Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: kradzież/zagubienie  (Przeczytany 11669 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #30 : 2004-08-07, 20:43 »
Mi taki jeden ukradł serce i nie chce oddac :)
A moim rodzicom ukradziono radio z samochodu a innym razem próbowano odkręcić koła,ale się nie udało (kilka sąsiednich samochodów ogołocono z kół wtedy).Zaś kiedy indziej ktoś się włamał,ukradł butelkę oleju silnikowego i zostawił po sobie śrubokręt-oczywiście ze względu na małą szkodliwość czynu policja odmówiła przyjęcia zgłoszenia.
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu

Lalaith

  • Gość
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #31 : 2004-08-07, 23:35 »
No to taaak..
- jedną z większych strat ( z własnej głupoty) była rakieta tenisowa zostawiona na korcie ( rząd 550zł) :/  
- 100 zł i reszta portfela(legitka, karta do banku) - sztuczny tłum w autobusie
- klucze - gdzieś w szkole - do tej pory nie wiem co z nimi ;)
Zapisane

iwa

  • Gość
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #32 : 2004-08-08, 10:33 »
moja siostra chyba z tego wrażenia jest teraz chora :? ma zapalenie gardła :roll: ale to moze od tłumaczeń dla pań urzędniczek :lol: ja to wyrazy współczucia za szczyt głupoty i nietaktu dla pań z usc!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

kradzież/zagubienie
« Odpowiedz #32 : 2004-08-08, 10:33 »

golden

  • Gość
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #33 : 2004-08-08, 16:24 »
kiedys bylo wlamanie do mojego domu, ale jakos nic nie zostalo skradzione. Po porannym przebudzeniu zastalismy tylko ogolny nieład na parterze. A straty? potluczona szyba w oknie :P
A tak oprocz tego to ukradzione radio z samochodu, rower, zgubione klucze, ostatnio zgubiony portfel (zawartosc 20zl, legitymacja szkolna i kilka kartek z waznymi zapiskami i numerami takimi jak np PESEL, NIP, itp).
Jakis tydzien temu ktos chcial sie wlamac do nas, ale goscia obskoczyly psy :P Zfolal tylko przejsc nad ogrodzeniem. Mial jeszcze pretensje, że lobo mu rekaw w kurtce podziurawila :P

Reszcie wyrazy wspolczucia, szczegolnie dla siostry Iwy i Awangardy... Nic miłego.
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #34 : 2004-08-08, 17:00 »
Okropni są Ci złodzieje  :shock:  Ja na szczęście nigdy nie zostałam okradziona  :)  
Okradli za to mojego tatę ( w restauracji ukradli mu komórkę), a jakieś 2 miesiące temu włamali nam się do samochodu i ukradli nowe radio  :(  Mojej cioci (rok temu) ukradli samochód
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #35 : 2004-08-13, 17:02 »
Mnie kiedys ukradziono komorke  :grr:
Natomiast zapominac i zostawiac gdzies rzeczy mi sie nie zdarza (raczej ;) ).
Zapisane

*~Dominisia~*

  • Gość
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #36 : 2004-08-13, 17:09 »
Mojemu tacie z samochodu ukradli 2 razy radjo, raz do domu sie wlamali i ukradli kamerę i 30 złotych ze stolu  :grr:

Mnie jeszcze NIKT NIC nie ukradl, mam szczęście :)
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #37 : 2004-09-21, 17:45 »
Właśnie dzisiaj w nocy ukradli nam samochód (nissana)  :(  na szczęście byl ubezpieczony
Zapisane

Weron_ciau

  • Gość
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #38 : 2004-09-21, 18:17 »
Mi rower ukradli! Taki mały ale wypas był. miałam moze 7 lat. I mój brat miał zejsc do mnie zeby wniesc a mi sie siku chciało i postawiłąm pod oknem a on obiecał ze zejdzie i nie zszedł a rano wszycy zastaniawiali się gdzie rower....
Albo kiedys ukradli nam gar z zupą Bo mieszkam na parterze. Rano pies wylizywał garnek  :lol:
U mnie na szczęscie nigdy się nie wkradli ufff i oby sie nie wkradli....
Zapisane

