Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: problem z kotkiem  (Przeczytany 2919 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kacha

  • Gość
problem z kotkiem
« : 2005-10-15, 18:20 »
Od niedawna mam małego kotka (ma on ok 2 miesięcy). I zaniepokoiło mnie to ,iz on prawie cały czas miałczy,nie wiem czy poprzedni właściciele go rozpieszczali za mocno czy co :?. Miałczy w momentach ,tak jakby gdy mu sie "nudzi" ale tez podczas jedzenia, lub kiedy sie go głaska.

Kolejnym problemem jest to,iz Bysior (mój kot) strasznie głośno mruczy,po prostu nie da sie z nim spać. Boje sie zeby nie był chory,bo naprawde zależy mi aby u mnie został .jeżeli ktos moze cos poradzic to prosze o pomoc.
  Pozdrawiam  :)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: problem z kotkiem
« Odpowiedź #1 : 2005-10-15, 20:25 »
Wygląda na to,że masz po prostu  bardzo "rozmownego" kota ;) Wydaje mi się,ze to żadna choroba ;) po prostu kociak głosno manifestuje swoje odczucia( jest mu dobrze więc mruczy bardzo głośno  :) ) Nie da się z tym nic zrobić - taki jego charakter,ale przecież ma to swoje uroki :) Co ja bym dała za gadatliwego zwierzaka ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: problem z kotkiem
« Odpowiedź #2 : 2005-10-15, 21:55 »
Masz gadułkę i tyle. Jest troszkę za mały, powinno sie kotka zabierać od kotki w wieku 12 tygodni, więc musisz poswięcać mu sporo czasu żeby zrekompensowac mu brak mamy.

A poza tym zobaczysz że niedługo bedzie ci brak tego traktorka przy zasypianiu.
Mi trudno zasypiac poza domem kiedy nie usypia mnie mruczando wniebogłosy mojej kotki.
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Odp: problem z kotkiem
« Odpowiedz #2 : 2005-10-15, 21:55 »

Kama , kicia

  • Gość
Odp: problem z kotkiem
« Odpowiedź #3 : 2005-10-29, 11:18 »
   Koty sę różne ten lubi pomiauczeć :) mój zato miauczy jak coś chce.
  Myślę że to tak poprostu koty tak robią może po prostu chcą troche pogadać :mrgreen: :spoko:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 23 zapytaniami.