Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: To straszne!!!!  (Przeczytany 11676 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
To straszne!!!!
« Odpowiedź #30 : 2003-06-06, 11:29 »
czy wy jesteście tacy głupi czy tylko udajecie? możecie logicznie pomysleć po pierwsze te rachuby nie są dokładne a tylko w przybliżeniu, po drugie KAŻDE zwierze można wykarmić jeżeli sie tego CHCE.  Po trzecie jeżeli coś sie nie podoba to nie czytaj i nie pisz powalonych postów jak pięcioletnie dziecko.
Zapisane

Lady Roxton

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #31 : 2003-06-06, 14:28 »
tylko udajemy, zeby chociaz sprobowac pojac te twoje historie... kobieto, to juz wszystko bylo przerabiane, tylko rzeczywiscie Ty jestes "LEPSIEJSZA" od poprzedniego mitomana, wciskasz ludziom kit o najprzerozniejszych gatunkach nie potrafiac tego podeprzec nawet jedna nedzna fotka WLASNEJ ROBOTY, bo takie z internetu czy ksiazek to kazdy moze sobie wlepic... na roznych forach podajesz rozne wersje odnosnie tych Twoich ptakow... raz wypuszczasz ptaki nauczone zycia na wolnosci, a potem masz jaskoleczki czekajace na balkonie na dokarmienie (jak to jaskolki maja w zwyczaju robic)... karmisz male 24h na dobe, bo przeciez taka jaskoleczka czy wrobelek nic nie robia tylko wolaja o jedzenie, snu nie potrzebuja, a na wolnosci mozna spotkac grasujace po nocach stada wrobelkow i jaskolek, bo przeciez musza nakarmic male cierpiace na bezsennosc... akurat w Szczecinie mieszka kobieta, ktora wlasnie zajmuje sie ratowaniem ptakow... to pani Zofia Brzozowska, mowiono juz o niej pare razy w Teleekspresie, dziewczyno, ona nie zajmuje sie nawet w polowie taka iloscia ptakow (po czesci pewnie dlatego, ze tu u nas ptaki nie sypia sie z drzew pod nogi), jaka Ty tu wymienilas w calym swoim dorobku, a praktycznie caly swoj czas poswieca tym ptakom... tam do niej przychodza stada wolontariuszy, zeby jej pomoc a mimo wszystko ona ma taka jazde, ze glowa boli... a Ty jedna obskakujesz wiecej ptakow niz niejedno zoo widzialo i chcesz, zeby cie brac na powaznie... get real...
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
To straszne!!!!
« Odpowiedź #32 : 2003-06-06, 19:04 »
A czy ty myslisz że ja sama sobie daje rade? czy niemam rodziny która mi pomaga? Naucz sie kobieto (!?) mysleć. Może tobie coś spada pod nogi ale mi przeważnie podrzucaja pod drzwi a przeca nie wyrzuce niech samo sobie radzi. Nie mieści ci sie w głowie ile pomaga mi weterynarz.  
Weż dziewczyno poczytaj sobie uważnie posty o karmieniu i pomyśl. W tych postach opisywałam karmienie PAPUG a nie wróbli, ale dla ciebie oczywiście to co ma pióra jest ptakiem i nie widzisz różnic gatunkowych. Wykarm papuge od pierwszego dnia a sie obudzisz i nie będziesz mnie gównem obrzucać bo sobie nie pozwole.
Zapisane

Forum Zwierzaki

To straszne!!!!
« Odpowiedz #32 : 2003-06-06, 19:04 »

Essi

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #33 : 2003-06-06, 20:29 »
Cytat: harpia
czy wy jesteście tacy głupi czy tylko udajecie? możecie logicznie pomysleć po pierwsze te rachuby nie są dokładne a tylko w przybliżeniu, po drugie KAŻDE zwierze można wykarmić jeżeli sie tego CHCE.


