Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Star Wars: Force Unleashed  (Przeczytany 10651 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Star Wars: Force Unleashed
« : 2008-06-14, 14:52 »
Ok, czy ktoś planuje zakupić tą grę? Jak tylko o tym przeczytałam, od razu zaświeciły mi się oczka *O*
Cytuj
istoria zaczyna się w momencie, gdy imperium pod dowództwem mrocznego Darth Sidiousa rozpoczyna walkę z rebeliantami, budując w tym celu sławną Gwiazdę Śmierci. Głównym bohaterem opowieści ma być tajemniczy uczeń Darth Vadera.  Wnioskując z misji, jakie gracz ma do wykonania, można stwierdzić, że jako osobisty szpieg Vadera będziemy dokonywać akcji sabotażowych wśród własnych szeregów. Co może z kolei oznaczać, że w czarnym, dyszącym kombinezonie wciąż ukryta jest resztka dobrego Anakina Skywalkera. Taki rewolucyjny stan rzeczy zapewne znacząco wpłynie na teorię ciemnej strony mocy. Analogicznie do serii KOTOR, będziemy mieli możliwość decydowania o moralności naszego bohatera, wybierając między dobrem a złem, co jednak nie wpłynie na główne zakończenie gry, bo to z wiadomych powodów jest z góry wyreżyserowane.

Przeniesiemy się między innymi na rodzimą planetę Wookiee, czyli Kashyyyk, na bogatą w faunę i florę Felucie oraz zrujnowane Raxus Prima. W grze znaczną role odegra nasz prywatny statek „Zbójecki Cień”, którym będziemy poruszać się między poszczególnymi lokacjami. Za jego sterami siądzie pani kapitan Juno Eclipse, z którą najprawdopodobniej główny bohater nawiąże czuły romans. Na swojej drodze spotkamy także rycerzy jedi: generała Kota i kobietę z rasy Darth Maula - niejaką Maris Brodo. Swoje trzy grosze, obowiązkowo, dorzucą droidy i postacie znane z innych części sagi.

Najwyższa pora wspomnieć o sensie całej rozgrywki, czyli o tytułowej Mocy. Nasz bohater, jak przystało na prawdziwego Sitha, wyposażony będzie początkowo w podstawowe moce, które z czasem nabiorą większej skuteczności. Nauczymy się przesuwać i podnosić obiekty na odległość, a także razić przeciwników czymś w rodzaju wyładowań elektrycznych, co mogliśmy zobaczyć w Zemście Sithów w wykonaniu Palpatina. Gdy dojdą do tego możliwości, jakie daje miecz świetlny, będziemy świadkami prawdziwej masakry. Przykład?

Na jednym z filmów promujących Star Wars: The Force Unleashed widzimy, jak bohater, wykorzystując nadzwyczajne zdolności, unosi zaskoczonego stormtroopera i rzuca nim w pobliski wrak statku. Na dobitkę odrywa od maszyny sporej wielkości fragment skrzydła i wraz z nieszczęsnym żołnierzem ciska to wszystko w kierunku nadlatującego właśnie Tie fightera, który eksplodując, uderza o ziemię.

Scena ta wygląda imponująco z powodu świetnej oprawy wizualnej. To dzięki zastosowaniu nowych impresji graficznych manewrowanie Mocą jest przyjemne i widowiskowe jak nigdy dotąd. Digital Molecular Matter autorstwa Pixelux Entertainment buduje świat skonstruowany z różnej wielkości cząsteczek. Prościej mówiąc, gdy rzucimy w drewnianą ścianę kawał żelastwa, ściana poleci w drobne drzazgi, uwzględniając takie duperele jak kierunek rzutu, trajektoria lotu czy ciężar poszczególnych obiektów. Identycznie sprawa ma się w przypadku takich materiałów jak szkło, kamień czy karbonit, w którym, jak pamiętamy, zamrożony był Han Solo. Kolejne możliwości daje euphoria stworzona przez NaturalMotion. Ten bajer odpowiedzialny jest za sztuczną inteligencje przeciwników. Ci będą zachowywać się jak ludzie, którzy za wszelką cenę chcą ocalić swoje życie. Mają być mądrzy, inteligentni i niekoniecznie bohaterscy. Gdy jeden z nich, spadając z wysokości, szczęśliwie złapie się poręczy, będzie starał się wdrapać na bezpieczną platformę. Jeżeli lecący tuż za nim przerażony towarzysz chwyci się nogi nieboraka, spowoduje śmierć ich obu. Gra ma wyjść także na konsole PlayStation 3, PlayStation 2, PSP i NDS. Wersję na XBOX 360 i PS3 ma wyróżniać przede wszystkim porażający swą mocą engine graficzny stworzony przez zespół Georga Lucasa, ten sam który pracował nad efektami specjalnymi do jego kultowych filmów.


Sam opis mnie zachwycił. Nadzoruje to Lucas, wiec jest to jakby oficjalna historia co działo się pomiędzy częściami III a IV

Cytuj
Nowa gra z uniwersum „Gwiezdnych Wojen” zmierza na większość liczących się systemów elektronicznej rozrywki. Swoją wersję dostanie nie tylko PS3 i X360, ale również PS2, PSP i NDS. Jednak prawdziwą, tytułową Moc będziecie mogli zobaczyć w pełnej krasie jedynie na dwóch pierwszych konsolach. Wersję na PlayStation2 i PSP projektuje już zupełnie inny developer (Krome Studios), podobnie jak w przypadku DualScreena, gdzie produkcją zajmuje się ekipa n-Space. W związku z multiplatformowym charakterem tego tytułu, całkiem oczywiste jest, że nie wszystkie wersje będą wyglądać i sprawować się tak samo.
Ale teraz już wiem co będe robiła w sierpniu zamiast siedzieć w domu xD Będę Zbierała na XBOXa 360 xD (przy okazji pogram sobie też kiedyś w assassins creed)

Cytuj
Star Wars: The Force Unleashed will be released on September 16, 2008 in the United States, September 17 in Southeast Asia and Australia, and September 19 in Europe.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #1 : 2008-06-14, 16:24 »
Buuuu.....ta gra wyjdzie tylko na konsole - na PC nie ma naprawdę dobrych gier z uniwersum SW - chyba tylko dwie części KOTHOR i Star Wars Republik Komando - jest jeszcze batlefront II,ale nie bardzo mi się podoba.

