Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kocia rodzinka !!!  (Przeczytany 717 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lea lelis

  • Gość
Kocia rodzinka !!!
« : 2005-12-19, 22:38 »
 Witam ! niedawno przygarnęłam   dwa kotki  bracia z jednego miotu  mają 6 tyg  i jeden  od wczoraj zauważyłam ze czesto psika  jest ospały  czy to może być  oznaką jakiejś choroby . Zauważyłam też   że nie przybierana wadze  z czego drugi brat  tak   bardzo  rośnie w oczach  martwie się o tego mniejszego  jest  spokojnym kotkiem bardzo   może to tamten nie pozwala mu sie najadać ? Czy tak może być ? Ostatnio  mój pies  3 msiesieczny szczeniak  przechodził wirus z czego weterynarz  twierdził ze to nie  przechodzi  raczej na koty wiec skąd te prychanie ?
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Kocia rodzinka !!!
« Odpowiedź #1 : 2005-12-20, 19:03 »
Powinnas z kotkiem się przejść do weta. Przez internet trudna diagnoza :)
Popatrz też czy jedzą tyle samo. Możesz je karmić osobno: jednego na podłodze a drugiego np. na parapecie albo w drugim pokoju.
Ja bym jednak stawiała na chorobę i poszła do weta.
Zapisane
BC + koci podrostek

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: Kocia rodzinka !!!
« Odpowiedź #2 : 2005-12-21, 17:24 »
Może to być koci katar , był wcześniej na zimnym ? albo coś podobnego ?
Małe kotki rodzące się teraz mają w sobie wirusa który może się ,,rozbudzić,, ....
Wiem o tym bo w shronisku dużo kotków jest chorych , jeden zaraża się od drugiego ...
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

Forum Zwierzaki

Odp: Kocia rodzinka !!!
« Odpowiedz #2 : 2005-12-21, 17:24 »

lea lelis

  • Gość
Odp: Kocia rodzinka !!!
« Odpowiedź #3 : 2005-12-21, 18:50 »
 Był  raz na zimnym  jak go przywiezliśmy  do domu i tylko tyle   zaczęłam   też karmić  kotki osobno   kotek je  też  i  bawi  się  chodż   z natury  jest spokojny    bardzo  , kotki te  też  nie są  z schroniska .  Szukałam kociąt  blisko siebie w ogłoszeniach  i tak trafiły do nas .
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 24 zapytaniami.