Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Kot OLBRZYM.  (Przeczytany 8843 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #30 : 2005-01-22, 21:08 »
Cytuj

 ach jak ten mój malutki (20kg) koteczek dzisiaj marnie wygląda, zjadł tylko kilogram mięska, samego najlepszego, a suche ciasteczka nie ruszone, chyba trzeba go do weterynarza, bo to nie możliwe żeby taki zdrowy, młody (10lat) kot nic cały dzień nie jadł.


?  :? ...

ja tam NIGDY sie nie spotkalam z czyms takim.. ale niestety faktycznie SA ludzie ktorzy kochaja, ale niemadrze.. niestety, bo to wielka krzywda dla kotow..
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #31 : 2005-01-22, 21:10 »
ponoć koty nie jedzą więcej niż potrzebują ale jak widać człowiek wszystko może zmienić :(
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #32 : 2005-01-22, 21:28 »
Pao ja tez kiedys tak myslałam, ale jak moja skończyła miseczkę i zaczynała nastepną i ważyła 6,5 kg, a brzuch miała prawie na podłodze, to zmieniłam zdanie i teraz dostaje tylko tyle ile zje na 1 posiłek (3 razy dziennie) i koniec. I tak jest solidna, ale już nie grubasek ;)
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Kot OLBRZYM.
« Odpowiedz #32 : 2005-01-22, 21:28 »

Wiedźma

  • Gość
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #33 : 2005-01-22, 21:32 »
Cytuj

ale taki wielki czy taki gruby

Jest wielki. Gruby moze troche tez, ale przede wszystkim wielki.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #34 : 2005-01-22, 21:40 »
zauważyłam, ze jak jesteśmy w domu to Tequila nie ma umiarkowania w jedzeniu ale kiedy zostaje sama w domu to potrafi sobie racjonować. i niech mi ktoś powie, ze to nie mądre stworzenia...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Wiedźma

  • Gość
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #35 : 2005-01-22, 21:42 »
...albo po prostu jak jestescie w domu, to sie boi, ze jej zjecie i uwaza, ze sama musi zjesc jak najwiecej, zebyscie Wy nie zdazyli  :lol:
Zapisane

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #36 : 2005-01-23, 09:55 »
Też słyszałam, że koty sobie czasami robią ''DIETĘ''! Koty mogą zjadać np. pół jedzenia z miseczki a następnie dokończyć wieczorkiem.. Albo wiecie co mnie wnerwia czasami?
Że mój kot jest wybredny jadł by tylko kitekaty i wiskasy (wiem że to niezdrowe), ale gdy mu tylko podam zwykłe nereczki serduszka i inne zarytasy smaczne to moja ŁYPKA powącha i i odwraca swój zadek i dalej prosi o jedzenie!
Myślę że koty chcą nas wykorzystać i wyciągnąć od nas jedzenia ile się da  :roll:

M0j0_J0j00

  • Gość
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #37 : 2005-01-23, 10:21 »
Mój kot dostaje w małych ilościach ale z 8 razy dziennie po za tym on ma karme na te kamienie bo sikał kiedyśkrwiąi kupuje mu specjalną karme na miesiąc, a pamietam jak mój borysek był chory i nie jadł tydzień to było najlepsze bo sie nie plątał pod nogami  :wink:  :(
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #38 : 2005-01-23, 16:00 »
Cytuj

nie plątał pod nogami

Znam to :) jak sie kroi mięso to można się zaplątać w kota ;)
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Kot OLBRZYM.
« Odpowiedz #38 : 2005-01-23, 16:00 »

Maxim

  • Gość
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #39 : 2005-01-24, 21:07 »
U mnie nie ma kota plączącego ale za to mam kota "podnożowego"  :lol: przy krojeniu mięcha  muszę baaaaardzo się skupić , żeby czegoś nie ciachnąć niechcący  :)
Zapisane

dzika

  • Gość
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #40 : 2005-01-24, 21:38 »
a ja wlasnie sie martwie tym ze moj kotek nie chce jesc miesa . zeby laskawie zjadl piec deko to musze mu tam dodac troche kityketu albo wiskasa bo nietknie. czy to nie jest jakas anomalja ? kot nie lubiacy miesa ? moze wy wiecie jak go przekonac ?
wniosek moj kotek nie utyje bo to niejadek  :roll:  tylko zeby mi z glodu nie umarl :cry:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #41 : 2005-01-24, 21:49 »
Może to kotek wegetarianin ;)
Zapisane
BC + koci podrostek

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #42 : 2005-01-24, 22:14 »
znam wegetariańskiego psa to kto wie kto wie...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

dzika

  • Gość
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #43 : 2005-01-25, 09:29 »
tylko czy kot moze zyc na samych chrupkacz? :roll:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #44 : 2005-01-25, 09:41 »
myślę, ze to nie najlepszy pomysł, ale pamiętaj, ze wszystko może ulec zmianie, miałam kota który rzucał się na wszystko (włącznie z czosnkiem o czym już kiedyś pisałam) a teraz wybredny sie zrobił taki... tylko najlepsze frykasy, byle czego nie ruszy. myślę, ze i tu może sie coś zmienić :wink:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Kot OLBRZYM.
« Odpowiedz #44 : 2005-01-25, 09:41 »

olc!a

  • Gość
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #45 : 2005-01-25, 10:57 »
Cytuj

tylko czy kot moze zyc na samych chrupkacz?

