Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Pirates z Karaibów!  (Przeczytany 19797 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #30 : 2006-12-06, 14:43 »
Jest już wydany na DVD?? Wie ktoś?
Jak tak, to chyba napiszę spóźniony list do Mikołaja :D

Boski był ten film ;]
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #31 : 2006-12-06, 14:53 »
Jakieś 50 zł, 60 specjlane. Kuszęce dodatki... ale bez przesady - dwa lepsze filmy sobie za tyle kupię.
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #32 : 2006-12-06, 16:08 »
JEst na dvd. Mój ulubiony moment? Na wyspie ludożerców :lol:
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedz #32 : 2006-12-06, 16:08 »

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #33 : 2006-12-06, 20:28 »
Jak on ucieka przed nimi :D Tak cudnie biegnie.
W ogóle... cały ten motyw jest boski ;]
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #34 : 2006-12-06, 21:00 »
tak, jest wydany na DVD arrow ^^ (dostałam na mikusia :P)
mi się podobały te oczka na powiekach :P
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #35 : 2006-12-07, 13:09 »
ohh to było slodziachne wogóle to był boooski filmik!!! te oczka tęż.kurcze, JA CHCĘ JESZCZE RAZ OBEJRZEĆ!!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #36 : 2007-05-25, 19:40 »
łodrobine zmodyfikowalam tytul tematu :p jako ze o drugiej czesci juz sie nie gada - jednak bodajze od dzis (?) do kin wlazi trzecia - dzielcie sie opiniami! :P tylko bez dokladniejszych informacji na temat co sie w filmie dzieje, zeby innym nie psuc przyjemnosci (albo nieprzyjemnosci - zalezy jak im wyszlo filmidlo :P)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #37 : 2007-05-25, 20:10 »
Obydwie wcześniejsze części są teraz do kupienia w pakiecie za ok.50-60 zł. - wydania 1-dno płytowe - ja mam wersje 2-wu płytowe.Na trójce byłem wczoraj w kinie - pokaz przedpremierowy.Ogólnie powiem tak: dwjka i trójka twożą zamkniętą całość,ale nie b.pasującą do jedynki.W części pierwszej jest najwięcej akcji - bitwy,pojedynki - dwójka jest najmroczniejsza i najbardziej realistyczna i też ma fajne sceny akcji - trójka  bardziej skupia się na postaciach,niż na akcji,jest też więcej chumoru,ale - moim zdaniem,gubi to dramatyzm i napięcie,gdyż czasami filmowi bliżej do groteski.Fabuła jest b.zagmatwana i kto nie widział poprzednich części,a zwłaszcza dwójki - nie połapie się za bardzo,o co chodzi.Rozwiązanie wątków jest ciekawe,a finał zaskakujący - mimo braku scen akcji,film b.dobrze się ogląda.pomimo,iż trwa on aż 170 minut.Mnie osobiście drażni tylko to,że niektóre sceny są zbyt groteskowe...

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #38 : 2007-05-28, 10:03 »
Ja oczywiście ide na to do kina :D obejrzałam 1 częśc, druga sobie wypożycze, ale na 3 musze iść. A teksty i miny Deep'a sa powalające xD
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Forum Zwierzaki

Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedz #38 : 2007-05-28, 10:03 »

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #39 : 2007-05-28, 13:42 »
Byłam wczoraj w kinie. I powiem tak - pierwsza i druga podobały mi się bardziej, chociaż tą też sie fajnie oglądało. Tak jak Lis napisał, część 2 i 3 tworzą świetną całość, średnio pasują do 1, ale niepecjalnie zwracałam na to uwagę. Fabuła trójeczki fajna, nie spodziewałam sie że tak się skończy. (bo moim zdaniem Will się nie nadaje! :P). W skrócie to wygląda tak: wątki miłosne, rozpierducha*, rozpierducha, wątki miłosne... przeplatane boskimi tekstami pana Deppa i nie tylko :) ("Don't move!! I dropped my brain!" :lol: Lałam z tego przez 10 minut.)
* przez rozpierduchę rozumiem walki i inne takie :P
Po dwóch godzinach zaczęłam troche się już nudzić, ale ogólnie dobrze ten film oceniam ;)

I radzę Wam twardo przesiedzieć napisy, bo potem jest jeszcze epizodzik pokazany ;)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #40 : 2007-05-28, 14:13 »
No,niestety - ja o tym epizodziku po napisach końcowych,dowiedziałem się po fakcie  :roll: ...Tej walki,to tam tak durzo nie ma...Świetny jest epizodzik Keitha Richardsa - na którym Deep się wzorował,tworząc swoją popstać.  :D W końcu jest też świetna muzyka Hansa Zimmera.  ;p Ja zapamiętałem taką scenkę,kiedy to na tym zebraniu piratów,nagle wszyscy zaczeli się prać - Elizabeth mówi - to kropne,a Jack na to - nie,to jest polityka -  jakoś tak to brzmiało.Może to podpowiedż dla naszych polityków?... :P P.S: a co do 2 i 3 jako całości,to czytałem,że gdyby z tego zrobić jeden film,to były on naprawdę świetny.

