Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Groźby  (Przeczytany 4993 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Groźby
« Odpowiedź #60 : 2005-08-18, 22:27 »
Kiedyś jakaś laska, za "wożenie się po szkole" :P
Ale się nie przejęłam. I się znudziła.
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Groźby
« Odpowiedź #61 : 2005-08-19, 13:23 »
mi dosyc czesto w szkole jakies 'wiesniary' groza ;]... ale co tam... już ile razy mieli mnie bić... e tam :)
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Groźby
« Odpowiedź #62 : 2005-08-19, 14:43 »
Przypomniała mi się historyjka :P w szkole mamy szafki, niestety jedna jest nad drugą. Mi się trafiło że mam na dole a na górze kolega z klasy... zawsze jak coś zrboił w szkole to matka go usprawiedliwiała, że on kochany nigdy by niczego takiego nie zrobił itd... od kiedy chodziliśmy do klasy, zawsze mi ,,dokuczał'' wypisywał po płotach moje nazwisko, a przy nim różne takie rzeczy :roll: kiedyś wrzucił mi ubranie do śmietnika w parku... wracając do tych szafek ;) koleżanka śpieszyła się do dentystki, a zostawiła u mnie ubranie, właśnie on się ubierał. Stał tak, żebym nie mogła otworzyć szafki. Mówie: zejdź bo ona się śpieszy. A ten nic. W końcu jakoś otworzyłam szafkę, ten ją kopnął, rozwalił drzwi i zaczął mnie bić... laliśmy się z 5 minut, odszedł. Wracałam sama, ten wyskoczył zza budynku i raczął mnie wyzywać, wydzierał plecak, bił, pluł. Po godzinie doszłam do domu, jednak nic nie powiedziałam mamie. Na drugi dzień już na korytarzu się to zaczęło. Po lekcjach znowu było to samo. Na trzeci dzień nie wytrzymałam, podeszłam do wychowawczyni i wszystko jej powiedziałam. Do wychowawczyni zaczeli podchodzić wszyscy co to widzieli. Chłopak się rozpłakał, bo matkę wezwano do szkoły i obniżono mu sprawowanie. Potem poszliśmy na boisko, jego kumple zaczeli mi grozić, ale na groźbach się skończyło ;) Oberwało mu się bo okazało się ze robił tak wszystkim dziewczynom z klasy :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: 2005-08-19, 14:45 autor *MoNa* »
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: Groźby
« Odpowiedz #62 : 2005-08-19, 14:43 »

Apiska

  • Gość
Odp: Groźby
« Odpowiedź #63 : 2005-08-19, 15:07 »
Groziła...Bliska osoba....Z  rodziny......Ale już nie taka mi bliska...
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Groźby
« Odpowiedź #64 : 2005-08-19, 15:46 »
heh, aj miałam kiedyś akcje, że widziałam jak paru debili z mojej klasy(2 ogólniaka) pobiło mojego kolegę. Kolega schronił się w pobliskiej piekarni i ludzie z tamtąd mieli go do domu odwieźć, ja wzięłam jego rower, ide ulicą, w pewnej chwuli podjeżdża do mnie ojciec tego kolego - i pyta sie gdzie Janek, not o wszystko mówię, opisuję... a ci co go pobili stali jakieś 3 metry dalej... ojciec janka odjechał ci do mnie podeszli i zaczęłi mi wygrażać... w sumie czułam się z deka niepewnie (4 kolesi na mnie jedną...) gróźb nie spełnili bo tydzień po tym zdarzeniu było won ze szkoły...:P lepiej się nie porywać na mnie, albo moich znajomych, bo moze się to źle skończyć..:D
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Flaś

  • Gość
Odp: Groźby
« Odpowiedź #65 : 2005-08-19, 22:33 »
Laski w szkole.
Za inność :;d:

No i... ojciec.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Groźby
« Odpowiedź #66 : 2005-08-19, 23:21 »
Cytuj
Czy kiedykolwiek ktoś wam groził?

si.. :roll: bylo, ale sie skonczylo- na szczescie ;)
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Groźby
« Odpowiedź #67 : 2005-08-21, 13:58 »
Kiedyś u kupla grałam w gre i jego młodszy brat do mnie: - teraz ja gram! Moja kolej! Daj mi bo pośle na ciebie mafie :lol:
Pewnie napewno to był żart :P A tak na serio to nie pamiętam jakichś szczególnych gróźb wobec mnie :?:

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Groźby
« Odpowiedź #68 : 2005-08-21, 21:14 »
A mi koleżanka 5-cio letnia nożyczkami :lol: :lol: :lol: Ale się jej nie dałam :mrgreen: a tak pozatym to moja kumpela która zaczęła ćpać i ja ją na tym przyłapałam a ona do mnie: NIe waż się tego nikomu mówić bo będziesz miała przerąbane na całego i ci k**** przy***** że cie własna matka nie pozna.   ja się idiotką nie przejęłam i powiedziałam o tym jej matce która się do mnie doczepiła za 4 z matmy :roll: I dziewczyna dzięki temu jest już bez nałogów :) (ale się rozgadałam :oops: )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Groźby
« Odpowiedz #68 : 2005-08-21, 21:14 »

irmina

  • Gość
Odp: Groźby
« Odpowiedź #69 : 2005-08-24, 09:54 »
Oj grozili mi grozili, a raczej groziŁY, bo zawsze dziewczyny:P.
Ostatnim razem chciała mnie pobić Oktawia i Aśka za to, że ja i moja psiapsiółka Laura kolegujemy się z chłopakami, w których one siem bujają. Ale na grożbach się konczy, bo średnio raz na 2 tygodnie ktoś mi grozi:P
Zapisane

LaVia

  • Gość
Odp: Groźby
« Odpowiedź #70 : 2005-08-24, 12:38 »
Oj mi tez groziły... i tez o faceta. ale sie nie przejełam bo wiedziałam ze to puste słowa. i rzeczywiscie tak było :)
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Groźby
« Odpowiedź #71 : 2005-08-24, 12:55 »
Ja mam za sobą tyle ludzi do obrony że coś! Jak narazie groźby się skończyły! A tak wogóle to ja leje na to..jak ktos ze mną zadrze będzie miał przewalone
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Groźby
« Odpowiedź #72 : 2005-08-24, 14:01 »
bo to wszystko zależy jakie to są groźby :? jeżeli grozi ktoś z wyrokiem tak jak u mnie to już nie jest zabawnie, jeszcze nie dodałam, że miałam wybite okno w momencie jak pod nim siedziałam - policja te sprawy, ale i tak nic nie znaleźli :?
Na szczęście pajac boi się mojego męża i teraz po tych paru latach to rzuca tylko "bazyliszki"
Zapisane

Kacper

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 751
  • :)
Odp: Groźby
« Odpowiedź #73 : 2005-08-25, 16:27 »
Heh i to nie raz :| 
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Groźby
« Odpowiedź #74 : 2005-08-25, 16:41 »
Mi brat grozi :P Ale tego nazwać powaznei nie można ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Groźby
« Odpowiedz #74 : 2005-08-25, 16:41 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Groźby
« Odpowiedź #75 : 2005-08-31, 14:04 »
nitk mi nigdy nie groził chyba że na gg
Zapisane
Why so serious?

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Groźby
« Odpowiedź #76 : 2005-08-31, 22:40 »
No i na gg :;d:
Obce osoby :P
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 30 zapytaniami.