Cytuj
Sam opis mnie zachwycił. Nadzoruje to Lucas, wiec jest to jakby oficjalna historia co działo się pomiędzy częściami III a IV

Ja bym się,jednak obawiał udziału Lucasa - wiadomo co zrobił z nową trylogią SW,no i maczał palce w 4 Indianie - niestety... :roll:

Cytuj
Ale teraz już wiem co będe robiła w sierpniu zamiast siedzieć w domu xD Będę Zbierała na XBOXa 360 xD (przy okazji pogram sobie też kiedyś w assassins creed)

XBOXA 360 się nie opłaca - jest dość awaryjny i b.głośno chodzi - z nowych konsol to tylko PlayStation 3 - A Assassins Creed jest już na PC - ja już mam. :P

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #2 : 2008-06-14, 17:41 »
cóż, Jones został wymyślony przez lucasa, który był scenarzystą dwóch filmów z nim, a że nie oglądałam "czaszki", to oceniac nie będę.
A co do nowej trylogii... łell ... przyznam że to nie to samo co stara, ale ludzie uwielbiają gadać że wszystko jest "nie takie samo jak kiedyś".
(Naprawdę nienawidzę słuchac tekstów w stylu "teraz już nie robią takiej muzyki" albo, "Naruto zszedł na psy, Kishimoto idzie tylko na kasę". Durnowate ograniczone patrzenie)
Osobiście sądzę tak. Pomysły Lucas ma świetne, scenariusze spoko, ale reżyserię niech zostawia komu innemu (jak to było w przypadku V i VI części. ). A że reżyserami gry nie jest on, tylko ludzie z  LucasArtsu, oczekuję dobrej gry z niezłą fabułą. (Ah ten mój optymizm).


Buuuu.....ta gra wyjdzie tylko na konsole - na PC nie ma naprawdę dobrych gier z uniwersum SW - chyba tylko dwie części KOTHOR i Star Wars Republik Komando - jest jeszcze batlefront II,ale nie bardzo mi się podoba.

Ja właśnie przeszłam pierwszego KOTOR'a (tyko głupio, że w grze babką zablokowali wątek romansowy :< ) i niedługo zapuka do mnie listonosz z drugą częścią. Nie mogę się doczekac :P

Mam jeszcze sentymencik do Serii Jedi knight, aczkolwiek Jedi Academy wydaje mi się już troszku zbyt... fantastyczne a za mało gwiezdne. Nie wiem czemu odnoszę takie wrażenie xD


XBOXA 360 się nie opłaca - jest dość awaryjny i b.głośno chodzi - z nowych konsol to tylko PlayStation 3 - A Assassins Creed jest już na PC - ja już mam. :P
Przyznam, tą awaryjnością mnie przestraszyłeś, ale mam sentyment do mojego starego czarnego pudełka xD
A do PC i tak trza kupic pada, a że coraz mniej gier wychodzi na PC (a jak wychodzą, to z takimi wymaganiami sprzętowymi że ręce mi opadają) tak więc wolę kupić konsolę.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedz #2 : 2008-06-14, 17:41 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #3 : 2008-06-14, 18:31 »
Cytuj
co do nowej trylogii... łell ... przyznam że to nie to samo co stara, ale ludzie uwielbiają gadać że wszystko jest "nie takie samo jak kiedyś".
(Naprawdę nienawidzę słuchac tekstów w stylu "teraz już nie robią takiej muzyki" albo, "Naruto zszedł na psy, Kishimoto idzie tylko na kasę". Durnowate ograniczone patrzenie)
Osobiście sądzę tak. Pomysły Lucas ma świetne, scenariusze spoko, ale reżyserię niech zostawia komu innemu (jak to było w przypadku V i VI części. )

Ja też nie lubię narzekań i marudzenia,ale nowej trylogii brakuje nie tylko dobrych scenariuszy i reżyserii,ale i porządnego wykonania ( efekty ) - np.w " Ataku klonów " widać różnicę w efektach specjalnych pomiędzy poszczególnymi fazami filmu,jest dużo niedociągnięć i niedopracowań - wyobraźnię i pomysły to Lucas ma,ale ILM chyba nie przyłożył się należycie do ich zrealizowania.
Także aktorzy nie są w pełni wykorzystani - taki Samuel .L Jackson jako Mace Windu został w filmie całkowicie zmarnowany,a w serialu Clone Wars - wymiata - podobnie Generał Grievous,też w serialu jest super.
Ciekawie się zapowiada pełnometrażowy film animowany techniką CGG - Clone Wars.
Jeśli chodzi o nową trylogię,to mi najbardziej podoba się " Mroczne Widmo " - dobre efekty,fajne pomysły,dobrzy aktorzy ( świetny Nesson ) i najlepszy pojedynek w całej sadze. :P

Cytuj
Ja właśnie przeszłam pierwszego KOTOR'a (tyko głupio, że w grze babką zablokowali wątek romansowy :< ) i niedługo zapuka do mnie listonosz z drugą częścią. Nie mogę się doczekac :P

