Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Britney  (Przeczytany 6265 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Britney
« Odpowiedź #60 : 2004-01-09, 22:39 »
Ojeju.. na jakie zeszliście tamaty??? Już o Bogu? :P zresztą... mi zawsze daję tą samą pokutę :
" Staraj się by tych grzechów było jak najmniej,jesteś już dorosłą dzewczynką, i jeszcze jakąs litanie ... nie wiem.... ale po prostu już to z 10 raz słucham....
Co?? Miałabym niby moją fotke dawać? Mówię ci legwanos, że byłabym ostatnią osobą z którą chciałbyś rozmawiać... jesli chodzi o ścisłośc...
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

legwanos

  • Gość
Britney
« Odpowiedź #61 : 2004-01-10, 09:57 »
Strasznie jestem ciekawy jak wyglądasz Vitani, jakoś czuje że jesteś fajna. Za to innym ludzią nie bede odpowiadać, w szczególności przedrzeźniającej mnie myszce która chce mnie sprowokować do kłótni. Dziękuje za poparcie wszystkich chłopaków na forum, jesteście super w szczególności Lfree.
Zapisane

legwanos

  • Gość
Britney
« Odpowiedź #62 : 2004-01-10, 10:04 »
Niegrzecznie zwracać publicznie uwagę o błędach, w dodatku ja mam dysgrafię, i dysleksję to nie moja wina.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Britney
« Odpowiedz #62 : 2004-01-10, 10:04 »

Panterka ;]

  • Gość
Britney
« Odpowiedź #63 : 2004-01-10, 15:09 »
powaznie??ojej, nie wiedziałam :P
Zapisane

navel

  • Gość
Britney
« Odpowiedź #64 : 2004-01-10, 16:42 »
Cytat: LFree
jak bedzie tak z -15 jak wczoraj rano to tez bedzie dobra pokuta i moze wystarczy...

jak bedzie -15 to bedziesz miał ślizgawkę na drodze, łatwiej będzie pełzać...  :lol:  :lol:
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Britney
« Odpowiedź #65 : 2004-01-10, 17:41 »
Cytuj

Strasznie jestem ciekawy jak wyglądasz Vitani, jakoś czuje że jesteś fajna. Za to innym ludzią nie bede odpowiadać, w szczególności przedrzeźniającej mnie myszce która chce mnie sprowokować do kłótni. Dziękuje za poparcie wszystkich chłopaków na forum, jesteście super w szczególności Lfree.



hm... ale zapewniam cię legwanos ( już po raz drugi ), że jestem ładniejsza nocą ( gdy nic nie widać :P) a zresztą ja wogule cię przestrzegam, bo zejdziesz na złą drogę przeze mnie... Osobiście, brzydszej ode mnie nie widzialam.. także, lepiej bedzie dla ciebie jeżeli mnie nigdy nie zobaczysz na swojej drodze w życiu...
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

pola

  • Gość
Britney
« Odpowiedź #66 : 2004-01-10, 20:50 »
ekhm legwanosku ja jestem za ttym zebys dal fote swoja w albumie i sie nie wymigiwal :D
powaznie ????
usmialam sie jak nic z biednego legwanoska :P:P
Cytuj

Dziękuje za poparcie wszystkich chłopaków na forum,

ekhm nikt cie nie popiera ............ wszyscy raczej sa przeciwni twojemu gowniarskiemu podejsciu :)
Cytuj
jesteście super w szczególności Lfree.

i znow sie podlizuje ..........o matko boska ......... mam dosc !! wiesz legwanos !!!!!!!!?????? poprostu jestes takim podlizywaczem ze wiekszego nie spotkalam  :shock:

ps. to ze amsz dysgrafie to nie problem tu piszesz na klawiaturze a nie rekoma :lol: a dysleksja ???? moglbys sie chociaz troszki postarac :lol: naprawde :D
Zapisane

myszka

  • Gość
Britney
« Odpowiedź #67 : 2004-01-11, 11:03 »
Cytat: legwanos
Niegrzecznie zwracać publicznie uwagę o błędach, w dodatku ja mam dysgrafię, i dysleksję to nie moja wina.


Wiesz, parafrazując twoje słowa z innego wątku, mogę teraz ci napisać, że głupotą jest zwalanie bycia nieukiem na jakąś chorobę, to tylko unikanie przykrej prawdy :P
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Britney
« Odpowiedź #68 : 2004-01-11, 12:51 »
basieq - nikt nie jest idealny :lol: ale dobrze że wklejanie tutaj zdjęć nie jest obowiązkowe :P
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Forum Zwierzaki

Britney
« Odpowiedz #68 : 2004-01-11, 12:51 »

legwanos

  • Gość
Britney
« Odpowiedź #69 : 2004-01-11, 13:32 »
myszka czemu się tak mnie uczepiłaś dosłownie jakbym ci na odcisk nadepnoł i chyba to prawda, widziałem cię w albumie ale wole nie komentować tego co zobaczyłem................................. :lol:
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Britney
« Odpowiedź #70 : 2004-01-11, 13:49 »
legwanos- ciebie się nie da nie czepić. Sama coś o tym wiem....
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Britney
« Odpowiedź #71 : 2004-01-11, 13:52 »
Legwanos, idź pieprzyć na innym forum.
Zapisane
IBDG Wrocław

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Britney
« Odpowiedź #72 : 2004-01-11, 13:55 »
No wiesz IBDG .... On uważa dziewczyny jako zwierzęta no nie...
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Alice_kot

