Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co się dzieje z Kizią?  (Przeczytany 3514 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ayvon

  • *
  • Wiadomości: 2
Co się dzieje z Kizią?
« : 2010-08-12, 14:39 »
Witam, mam 4 letnią przesympatyczną kotkę z charakterkiem. Ostatnio dzieje się z nią coś złego... Sika poza kuwetę, choć ma w niej czysto... Ostatnio nawet nasikała na mojego brata, gdy leżał na łóżku! Wcześniej oddawała mocz poza kuwetą, ale robiła to, gdy standardy w jej "kibelku" nie odpowiadały wymaganiom. Nawet spray odstraszający nie działa - ciągle sika w jedno miejsce (wcześniej odstraszacz działał bez zarzutu). Ostatnim razem miała krew w moczu. Wymiotuje. Zachowuje się w miarę normalnie, czasem tylko jest nachalna, a czasem apatyczna. Od jej sterylizacji minęło 3,5 roku, nie miała żadnych problemów ze zdrowiem. Nie mam pojęcia co się dzieje...
Zapisane

Sand

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 25
Odp: Co się dzieje z Kizią?
« Odpowiedź #1 : 2010-08-16, 16:41 »
Moim zdaniem powinnaś skontaktować się z weterynarzem.
Zapisane

ayvon

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Co się dzieje z Kizią?
« Odpowiedź #2 : 2010-08-16, 23:54 »
Próbuję, ale niestety jest z tym problem... Co prawda cokolwiek to było już się zaczyna uspokajać: przestała wymiotować i zachowuje się normalnie. Możliwe, że było to jakieś zwykłe zatrucie. Pozostaje tylko problem oddawania moczu pod moim biurkiem, ale to załatwię jakimś innym, skuteczniejszym odstraszaczem...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co się dzieje z Kizią?
« Odpowiedz #2 : 2010-08-16, 23:54 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Co się dzieje z Kizią?
« Odpowiedź #3 : 2010-08-17, 19:17 »
problemy z oddawaniem moczu w nieodpowiednich miejscach czesto sa spowodowane problemami zdrowotnymi. Temat byl na forum poruszany wielokrotnie.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 25 zapytaniami.