Mam jeszcze sentymencik do Serii Jedi knight, aczkolwiek Jedi Academy wydaje mi się już troszku zbyt... fantastyczne a za mało gwiezdne. Nie wiem czemu odnoszę takie wrażenie xD

Ja KOTHORA 1 nie przeszedłem,zaciąłem się na jakiejś zagadce ( taka przy jakiś drzwiach już prawie pod koniec gry ) a dwójka jest tylko po Angielsku  :roll: - ukończyłem za to te stare gry,min,Jedi Akademy,oraz właśnie Republik komando - może z bratem kupimy Zemstę Sithów na PS2 - można grać we dwójkę.
Aha,za dwa tygodnie planuję zakup nowego RPG twórców KOTHORA - " Mass Effekt ",który jest ponoć bardzo do KOTHORA zbliżony - martwi mnie tylko to,że tam ok.70% gry ma polegać na ... dialogach ...  :roll:

Cytuj
Przyznam, tą awaryjnością mnie przestraszyłeś, ale mam sentyment do mojego starego czarnego pudełka xD
A do PC i tak trza kupic pada, a że coraz mniej gier wychodzi na PC (a jak wychodzą, to z takimi wymaganiami sprzętowymi że ręce mi opadają) tak więc wolę kupić konsolę.

Takie są opinie o XBOXIE - nie poleca się też słuchania na nim muzyki - praca napędu jest b.głośna - mnie nie opłaca się kupno konsoli,skoro co jakiś czas inwestuję w kompa a gier mam b.dużo ( tylko grać mi się nie chce  :lol: ) - pada do PC,mam ( ostatnio grałem sobie w demo Devil My Cry 4 ),a gry na konsolę są dwa razy droższe,niż na PC.
Wkurza mnie to,że twórcom gier nie chce się czasem wysilić i wydają gry ze świetną grafiką na nextgenowe konsole,a na PC robią konwersję z ... PS2 ...  :roll:
a - a Czytasz też,np.książki z uniwersum SW? - ja trochę ich mam. :P

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #4 : 2008-06-14, 18:59 »
Ja też nie lubię narzekań i marudzenia,ale nowej trylogii brakuje nie tylko dobrych scenariuszy i reżyserii,ale i porządnego wykonania ( efekty ) - np.w " Ataku klonów " widać różnicę w efektach specjalnych pomiędzy poszczególnymi fazami filmu,jest dużo niedociągnięć i niedopracowań - wyobraźnię i pomysły to Lucas ma,ale ILM chyba nie przyłożył się należycie do ich zrealizowania.
Także aktorzy nie są w pełni wykorzystani - taki Samuel .L Jackson jako Mace Windu został w filmie całkowicie zmarnowany,a w serialu Clone Wars - wymiata - podobnie Generał Grievous,też w serialu jest super.
Ciekawie się zapowiada pełnometrażowy film animowany techniką CGG - Clone Wars.
Jeśli chodzi o nową trylogię,to mi najbardziej podoba się " Mroczne Widmo " - dobre efekty,fajne pomysły,dobrzy aktorzy ( świetny Nesson ) i najlepszy pojedynek w całej sadze. :P
OOo tak, pojedynek był genialny, tym bardziej że Maul to moja ulubiona postać epizodyczna.
Serialu widziałam tylko kilka odcinków (na cartoon network. Cały czas puszczali te same, w dodatku nie chronologicznie)
W nowej trylogii...cóż... Właściwie to w pierwszych dwóch podobają mi się poszczególne momenty np. Walka Maula w pierwszej,  czy W drugiej Pierwszy imperialny marsz gdy anakin mówi że wyrżnął wszystkich Tuskenów, lub gdy leci przez pustynię ratować matkę (zauważyłam, że właśnie w tych momentach pojawiają się moje ulubione soundtracki). W trzeciej właściwie całe oficjalne przejście skywalkera na "dark sajd" mi się podoba (walka z obi-wanem... ymmm... Miodzio. Jak potem obejrzałam starą trylogię, to mój zachwyt na jej punkcie został poważnie zachwiany gdy zobaczyłam te absolutnie niedynamiczne walki... Jak luke walczył z Vaderem, to oni uderzali się w miecze a nie próbowali zranić drugiego. Ruszali się jak kłody drewna).

Ja KOTHORA 1 nie przeszedłem,zaciąłem się na jakiejś zagadce ( taka przy jakiś drzwiach już prawie pod koniec gry ) a dwójka jest tylko po Angielsku  :roll: - ukończyłem za to te stare gry,min,Jedi Akademy,oraz właśnie Republik komando - może z bratem kupimy Zemstę Sithów na PS2 - można grać we dwójkę.
Huuum... chodzi ci o te płytki pod drzwiami co mają zaświecic się na biało wszystkie? W któreś skrzynce jest notes w którym pisze jak to zrobić (trzeba chodzić tak, by utworzyła się litera "H", aczkolwiek trzeba z tym kombinować, mnie to trochę zajęło)
Natomiast fanowskie spolszczenie do KOTORa 2 można pobrać stąd http://www.kotor2.pl/

Takie są opinie o XBOXIE - nie poleca się też słuchania na nim muzyki - praca napędu jest b.głośna - mnie nie opłaca się kupno konsoli,skoro co jakiś czas inwestuję w kompa a gier mam b.dużo ( tylko grać mi się nie chce  :lol: ) - pada do PC,mam ( ostatnio grałem sobie w demo Devil My Cry 4 ),a gry na konsolę są dwa razy droższe,niż na PC.
Wkurza mnie to,że twórcom gier nie chce się czasem wysilić i wydają gry ze świetną grafiką na nextgenowe konsole,a na PC robią konwersję z ... PS2 ...  :roll:
Zgadzam się że lepiej i taniej inwestować w kompa, ale tutaj pojawia się kwestia poruszona w ostatnim zdaniu ;]

