Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Prośba o pomoc  (Przeczytany 712 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eury

  • Gość
Prośba o pomoc
« : 2005-04-13, 23:43 »
Witam
Chciałabym prosić Was o pomoc.
Czy moglibyście mi poradzić jak i gdzie można by zaskarżyć kobietę o nieumyślne spowodowanie śmierci zwierzęcia, spowodowane brakiem opieki nad nim?
Sprzedaliśmy kota kobiecie która tak "opiekowała się nim" ze po kilku tygodniach kot zmarł. Z tego co wiemy kot zaraził się chorobą wirusową od innego kota. W trakcie telefonicznej rozmowy Pani P. poinformowała nas "ze nie ma czasu leczyć tego kota", że „kotkę wyniosła na strych bo szalała jej w domu”?!- czteromiesięczne kocie??
Nie mogę pogodzić się z tym co się stało.
Z tego co wiem ,w rękach tej pani są również inne zwierzęta. Strach pomyśleć co się tam dzieje. Słyszałam że rozmnaża ona psy. Z tego co widać nasza kotka nie miała być „do kochania” ale miała służyć do rozmnażania – fabryka kotów ? Zarabianie pieniędzy na rozmnażaniu kotów?!
Przecież nie można traktować zwierzęcia jak przedmiot lub materiał biznesowy!
Jeżeli możecie mi w jakiś sposób pomóc, byłabym bardzo wdzięczna.
Zapisane

halina

  • Gość
Prośba o pomoc
« Odpowiedź #1 : 2005-04-14, 07:45 »
o kurde :motz:  :killer:  jak jabym chętnie krzywde zrobila takim ludziom :ogien:
no niewiem...... może zadzwon do TOZu ale z tego co wiem to chyba lepiej na policje..
Ale niewiem, czy policja coś w tej sprawie zrobi...
Zapisane

thrilly

  • Gość
Prośba o pomoc
« Odpowiedź #2 : 2005-04-14, 13:47 »
NIEUMYŚLNE??? BYŁO UMYŚLNE !! zadzwoń do jakiejś najbliższej placówki [najlepiej TOZ], na straż miejską nie ma co liczyć [nie wiem, ale przynajmneij u mnie] , i jest jesczez policja. Wykorzytstaj wszystkie koła ratunkowe tylko nie wszystkie naraz ale bym skopala tej facetce d**e :evill:  :shock:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Prośba o pomoc
« Odpowiedz #2 : 2005-04-14, 13:47 »

mafinia

  • Gość
Prośba o pomoc
« Odpowiedź #3 : 2005-04-14, 14:46 »
wiecie moj jeden sasiad powiesil kota drugi otrul a kolega w moim wieku sposcil kociaka z 10 pietra z sypu
fajnie tylko ze o tych sprawach dowiadywalam sie za pozno
powod juz nie mieszkam tam :roll:
Zapisane

Agysz

  • Gość
Prośba o pomoc
« Odpowiedź #4 : 2005-04-14, 16:32 »
to wszystko co tu jest pisane jest naprawdę straszne :cry: Dlaczego na tym świecie są tacy ludzie?  :grr: Przecież zwierze też żyje..ajj nie mam siły do takich ludzi...
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Prośba o pomoc
« Odpowiedź #5 : 2005-04-15, 20:20 »
:evill:  :evill:  :evill:  :evill:
Tego sie nie da inaczej skomentować
Zapisane
BC + koci podrostek
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 24 zapytaniami.