:lol: Nie mogę... Aleś ty zabawna, jak się tak wkurzasz :lol:  :lol:  Ale uważaj: złość piękności szkodzi :P
Uwielbiam takie "rzeczowe" odpowiedzi, zero konkretów, same inwektywy. Zapachniało Lepperem  :wink:

Cytat: harpia
Po trzecie jeżeli coś sie nie podoba to nie czytaj i nie pisz powalonych postów jak pięcioletnie dziecko.


The same to you. Jak ci się nie podoba, to nie czytaj i nie pisz  ;)
Ty nas wszystkich uważasz za niedorozwiniętych 5-latków, skoro myślisz, że możesz bezkarnie takie pierdoły pociskać. To jest forum dyskusyjne, a nie towarzystwo wzajemnej adoracji. I jeżeli coś mi się w twoim poście nie spodoba, to mam prawo to skomentować. Byłam świadkiem twoich gościnnych występów na innych forach, nawet kopiuję sobie niektóre perełki twojego autorstwa i jak mi się zachce, to je tutaj przekopiuję, żeby wszyscy zobaczyli jak doświadczona hodowczyni nimf, Harpia, pyta o to, czy nimfy zaczynają karmić pisklęta dopiero po wylęgnięciu ostatniego (czyli po ponad tygodniu, jeżeli w lęgu jest czworo piskląt - nimfy wykluwają się co dwa dni) :lol:
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
To straszne!!!!
« Odpowiedź #34 : 2003-06-06, 20:57 »
O tu mnie zaskoczyłaś.  Nie myślałam że mam do czynienia z dyslektykiem albo osobą o podobnej chorobie. Tak więc prosze, przeczytaj sobie ten pościk w którym to pytałam sie o karmienie jeszcze raz, UWAŻNIE, a przeczytasz tam że pytam sie kiedy podawać pokarm jajeczny a nie kiedy karmią rodzice!  
Widze że kończą ci sie pomysły i przekrecasz moje posty na twoją korzyść, oj nieładnie, nieładnie.
P.S. ja sie wcale nie złoszcze, bo poco?  Jeżeli tak kochasz tamto forum to pocóż tutaj przyszłaś?
Acha nie potrzebuje żadnego klubu.
Zapisane

Essi

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #35 : 2003-06-06, 21:37 »
Harpio droga, gdybyś była - jak piszesz w co drugim poście - "profesjonalnym hodowcą" od 4 lat, to naprawdę nie miałabyś takich problemów. Byle laik wie, kiedy podawać ptakom karmę jajeczną.
Nie muszę przekręcać twoich postów - zmyślasz tak straszliwie, że już sama zaczynasz się gubić w tym, co komu powiedziałaś. Muszę ci powiedzieć, że świetnie się bawię czytając twoje posty  :lol:

Acha, wszyscy czekamy na zdjęcia twoich żałobnic, ktoś już cię tu o to prosił i jak mi się zdaje, nie odpowiedziałaś.

Jakiego klubu nie potrzebujesz?
Zapisane

Monika zeberki:)

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #36 : 2003-06-06, 21:45 »
Nie, ja nie mogę... nie miałam ochoty się kłucić, ale to co wypisujesz przekracza wszelkie normy. Masz od kilku lat profesjonalną hodowle ptaków wszelakich, sklep zoologiczny, całe tabuny zwierząt, również rzadkich, nimfy rozmnażają się doskonale, wszystko wiesz,a zadajesz takie pytania.
Pytałaś tam, kiedy podawać pokarm jajeczny, czy od ostatniego wylęgniętego? A jeśli ostatnie jajko jestpuste to nie karmić w ogóle? Przecież pierwsze też musi coś jeść, chyba że użyje na samych bajeczkach które mu, jak i nam opowiadasz .
Zapisane