Cytuj
a - a Czytasz też,np.książki z uniwersum SW? - ja trochę ich mam. :P
Mangi, gry, aparat... plusem pełnoletności jest to, że można zarobić na swoje zainteresowania. Moje fundusze są raczej szczupłe, a przede wszystkim, niesystematyczne (próbowałam rozdawać ulotki, a jakże! Skończyło się na braku dostania jakichkolwiek pieniędzy >_> ).
czyli innymi słowy, chciałabym chciała, ale pinionżków ni ma :<
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #5 : 2008-06-14, 19:38 »
Cytuj
Serialu widziałam tylko kilka odcinków (na cartoon network. Cały czas puszczali te same, w dodatku nie chronologicznie)

Tu,powinno być wszystko - ja jeszcze całości nie widziałem:  http://www.kreskowka.pl/category/141

W AOTC najbardziej podoba mi się cały motyw ze śledztwem Obi Vana,jego walka z Fettem,przygody R2D2 I C3PO i,oczywiście cały finał na Genosis :P + zakończenie,gdy klony wchodzą na pokłady statku co obserwuje Balin Organa i słyszymy imperial marsch. :D
W ROTS najbardziej lubię ostatnie 20-30 minut filmu - od momentu przejścia Anakina na ciemną stronę ( pomijając sam fakt beznadziejności tego przejścia - w jednej chwili Anakin jest rycerzem Jedi a za chwilę morduje uczniów w Akademi  :roll: ) - scena narodzin Vadera i jego dzieci jest super ( pomijając jeszcze beznadziejną śmierć Amidali  :roll: ).

Cytuj
Jak potem obejrzałam starą trylogię, to mój zachwyt na jej punkcie został poważnie zachwiany gdy zobaczyłam te absolutnie niedynamiczne walki... Jak luke walczył z Vaderem, to oni uderzali się w miecze a nie próbowali zranić drugiego. Ruszali się jak kłody drewna).

Dokładnie - w starej trylogii wygląda to tak,jakby walczyli jarzeniówkami  :lol: i te ich ruchy,jak muchy w smole... :roll: - mimo to stara trylogia ma to " coś ',czego brakuje nowej - np.bohatera na miarę Hana Solo. :P
A jeśli mówimy o soundtrackach,to mam oficjalne albumy do całej nowej trylogii + dwupłytowe,tzw.ultimate colection z Mrocznego widma ( cała muzyka z filmu ),a na kompie mam 4 CD ze starej trylogii ( przed wznowieniem z 1997 roku ) i 6 CD z wersji z 1997 roku. :P

Cytuj
Huuum... chodzi ci o te płytki pod drzwiami co mają zaświecic się na biało wszystkie? W któreś skrzynce jest notes w którym pisze jak to zrobić (trzeba chodzić tak, by utworzyła się litera "H", aczkolwiek trzeba z tym kombinować, mnie to trochę zajęło)
Natomiast fanowskie spolszczenie do KOTORa 2 można pobrać stąd http://www.kotor2.pl/

Tak,chyba o tą zagadkę chodzi  ;p - a co do dwójki,to najpierw trzeba ją mieć. :P
Polecam " Mass Effect ",ale tu trzeba mieć niezłego kompa:  http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11003  http://gry.wp.pl/filtr;14,0;x;gra,47,11015;mass_effect;core.html


Cytuj
Mangi, gry, aparat... plusem pełnoletności jest to, że można zarobić na swoje zainteresowania. Moje fundusze są raczej szczupłe, a przede wszystkim, niesystematyczne (próbowałam rozdawać ulotki, a jakże! Skończyło się na braku dostania jakichkolwiek pieniędzy >_> ).
czyli innymi słowy, chciałabym chciała, ale pinionżków ni ma :<

Moje fundusze są obecnie równie skromne - przepadła mi dorywcza praca i mam tylko 70 zł z renty,resztę płacę za kompa  :roll:
Dużo książek czytałem z biblioteki,a potem zacząłem je kupować,ale moje zainteresowanie uniwersum jakoś siadło po premierze ROTS ...  :roll:

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #6 : 2008-06-14, 19:53 »
Cytuj
W ROTS najbardziej lubię ostatnie 20-30 minut filmu - od momentu przejścia Anakina na ciemną stronę ( pomijając sam fakt beznadziejności tego przejścia - w jednej chwili Anakin jest rycerzem Jedi a za chwilę morduje uczniów w Akademi  :roll: )
Oooo tak,  z tym się zgadzam. Mnie też to trochę raziło, ale teoretycznie to jego pragnienie pomocy Padme było tak wielkie, że był skłony do wszystkiego. A jeszcze oddanie się ciemnej stronie. Hum, po grze w KOTORa dark sajd zaczęłam postrzegać inaczej. Oni wtedy nie myślą trzeźwo. Jak pełnoetatowy ćpun - to nie są te same osoby.

Cytuj
Moje fundusze są obecnie równie skromne - przepadła mi dorywcza praca i mam tylko 70 zł z renty,resztę płacę za kompa  :roll:
Dużo książek czytałem z biblioteki,a potem zacząłem je kupować,ale moje zainteresowanie uniwersum jakoś siadło po premierze ROTS ...  :roll:
heh, Ja z góry wiedziałam że ROTS będzie beznadziejny. Cały czas odnosiłam wrażenie, że to kolejna szmira zrobiona dla kasy. Ale zazwyczaj gry na podstawie filmów są kiepskie (tym bardziej że fabuła nie może zaskoczyć ;) )
Poza tym moją zasadą jest nie zniechęcać sie po jednym gniocie. Po dwóch już można, ale nie po jednym, bo nie wiadomo co się przegapi (Jak wiele osób przestało czytać naruta ze względu na beznadziejną akcję, a teraz co się dzieje! łohohoho!)
A co do bibliotek... chyba trza będzie się zapisać xD
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #7 : 2008-06-14, 20:31 »
Cytuj
Hum, po grze w KOTORa dark sajd zaczęłam postrzegać inaczej. Oni wtedy nie myślą trzeźwo. Jak pełnoetatowy ćpun - to nie są te same osoby.

