Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Linkin Park!!!!  (Przeczytany 6503 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Haskey

  • Gość
Odp: Linkin Park!!!!
« Odpowiedź #30 : 2007-04-14, 11:00 »
LINKIN PARK!! moj ulubiony zespol .
na koncert MUSZE pojsc ;)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Linkin Park!!!!
« Odpowiedź #31 : 2007-04-22, 10:24 »
110 zł na płytę, siedzące chyba 160. Ja mam na płytę i pewnie będzie trzeba mnie z podłogi zbierać xD
Zapisane
Why so serious?

Akane

  • Gość
Odp: Linkin Park!!!!
« Odpowiedź #32 : 2007-04-23, 10:54 »
Dlaczego fajne koncerty i w ogóle wszystko co fajne zawsze musi być na południu Polski???? Ja jestem z Elbląga... :(  Po nowej piosence LP "What I've done" jeszcze bardziej ich kocham..... ( http://www.youtube.com/watch?v=Vk59UKg4cZg - jeszcze jakby ktoś chciał obejrzeć/posłuchać, ale proponuje normalnie ściągnąć teledysk bo jest lepszy efekt, na dużym ekranie i w ogóle ;) )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Linkin Park!!!!
« Odpowiedz #32 : 2007-04-23, 10:54 »

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Linkin Park!!!!
« Odpowiedź #33 : 2007-04-23, 13:12 »
Kurcze, wszędzie pełno info o koncercie a u mnie nadal kasy brak :( Gdyby nie to, nie odpuściłabym tego koncertu... Pewnie musiałabym jechać z mum ale przeżyłabym żeby tylko tam być!!
Zazdroszcze Blackie ;)
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Linkin Park!!!!
« Odpowiedź #34 : 2007-04-23, 13:42 »
Ja mam blisko nawet, ale oczywiście nie mam z kim jechać- mama, dzikus, ona ze mną nie pojedzie, samej mnie nie puści, kumpele- albo to nie ich typ muzyki, albo rodzice mają wiele przeciwko. Cóż, brutalnie.. _-_
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Linkin Park!!!!
« Odpowiedź #35 : 2007-04-25, 08:01 »
Zazdroszcze Blackie ;)

Ugh, daj spokój :P Kolega kupił bilety na Allegro i ostatnio zastanawiam się, czy to nie podróbki _-_
Jeszcze będzie okazja, ludzie :P A jeśli ktoś jednak będzie jechał to niech da znać.

PeeS. wiem, że nikt tu nie zajrzy i tak, ale ewentualnie mogę rzucić na PW linkiem z albumem Minutes to midnight, bo takowy posiadam ;)
« Ostatnia zmiana: 2007-05-07, 17:04 autor Blackie »
Zapisane
Why so serious?

GreenGun

  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Linkin Park!!!!
« Odpowiedź #36 : 2007-11-23, 13:10 »
Ja byłam tam....Na koncert jechałam bardziej na Pearl Jam! I było bombowo. Na LP rozpychały sie dzieciaki i wogole syf na maksa był;/ A na PJ supermegawyjebiscie! Kiedys lubiłam LP ale od nowej płyty zmieniłam zdanie...Zmienili styl grania i wogole. A ja wole ciezsze brzmienia. Stare płyty moze czasem posłucham, ale to juz nie to samo nastawienie. Troche sie zawiodłam na nich... Na koncert jechałam bardziej na Pearl Jam!
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Linkin Park!!!!
« Odpowiedź #37 : 2007-11-25, 18:21 »
No, nie każdemu się musiało podobać :) Koncert był świetny, nieważne, czy płytę nagrali fajną czy nie :) a koncert był po to, żeby się na nim bawić :)
Zapisane
Why so serious?
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 23 zapytaniami.