Lady Roxton

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #37 : 2003-06-06, 21:54 »
to ja juz mowilam, ze jazda jest piekna...lol...natomiast mnie sie wydaje, ze napewno wielu czytelnikow forum ruszylo juz glowkami i troche przejrzeli na oczy... a ta gra bedzie jeszcze dluuuuuuuuuuugo trwala bo naprawde chyle czola przed osoba, ktora po wystukaniu 1000 postow przyznalaby sie, ze 99% to szit, tutaj nie ma co na to liczyc... a na koniuszek, to ja rozumiem, ze sa Ci, Harpiu, nie na reke osoby, ktore potrafia Cie zagiac, no ale coz, FREE COUNTRY, FREE FORUM, EVERYBODY NEEDS A HOBBY ;)
Zapisane

Talagia

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #38 : 2003-06-06, 22:58 »
Ja kiedyś wychowałam gołębia jak byłam mniejsza, nie wziełabym pisklaka ale ten był w tragicznej sytuacji. jakieś przebrzydłe dzieciuchy przywiązały go za nóżke do barierki!!!!!!!!!!!!
był chudy jak patyk  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Ale przeżył, oswoił się na amen :wink:  :wink:  :wink:
Ale musze wam powiedzieć że kiedyś zabiłam gołębia, znaczy nie ja ale kazałam to zrobić koledze kijem  :cry:  :cry:  :cry:
Nie myślcie sobie że jestem głupia, ale ta gołębica, miała skręcony kark, nie potrafiła dobrze chodzić i wyglądało na to że  potrąciło ją auto, doczołgała się po ulicy i padła na ziemie, tak leżała kilkanaście minut ruszając tyklo nóżkami i próbując wstać piszczała strasznie!!!!!... :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Nie mogłam patrzyć jak cierpi, a nie mam sumienia zabić,
Poprosiłam chłopaka z osiedla by ją dobił bo męczyła się , nie mogłam sobie wybaczyć że to zrobiłam. :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

To straszne!!!!
« Odpowiedz #38 : 2003-06-06, 22:58 »

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
To straszne!!!!
« Odpowiedź #39 : 2003-06-07, 09:59 »
Cytat: Zwierzomaniaczka
nie mogłam sobie wybaczyć że to zrobiłam. :cry:  :cry:  :cry:  :cry:


Oszczędziłaś mu cierpień, nie wiem, czy nawet weterynarz mógłby mu pomóc w tym stanie...
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
To straszne!!!!
« Odpowiedź #40 : 2003-08-29, 22:19 »
To okropne!

Raffy

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #41 : 2003-08-30, 23:12 »
O jeju :cry: , ale Harpia źmyśla strasznie ! Pewnie wychowała 500 małpolódów, 150 wymarłych ptaków Dodo i 1478 wymarłych śtrusi Moa :lol:. A co to znalezionych ptaków... :cry: :cry:
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
To straszne!!!!
« Odpowiedź #42 : 2003-08-31, 00:33 »
Papug a ty byś najpierw poczytał słownik ortograficzny bo sie zdeczka ośmieszasz.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
To straszne!!!!
« Odpowiedź #43 : 2003-08-31, 00:36 »
może Wam temat zamknąć, co? :grr:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
To straszne!!!!
« Odpowiedź #44 : 2003-08-31, 00:46 »
Amen  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

To straszne!!!!
« Odpowiedz #44 : 2003-08-31, 00:46 »

marekchelmno

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #45 : 2003-08-31, 09:36 »
to ja się jeszcze tu wpisze uznając trzymanie mało ptaszka za głupstwo. Przecież nie mozemy zapomnieć że ptaki są jak ludzie. Czy uważasz, że jakby twoja mama przyszła i by Ciebie nie było w domu, to nie martwiła by się??. Napewnozaczęłaby sięmartwić i... szukać cię

Zamordować młodą!!!!!!!!!! :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :twisted:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
To straszne!!!!
« Odpowiedź #46 : 2003-09-20, 20:53 »
Jezu, czemu Wy tak najeżdżacie na Harpię???????
Zapisane