  • Gość
Britney
« Odpowiedź #73 : 2004-01-11, 14:01 »
no czego sie czepiacie,przecierz to forum o "zwierzetach"  :chytry: :lol:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Britney
« Odpowiedź #74 : 2004-01-11, 14:03 »
Ale dla ludzi!  :P
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Britney
« Odpowiedz #74 : 2004-01-11, 14:03 »

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Britney
« Odpowiedź #75 : 2004-01-11, 14:07 »
Do niedawna myślałam, że jak ktoś lubi zwierzęta, lub posiada jakiegoś ( a wygląda na to że legwanos lubi i ma swojego pupila) to jest człowiekiem godnymzaufania i wogule cool osobkom.. Ale okazuje sioę że legwanos zawitał tu dlatego że szuka dziewczyny.... Co za podejście...
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

myszka

  • Gość
Britney
« Odpowiedź #76 : 2004-01-11, 15:05 »
Cytat: legwanos
myszka czemu się tak mnie uczepiłaś dosłownie jakbym ci na odcisk nadepnoł i chyba to prawda, widziałem cię w albumie ale wole nie komentować tego co zobaczyłem................................. :lol:


Skomentuj, chętnie się pośmieję  :lol: A może chcesz żebym wstawiła zdjęcia z moim facetem, to dopiero będziesz miał ubaw po pachy? :P
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Britney
« Odpowiedź #77 : 2004-01-11, 16:16 »
Cytat: legwanos
myszka czemu się tak mnie uczepiłaś dosłownie jakbym ci na odcisk nadepnoł i chyba to prawda, widziałem cię w albumie ale wole nie komentować tego co zobaczyłem................................. :lol:

Wiesz co Legwanos, to co gadasz jest po prostu wstrętne. Uważasz się za nie wiadomo kogo! Powiem Ci jeszcze, że raczej nie chciałabym mieć z taką osobą jak Ty doczynienia!

Ps. Zastanawiam się nad jedną kwestią. To jest forum o zwierzętach. Nie znalazłam ani jednego posta w dziale o zwierzętach. Czy jesteś tu tylko ze względu na dziewczyny.
Liczę na szczerą odpowiedź :lol:
Zapisane

Panterka ;]

  • Gość
Britney
« Odpowiedź #78 : 2004-01-11, 17:07 »
własnie wyjełas mi to z ust cholka  :) chciałam zapytac o to samo...wiec co Legwanosie?? :P
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Britney
« Odpowiedź #79 : 2004-01-11, 17:11 »
Przyznaj się :P
Zapisane

olc!a

  • Gość
Britney
« Odpowiedź #80 : 2004-01-11, 17:39 »
A jak myslicie, dziewczyny? IDOL po prostu chciał nas wszystkie zawojować :lol: :lol: :lol: :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Britney
« Odpowiedz #80 : 2004-01-11, 17:39 »

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Britney
« Odpowiedź #81 : 2004-01-12, 09:10 »
Cytat:
jesteście super w szczególności Lfree.  


hahaha  :lol:  sadzac po tym tekscie legwanosa to nie tylko Was dziewczeta chcial zawojowac.... normalnie nie wiem co otym myslec :lol:  :lol:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Ash

  • Gość
Britney
« Odpowiedź #82 : 2004-01-12, 09:25 »
Cytat: LFree
Cytat:
jesteście super w szczególności Lfree.  


hahaha  :lol:  sadzac po tym tekscie legwanosa to nie tylko Was dziewczeta chcial zawojowac.... normalnie nie wiem co otym myslec :lol:  :lol:


A czujesz sie zawojowany?  :lol:
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Britney
« Odpowiedź #83 : 2004-01-12, 09:44 »
wiesz... jakos nie... jakos specjalnie niczym mnie nie ujal... :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Ash

  • Gość
Britney
« Odpowiedź #84 : 2004-01-12, 09:49 »
Cytat: LFree
wiesz... jakos nie... jakos specjalnie niczym mnie nie ujal... :lol:  :lol:  :lol:


A to dlaczego? nie wierzysz, ze szczuply? ze wysportowany? ze to tylko dysgrafia (w zyciu nigdy nieuctwo)?   :lol:  Wstydz sie, jakie Ty masz wymagania  :lol:
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Britney
« Odpowiedź #85 : 2004-01-12, 10:03 »
no wlasnie nie wiem dlaczego tak jakos...  :lol:  :lol:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

myszka

  • Gość
Britney
« Odpowiedź #86 : 2004-01-12, 10:20 »
O, a tak BTW to pamiętałeś żeby na kolanach dzisiaj? :P :lol:
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Britney
« Odpowiedź #87 : 2004-01-12, 10:21 »
pamietalem, ale tylko do pol drogi bo mi sie kurde zle sprzeglo kolanami naciskalo... :P  :lol:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Forum Zwierzaki

Britney
« Odpowiedz #87 : 2004-01-12, 10:21 »

myszka

  • Gość
Britney
« Odpowiedź #88 : 2004-01-12, 10:36 »
Grzeszniku zatwardziały :lol:
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Britney
« Odpowiedź #89 : 2004-01-12, 10:39 »
e no nie jest zle wcale, jak popatrze przez okno to widze klasztor... moze to pomoze?? i tak przez 9 godzin dziennie to od samego patrzenia moze aureolka urosnac  :lol:
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 28 zapytaniami.