Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nie chce jeść!  (Przeczytany 4518 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Nie chce jeść!
« : 2005-09-19, 17:39 »
Tak jak w temacie, psina nie chce jeść ryzu, kaszy i innych dobrych żeczy, kocha tylko i wyłącznie kurczaki, biały i żółty ser, jajko, omlet, szynka, a to wsyzstko jedzenie jest naprawde drogie, no i jecsze dostaje suchą karme Bento cronen dla szczeniąt. Jest bardzo energiczna psina, nei jest osowiała, tylko wybrzydza moim zdaniem!! co robić? napisalam już to na innym forum, chce sie dowiedzieć jakie sa wasze wypowiedzi... dzisiaj nawet sniadania psina nie jadła bo wybrzydzała, a jak jej dalam kurczaka to az piszczała :? help...!  :help:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Nie chce jeść!
« Odpowiedź #1 : 2005-09-19, 18:33 »
co robić? dać to co chcecie by jadła i nic innego - dodatkowo nie martwić się tym że nie je tego - przez dzien dwa, moze nie jesć - pies nie jest taki głupi zeby zagłodzić się na śmierć - twoja sunka jest najzwyczajniej w świecie rozpieszczona...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Nie chce jeść!
« Odpowiedź #2 : 2005-09-19, 18:54 »
Rób to co napisała Iras i jeszcze niech sunia nie ma miski z zarciem cały czas. Daj jej porcje - nie zje przez jakies 20 min. to zabierz miske i daj dopiero jak bedzie pora nastepnej porcji ;)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Odp: Nie chce jeść!
« Odpowiedz #2 : 2005-09-19, 18:54 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Nie chce jeść!
« Odpowiedź #3 : 2005-09-19, 18:55 »
własnie mi tak powiedziano na innym forum, tylko zebym wzieła miske po 5 minutach. Racja Iras dobrze ujęte, jest rozpieszczona... moja babcia tego dokonala jk byliśmy na wakacjach... Gotowała jej kurczaczki id awała serki i szyneczki, eh... :roll:
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Nie chce jeść!
« Odpowiedź #4 : 2005-09-19, 19:55 »
Czas po którym zabierzesz miske nie jest taki wazny (chociazby dlatego ze kazdy pies dostaje innej wielkosci porcje i w inny czas ja je ;) ), ale wazne zebys to po prostu robila :) Ja wole sobie nawet nie wyobrazac co by sie zrobilo ze Smyka jakby go babcia zaczela karmic :roll:
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Nie chce jeść!
« Odpowiedź #5 : 2005-09-19, 20:00 »
Tak jak mówiły dziewczyny :) Jak nie będzie chciała jeść - zabierz michę i nie oddawaj pod żadnym pozorem aż do kolejnej godziny karmienia + nie podkarmiaj jej w tym czasie.

Mój kolega miał podobną sytuację - pies nie chciał jeść mięska z ryżem, ryb i tym podobnych psich przysmaków, w końcu dostał chleb z masłem i zjadł to...po 3 dniach :lol: Od tamtego czasu je wszystko z miłą chęcią i wielkim zapałem ;)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Nie chce jeść!
« Odpowiedź #6 : 2005-09-19, 20:05 »
heh... jakby moja babcia zaczęla psy karmić, to na drugi dzien ze smakiem by sam ryż/makaron zjadły (bez niczego)

ogolnie rozpieścić psa nie jest trudno - o wiele trudniej jest go doprowdzic do normy - głównie ze względu na to że wóascicielowi szkoda pieska że nie je:]
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Nie chce jeść!
« Odpowiedź #7 : 2005-09-20, 15:53 »
moja babcia własnie tak mówi, no daj jej patrz jak prosi... i takie tam... dzisiaj zjadłas swoją nielubianą karme :) coś podziałało :]
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 28 zapytaniami.