Essi

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #47 : 2003-09-21, 14:41 »
Kto najeżdża na Harpię?  :roll:  Wiktoria, weź nie prowokuj, sprawa dawno zakończona, a ty rozdrapujesz rany  :o
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
To straszne!!!!
« Odpowiedź #48 : 2003-09-21, 17:17 »
Może zamkną temacik? :grr: Mam nastrój po temu...
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Anilewe

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #49 : 2003-09-21, 17:32 »
Cytat: _Gosia_
Trzy miesiące ciągnie się wątek, a brakuje w nim najważniejszego:
Nigdy nie zabieramy pisklaka do domu! Szanse przeżycia są prawie równe "0" gdy go weźmiemy do domu. Znalezione pisklę należy włożyć do gniazda jeśli to możliwe albo zostawić tam gdzie jest - najwyżej zabezpieczyć przed drapieżnikami - kotami, psami. Jeśli mieszkacie w pobliżu ZOO, można tam ptaka zanieść, tam są specjaliści. Oczywiście tylko wyedy, jeśli ptaszka nie da się umieścić w gniadku.
Pamiętajcie o tym. O ptaka który wypadł z gniazdka rodzice też dbają!!!


Masz racje, natura jest czsto okrutna, to co, ze nam peka serce, nie powinno sie brac, bo rodzice sie zaopiekuja takim, jak tylko zacznie krzyczec, a poza tym zmniejszamy jego zsanse na przezycie, bo bez rodzicow nie nauczy sie najwazniejszego, byc dzikim i bac sie lidzi, jak sie wychowa takiego ptaka w domu, moze sobie nie poradzic, bo nie bedzie sie bal. Oczywiscie sa wyjatki, ale malo...
Oj tak, tak Harpio, tym razem zmyslasz :?
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
To straszne!!!!
« Odpowiedź #50 : 2003-09-21, 18:03 »
Słuchaj anilewe przeniosłaś sie ze swojego topicu? szukasz dziury w całym? Opanuj sie dobrze?

Myszko zezwalam :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

To straszne!!!!
« Odpowiedz #50 : 2003-09-21, 18:03 »

Anilewe

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #51 : 2003-09-21, 19:55 »
nie, teraz to ty poczuj smak przegranej i jak wszyscy na ciebie... nie moge znalesc slowa, a, juz wiem, oskarzaja cie o klmstwo :?
Zapisane

Lalaith

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #52 : 2003-09-21, 20:07 »
I znow się zaczyna....Zaraz cale forum przez Anilewe zamknął:/
Zapisane

Anilewe

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #53 : 2003-09-21, 20:10 »
ie, przez ciebie :?
Zapisane

KAMILO

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #54 : 2003-09-21, 21:44 »
Cytat: Lalaith
I znow się zaczyna....Zaraz cale forum przez Anilewe zamknął:/


jeszcze by tego brakowało żeby Forum zamkli :grr:
Zapisane

Anilewe

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #55 : 2003-09-21, 23:38 »
Ty zaczelas tamten temat.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
To straszne!!!!
« Odpowiedź #56 : 2003-12-12, 13:55 »
Przepraszam, że to robię, że wywołuję jeszcze raz drobne nieporozumienie czy kłótnię, ale MUSZĘ po prostu to napisać, bo nie wytrzymam...
Cytat: Raffy
O jeju :cry: , ale Harpia źmyśla strasznie ! Pewnie wychowała 500 małpolódów, 150 wymarłych ptaków Dodo i 1478 wymarłych śtrusi Moa :lol:.

