Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Gdzie robić zakupy  (Przeczytany 4197 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamiska.80

  • *
  • Wiadomości: 2
Gdzie robić zakupy
« : 2015-02-17, 15:27 »
Hej,

Jestem szczęśliwą właścicielką kotki Devon Rex. Jest to mój drugi kot tej rasy.
Niestety nie mam ostatnio czasu na chodzenie po sklepach, a nie mam zwyczaju kupować byle czego.
Polecicie mi Wasze zaufane sklepy internetowe, gdzie można kupić fajne produkty.
Ostatnio też natrafiłam na coś co podobno w Stanach robi furorę, zakupy subskrypcyjne. Jest w Polsce taki sklep, Rekobox. Może ktoś z Was kiedyś zamawiał zakupy w ten sposób? Generalnie USA ma duży popyt na tego typu sklepy, więc może dlaczego nie spróbować. Co sądzicie, bo ja np. lubię eksperymentować, jakkolwiek to zabrzmiało ;)
Zapisane

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Gdzie robić zakupy
« Odpowiedź #1 : 2015-03-06, 12:30 »
Co masz na myśli pisząc o fajnych produktach? Bo akurat my zajmujemy się karmami więc możemy pomóc pod tym względem,pozostałe akcesoria również znajdziesz taniej w sklepach internetowych,poszukaj nawet tutaj na forum.
Zapisane

asia31

  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Gdzie robić zakupy
« Odpowiedź #2 : 2015-04-06, 08:01 »
Najlepiej zamawiać przez internet. Jest najtaniej i największy wybór.
Tu dla przykładu jeden z popularniejszych żwirków, Benek: spam Praktycznie w każdym sklepie stacjonarnym kosztuje więcej.
Ja mam swoje ulubione produkty i poluję tylko na promocje w różnych sklepach, żeby płacić jak najmniej.
« Ostatnia zmiana: 2015-04-09, 18:42 autor IBDG »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Gdzie robić zakupy
« Odpowiedz #2 : 2015-04-06, 08:01 »

Kropki-i-laty_pl

  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Gdzie robić zakupy
« Odpowiedź #3 : 2015-04-07, 14:52 »
Trudno się z tym nie zgodzić,tym bardziej że teraz w sklepach internetowych z artykułami dla zwierząt spotkasz bardzo wiele promocji,w tym np u nas wiec warto z tego skorzystać. Karmy jak i akcesoria kupisz po prostu taniej niż w sklepach stacjonarnych.
Zapisane

ewe.jork

  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Gdzie robić zakupy
« Odpowiedź #4 : 2015-12-02, 12:43 »
Ja kupuję na Zooplusie. Podoba mi się, że mają ten program punktowy i faktycznie można wymienić punkty na fajne rzeczy. Plus do tego mają praktycznie w każdym miesiącu jakieś gratisy do zamówienia.
Zapisane

Clarias_pl

  • *
  • Wiadomości: 57
Odp: Gdzie robić zakupy
« Odpowiedź #5 : 2016-02-15, 14:43 »
Tutaj mam podobne zdanie,najlepiej jeżeli będziesz zamawiać akcesoria oraz karmę dla swojego pupila w dobrych sklepach internetowych,wybór masz naprawdę szeroki,a do tego zawsze niższe ceny.
Zapisane

ewe.jork

  • *
  • Wiadomości: 75
Odp: Gdzie robić zakupy
« Odpowiedź #6 : 2017-05-18, 09:35 »
No i też wszystko mam z dostawą do domu. Nie wyobrażam sobie noszenia tego ze sklepu.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.117 sekund z 28 zapytaniami.