Hmmm...coś jak Gollum pod wpływem pierścienia?.
J a uważam,że Lucas źle rozłożył akcenty w nowej trylogii - przejście Anakina na dark side powinno nastąpić już pod koniec drugiego epizodu,a trzeci powinien się rozpocząć od pojedynku Anakin vs Obi Van i miałby opowiadać o eksterminacji pozostałych przy życiu rycerzy Jedi przez Vadera.
Myślę,że Lucas powinien dać zielone światło dla trzeciej trylogii,ale powinien zostać tylko producentem i ewentualnie autorem wstępnej wersji scenariusza,powinien dać się wykazać dobremu scenarzyście i jakiemuś zdolnemu reżyserowi - trzecia trylogia powinna przekazać ciężar odpowiedzialności za galaktykę i Nową Republikę na barki młodych bohaterów - new jedi order.

Cytuj
heh, Ja z góry wiedziałam że ROTS będzie beznadziejny. Cały czas odnosiłam wrażenie, że to kolejna szmira zrobiona dla kasy. Ale zazwyczaj gry na podstawie filmów są kiepskie (tym bardziej że fabuła nie może zaskoczyć ;) )

Oo,czyli Grałaś w tę grę na PS2? - a,są jeszcze fajne gry z uniwersum SW na PC - LEGO Star Wars. :P

Cytuj
A co do bibliotek... chyba trza będzie się zapisać xD

Książek już jest sporo,obecnie to już jest akcja 40 lat po ANH    http://www.gwiezdne-wojny.pl/tekst.php?nr=91

Wkleję tu,żeby zaznaczyć co mam:



 
Era Starej Republiki - Old Republic Era
(od 25000 do 1000 lat przed wydarzeniami z Epizodu IV)

 
1003-1000 lat przed BY Darth Bane: Droga zagłady - Drew Karpyshyn

 
1000-990 lat przed BY Darth Bane: Rule of Two - Drew Karpyshyn

 
 
Era powstania Imperium - Rise of The Empire Era
(od 1000 do 0 lat przed wydarzeniami z Epizodu IV)

 
33 lata przed BY Maska kłamstw - James Luceno

Darth Maul Łowca z Mroku - Michael Reaves
 
32 lata przed BY Epizod I: Mroczne Widmo - Terry Brooks  +

 
29 lat przed BY Planeta Życia - Greg Bear  +
 
27 lat przed BY Poza galaktykę - Timothy Zahn
 
22 lat przed BY Nadchodząca burza - Alan Dean Foster


Epizod II: Atak klonów - R.A. Salvatore  +
Komandosi Republiki: Bezpośredni Kontakt - Karen Traviss
Punkt Przełomu - Matthew Woodring Stover
 
21 lat przed BY Spisek na Cestusie - Steven Barnes
Komandosi Republiki: Potrójne Zero - Karen Traviss
Republic Commando: True Colors - Karen Traviss
 
20 lat przed BY Medstar I: Chirurdzy Polowi - Steve Perry & Michael Reaves
Medstar II: Uzdrowicielka Jedi - Steve Perry & Michael Reaves
Próba Jedi - David Sherman i Dan Cragg
Yoda. Mroczne Spotkanie - Sean Stewart
 
19 lat przed BY Republic Commando: Order 66 - Karen Traviss
Labirynt Zła - James Luceno   +
Epizod III: Zemsta Sithów - Matthew Stover  +
Czarny Lord: Narodziny Dartha Vadera - James Luceno
 
18 lat przed BY Trylogia Coruscant Nights - Michael Reaves
Tom I - Jedi Twilight
Tom II - Street of Shadows
Tom III - Patterns of Force
 
17 lat przed BY The Force Unleashed
 
10-0 lat przed BY Trylogia Hana Solo - A.C. Crispin
Tom I - Rajska Pułapka
Tom II - Gambit Huttów
Tom III - Świt Rebelii
 
4-2 lata przed BY Trylogia Lando Carlissiana - L. Neil Smith
Tom I - Lando Calrissian i Myśloharfa Sharów

Tom II - Lando Calrissian i Ogniowicher Oseona

Tom III - Lando Calrissian i Gwiazdogrota ThonBoka
 
5-2 lata przed BY Przygody Hana Solo - Brian Daley
Tom I - Han Solo na Krańcu Gwiazd
Tom II - Zemsta Hana Solo

Tom III - Han Solo i Utracona Fortuna
 
1 rok przed BY Dark Forces: Soldier for the Empire - William C. Dietz
 
0,5-0 lat przed BY Death Star - Michael Reaves, Steve Perry
 
 
Era Rebelii - Rebellion Era
(Od 0 do 5 lat po wydarzeniach z Epizodu IV)

 
Rok 0 Epizod IV: Nowa Nadzieja - George Lucas

 
0,5 roku po BY Posłuszeństwo - Timothy Zahn
 
1 rok po BY Spotkanie na Mimban - Alan Dean Foster
Galaxies: The Ruins Of Dantooine - Voronica Whitney-Robinson & Haden Blackman
 
