Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: kanarek w zoologicznym :(  (Przeczytany 9167 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Margot

  • Gość
kanarek w zoologicznym :(
« Odpowiedź #30 : 2004-08-31, 15:55 »
Czy to prawda że kanarki (samce) śpiewają tylko w tedy, kiedy jest z nimi w klatce samica ???
Zapisane

Monika zeberki:)

  • Gość
kanarek w zoologicznym :(
« Odpowiedź #31 : 2004-08-31, 18:02 »
Nie, to nie jest prawda.
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
kanarek w zoologicznym :(
« Odpowiedź #32 : 2004-10-31, 08:54 »
ehh..ja tam wogule uważam że kupowanie i trzymanie w domu taki ptaków powinno byc wogule zabronione, ale wiem że nie da się już tego zatrzymać bo zadaleko to wszystko zaszło. no ale porównując psa np. do takiego kanarka to w sumie dochodze do wniosku ze niewarto trzymac kanarka w domu bo po co.hmmm?daje staysfakcje śpiewem:?:a może ładnie wygląda:?:.no chyba że ktoś p[otrzebuje kontaktu z takim zwierzeciem.ale jak na moje lepiej miec psa, choc ktos może powiedziec że to zaduży obowiazek. :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

kanarek w zoologicznym :(
« Odpowiedz #32 : 2004-10-31, 08:54 »

Pleiades

  • Gość
kanarek w zoologicznym :(
« Odpowiedź #33 : 2004-10-31, 11:09 »
Ja wolę trzymać w domu ptaszki niż psa  :P
To sprawa indywidualnych gustów. Ważne, aby każdemu zwierzęciu zapewnić   godne warunki, bo w przeciwnym razie uważam, że również trzymanie psa w mieszkaniu, kiedy wychodzi tylko 3 razy dziennie na kilkunastominutowy spacerek za potrzebą, także powinno być zabronione.
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
kanarek w zoologicznym :(
« Odpowiedź #34 : 2004-10-31, 11:40 »
zgadzam sie w sumie:D:D:D:D a co ty masz za ptaszki??
Zapisane

Pleiades

  • Gość
kanarek w zoologicznym :(
« Odpowiedź #35 : 2004-10-31, 14:02 »
Ryżowce :) Jak w podpisie :)

A co do kanarków w zoologikach. Ja tu widzę jeden zasadniczy powód trzymania ptaków w małych klateczkach - brak miejsca w sklepie... Kanarki to takie "cholery", że wpuszczenie kilku samców do jednej klatki może być tragiczne w skutkach. Muszą zatem siedzieć oddzielnie. I stąd te małe klateczki... Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby kanarków w ogóle się w takim razie w sklepach nie sprzedawało. Miejmy tylko nadzieję, że te taki trafiają do odpowiedzialnych hodowców. Ja na pewno, gdybym kupiła takiego kanarka, to trzymałabym go w mozliwie jak największej klatce, w parce z samiczką. I założę się, że mnożyłyby się równie dobrze.
W ogóle wydaje mi sie, że wszystkie zwierzęta w zoologikach mają za mało miejsca. Spójrzcie na te małe klateczki dla gryzoni, fretek, królików, ze już o papugach i innych ptakach nie wspomnę.... Miejmy nadzieję, że nie spędzają one w zoologikach całego zycia i trafiają do odpowiedzialnych opiekunów...
Zapisane

Kira

  • Gość
kanarek w zoologicznym :(
« Odpowiedź #36 : 2004-11-06, 01:40 »
:roll: a ja wole gryzonie i ssaski od ptaków :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
kanarek w zoologicznym :(
« Odpowiedź #37 : 2004-11-06, 09:39 »
Kira, to nie wchodź po prostu do tego działu i nie pisz, nie ma obowiązku ;)
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: kanarek w zoologicznym :(
« Odpowiedź #38 : 2005-05-24, 14:27 »
                                                                 Cześć!!!
Kanarki-samce śpiewają inaczej gdy są same,a inaczej gdy są z samicą i śpiewają mniej z wiadomych powodów!
Pozdrowienia od:
ESIO
                                                                      i
kanarków:
Wojowniczki i Ciekawskiego!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: kanarek w zoologicznym :(
« Odpowiedz #38 : 2005-05-24, 14:27 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 23 zapytaniami.