm. ja tam stawiam na zdrowie :)

Cytuj
a to,że mam rozciągnięty żołądek to inna sprawa
no to czas sie za to zabrać Fatty :)

Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedz #224 : 2006-12-27, 10:10 »

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #225 : 2006-12-27, 11:10 »
przytylam kilogram :jupi2:
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #226 : 2006-12-27, 11:13 »
no to czas sie za to zabrać Fatty :)
nie umiem :bezsilny: kiedyś próbowałam, ale chodziłam głodna jak wilk i wściekła jak osa-jak się wręcz nie "napcham" to jestem okropna :( Chore,wiem.

przytylam kilogram :jupi2:
moje gratulacje :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #227 : 2006-12-27, 12:59 »
moi drodzy: od fast foodów to może i tłuszczu wam przybędzie ale zdrowia ubędzie... nie polecam.
Doskonale o tym wiem, dlatego staram sie ograniczac fast foody. Czasami jest to ciezkie, bo praktycznie pod nosem mam wszystko.
Ja osobiscie wole byc zdrowa, niz grubsza. ;)

Jak juz jestesmy przy zywieniu, to moze mi ktos powiedziec jakie wartosci odzywcze maja mandarynki? Jem je kilogramami, dlatego pytam ;)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #228 : 2006-12-27, 13:14 »
Dzieki Fatty. Dla mnie to duzo. I bioderka mi sie zaokraglily :)
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #229 : 2006-12-27, 13:46 »
Cytuj
nie umiem  kiedyś próbowałam, ale chodziłam głodna jak wilk i wściekła jak osa-jak się wręcz nie "napcham" to jestem okropna Sad Chore,wiem.
umiesz :) kwestia odpowiedniego przygotowania. chodzimy głodni nie dlatego, zę tacy jesteśmy w rzeczywistości (pochłaniamy bowiem kilkakrotnie większe porcje jedzenia niz by wypadało) ale dlatego, ze jemy rzeczy o niski wartościach odżywczych. Zamień ilość na jakość :) oczywiście pierwszy tydzień moze być trudny ale z czasem zobaczysz, że jedzac rzeczy wartościowe (oki, sa często sporo drozsze) najadamy sie ich mniejsza ilością :) nie dość że smaczniej to i zdrowiej :)

mandarynki? jak wszystkie cytrusy na właściwości ochładzające organizm (dlatego nie polecane sa zimą. latem wręcz odwrotnie)
andarynki:

Owoce wiecznie zielonego drzewka cytrusowego pochodzącego z południowych Chin i tam od wieków uprawianego. Rozpowszechnienie mandarynki na całym świecie sprawia jednak, iż często zapominamy o jej egzotycznym pochodzeniu. Obecnie na całym świecie uprawia się przede wszystkim uszlachetnione odmiany mandarynki. Mandarynka jest wyjątkowo bogata w witaminy i minerały, a ponadto zawiera brom, pierwiastek wspomagający sen, przez co jest idealnym dodatkiem do deserów. Charakteryzuje się słodkim smakiem z lekko kwaśną nutą, co czyni ją owocem także o walorach orzeźwiających.
   
MANDARYNKI (wart. odżywcze na 100 g)
Kalorie   45   Magnez (mg)   11
Białko (g)   0,6   Żelazo (mg)   0,4
Tłuszcze (g)   0,2   Fluor (mg)   0,01
Węglowodany   10,2   Witamina A (ug)   57
Błonnik (g)   2   Witamina B1 (mg)   0,06
Woda (g)   86,7   Witamina B2 (mg)   0,03
Sód (mg)   2   Witamina B3 (mg)   0,2
Potas (mg)   210   Witamina B6 (mg)   0,02
Wapno (mg)   37   Witamina C (mg)   32
Fosfor (mg)   19   
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #230 : 2007-01-27, 15:38 »
jeżeli któraś z was zna szybkie sposoby na przytycie, to błagam o podanie ich!!no i żeby to było coś w miare zjadliwego, bo jestem wybredna... sama uważam, że to skandal być w wymiarach taką, jak ja... uwaga: 15(prawie, coby sie mnie nie czepiali)lat, 155cm wzrostu i 38kg, BMI- 15.
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedz #230 : 2007-01-27, 15:38 »

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #231 : 2007-01-27, 17:00 »
Loleczka, a ja mam ok. 162 cm, a ważę 39 kg. :/ 14 lat. I co tu zrobić?