3 lata po BY Epizod V - Imperium Kontratakuje - Donald F. Glut
 
3,5 roku po BY Cienie Imperium - Steve Perry
 
4 lata po BY Trylogia Wojny Łowców Nagród - K.W. Jeter
Tom I - Mandaloriańska Zbroja
Tom II - Spisek Xizora
Tom III - Polowanie na Łowcę


Epizod VI - Powrót Jedi - James Khan

Pakt na Bakurze - Kathy Tyers

 
 
Era Nowej Republiki - New Republic Era
(Od 5 do 25 lat po wydarzeniach z Epizodu IV)
 
5 lat po BY Dark Forces: Rebel Agent - William C. Dietz
Dark Forces: Jedi Knight - William C. Dietz
Luke Skywalker and the Shadows of Mindor - Matthew Stover

 
7,5 roku po BY Seria X-Wing - Michael Stackpole
Tom I - Eskadra Łotrów

Tom II - Ryzyko Wedge`a

Tom III - Pułapka Krytosa

Tom IV - Wojna o baktę

 
8 lat po BY Seria X-Wing - Aaron Allston
Tom V - Eskadra Widm

Tom VI - Żelazna Pięść

Tom VII - Rozkaz Solo


Ślub Księżniczki Leii - Dave Wolverton

Zjawa z Tatooine - Troy Denning  +

A Forest Apart - Troy Denning

 
9 lat po BY Trylogia Thrawna - Timothy Zahn
Tom I - Dziedzic Imperium
Tom II - Ciemna Strona Mocy
Tom III - Ostatni Rozkaz


Seria X-Wing - Michael Stackpole
Tom VIII - Zemsta Isard
 
11 lat po BY Trylogia Akademii Jedi - Kevin J. Anderson
Tom I - W Poszukiwaniu Jedi

Tom II - Uczeń Ciemnej Strony

Tom III - Władcy Mocy


Ja Jedi - Michael Stackpole
 
12-13 lat po BY Dzieci Jedi - Barbara Hambly
Miecz Ciemności - Kevin J. Anderson
Planeta Zmierzchu - Barbara Hambly


Seria X -Wing - Aaron Allston
Tom IX - Myśliwce Adumaru

 
14 lat po BY Kryształowa Gwiazda - Vonda McIntyre
 
16-17 lat po BY Trylogia Kryzys Czarnej Floty - Michael P. Kube McDowell
Tom I - Przed Burzą
Tom II - Tarcza Kłamstw
Tom III - Próba Tyrana
 
17 lat po BY Nowa Rebelia - Kristine Kathryn Rusch
 
18 lat po BY Trylogia Koreliańska - Roger MacBridge Allen
Tom I - Zasadzka na Korelii
Tom II - Napaść na Selonii
Tom III - Zwycięstwo na Centerpoint
 
19 lat po BY Duologia Ręka Thrawna - Timothy Zahn
Tom I - Widmo Przeszłości

Tom II - Wizja Przyszłości
 
22 lata po BY Rozbitkowie z Nirauan - Timothy Zahn
 
 
Nowa Era Jedi - New Jedi Order Era
(Od 25 do 40 lat od wydarzeń z Epizodu IV)
 
25 lat po BY Wektor Pierwszy - R. A. Salvatore  +


Duologia Mroczny Przypływ - Michael Stackpole
Tom I - Szturm  +

Tom II - Inwazja  +


Duologia Agenci Chaosu - James Luceno
Tom I - Próba Bohatera

Tom II - Zmierzch Jedi

 
26 lat po BY Punkt Równowagi - Kathy Tyers   +

Duologia Ostrze Zwycięstwa - Greg Keyes
Tom I - Podbój  +
Tom II - Odrodzenie  +
 
27 lat po BY Gwiazda po Gwieździe - Troy Denning  +
Mroczna podróż - Elaine Cunningham  +

Duologia Linie Wroga - Aaron Allston
Tom I - Powrót Rebelii   +
Tom II - Twierdza Rebelii  +


Zdrajca - Matthew Woodring Stover    +
 
28 lat po BY Szlak Przeznaczenia - Walter Jon Williams


Trylogia Heretyk Mocy - Sean Williams & Shane Dix
Tom I - Ruiny Imperium
Tom II - Uchodźca
Tom III - Spotkanie po latach
 
29-30 lat po BY Ostatnie Proroctwo - Greg Keyes
Jednocząca Moc - James Luceno
 
35-36 lat po BY Trylogia Mroczne Gniazdo - Troy Denning
Tom I - Władca Dwumyślnych
Tom II - Niewidzialna Królowa
Tom III - Wojna Rojów
 
 
Era Dziedzictwa - Legacy Era
(Po 40 latach od wydarzeń z Epizodu IV)
 
40 lat po BY Seria Dziedzictwo Mocy
Tom I - Zdrada - Aaron Allston
Tom II - Braterstwo krwi - Karen Traviss
Tom III - Nawałnica - Troy Denning
Tom IV - Wygnanie - Aaron Allston
Tom V - Sacrifice - Karen Traviss
Tom VI - Inferno - Troy Denning
Tom VII - Fury - Aaron Allston
Tom VIII - Revelation - Karen Traviss
Tom IX - Invincible - Troy Denning
 
42 lata po BY Millenium Falcon - James Luceno

 + = mam

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #8 : 2008-06-15, 08:07 »
Cytuj
Hmmm...coś jak Gollum pod wpływem pierścienia?.
Coś w tym stylu. Gollum też miał przebłyski prawdziwego siebie, ale zasadniczo był opanowany przez dark sajd. Wg. mnie tak samo jest z jedi.

