Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: CO SADZICIE O PUSZKACH FIRMY CZESKIEJ BONO JUNIOR  (Przeczytany 1231 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czanga

  • Gość
Dzis kupowalam w sklepie przy lecznicy,podkreslam to zeby wyeliminowac markety....dobry sklep i fachowa obsluga....i wlasnie polecono mi  niedrogi puszki czeskiej produkci..dla psa juniora ( bo takiego posiadam ) Bono Junior a dla kotka rowniez malolata Petty...kupilam zjadly ( alr one jedza wszystko wiec to o niczym nie swiadczy.)    Znacie ta marke...podobno od niedawna jest na rynku.....podzielcie sie uwagami......podkreslam jej cene....2,30 za puszke 400 g wiec rzeczywiscie tanie...ale czy dobre???
Zapisane

Elfi

  • Gość
CO SADZICIE O PUSZKACH FIRMY CZESKIEJ BONO JUNIOR
« Odpowiedź #1 : 2004-06-17, 09:37 »
Niestety, ja nie znam tej firmy. Cena faktycznie atrakcyjna, ale czy jakość...........??? Nie wiem.
Zapisane

Roxette

  • Gość
CO SADZICIE O PUSZKACH FIRMY CZESKIEJ BONO JUNIOR
« Odpowiedź #2 : 2004-06-17, 09:48 »
CZANGA-mówisz,że trzeba wszystkich zastrzec,że nie kupujesz w marketach....jeszcze by się ktoś... :klotnia: co :?: Ale powiem ci,że w sklepach specjalistycznych też możesz natknąć się na produkt o niskiej jakości :roll:  :roll:  :roll: ......kto wie może polecano,bo się żle sprzedaje :roll:  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

CO SADZICIE O PUSZKACH FIRMY CZESKIEJ BONO JUNIOR
« Odpowiedz #2 : 2004-06-17, 09:48 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
CO SADZICIE O PUSZKACH FIRMY CZESKIEJ BONO JUNIOR
« Odpowiedź #3 : 2004-06-17, 15:46 »
Ja kupowałam puszki firmy Bono, ale nie junior. Jednak kupuję ją w markecie, ale jestem z niej zadowolona (w porównaniu z innymi puszkami). Mój pies je tą karmę jako dodatek smakowy do suchej karmy i nie widzę nic niepokojącego.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Nicka

  • Gość
CO SADZICIE O PUSZKACH FIRMY CZESKIEJ BONO JUNIOR
« Odpowiedź #4 : 2004-06-18, 13:46 »
Hmmm, nie znam tej firmy, sorx, ale moj piesek nie lubi suchych pokarmow, ale wydaje mi sie, ze to , ze puszki byly tanze, nie znaczy wcale, ze gorsze!!
Roxette, co to za roznica, czy w hipermarkecie, czy w zwyklym sklepie?  :roll:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.242 sekund z 26 zapytaniami.