Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 1582 1583 [1584] 1585 1586 ... 1593   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1514816 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47490 : 2020-12-10, 14:56 »
To mój tak biega, a ma 5 lat. I to chytrus taki, bo przez większość czasu, pominąwszy to, że się wydziera, jest bardzo spokojny. A jak mu odwali, to trzeba się kryć, bo jak na Ciebie wpadnie to zrobi tatar.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47491 : 2020-12-10, 15:31 »
Mój ma 8, ale właśnie zrobił rundę aż chodniki latały po ścianach i przy okazji  wydawał z siebie opętane miauki i szczota z ogona była grana :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47492 : 2020-12-11, 08:50 »
Kuzynka chyba znajdkę zostawi, zapoznaje ją z psem - na razie jest ok. Tylko jak będzie wiodła żywot kota wychodzącego to zaraz będzie dywanikiem owa kotka. To centrum miasta.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47492 : 2020-12-11, 08:50 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47493 : 2020-12-16, 20:13 »
Ktoś namierzył w okolicznej wiosce psa przykutego łańcuchem, bez budy. Leży na gołej ziemi, pod opartą o ścianę deską.
Lokalna społeczność się skrzyknęła, ktoś miał zbędną budę więc udało się ją szybko zorganizować.

Właścicielka psa twierdzi, ze nic mu nie brakuje. Na podwórko ich nie wpuściła i warknęła, że woli go, czytuję "łopatą zapierdolić" niż budę przyjąć, czy zrzec się psa :(
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47494 : 2020-12-17, 12:37 »
Spotkałam panią, którą wcześniej widywałam ze ślicznym psiaczkiem Kapryskiem. Patrzę, a pani prowadzi innego pieska... Okazało się, że Kaprysek nie żyje, a nowy został zabrany od patologii z sąsiedztwa. Patole kupili go "dla dziecka do zabawy" i traktowali byle jak. Pani usłyszała, ze potrzebują czasu do namysłu, a potem przez domofon "może pani zejść po tą k...ę"... Po jakimś czasie zaproponowali, żeby go dać na dzień "dziecku do zabawy"... Dopiero, kiedy usłyszeli słówko łacińskie, odczepili się od kobiety i od psa.

Słowo daję, ludziom należałoby wydawać pozwolenia na opiekę nad zwierzęciem, oczywiście po zdaniu testu psychologicznego i po zbadaniu stopnia inteligencji oraz empatii.

Fatty, i co dalej z psem? Trzeba zgłosić do jakiejś organizacji, odbiorą go babie i jeszcze sprawę w sądzie założą.
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47495 : 2020-12-19, 11:29 »
Ponoć zadziałała wizyta z komendantem straży miejskiej(moc munduru?), właścicielka zgodziła się przyjąć jedną budę(okazuje się, że psy są 2) i zapas karmy. Zobowiązała się, że lepiej o psy będzie dbać :/

Jak się okazuje, post z psem był szeroko udostępniany na całą Polskę, zbiegło się mnóstwo internetowych "pomagaczek", bluzgających i na właściciela i na ekipę która psa namierzyła, budę zorganizowała i zadeklarowała pomoc - że za mało, ze nie tak, że to goowno, a nie pomoc  :shock:

Obrzydliwe to wszystko :/ Pewnie, z fotela sprzed kompem doradza się najlepiej.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47496 : 2020-12-19, 19:01 »
Chyba nie ma takiej organizacji/osoby, której ktoś "życzliwy" nie przykleił by łatki... Nawet nie próbuję wgryzać się w te spory, bo trzeba by nic nie robić, tylko śledztwem się zajmować. Chyba, że atak jest ewidentnie niesprawiedliwy, wtedy i ja napiszę coś w obronie, ale z reguły przewijam z niesmakiem te pyskówki... A ludzie naprawdę potrafią mieć pretensje o wszystko, nawet o to, że ktoś zrobił fotkę zabitemu przez samochód zwierzęciu, ale go nie pochował... Naprawdę, widziałam takie pretensje, bo jak to, tak zostawić ciało? Każdy przecież chodzi z łopatą, nie mówiąc o zakazie grzebania zwierząt gdzie popadnie.