J a uważam,że Lucas źle rozłożył akcenty w nowej trylogii - przejście Anakina na dark side powinno nastąpić już pod koniec drugiego epizodu,a trzeci powinien się rozpocząć od pojedynku Anakin vs Obi Van i miałby opowiadać o eksterminacji pozostałych przy życiu rycerzy Jedi przez Vadera.
Myślę,że Lucas powinien dać zielone światło dla trzeciej trylogii,ale powinien zostać tylko producentem i ewentualnie autorem wstępnej wersji scenariusza,powinien dać się wykazać dobremu scenarzyście i jakiemuś zdolnemu reżyserowi - trzecia trylogia powinna przekazać ciężar odpowiedzialności za galaktykę i Nową Republikę na barki młodych bohaterów - new jedi order.
Rozwiń myśl, bo troszku nie rozumiem :hmm:
Cytuj

Oo,czyli Grałaś w tę grę na PS2? - a,są jeszcze fajne gry z uniwersum SW na PC - LEGO Star Wars. :P
U kumpla, gdy on szukał dla mnie zeszytu z Fizy :P Długo nie pograłam, ale sam mi powiedział że się rozczarował tą grą.
Cytuj
Książek już jest sporo,obecnie to już jest akcja 40 lat po ANH    http://www.gwiezdne-wojny.pl/tekst.php?nr=91

Wkleję tu,żeby zaznaczyć co mam:
Uoooo, najbardziej interesują mnie te starej republiki, ale kilka tytułów mnie nęci... będe musiała je zapisac do mojej dłuuugiej listy zakupów xD

A komiksy jakieś masz? Ja właśnie zasysam wszystkie ukazane w USA i tak myślę, czy by ich nie przetłumaczyc podczas pobytu w niemczech, aczkolwiek tego jest ponad 11GB

Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedz #8 : 2008-06-15, 08:07 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #9 : 2008-06-15, 14:01 »
Hmmm...rozwinąć myśl,ale w którym kierunku?  :lol: - nie chcę Ci za bardzo zdradzać fabuły książek i tego co się tam wydarzyło,ale myślę że filmy nie powinny bazować na książkach - ogólnie powiem tylko tyle,że Luke jest obecnie mistrzem Jedi i założył nowy zakon Jedi na Yavinie 4 i szkoli uczniów - New Jedi Order - w książkach,jednak za bardzo namieszali,teraz - tych nowych nie znam ( Era Dziedzictwa ).

Cytuj
A komiksy jakieś masz? Ja właśnie zasysam wszystkie ukazane w USA i tak myślę, czy by ich nie przetłumaczyc podczas pobytu w niemczech, aczkolwiek tego jest ponad 11GB

Ooo...dużo tego Masz,chętnie bym to zobaczył nawet po Angielsku bo ja w komiksach lubię przede wszystkim rysunki. :P
Ja mam to,co ukazało się w Polsce: Opowieści Jedi ( ale tylko 2 tomy ),Mroczne Widmo,Atak Klonów,komiksy wydawane po premierze Mrocznego Widma ( miesięczniki ) wydawane przez Mandragorę: Republika,Więzy krwi,Obsesja ( 5 numerów ),Generał Skywalker ( tylko jeden numer ),z Egmonta Cienie Imperium i z Tim Semik  Dark Empire oraz Dark Empire II.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #10 : 2008-06-15, 14:51 »
Cytuj
Hmmm...rozwinąć myśl,ale w którym kierunku?  :lol: - nie chcę Ci za bardzo zdradzać fabuły książek i tego co się tam wydarzyło,ale myślę że filmy nie powinny bazować na książkach - ogólnie powiem tylko tyle,że Luke jest obecnie mistrzem Jedi i założył nowy zakon Jedi na Yavinie 4 i szkoli uczniów - New Jedi Order - w książkach,jednak za bardzo namieszali,teraz - tych nowych nie znam ( Era Dziedzictwa ).
Cóż, grałam w jedi academy, więc o nowym zakonie wiem, a myślę że zarówno ci którzy piszą jak i ci co robią gry, starają się żyć ze sobą w zgodzie ^^
A co do rozwijania myśli, źle zrozumiałam twoją wypowiedź xDDDD Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jak przeczytałam po raz drugi, to zgadzam się co do trzeciej trylogii . ponoć lucas miał nawet takie plany, ale zrezygnował


Cytuj
Ooo...dużo tego Masz,chętnie bym to zobaczył nawet po Angielsku bo ja w komiksach lubię przede wszystkim rysunki.
Na razie jeszcze nie mam, bo według torrenta skończyłoby się to zasysac za jakieś 2 tygodnie xD Aczkolwiek na razie na kompie mam już "Tales of jedi - the golden age of sith" i ściąga się "Tales of jedi - the fall of the sith empire"
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #11 : 2008-06-15, 15:11 »
Cytuj
Na razie jeszcze nie mam, bo według torrenta skończyłoby się to zasysac za jakieś 2 tygodnie xD Aczkolwiek na razie na kompie mam już "Tales of jedi - the golden age of sith" i ściąga się "Tales of jedi - the fall of the sith empire"

To chyba właśnie to mam - Opowieści Jedi,dwa tomy: Złoty wiek Sith 1 i 2.