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #41 : 2007-05-28, 14:39 »
No,niestety - ja o tym epizodziku po napisach końcowych,dowiedziałem się po fakcie  :roll:
Jak co to moge napisać na pw co w nim było :)

Ja zapamiętałem taką scenkę,kiedy to na tym zebraniu piratów,nagle wszyscy zaczeli się prać - Elizabeth mówi - to kropne,a Jack na to - nie,to jest polityka -  jakoś tak to brzmiało.Może to podpowiedż dla naszych polityków?...:P
Tak, to tez było świetne.
- To okropne!
- Nie, to polityka! :lol:
Nie wiem czy nasi politycy by tym sposobem coś wskórali.... :P

P.S: a co do 2 i 3 jako całości,to czytałem,że gdyby z tego zrobić jeden film,to były on naprawdę świetny.
Taa? Świetny, sześciogodzinny? Nie, dzięki, wole tak jak jest :P
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #42 : 2007-05-28, 16:04 »
Wiem,co jest w tej dodatkowej scence po napisach końcowych,ale i tak chciałbym ją zoaczyć.. :P Hi,hi - oczywiście,że nie 6-ścio godzinny,tylko odpowiednio skrócony - ale i taki długi byłby ciekawy  :D ..co dla niektórych.... :P

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #43 : 2007-05-28, 16:05 »
Przecież w każdej części jest coś po napisach...
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #44 : 2007-05-28, 16:24 »
No to widzę,że muszę sprawdzić poprzednie części,bo nie wiedziałem...Podobna sytuacja była w filmie " X-men ostatni bastion " - o dodatkowej scenie dowiedziałem się po powrocie z kina i potem poszłem jeszcze raz...

Forum Zwierzaki

Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedz #44 : 2007-05-28, 16:24 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #45 : 2007-05-28, 17:33 »
A nie zdziwiło Cię, że małpka jest nieśmiertelna? ;) Z kosmosku - w przeciwieństwie do Barbosy... :P - to się nie wizieło.

Ja w Bastionie byłam uprzedzona. ;) Ale część i tak podobno ostatnia.

O, może z Barbosem coś w też części wyjaśnili. ;)
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #46 : 2007-05-28, 17:52 »
Na razie wiadomo,że będzie film o Volwerine - " Weapon X " i o Magneto...

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #47 : 2007-05-28, 18:24 »
To wiem, ale to raczej nie ma szansy dziać się po 3...
Chyba coś z tematu zesziśmy. ;)
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #48 : 2007-05-28, 18:26 »
Hi,hi,hi  :D - chyba tak. :P

Wilczyca_77

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 786
  • I love wolves
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #49 : 2007-05-28, 20:20 »
Łiii, byłam w premierę na 3 :) Fajnyyyy...
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #50 : 2007-05-31, 11:22 »
Kolejne części pewnie są nieuniknione,skoro trójka przez pierwsze 6 dni,zaroiła 400 milionów dolarów...Rządza pieniądza jest wielka..... :/ :roll:

Forum Zwierzaki

Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedz #50 : 2007-05-31, 11:22 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #51 : 2007-06-05, 23:43 »
Naczytałam się różnych opini, w większosci negatywnych, więc poczekam te 3 lata, aż będzie w TV.
1 mi się podobała. Po 2 też wyszłam zadowolona z kina, ale po oglądnięciu następny raz bardziej zwracałam uwagę na szczegóły które mnie gryzły. Zamierzałam wybrać sie na 3,  ale widze, ze się nie opłaca. Co za dużo to niezdrowo.
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #52 : 2007-06-05, 23:48 »
Nie jest tak żle - film jest zaawny,intryga ciekawa i zakręcona,finał nawet zaskakujący.Czegoś brakuje - jakiegoś świerzego pomysłu,ale to przecież kino rozrywkowe i jako takie trzeba je odierać.

