Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kotka w ogródku  (Przeczytany 750 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cathycash

  • Gość
Kotka w ogródku
« : 2003-10-19, 22:31 »
U mnie w ogródku od kilku miesiecy mieszka kotka. Prawia całkowicie dzika. Miała już 2 mioty kociąt, które udało mi sie oddać ale nie wiem czy z nastepnym sobie poradzę. Chciałam ja wysterylizować jak była akcja darmowych kastracji i sterylizacji ale nie mogłam jej złapać. Jakie są sposoby łapania dzikich kotów? kilka prób skaczyło sie tylko tym że kotka jest bardziej  nieufna i syczy nawet gdy podaje jej jedzenie (co dzieje się bez zgody rodziców, bo oni uważaja że i tak za dużo wydajemy na jedzenie dla naszych 2 kotów). POMÓŻCIE MI! Gdzie w warszawie na ursynowie darmowo sterylizują kotki?
Zapisane

kitka

  • Gość
Kotka w ogródku
« Odpowiedź #1 : 2003-10-19, 23:37 »
W schroniskach sterylizują kotki darmowo , musisz się dowiedzieć, żeby ją złapać potrzebujesz " klatki pułapki" , którą można wypożyczyć w schronisku . Zaraz po zabiegu trzeba kotkę odebrać, nie można jej od razu wypuścić, dlatego potrzebny jest spokojny i czysto wyścielony kąt. Może być w piwnicy. To tylko jeden lub dwa dni.
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Paluch?
« Odpowiedź #2 : 2003-10-20, 15:18 »
W schronisku "Na Paluchu" by mi pomogli? gdy ostatnio byłam tam po kota przywitała mnie pani a raczej wyrzuciła. Była strasznie nie miła, cały czas krzyczała, jak nie na mnie to na zwierzęta. JAK TACY LUDZIE MOGĄ PRACOWAĆ W AZYLU DLA ZWIERZAT?  Zrezygnowałam z odebrania kota z tamtąt i nie kryje że to przez "miłą" obsługę. Wziełam kota z piwnicy z podwórka obok i bardzo się cieszę, mimo że potem wymagał dosyć kosztownej opieki weterynaryjnej. Pozatym Paluch jest daleko ode mnie a nie wiem czy moim rodzicom (tacie, który dysponuje samochodem) ten pomysł by się spodobał, a ostatnio nie żywimy do siebie zbyt gorących uczuć...

KLATKA PUŁAPKA???
Zapisane

Forum Zwierzaki

Paluch?
« Odpowiedz #2 : 2003-10-20, 15:18 »

Cathycash

  • Gość
Nie było by problemu
« Odpowiedź #3 : 2003-10-20, 15:21 »
Z przetrzymaniem kotki przez kilka dni nie było by problemu, chociaż mam już 2 psy ale bym sobie poradziła. Pozatym narazie mam spokój do wiosny z małymi kociątkami bo chyba kotka bedzie miałą ruję dopiero na wiosnę. A może jest jakaś akcja na URSYNOWIE? Jakaś lecznica ją organizuje?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 21 zapytaniami.