Popatrzcie, jaka złosliwość losu... Od kiedy mam zadaszony balkon, nie ma śniegu... A wcześniej padał i trzeba było nocami łopatą zrzucać go z balkonu, bo na dole ulica i przechodnie... Co gorsza, odpływ zamarzał i jak się śnieg topił i kapało z dachu albo padał deszcz, musiałam zbierać wodę do wiaderka i wylewać do ubikacji... A teraz mam ochronę przed śniegiem, tylko, że śniegu nie ma ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47497 : 2020-12-19, 21:28 »
Pamiętam, jak kiedyś ulewę wykorzystałaś, żeby balkon umyć :D

Ja mam niestety balkon niczym nieosłonięty - cały wystający i na ostatnim piętrze. Kiedyś jak lało, to kwiatki mi wymyło z donic, bo odpływ w skrzynkach nie wyrabiał :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47498 : 2020-12-20, 15:01 »
Też mam cały wystający i na ostatnim piętrze. Utrapienie przez lata, dopiero teraz wiem, że mam balkon, na ktorym mogę latem poczytać książkę :) Posprzątać łatwo, bo już ptasie kupy nie zasychają i z dachu nie leci... Szkoda, ze widok byle jaki, na ulicę i sąsiednie budynki.

Mieszkający kilka pięter niżej jamniczek merle jest niesamowity... Na mój widok (pewnie nie tylko na mój) zatrzymuje się i bacznie spogląda jednym oczkiem błękitnym, drugim brązowym :) Pani powiedziała, że piesek lubi przygladać się pracującym maszynom, koparkom, itd. Taki bystrzak-obserwator :D Śliczny jest, lekko utył po kastracji... Słodkości :kocham:
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47498 : 2020-12-20, 15:01 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47499 : 2020-12-20, 19:56 »
Jamniki mają urok, a jak merle to już całkiem :D

Zastanawiam się nad zorganizowaniem zadaszenia, tylko nie wiem czy chcę pchać pieniądze w nieswoje mieszkanie. :mysli:

Działka w tym roku pochłonie mi trochę kasy, bo muszę ją poddać renowacji.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47500 : 2020-12-21, 08:59 »
W nieswoje nie warto... Ale właściciel, o ile płaci podatek (ale nie ryczałt), może, bo wpuści w koszty i ma zwrot. Byle faktura była. Ja tak właśnie robię, niby podatek wyższy, niż przy ryczałcie, ale każdy wydatek na mieszkanie zmniejsza dochód. A zawsze coś się znajdzie, naprawa pralki, zakup mebli, malowanie... Zdecydowanie tak mi bardziej pasuje :)

Spokojnych i zdrowych Świąt dla Was i dla Waszych zwierzaków :)
« Ostatnia zmiana: 2020-12-23, 17:51 autor IBDG »
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47501 : 2020-12-23, 19:58 »
Dziękuję i wzajemnie. Spokojnych przede wszystkim
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47502 : 2021-01-01, 13:36 »
Drogie dzieci ;) niech Nowy Rok przyniesie spokój i zdrowie Wam i Waszym bliskim. Niech będzie lepszy od minionego...

U mnie chyba trochę mniej strzelali, niż w poprzednich latach, ale i tak nie zabrakło entuzjastów huku... :roll: Szkoda zwierzaków...
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47503 : 2021-01-01, 22:32 »
Dziękuję i wszystkiego dobrego.

U mnie też mniej strzelali, ale ogłoszeń o zaginionych psach(oraz informacji, że ktoś widział spanikowanego psa i nie dąło się go zatrzymać) i tak wysyp.

Moje koty jak co roku - Stefka zachwycona oglądała fajerwerki z parapetu, a Bureł trząsł się pod łóżkiem tak, że wibracje na łożko przechodziły.
Balbinek się bał, ale nie panicznie. Na spacery obróżkę zapinamy o jedno oczko ciaśniej.

edit.
Swoją drogą obserwuję jak dla ludzi psy wyglądają jednakowo... pewna pani poszukuje suczki w typie spaniela. Czarna, jedwabistowłosa, z białym nosem. Dwie osoby podesłały jej namiar do znalezionego...dobermana, że może to ten :P
Przed chwilą widziałam jak pani poszukującej suczki yorka, podsyłają linki do samca w typie airedale terrier :mysli:

Jestem w stanie skumać, że psy w typie labka lub owczarka są do siebie podobne, więc jak zginie np. onek to jest w czym wybierać, że tak powiem... ale, że aż tak?
« Ostatnia zmiana: 2021-01-02, 10:00 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47504 : 2021-01-04, 14:33 »
Znam przypadek, gdy opiekunka basseta na pytanie o rasę odpowiedziała, ze to chart... A pytający uwierzył bez podejrzeń :lol:

U mnie też porozlepiane ogłoszenia o zaginionych psach. A w sobotę, idąc przez miasto, zobaczyłam prowadzonego na smyczy wystraszonego pinczerka. Kiedy pani zatrzymywała się na przejściu, piesek aż podkulał ogonek i trzęsły mu się łapki. A idąc, miał ściągnięte uszy i pruł do przodu...Wszystko ze strachu przed petardami.
Przydałoby się te petardy wsadzić w tyłki strzelającym i podpalić.
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47504 : 2021-01-04, 14:33 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47505 : 2021-01-06, 22:51 »
Moją koleżankę ze studiów naszło na kota, zasypuje mnie pytaniami i fotkami słodkich kotków. Tylko te słodkie kotki potrafią też dać do wiwatu :D
Nie miała nigdy innych zwierząt niż rybki, a wiadomo rybki raczej rzadko biegają po półkach, wspinają się po firankach, zrzucają bibeloty i kradną drobiazgi :D A ona pedantka i obawiam się zgrzytów :hmmm:

A może jednak zakochają się w sobie i wszystko mu wybaczy? ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47506 : 2021-01-10, 11:15 »
Strasz ją, strasz... Niech poogląda w necie filmiki z kotami, które ze słodką minką pt. "ja nic nie robię" celowo strącają ze stołu przedmioty ;) Albo huśtają się na firankach, o dewastacji choinek nie mowiąc :D

W mnie kilka dni temu przez jeden dzień była zima... Sypało, a w nocy wszystko zniknęło i znów jest chyba jesień?
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47507 : 2021-01-11, 08:45 »
Dziś u mnie jesień, ale przedwczoraj lodowaty deszcz padał.

Za jakiś czas jadę chłopa swego odwiedzić, bo dawno mnie tam nie było i poszukuję żywicielki do kotów na sobotę.
Poprosiłam koleżankę, która ma blisko. Odpowiedź odmowna "Wiesz, że ja kotów nie lubię". Myślałam, że lubi mnie :hmmm: ja serio nie oczekuję bawienia się z nimi i całowania po brzuszkach, tylko wyłożenia żarcia z puszki do 2 misek i sypnięcia chrupek do trzeciej. Razem z dojściem do mnie i wróceniem do siebie, ani 10 minut by jej to nie zajęło.

Jeszcze dostałam złotą radę, abym zleciła to swojej mamie.

Kiedy ja specjalnie kogo innego szukam, bo mama ma duże problemy z chodzeniem po schodach, a ja mieszkam na 4 piętrze.

A będzie szła na jakie wesele to znowu będzie chciała pożyczyć sukienkę, albo biżuty, oj czekaj Ty, czekaj :P

Szukam dalej.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47508 : 2021-01-11, 14:41 »
A to bździągwa, nie koleżanka :/ Ale tacy ludzie są, sami chętnie korzystają z pomocy, ale jak trzeba dać coś od siebie, to nieeeee... Nawet drobiazg ich przerasta :roll: Całe życie to przerabiam...

To jest właśnie ta "ciemna strona" opieki nad zwierzakami. Kiedy nie ma komu ich powierzyć na dzień czy kilka, naprawdę strach brać zwierza... Ostatnio sąsiadka, ktora zawsze na dzień dobry pytała "gdzie pani pies" powiedziała "o psa nie pytam"...

A Ty co, masz teraz chłopa "na dojazdy"? ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47509 : 2021-01-11, 18:44 »
Napisałam pw, o ile wciąż działa. ;)

Z kotami i tak lepiej niż z psem, kogoś znajdę. Moja siostra swoją kotkę na 3 dni zostawia - ma karmnik automatyczny i fontannę z wodą. Jak dłuższe wyjazdy, to kogoś zalatwia.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47510 : 2021-01-12, 14:34 »
Działa, działa ;)

Znajomi kiedyś wzięli na przechowanie kota zaprzyjaźnionych sąsiadów, którzy pojechali na urlop. Kot z nerwów dostał rozwolnienia, a że był z tych futrzastych, upaprał sobie portki do tego stopnia, że postanowili obciąć mu nadmiar sierści na tyłku, żeby łatwiej było go oporządzać. Kiedy pańcio zadzwonił z pytaniem, jak tam kot i usłyszał, że ma biegunkę, spytał, czy może powinni wrócić do domu... Na to mąż koleżanki zaczął gwałtownie protestować, że nie trzeba, dadzą sobie radę...

Wystraszył się, co powiedzą na ten ostrzyżony tyłek :lol: Po paru tygodniach pewnie śladu juz nie było ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47510 : 2021-01-12, 14:34 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47511 : 2021-01-13, 08:51 »
Ooo, to mojej siostry kota kiedyś podobnie. Wrócili zmęczeni po kilkunastogodzinnej podróży, otwierają dom, a tam smród i skruszony kot :lol:

Kicia futrzata, obfajdała sobie porteczki i nie czuła się z tym dobrze, wiec starała się to zgubić - WSZĘDZIE. Wliczając szafki w kuchni, blaty, ściany, ławę i sofę.  Siostra ma taki układ mieszkania, że kuchnia to portal do innych pomieszczeń, nie było jak zamknąć przed kotkiem.

