Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Gwarek  (Przeczytany 1192 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mar

  • Gość
Gwarek
« : 2005-05-29, 11:11 »
Właśnie zdechła mi papużka falista, Florek, co prawda nie mówił, ale był bardzo oswojony, tzn. zlatywał na podłgę,
siadał na ramieniu, głowie i robił jeszcze wiele innych wspaniałych rzeczy. Prawdopodobnie umarł na serce, zrobiłam mu pogrzeb marynarski, tzn. zawinęlam w papier, spięlam i wrzucilam do Kłodnicy (rzeka przplywajaca przez moje miasto). Ja i moji rodzice bardzo ucierpieli po jego smierci, tato powiedzial ze na razie nie chce nikogo na jego miejsce ale jezeli ja chce to mi cos kupia. Chcialam papuzke falista ale ona bedzie mi caly czas przypominac Florka
wiec pomyslalam czemy by  nie kupic gwarka, tan temat z gwarkiem w sumie zaczela moja mama, wiec chce poprosic was o jakies informacje na temat kupna, tzn. ile kasy trzba zaplacic, co on potrzbuje, itp.

LICZE NA WASZĄ POMOC!!!
Zapisane

Madalena

  • Gość
Odp: Gwarek
« Odpowiedź #1 : 2005-06-12, 20:14 »
wchodzisz na google i szukasz  :mrgreen:
Zapisane

Dianulka

  • Gość
Odp: Gwarek
« Odpowiedź #2 : 2005-06-14, 16:25 »
Ja wiem tylko tyle, że gwarki to bardzo fajniaste i mądre ptaszki. Ponoć bardzo szybko się uczą i w lot pojmują mówienie, więc prawdopodobnie najtańsze nie są, ale nic więcej nie wiem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Gwarek
« Odpowiedz #2 : 2005-06-14, 16:25 »

Raffy

  • Gość
Odp: Gwarek
« Odpowiedź #3 : 2005-06-14, 18:07 »
Zastanówcie się dobrze czy chcecie gwarka.


Gwarki są miekkojadami, jedzą owoce i specjalne granulaty dla gwarków które do najtańszych nie należą. Jak każdy miękkojad, robi bardzo rzadkie kupy i zapewnie smierdzące (wodniste) i zaznaczam ty TRZEBA CODZIENNIE MYĆ CAŁĄ KLATKĘ. Same gwarki do najtańszych nie należą, poza tym ostatnio już nie ma ich w zoologicznych, trzeba mieć także 'dowód' na tego ptaka. Ja na waszym miejscu, jak nie falista wybrałbym nimfę.
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: Gwarek
« Odpowiedź #4 : 2005-06-16, 19:09 »
gwarek to minimum 1000 zl z moich obserwacji zoologików.W zoologicznych sklepach sa gwarki.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 21 zapytaniami.