Może, ale nie na KK ani Whiskasie, tylko na chrupkach lepszego gatunku.
Zapisane

dzika

  • Gość
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #46 : 2005-01-25, 13:13 »
dostaje RC no ale przeciez to taki substytut jedzenie,chcialam mu dawac mieso i co ..... co dzien daje mu 10 deko miesa czasem kurczak czasem wieprzowina badz wolowina i codziennie rano wyrzucam ( a dzisiaj to juz przeszedl samego siebie bo nic nie ruszyl bo nie bylo ochrzczone kitykatem  :cry: ) za to bostaje totalnego swira ciagle biega i chce sie bawic , rzuca sie na wszystko co sie rusza i nietylko , noo jakby sie nacpal  :grr: ) a do tego nabiera okropnego nawyku rzucania sie  na nogi i gryzienia i juz sie marrtwie jak ja go tego oducze  :shock:
zamiast umierac z glodu to on szaleje RATUNKU  bo ja zwarioje
Zapisane

olc!a

  • Gość
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #47 : 2005-01-25, 14:07 »
Hm...
Mój Kazik też nie chciał jeść nic innego niż KK, robił strajki głodowe... Zaczęliśmy mieszać chrupki KK z Puriną i stopniowo zmiejszać ilość KK, teraz je Purinę bez szemrania ;) Co do surowego mięcha - sama nie wiem, jak to się stało. Najpierw było żebranie, jak mama robiła mięcho na obiad, widział, jak zajada się tym mięchem Bela i sam spróbował. Teraz dostaje prawie codziennie i je ze smakiem ;)
Myślę, że on tak szalejąc chce zwrócić na siebie uwagę, przypomnieć o sobie.. Możesz spróbować się 'zaprzeć', tylko ostrożnie ;)
Zapisane

Sal

  • Gość
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #48 : 2005-01-25, 14:47 »
Twój kot, dzika, uzależnił się od chemii zawartej w W i KK.
Zrób jak radzi Olc!a.
Zapisane

dzika

  • Gość
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #49 : 2005-01-25, 14:58 »
tylko on jest niezmiernie dziwny , jak mial glodowke przed kastracja to nawet nie porosil o jedzenie przez dwa dni wiec boje sie ze on oglosi straj i nie bedzie jadl jak poczuje mieso w porcji wiskasa  :grr: tak samo bylo jak kiedys chcialam mu dac jedna z lepszych mokrych karm (juz nie pamietam jak sie nazywala ,takie zlote mini puszeczki) to nawet nie tka tylko powachal i poszedl.
 ja myslalam ze koty lubia frykasy a tu nic podobnego , moj uwaza ze najsmaczniejszy jesy kitykacik   :cry:
Zapisane

Sal

  • Gość
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #50 : 2005-01-25, 15:02 »
Dlatego musisz zmniejszać ilość KK, zastępując go porządną karmą. Trochę to potrwa, ale uda ci się. Skoro tylu innym sie udało przestawić swoje koty na inne jedzenie... :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kot OLBRZYM.
« Odpowiedz #50 : 2005-01-25, 15:02 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #51 : 2005-01-25, 21:44 »
Potwierdzam mi się udało, tylko nie z KK a z Whiskasu. Tylko że ja zastosowałam terapie wstrząsową - jeden posiłek dziennie zastapiłam RC, potem drugi. Trzeci to mięsko. Najlepiej lubi wołowinkę i indyka. Niestety ostatnio w sklepie który uważałam za dobry kupiłam wołowinę którą kotka się zatruła. Juz jest ok, ale więcej tam nic nie kupię.
Zapisane
BC + koci podrostek

bartii_mario

  • *
  • Wiadomości: 20
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #52 : 2005-02-19, 21:40 »
Znalazłem kilka fotek wielkich kotów

WIELKI KOT

gruby kot


Niby też kot

wielki kociak
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #53 : 2005-02-19, 21:59 »
tak, te dwa ostatnie są rzeczywiście wielkie ale jakieś mało domowe ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

bartii_mario

  • *
  • Wiadomości: 20
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #54 : 2005-02-19, 22:10 »
Cytat: pao
tak, te dwa ostatnie są rzeczywiście wielkie ale jakieś mało domowe ;)
w końcu też koty. Ale jaki grube  :P
Zapisane

Kira

  • Gość
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #55 : 2005-02-20, 01:04 »
a koty bengalskie nie sa ogromne.... :roll:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #56 : 2005-02-20, 09:39 »
Cytuj

...albo po prostu jak jestescie w domu, to sie boi, ze jej zjecie i uwaza, ze sama musi zjesc jak najwiecej, zebyscie Wy nie zdazyli

to jest bardziej złozona sprawa. jak Tequila była mała to nie chciała jeść i mizerniała więc była stale głaskana i chwalona za to że je, więc do dziś jej to zostało i często je na pokaz by ja pochwalić za to...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #57 : 2005-02-20, 10:31 »
Nieźle :) moja znajoma to musi siedzieć i patrzeć na kota bo inaczej ten wogóle nic nie zje.

Mam zdjęcia ogromnych kotów rasy Main Coon ale chwilowe problemy techniczne i jak będę mogła to je wstawię. Sa naprawde ogromne.
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Kot OLBRZYM.
« Odpowiedz #57 : 2005-02-20, 10:31 »

M0j0_J0j00

  • Gość
Kot OLBRZYM.
« Odpowiedź #58 : 2005-02-20, 10:53 »
Kira ale my tutaj nie szukaliśmy naj większego kota  ;)  a porównawczo to i tak jest duży do domowego kotka. Najfajniejsza jest fotka nr.2 super ten kotek  :wink:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 32 zapytaniami.