Raffy, wiesz, lepiej by było, gdybyś tego nie pisał co tu napisałeś. Doskonale pamiętam, jak na pewnym forum fajnie kłamałeś, że masz ary, żako, aleksandretty obrozne, kakadu biale itd... Oczywiście "od dziadka", ktory jest hodowcą.  :roll: Aż w koncu po pól roku gdzieś ludzie się kapnęli, bo takich ptakow jak opisywałeś to nawet wroclawskie ZOO nie miało, i już nie powiem, co się dalej stało... Przekroczyłeś limit. Więc teraz nie pisz tak, bo mnie na śmiech bierze, bo odzywasz się Ty, który więcej nakłamałeś od harpii (o ile ona klamala). Przepraszam, że to piszę, nie chcę wywołać kolejnej sprzeczki, ale po prostu musiałam to napisać. Mam nadzieję Raffy, ze pomyslisz nastepnym razem, bo o tym Twoim zmyślani wszyscy już dawno zapomnięli, a teraz, mam nadzieje, nie kłamiesz. Bo po co kłamać? Wszyscy myślą, że jak wysuną, że mają jakąś super egzotyczną papugę to będą sławni, bo inni mają "tylko" kanarka czy falistą. Nie prawda! Bo prawdziwym hodowcą i tym, który kocha ptaki nie jest ten, który ma najlepsze gatunki i ich dużo, ale ten, który oddaje ptakom calego siebie by uczynić je szczęśliwym. Ja też nie powinnam pisać tak o hodowcach, bo nie jestem hodowcą, ale taka jest prawda. Mam Bilba i staram się robić wszystko, by było mu jak najlepiej. Popełniłam wiele błędów, ale fajni ludzie pomogli mi się poprawić i mam nadzieję, że teraz zadnych nie zrobie a dla mojego kanarka będzie u mnie coraz lepiej. To na tyle, sorry  :D
Zapisane

Joanna

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #57 : 2003-12-13, 16:14 »
Cytat: Gunia
Raffy, wiesz, lepiej by było, gdybyś tego nie pisał co tu napisałeś. Doskonale pamiętam, jak na pewnym forum fajnie kłamałeś, że masz ary, żako, aleksandretty obrozne, kakadu biale itd... Oczywiście "od dziadka", ktory jest hodowcą.  :roll: Aż w koncu po pól roku gdzieś ludzie się kapnęli,


Bez sensu było odgrzebywać stary temat, ale skoro to zrobiłaś to ja musze coś napisać...

Raffy jest osobą, którą daję każdemu za wzór. Masz rację, nakłamał, naopowiadał. "Kapnęlismy" się nie po pół roku tylko od razu.... Trochę trwało zanim Raffy zrozumiał, ze nie da się kłamać bo ktoś zawsze się zorientuje, i że w ogóle to nie ma sensu. Przyznał się publicznie jakie ma papugi i przeprosił za swoje zachowanie. Od tego czasu jest stałym uczestnikiem i mojego Forum, i Forum Gosi. Wypowiada się z sensem, nie zmyśla, nie pisze bzdur - po prostu zachowuje się normalnie. Każdy kto go pamięta jako Papuga wie jaką przeszedł zmiane - i właśnie za to można go dawać za wzór.

Różnica pomiędzy Harpią i Raffym jest taka, że ona jest dorosła, a Raffy ma kilkanaście lat (i to bliżej 10), a ponadto ona nigdy nie przyznała się do zmyślania...

PS
Z mojej strony EOT, tematu ciagnąć nie bedę, napisałam to ponieważ Raffyemu nalezy się sprawiedliwość...

Pozdrawiam,
Joanna
Zapisane

Forum Zwierzaki

To straszne!!!!
« Odpowiedz #57 : 2003-12-13, 16:14 »

_Gosia_

  • Gość
To straszne!!!!
« Odpowiedź #58 : 2003-12-13, 20:10 »
A ja potwierdzam! Raffy (miał wtedy inną ksywkę) wpadł jak burza na forum i nakłamał ile się da.

Ale po kilkunastu dniach wszystkich przeprosił, napisał, że kłamał, że ma tylko papużki faliste.

I z kłamcy i nabijacza postów przerodził się w wzór usera.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
To straszne!!!!
« Odpowiedź #59 : 2003-12-14, 13:27 »
Heh, on przynajmniej jest wzorowym userem, ale ja... Ciekawe, czy ja nim jestem... chyba nie... a przeciez nie kłamię! :( :P heh... :)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.139 sekund z 27 zapytaniami.