Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Pokonamy Fale  (Przeczytany 4136 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Apiska

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #30 : 2005-02-20, 09:40 »
Ale kurcze nam nikt z obecych krajów nie pomaga  :roll:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #31 : 2005-02-20, 10:23 »
bo obce kraje mobilizuja się do pomocy jedynie w obliczu katastrofy i tragedii. na szczęście u nas takowe żadko sie zdarzaja... ale przeciez podczas powodzi dostaliśmy sporo sprzętu i pieniędzy... a to że sporo tego sprzętu poszło w prywatne ręce (przynajmniej w szczecinie znam kilka takich przypadków...) to juz idiotyczna mentalność (i znów kłania sie to co pisałam wcześniej)
pomocy jest sporo tylko polska mentaknośc powoduje, że ludzie wolą marudzić i narzekać niż skupić sie na tym co dobre... przecież ostatnio rozdzielono syjamskie bliźniaczki... to przeciez przykład pieknej pomocy.
myślę, ze ponad połowy obecnych problemów by nie nyło, gdyby zmieniła sie mentalność ale niestety to najtrudniejsza praca i łatwiej chyba by było dziure budżetowa załatac niz marudzenie i narzekani zmienic w konstruktywne myslenie. ale jestem pełna wiary i nadziei że w końcu sie to uda  :D
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Willie

  • Gość
Pokonamy Fale
« Odpowiedź #32 : 2005-02-20, 14:39 »
Taa... Łatają dziure budżetową ,,ulegalniając łapówki" z których dochód by szedł na państwo... Ta ustawa to przesada. Niech sobie łatają dziurę, ale nie kosztem zdrowia  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pokonamy Fale
« Odpowiedz #32 : 2005-02-20, 14:39 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 24 zapytaniami.