Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Ciekawość  (Przeczytany 5957 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

-Sunny Dk. Elf-

  • Gość
Ciekawość
« : 2004-09-30, 20:24 »
Temat może i głupi ale strasznie mnie to ciekawi.
Czy nie uważacie, że nie którzy piszą tematy na siłe, bo się nudzą, albo brakuję im 12 do 1000 postów. Wasze opinie

Ps.
Ten jest taki, ale nie dla nabicia, po prostu czysta jak łza ciekawość.

Btw: 2-gi Topic od... hm.. miesiąca?
Zapisane

Essey

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #1 : 2004-09-30, 20:29 »
No, niektórzy nabijają :roll: a ja już chyba od miesiąca nie patrzyłam ile mam postów :lol:  nie ciekawi mnie to :P
Zapisane

-Sunny Dk. Elf-

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #2 : 2004-09-30, 20:31 »
Czekam na opinie innych :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ciekawość
« Odpowiedz #2 : 2004-09-30, 20:31 »

-Sunny Dk. Elf-

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #3 : 2004-09-30, 21:07 »
Ja tak samo. Naprawde, ja robie przerwe na Fz - max 1 tydzień, sprawdzam i napisze komenta, na dwa, trzy tematy. A topica zakładam coś 1-2 razy na miesiąc, może teraz zacząłem, ale to nie dla postów, dawno nie byłem, i miałem kilka pytań...
Zapisane

aleb

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #4 : 2004-09-30, 22:20 »
Mnie nie interesuje liczba postów. Poprostu piszę tam gdzie mam i muszę  ;)
Zapisane

Zorba

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #5 : 2004-09-30, 23:19 »
ja juz jestem tu od dobrych 2 latek a mam dopiero ponad 500 postow :P Ale mialam z roczna przerwe ale pamietam tak okres do nabijania postow ale on juz minął:)
Nie lubie takich osob ktore piszą bo musza nabic posty odpisuja na kazdy temat zakladaja kupe nowych tematow (był taki przypadek na "konie,koniki...".ale babke splawilismy i jest okey
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #6 : 2004-10-01, 09:49 »
Za spamowanie powinny byc kary. Najpierw upomnienie na PW, a potem juz powazniejsze konsekwencje.. Np. ban na jakis okres czasu.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Ciekawość
« Odpowiedź #7 : 2004-10-01, 10:13 »
osz kurcze, ale karolek sie zrobil porzadny!!  :roll:  :roll:
Zapisane

Essey

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #8 : 2004-10-01, 12:50 »
Jas też pamiętam kiedyś baaaaardzo dawno jak liczyłam każdy post jak chciałam dobić do 200 czy 300 postów żeby mieć nową rangę itp. itd. Głupie to było  :P  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ciekawość
« Odpowiedz #8 : 2004-10-01, 12:50 »

-Sunny Dk. Elf-

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #9 : 2004-10-01, 14:49 »
Cytat: VioaoiV
osz kurcze, ale karolek sie zrobil porzadny!!  :roll:  :roll:


Wiktoria, odczep się, bo i tak mnie to nie wkurza, denerwuje mnie głupota 14-latki :roll:...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Ciekawość
« Odpowiedź #10 : 2004-10-01, 14:52 »
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

pola

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #11 : 2004-10-01, 15:15 »
Cytuj

Czy nie uważacie, że nie którzy piszą tematy na siłe, bo się nudzą, albo brakuję im 12 do 1000 postów.
może i tak jest ale nie zmienimy tego ani ja ani ty ani nikt inny... naprawde nie ma sensu rozprawianie się nad tym czy ktoś nabija posty czy nie...
i chyba każdy z nas uważa że nabijanie postów było, jest i będzie, nie? więc... ten temat jest poprostu zbędny
 :roll:
Zapisane

Ripper768

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #12 : 2004-10-01, 18:13 »
Wedlug mnie administratorzy i tak nie za bardzo przykladaja sie do swojej pracy... Np. za rozpowszechnianie piractwa (czyli dawanie linkow do stron z torrentami) nic nie robia jakby to nic nie bylo... Wiem ze to niewiele ma wspolnego z tym tematem, ale coz... Co do "nabijania postow". Ktos wyzej postawiony (tj. admin) nie powienien sie cackac tylko od razu dawac bana i to nie jakis okres czasu tylko na czas nieokreslony. Gwarantuje w 99% ze problem z "nabijaczami" zostalby rozwiazany w kilka dni, moze tygodni.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Ciekawość
« Odpowiedź #13 : 2004-10-01, 20:40 »
Cytuj

