Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Legwan  (Przeczytany 6208 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

arke

  • Gość
Legwan
« Odpowiedź #60 : 2004-12-21, 19:41 »
a.le legan jest agresywny i poztebuje dowiadzczonego terraryscty a takie dzicku by tyko łapksa lepiej chomik bo lewgan to nie zbawka jak kazde zwiezre
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Legwan
« Odpowiedź #61 : 2004-12-22, 13:37 »
Cytat: arke
a.le legan jest agresywny i poztebuje dowiadzczonego terraryscty a takie dzicku by tyko łapksa lepiej chomik bo lewgan to nie zbawka jak kazde zwiezre


Najpierw piszesz że lepiej kupić chomika a nie legwana, a potem że legwan to nie zabawka... A chomik to zabawka? :P wiem, potem dopisałeś że jak każde inne zwierzę... Ale skoro ktoś traktuje zwierzęta jak zabawki to na chomika też nie zasługuje, nie uważasz?
Zapisane

arke

  • Gość
Legwan
« Odpowiedź #62 : 2004-12-22, 22:13 »
Ej ale słuchaj chomika to wiesz..znam się naparwde na tym i powiem tak że lgewan nie jest dla dzici małych ponieważ dziecie nie rozumieją o tym i nie zdaja sobie sprawy co może wyrządzić legwan zielony jeśli się zni  nie postępuje właściwe a nawet osowjony legwan zawse moze mu ocs odpbić i zawsze moze zgubic ogon i dlatego pownno sie "bawic" stopniowo ogonem legwana wtedy on bedzie mniej uczulony na odrzucenie jego...jesli legwan by uderzyl dzicko ogonem:9straszy osobnik)mógłby mu nawet zrobic ranę która niestety tzreba sszyć
Zapisane

Forum Zwierzaki

Legwan
« Odpowiedz #62 : 2004-12-22, 22:13 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Legwan
« Odpowiedź #63 : 2004-12-23, 19:16 »
Cytuj
ale słuchaj chomika to wiesz


Nie, nie wiem  :?  Rozumiem, legwan może być niebezpieczny, ale to wcale nie znaczy, że dziecko może się poznęcać nad bezbronnym chomikiem, który może być także agreswyny (Cambell czy jakoś tak na przykład...)
Zapisane

arke

  • Gość
Legwan
« Odpowiedź #64 : 2004-12-24, 10:53 »
oj nie rozumiesz...
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Legwan
« Odpowiedź #65 : 2004-12-25, 17:28 »
Cytat: arke
oj nie rozumiesz...


Rozumiem. Wiem, o co Ci chodzi z legwanem - potrzebuje odpowiedzialnego właściciela, który będzie wiedział jak mu zapewnić dobre warunki i opiekę. I rozumiem, że jest znacznie trudniejszy do utrzymania niż chomik. Ale każde zwierzę zasługuje na maksymalnie dobre warunki, nie tylko te mające "specjalne" wymagania...
Zapisane

arke

  • Gość
Legwan
« Odpowiedź #66 : 2004-12-25, 17:45 »
Tak,ale chomik ma taki stereotyp i jest to zwierzak dla dzicie a legwan jest potężniejszy silniejszy i to jest jak wychowanie amstafa by nie bytł agresywny do obcych a lwgwana i tak sie nie oswoi
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Legwan
« Odpowiedź #67 : 2004-12-25, 18:42 »
Cytuj
chomik ma taki stereotyp i jest to zwierzak dla dzici


Dla dzieci są pluszaki  :wink:  Ale dobra, wiem o co Ci chodzi, już sie o to nie kłóćmy  8)
Zapisane

arke

  • Gość
Legwan
« Odpowiedź #68 : 2004-12-26, 14:39 »
Niom ale ja się nie kłóciłem 8) :*
Zapisane

Forum Zwierzaki

Legwan
« Odpowiedz #68 : 2004-12-26, 14:39 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Legwan
« Odpowiedź #69 : 2004-12-26, 19:09 »
Cytat: arke
Niom ale ja się nie kłóciłem 8) :*


No to nie dyskutujmy na ten temat ;)  8)
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 24 zapytaniami.