PaT! ;)

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 79
  • Pati. :)
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #232 : 2007-02-11, 13:07 »
no jakby w moim przypadku to nie dziala. poza tym do mcdonalda mam za daleko, a to moj ulubiony fastfood :P
Ja też tak mam :P
Chce przytyć, ale normalne jedzenie mi nie pomaga, chociaż jem dużo. Only McDonald. :roll: :P
Zapisane

Werona

  • Gość
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #233 : 2007-02-11, 14:26 »
fast foody trzeba, słodycze :P
Zapisane

alune

  • Gość
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #234 : 2007-02-11, 14:34 »
Loleczka, a ja mam ok. 162 cm, a ważę 39 kg. :/ 14 lat. I co tu zrobić?

jesteś z '93? ja mam coś koło 160cm i również waga 39kg, czasem mniej czasem wiecej i nie uważam, żebym była za chuda o.o
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #235 : 2007-02-11, 14:36 »
fast foody trzeba, słodycze :P
w niektórych przypadkach doprowadzi to tylko do niedożywienia(fast food i słodycze raczej bogate w składniki odżywcze nie są) a waga albo pozostanie taka sama albo jeszcze zmaleje - moja siostra odżywia się niemal samymi słodyczami i zapiekankami, a ma niedowagę...
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Werona

  • Gość
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #236 : 2007-02-11, 14:37 »
no ale od węgłowodanów, cukrów i tłuszczów przecież się tyje. Prawda?
Zapisane

PaT! ;)

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 79
  • Pati. :)
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #237 : 2007-02-11, 15:51 »
Prawda :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedz #237 : 2007-02-11, 15:51 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #238 : 2007-02-11, 15:59 »
no ale od węgłowodanów, cukrów i tłuszczów przecież się tyje. Prawda?
ja bym przytyła, ale nie moja siostra.
Gdzieś miałam jadłospis dla osoby która chce przytyć- były tam same pełnowartościowe posiłki.

Cytuję wypowiedz headie, która wyjaśniła o co chodzi z tymi,którzy nie mogą przytyć:
"Nasi "winowajcy " Adrenalina i noradrenalina
Te dwie substancje produkowane przez organizm przyspieszają akcje serca, zwiększają ciśnienie krwi oraz silnie intensyfikują rozpad komórek tłuszczowych. Tłuszcz rozpada się do związków węglowych które w dalszej kolejności jeśli wykonujemy ćwiczenia firyczne zostaja spalone . Jeżlei natomiast nie zostają spalone podczas wysiłku zamieniają sie spowrotem w komórki tłuszczowe. Cały ten proces - proces rozpadu i odbudowy tłuszczów sam w sobie pochłania ogromne ilości energii. Osoba mająca normaly poziom adrenaliny i noradrenaliny w organiżmie zazwyczaj do wzrostu ich stężenia i uruchomienia rozpadu komórek tłuszczowych potrzebuje ujemnego bilansu energetycznego w postaci diety bądż większego wydatku energii poprzez sport. WASZE organizmy dziewczyny mają noradrenalinę na tak wysokim poziomie że samoistne rozpady komórek tłuszczowych i ich ponowna odbudowa zachodza nawet jak siedzicie wygodnie w fotelu. I tu jest cała tajemnica tego dlaczego jedni moga jeść wszystko i są chudzi a inni tyją. Wogóle według mnie łatwiej odchudzic grubasa niz "podtuczyc" "naturalnego" chuderlaka ( mam na myśłi tutaj procesy fizjologiczne nie psychiczne, wiemy że do odchudzania czesto brak motywacji).
Ja radziłabym wam budowanie masy mięśniowej na siłowni pod okiem instruktora oraz dietę bogata w węglowodany i białko."
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Werona

  • Gość
Odp: Jak zgrubnac? Czyli klub chudzielcow i szkielecikow :P
« Odpowiedź #239 : 2007-02-12, 12:37 »
faktycznie zależy od osoby i od przemiany materii. Ja np jak bym jadła dużo tłuszczów, węglowodanów i cukrów to przytyłabym szybciutko.. dlatego musze sie pilnować xD
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.178 sekund z 31 zapytaniami.