Forum Zwierzaki

kradzież/zagubienie
« Odpowiedz #38 : 2004-09-21, 18:17 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #39 : 2004-09-21, 18:43 »
to tak..
do mnie kiedys sie wlamali ale jak bylam mniejsza (mialam 5 lat) i mieszkalismy w innym miesjcu zlodzieje weszli przez balkon (mieszkalam na 1 pietrze)najprawdopodobniej weszli po kratach ktore byly na oknach parteru (tam byl sklep) chociaz drzwi balkonowe byly zamknięte
 ukradli nam wtedy komputer bizuterie mojej mamy i.. chyba nic wiecej juz nie pamietam mala bylam jedno z czego sie potem smialam to bylo to ze grzebali w mojej szufladce z ubrankami dla lalek  :lol:  jednak po tym wlamaniu strasznie cos sie z moja psychiką stalo :P balam sie wszystkiego nie chcialam do przedszkola chodzic jak sie kladlam spac mialam wrazenie ze ktos wchodzi przez okno i wlasnie wtedy sie moj piesek u nas pojawil :) specjalnie dla mnie zebym sie nie bala :D
mojemu tacie ukradli juz pare razy radio z samochodu sluzbowego ale to dosyc dawno bo teraz u niego sie nie da wyjąć radia ;)
Zapisane

mili

  • Gość
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #40 : 2004-09-21, 19:36 »
"koleżanka" ukradła mi 10 zł, ta sama "koleżanka" ukradła swojej dobrej kumpeli kilkaset euro.... brak słów  :?  mój kolega był na zawodach deskorolkowych, obrócił się zeby podnieśc bluzę, odwrócił się i już deski nie było.... coz za ludzie...  :roll:
a zgubiłam duuuuzo rzeczy :P
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #41 : 2004-09-21, 20:13 »
Mi kiedyś ukradli rower... pewnie pijaki na wódke  :roll:
Jakiś rok temu mi ukradli portfel, były w nim: klucze, legitymacja, 20 zł i do tego to był mój ulubiony portfel  :cry: po szkole poszłam do TESCO, i przy kasie okazało się że nie mam portfela  :roll: pewnie mi wyciągli z plecaka, ale nie wiem kiedy nawet, pewnie jak w kolejce czekałam albo coś... może w szkole  :roll: mojemu tacie to do auta sie pare razy włamali  :roll: kiedyś bardzo dawno temu radio i to bodajże drogie radio było  :roll: jakieś pol roku temu komórke, taką śliczną, ale nie pamiętam gdzie ją ukradli... chyba z auta gwizdneli  :roll: zaraz po moim ukradzionym portfelu, w TESCO tacie ukradli portfel  :? kiedyś, bardzo dawno temu (mnie chyba jeszcze wtedy nie było ? :lol: ) wlamali sie do mieszkania mamy, troche rzeczy zniknelo  :? jeszcze troche tego było, ale teraz tego nie pamiętam, jak sobie przypomnę, to napisze  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Amarae

  • Gość
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #42 : 2004-09-21, 20:28 »
Mnie w tamtym roku, w 4 klasie ukradli 10 zł... :P A mojej koleżance Ninie ukradziono klucze i dwa złote :] Nie pamietam, klucze sie chyba znalazły, a 2 złote nie ;]
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #43 : 2004-09-21, 20:31 »
mi w trzeciej klasie ukradli złotówke :P
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Misty.K

  • Gość
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #44 : 2004-09-21, 20:33 »
Boże!!!!!!!  :D She-Wa!  :lol:
Mojej koleżance tydzień temu koleżanki z w-fu ukradły nowy telefon.  :roll:  :(  :evill:
Zapisane