A co do trzeciej trylogii to dopełniła by ona losy bohaterów,a potem można by już robić filmy z serii - New Jedi order. :lol:
Heh,torrent - mi ostatnio ściągał 2 tygodnie 50 CD Eltona,a potem tylko dwa dni ok.30  soundtracków Johna Williamsa. :P - komiksów,jeszcze nie próbowałem - ooo,może jest gdzieś Red Rain - Batman/Dracula?. ;p

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #12 : 2008-06-15, 17:56 »
lisku, a znasz może tytuł tego ostatniego soundtracka z 6 części gdy wszyscy świętują już na samym końcu przed napisami? Tą graną bodajże na fletni. Bo zassałam soundtracka głównie dla tego utworu, a ni ma go :<
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #13 : 2008-06-15, 17:59 »
Znam,ale to na gg,lub na skype. :P

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #14 : 2008-06-16, 10:01 »
Cóż, to co napisałam w pierwszym poście, było napisane po pierwszych wzmiankach o grze. Tutaj mam zweryfikowany opis:
Cytuj
    "Dobrze się spisałeś, mój uczniu."[1][1]
    - Darth Vader do ucznia

Darth Vader nigdy nie miał zamiaru do końca życia potulnie służyć Imperatorowi - wprost przeciwnie, zrzuciłby go z tronu przy pierwszej okazji. Zdawał sobie jednak sprawę, że samemu tego raczej nie dokona i potrzebny mu wspólnik - bezgranicznie oddany Mroczny Jedi. Problem tkwił w tym, że panująca wśród Sithów Zasada Dwóch nie pozwalała, aby jednocześnie istniało więcej niż dwóch Lordów - jeden mistrz, jeden uczeń. Dlatego też Vader trzymał istnienie swojego nowego podopiecznego w ścisłej tajemnicy. Przykazał mu też, że za wszelką cenę trzeba ją chronić i eliminować wszystkich świadków jego poczynań - nie wyłączając imperialnych szturmowców.

Pod koniec treningu, Vader wysłał młodzieńca z misją zabicia jego osobistych wrogów. Chciał się przekonać, czy w dwójkę dadzą radę Imperatorowi. Kiedy uczeń wykonał zadanie, Lord Sithów stwierdził, że czas na ostateczny test: eliminację pozostałych przy życiu Jedi, którzy nieopatrznie dostali się w pole widzenia zaufanych szpiegów Vadera. Ci Jedi to: Rahm Kota, Maris Brood i Shaak Ti.

A więc lisku, to jest taka jakby twoja wersja III części xD
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedz #14 : 2008-06-16, 10:01 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #15 : 2008-06-16, 14:16 »
Wiem,że gra ma opowiadać o uczniu Vadera,a o samym Vaderze i jego misji opowiada książka " Czarny Lord: narodziny Dartha Vadera "rozgrywająca się zaraz po " Zemście Sithów " - w wersji książkowej to w ogóle jest trylogia: " Labirynt zła " ," Zemsta Sithów ",i właśnie " Czarny Lord ".

Ukaże się książka i komiks na podstawie tej gry :  http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41476


dodane: http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=8954
« Ostatnia zmiana: 2008-06-17, 20:06 autor Iras »
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #16 : 2008-06-18, 13:42 »
Osz, po tym filmiku jeszcze bardziej chcę w to pograć *O*
Aczkolwiek wersja książkowa również mnie nęci, a ja nie lubię wiedzieć co będzie dalej, zarówno w grze jak i w książce.
Jestem ciekawa, czy w Polsce ukaże się wersja PL. Jeśli nie, to chyba jednak wybiorę książkę xD
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #17 : 2008-06-18, 13:52 »
Książka powinna się w Polsce ukazać,bo wychodzą one u nas dość regularnie - ewentualnie będzie poślizg,gorzej z komiksem,bo tych u nas jak na lekarstwo...Mandragora już chyba nie istnieje,a to ona wydawała czasami zeszyty z Dark Horse Comiks,a także z Marvela. :roll:
A co do samej gry,to jednak doradzałbym inwestycję w PlayStation3,niż w Xboxa 360. :P

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #18 : 2008-06-26, 20:06 »
Byłem dziś w kinie na Narnii i przed seansem był zwiastun filmu " Star Wars Clone War " - jest to film stworzony przy użyciu animacji komputerowej ( CGI ) a jego akcja toczy sie pomiędzy Atakiem Klonów a Zemstą Sithów - fajnie,że będzie u nas w kinach,ale nie wiadomo,kiedy.:P

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #19 : 2008-08-19, 11:08 »
Z ciekawostek mogę powiedzieć,że BioWare robi dla EA games KOTOR MMO,czyli sieciówkę,która będzie pewnie płatna tak jak World of Warcraft ... gdyby nie to,to byłby to świetny news.

Forum Zwierzaki

Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedz #20 : 2008-09-08, 21:21 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #21 : 2008-10-17, 16:02 »
Jako że to jest,taki Star Warsowy wątek to tu napiszę,że jest już drugi numer miesięcznika Star Wars komiks / co miesiąc ok.15 / :jupi2: ,w którym jest dodatek o serii " Dziedzictwo " - pfff ... znowu są Sithowie  :roll: i Imperium  :roll: ,znowu nie ma Republiki  :roll: i Jedi  :roll: - to już jest,nudne. :|
Świat Komiksu wyda,też w październiku pierwszy tom " Dziedzictwa " w cenie,ok.40 zł...  :roll:

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #22 : 2009-09-01, 15:28 »
No więc,tak ... po pierwsze,gra wraz ze wszystkimi dodatkami ukaże się jeszcze w tym roku na PC ...  :jupi2:
po drugie - właśnie w księgarni widziałem książkę na podstawie gry  :)
a po trzecie - grałem w tę grę trochę na PS2 i muszę przyznać,że jest fajna - może troszkę monotonna,ale fajna. :)

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Star Wars: Force Unleashed
« Odpowiedź #23 : 2010-03-10, 18:03 »
Właśnie sobie gram w wersję PC tej gry  :) - z padem od Xboxa 360 nie gra się najgorzej,choć mam wrażenie że sterowanie jest i tak toporne w porównaniu do tego z PlayStation - ale ujdzie ;)
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.218 sekund z 27 zapytaniami.