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #53 : 2007-06-13, 11:05 »
oglądałam tylko 2 cześć Klątwę Czarnej Perły i Skrzynie Umarlaka. Super film muszę sobie oglądnąć 3 część :)
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #54 : 2007-07-28, 20:32 »
Mimo, że nie oglądałam ani pierwszej, ani drugiej części - trzecia miażdży!
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #55 : 2007-08-30, 19:17 »
Ja nie oglądałam ani jednego filmu, ale słyszałam od kuzynki, że jest świetny. No i słyszałam świetny soundtrack z "Piratów". ;)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #56 : 2007-09-09, 23:56 »
Kolejne części pewnie są nieuniknione,skoro trójka przez pierwsze 6 dni,zaroiła 400 milionów dolarów...Rządza pieniądza jest wielka..... :/ :roll:

biorac pod uwage koncowke trojki to 4 czesc wyjdzie na 100%. Jednak szczerze mowiac - podobalo mi sie... w orownaniu z niektorymi filmami ktore teraz panuja byl nawet dobry
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #57 : 2007-09-10, 00:03 »
No,zły nie jest - oczekiwałem,tylko więcej akcji.....

Forum Zwierzaki

Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedz #57 : 2007-09-10, 00:03 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #58 : 2007-09-10, 08:29 »
No,zły nie jest - oczekiwałem,tylko więcej akcji.....

hehe - biorac pod uwage ze sam film trwal juz ponad 2,5 godzinyto gdyby wrzucono tam wiecej akcji zadne kino by go nie puscilo, a nawet jesli - to niesamowicie pociety by byl...

Powiem jednak - film od samego poczatku byl przewidziany na wieloczesciowy - widac to w pierwszej czesci, widac w drugiej, a w trzeiej to wrecz krzyczy o kolejna czesc.  Moze dzieki temu ze tworcy byli nastawieni na kolejne czesci, a moze po prostu dlatego ze nie robia tych czesci na sile - tak jak kolejne czesci niektorych filmow jak np. klatwa czy inne - jak dotad wszystkie czesci byly dobre, jesli nie bardzo dobre - jasne - nie ma tu ju niewiadomo jak wiele nowego, w pierwszej czesci sam sposob bycia jacka byl urokiem - ten urok jednak w kolejnych zanika bo czlowiek sie przyzwyczaja i zaczyna oczekiwac czegos wiecej - dltego niektorym wydaje sie ze film byl gorszy - jednak wszystkie czesci filmu tworza scisla calosc -watki caly czas sie przeplataja - i gdyby puscili wszystkie trzy czesci jako jedno to nikt by nie stwierdzil ,ze "od tego momentu sie pogarsza"
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Pirates z Karaibów!
« Odpowiedź #59 : 2007-09-10, 13:13 »
Cytuj
hehe - biorac pod uwage ze sam film trwal juz ponad 2,5 godzinyto gdyby wrzucono tam wiecej akcji zadne kino by go nie puscilo, a nawet jesli - to niesamowicie pociety by byl...

Hi,hi - byłem w kinie,na wielu dłuższych filmach - i tu,ciekawostka:
" Na krańcu świata ",został u mnie w jednym z multipleksów,podzielony na 2 części - 15 minut przerwy - jakoś,nikt sie nie odważył zrobic czegos takiego z ,np. LOTR,lub " King Kongiem "....

Cytuj
Powiem jednak - film od samego poczatku byl przewidziany na wieloczesciowy

A,tu się nie zgodzę - film, " Klątwa Czarnej Perły ",był pomyślany,jako odrębna i zamknięta całośc - dopiero sukces,tego pierwszego filmu,skłonił producentów,do robienia dalszych części.
Sukces filmu,był tak niespodziewany,że totalnie zaskoczył autorów scenariusza - do tego stopnia,że scenariusz ' Skrzyni umarlaka ',nie był gotowy,nawet na tydzien,przed rozpoczęciem zdjęc - więc,nie można mówic,o przemyślanej całości..... :P
A,co do samej 3 części,to wielowątkowośc,jest fajna,ale mogli jej trochę oszczędzic,a wynagrodzic to,większą dawka akcji....
Druga częśc,tez jest długa,ale sprawia wrażenie,lepiej skrojonej,ma swój klimat - trójce,tego brakuje.
Jest,kilka zmarnowanych pomysłów,jak chociażby Calipso - na co,ona była?.....
Także,postac grana,przez Yun-Fat-Chowa,została zmarnowana....
A,mnie najbardziej wkurzyła,statyczna rola,floty Brytyjskiej - oczekiwałem,mocnego finału - a tu,guzik....... :roll:
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.18 sekund z 32 zapytaniami.