Forum Zwierzaki

kradzież/zagubienie
« Odpowiedz #44 : 2004-09-21, 20:33 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #45 : 2004-09-21, 20:34 »
O, She-Wa, to naprawde bardzo dużo :P Pewnie rozpaczałaś, że tak drogocenną rzecz ci ukradli  :lol:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #46 : 2004-09-21, 20:44 »
hehehe :P wiem że skradziona mi złotówka to niezbyt dobry przykład :P mojej mamie kiedyś ukradli portfel, a było w nim coś około stówki :P dlatago zawsze jak coś biorę ze sobą to wkładam w najgłębsze miejsce w torbie, albo kieszeń ;) i oczywiście staram się tego pilnować :P
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

mili

  • Gość
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #47 : 2004-09-21, 21:12 »
a przypomniała mi sie tragedia z tegorocznych wakacji...
byliśmy na spływie kajakowym w puszczy augustowskiej. Zawsze jak się rozbijaliśmy to zostawialiśmy wszystko na wierzchu bo nikogo nie było w pobliżu tylko las las i las. I pewnego razu, kiedy wszyscy powypełzali ze swoich namiotów okazało się, że nas okradli! I co zniknęło? ŻARCIE! prawie całe nasze zapasy jedzeniowe  :( został chleb, resztki dżemu, paluszki, chrupki i 3 zupki z torebki :P oł jeah. A najgorsze było to że mojemu bratu ukradli NUTELLE :P biedne dziecko nie miało co jeść :P Najciekawsze było to, że drogie wętki, sprzęt do nurkowania itd zostawili :P Mówiliśmy że żubr był głodny (żubr... tuż za rogiem - najlepszy przyjaciel spływu :P), do tego kończyły nam sie pieniądze a w pobliżu tylko las :P no ale jakoś to przeżylismy  :wink:
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #48 : 2004-09-21, 21:14 »
Nieźle mili :lol: ktoś musiał być zawaliście zagłodzony :P
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

mili

  • Gość
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #49 : 2004-09-21, 21:27 »
no tak.... tylko kto? przeciez w środku puszczy nikogo być nie powinno :P
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #50 : 2004-09-21, 22:03 »
Mi sie raz zgubil portfel, ale znalazła go jedna z kilkuset :P:P kolezanek babci  i mi przyniosla ;). A sie oplacalo, bo tak rozpaczalam ze mi pol rodziny nadrobilo straty :].

Kiedys ktos chcial nam sie wlamac do piwnicy ale nie dalo sie ;)) ja zawsze jak gdziekolwiek ide torebke trzymam jedną ręką bo normalnie niekeidy az strach :/.. na przystanku gdzie takie zule stoja i te inne łapciuchy...
Zapisane

Forum Zwierzaki

kradzież/zagubienie
« Odpowiedz #50 : 2004-09-21, 22:03 »

Ripper768

  • Gość
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #51 : 2004-09-22, 02:27 »
Ech ja tam nie mam problemu z dresami lumpami i innymi "takimi" ludzmi. Poporostu trzeba byc pewnym siebie i pokazac sie im ze sie och nikt nie boi (dobrze jest ich jeszcze pobic co nie zawsze wychodzi).
Wracajac do sprawy, ktora byla poruszona na poczatku tematu. Chodzi mianowicie o plecak zosatwiony pod drzwiami i pana chydraulika, ktory go oddal...
Otoz mowisz ze szkola nie chciala zwrocic pieniedzy za skradziony telefon, ale jakbys przeczytala regulamin szkoly to bys sie dowiedziala ze szkola nie ponosi odpowiedzialnosci za wartosciowe rzeczy pozostawione w szatni, plecakach itd.
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #52 : 2004-09-22, 08:47 »
No właśnie...  :roll: Myśmy od pani wychowawczyli dostali taki mały regulamin szkoły, mamy go nawet wklejonego do zeszytu informacyjnego (to coś takiego, jak dzienniczek, ale on jest w takim zwyklym zeszycie ;) ) no i tam jest jeden punkt "telefony komórkowe i inne cenne przedmioty, uczniowie mogą przynosić tylko za zgodą rodziców i na własną odpowiedzialność"
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