Dlatego jak ktoś marzy o długowłosym kocie, to ja staram się ludzi uświadamiać, ale nie działa :D
« Ostatnia zmiana: 2021-01-13, 18:44 autor Fatty »
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47512 : 2021-01-14, 21:05 »
Toffiś miał takie obfite portki, i Piegusek też. Ficzuś trochę mniej. Niepraktyczne to bardzo. Na spacery brałam nawilżane chusteczki, żeby w razie czego choc z grubsza obetrzeć kłaczki, bo głupio z takim obsrańcem spacerować :D Za to Maczek i Lulka były bardzo praktyczne, gołe doopki i żadnych problemów z oblepionymi frędzlami :)

Toffiś, jak mu coś zawadzało z tyłu, nie chciał iść, zatrzymywał się i patrzył na mnie z poleceniem w oczach "usuń to" ;)

Znowu zima! Na podwórku dziecko ulepiło bałwana, rzadki widok...
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47513 : 2021-01-14, 21:51 »
Ja ostatnio kupiłam swojemu fontannę, w sumie tylko dla zabawy, bo u mnie w domu zawsze ktoś jest, kto nie wyjeżdża, ale kot bardziej traktuje ją jak tv, kuca obok i patrzy jak pluska :P no, ale skoro mu to radość sprawia to dobrze :lol:

mój kot jest tak pomiędzy, bo niby jest krótkowłosy, ale nie tak zupełnie, no i ma bardzo mięsistą sierść, raz w tygodniu muszę przeprowadzać gruntowne czesanie furminatorem, bo inaczej zaczyna leżeć we własnej sierści gdziekolwiek się ruszy, a tak to pare garści waty z niego zbiorę i spokój na kolejny tydzień :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47514 : 2021-01-14, 22:01 »
To u nas co chwila pranie tyłka :D Aczkolwiek Balbi jest psem wszystkożernym, a do tego o ogromnym uroku osobistym - czasami dostanie czego zjeść nie powinna, a potem boli ją brzuch i ma brudne gacie :roll:

Gizmo to miał bardzo bogatą suknię i chcąc nie chcąc, płożyła mu się jak rzeźbił z brązu. Szczególnie, że do dwójki lubił ustawić się na górce. Głową w dół ;p Oj często było dupsko w praniu.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

KasiaMasia

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47515 : 2021-01-23, 13:57 »
Wszystkim  :jupi2: :tuli: Lubię Was :VoV:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47516 : 2021-01-27, 08:27 »
Dorosłość mnie połaskotała ostatnio, musiałam pozałatwiać sprawy z gazownictwem :P Nie dość, że pan inkasent chyba miał zaparowane okulary i wziął odczyt z kosmosu, to jeszcze naliczali mi odsetki za niezapłacone poprzednie faktury... których mi nie przysyłali od listopada :hmmm:

Na szczęście mają czat i nie trzeba było dzwonić - a ja bardzo nie lubię dzwonić :D Wszystko załatwione, i samowolnie na e fakturę przeszłam, żeby takich jaj więcej nie było.

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47517 : 2021-01-28, 15:55 »
Załatwione. Rachunek na 59 zł zawsze wygląda lepiej niż ten na 294 :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47517 : 2021-01-28, 15:55 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47518 : 2021-01-29, 17:44 »
To nieźle Cię połaskotali ;p

E faktura zawsze pewniejsza, nie da się jej wrzucić do skrzynki sąsiada, który wyjechał na wywczasy ;) U mnie dawniej notorycznie przesyłki były tak niedbale wkładane do skrzynek, ze nie musiałam używać kluczyka, wystarczyło pociągnąć za wystający róg :roll: W ogóle te obecna skrzynki są beznadziejne, przynajmniej u mnie. Straszna tandeta, a ile czasem trzeba się nagimnastykować, żeby ją otworzyć/zamknąć :roll: Ze starymi takich problemów nie było i kluczyki się nie wyginały...

Idąc ulicami patrzę na psy... Chyba któregoś porwę ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47519 : 2021-01-31, 11:07 »
IBDG, żebyś Ty bliżej mieszkała to udostępniałabym Ci Balbisia - zawsze na spacer chętna. Rezolutna, inteligentna psia kobietka :D Czasami mi się serce kraje, jak już zbieram się do siebie, a ta się teatralnie rozciąga i uwodzi mnie spojrzeniem pt. Idę z Tobą, chociaż dopiero co wróciłyśmy.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 ... 1582 1583 [1584] 1585 1586 ... 1593   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.177 sekund z 28 zapytaniami.