-Sunny Dk. Elf-

  • Gość
Re: kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #53 : 2004-09-22, 08:57 »
Cytat: iwa
czy zostaliście kiedykolwiek okradzeni?albo zgubiliście coś ważnego? moja siostra wczoraj zgubiła (tzn. zostawiła :? ) w mcdonaldzie w częstochowie torebkę z wszystkimi możliwymi dokumantami :roll: prawo jazdy,dowód osobisty,legitymacje studencką,dowód rejestracyjny,paszport,karte bankowa :roll: dzisiaj jeździłam z nią po urzędach,bo nic nie ma,a panie z urzędów nie wierzą,że anka skakanka to anka :lol: a moi rodzice są na mazurach :?
kidyś anke skakanke napadli pod samym pałacem kultury i zabrali jej telefon.
mi (odpukać) nic nie ukradli i rzadko coś gubię.a wy?

a największe jaja-żeby złożyć wniosek o dowód osobisty trzeba mieć skórcony odpis aktu urodzenia,żeby mieć ten akt,trzeba mieć dowód :lol: jazda!moja siostra,jako dowód po odbiór aktu miała mnie :lol:



Ja miałem tak samo, tzn. moja matka chrzestna, byłem z nią w MC' Donaldzie, zostawiła portfel przy kasie na 3 sek. i już go nie było, po prostu się odwróciła, i go nie było :).
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #54 : 2004-09-22, 10:01 »
mi ukradli komorke, pod grozba strzykawki ponoc z wirusem HIV, no to wolalam nie ryzykowac :(
a w szatniach tez co nieco stracilam.
ehhh, wszystkim okradzionym wspolczuje
Zapisane

kasia

  • Gość
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #55 : 2004-09-22, 14:13 »
Mnie kiedyś w aotbobusie ukradli portfel...

I raz zgubiłam własną torebkę...  :oops:  Z portfelem i aparatem cyfrowym w środku. na szczęscie sprzedawczyni w sklepie obuwniczym schowała torebke, licząc, że wrócę  :wink:
Zapisane

Kira

  • Gość
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #56 : 2004-09-22, 15:00 »
:roll: a ja  byłam w Gm u czytałam cos i  wracałam z Azoo z sianem i po siano sie wracalam po 2 godzinacH i stalo gdzie zostawialm :lol:
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #57 : 2004-09-22, 15:26 »
mi ukradli 3 rowery z czego 1 udało się odzyskać  :(

2 zgineły sprzed domy - ale ci ludzie bezczelni

3 miałam u faceta w garażu i jakiś złodziej zrobił włama. Wystraszył go ktoś bo rzucił wszystko w krzaki niedaleko garażu, jakby nie to że mój rower był spięty z rowerem mojego faceta, to by pewnie na nim odjechał, kretyn mi porysował cały rower, a kupiłam go 2 dni wcześniej  :grr: Jedyne co zakosił to plecak z ostrzem do kosy  :(

a co policja na to , więc w 1 przypadku powiedzieli,  że poszukają jak im powiem gdzie rowery się znajdują, a w drugim umożyli śledztwo  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

kradzież/zagubienie
« Odpowiedz #57 : 2004-09-22, 15:26 »

Flaś

  • Gość
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #58 : 2004-09-23, 18:36 »
Co mi ukradli ... hmm ... Juz wiem!
Ukradli mi takiego miska breloczek z NICI w szkole, lancuszek i bluzke na obozie i ...eee.. chyba 100zl nawet nie wiem gdzie ... po prostu chcialam je wyjac z plecaka no i juz ich nie bylo :Oo:
Zapisane

Ripper768

  • Gość
kradzież/zagubienie
« Odpowiedź #59 : 2004-09-24, 23:22 »
FlashQ nie mow ze na tym obozie w Zakopanym :P
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.118 sekund z 28 zapytaniami.