Wedlug mnie administratorzy i tak nie za bardzo przykladaja sie do swojej pracy...


mamy jednego adminka, naszego kochanego papcia apcia :wink: chyba to logiczne ze nie moze codziennie wertowac calego forum w poszukiwaniu takich postow, co? widzisz, to latwo mowic, ale wykonac juz trudniej- uwierz.
Zapisane

Agatra

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #14 : 2004-10-01, 20:57 »
..i admin nie będzie zapamiętywał kto ile postów dziennie wypisał zeby sprawdzić czy nie nabija sobie postów...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ciekawość
« Odpowiedz #14 : 2004-10-01, 20:57 »

Ripper768

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #15 : 2004-10-02, 08:41 »
Cytat: Agatra
..i admin nie będzie zapamiętywał kto ile postów dziennie wypisał zeby sprawdzić czy nie nabija sobie postów...


Dla mnie to ktos moze i pisac 100 lub i 1000 postow byle byly one przemyslane i madre.

A co do admina to fakt nie musi on codziennie zagladac na forum ale dlatego jest kilku adminow zeby sobie dawali jakos rade. Ja bedac adminem (na forum ktore niestety padlo...) znajdywalem czas na czytanie kazdego napisanego postu i ewentualnie upomniania czy bany. Dlatego nie piszcie ze admin nie wywiazuje sie ze swojej pracy bo nie jest codziennie na forum, bo to nie ma z tym nic wspolnego. Mozna byc dobrym adminem zagladajac na forum raz w tygodniu.
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Ciekawość
« Odpowiedź #16 : 2004-10-02, 08:49 »
Ripper a twoje forum miało tylu użytkowników, i tyle wiadomości?
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Ciekawość
« Odpowiedź #17 : 2004-10-02, 10:38 »
Cytuj

(na forum ktore niestety padlo...)


o  czyms to swiadczy
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #18 : 2004-10-02, 10:56 »
Darke, po co założyłeś ten temat? Przecież tyle razy już był poruszany temat nabijania postów, wszyscy pisali, że to jest be, a nie odzywali się najczęściej ci, którzy te posty nabijali...

A co do wypowiedzi Rippera - ja tam jestem zadowolna z pracy naszego Admina i Modków.
Nikt nie jest przecież w stanie cały dzień siedzieć na forum i czytać każdy post, rozważac, zastanawiać się czy on był napewno potrzebny etc. Niektóre bezsensowne posty czy tematy od razu rzucają się w oczy i są blokowane, ale wszystkiego tak od razu nie da się znaleźć.
To bardzo trudna robota... Jak jest mało użytkowników, mało działów (np. początkujące forum) to jest łatwiej, ale wiecie jak jest na FZ ;) A Modzi nie mogą całego dnia spędzać przy komputerze, mają też inne sprawy :|

Dalma
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Ciekawość
« Odpowiedź #19 : 2004-10-02, 13:59 »
Ja nawet nie pamiętam gdzie ostatnio zakładałam temat :lol: A, już wiem, to było o klasie, ile jest dziewczyn a ile chłopaków, bo byłam ciekawa :P A wcześniej to chyba zakładałam jeszcze przed wakacjami. Często czytam i się nie wypowiadam bo nie mam co pisać. Czasem też śledzę uważnie jakiś wątek a nic nie piszę. Myślę, że nabijaczem nie jestem... Co? :roll:
Zapisane

Essey

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #20 : 2004-10-02, 14:06 »
Raczej nie, gunia :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ciekawość
« Odpowiedz #20 : 2004-10-02, 14:06 »

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Ciekawość
« Odpowiedź #21 : 2004-10-02, 14:53 »
Cytuj

Ja nawet nie pamiętam gdzie ostatnio zakładałam temat  A, już wiem, to było o klasie, ile jest dziewczyn a ile chłopaków, bo byłam ciekawa  A wcześniej to chyba zakładałam jeszcze przed wakacjami. Często czytam i się nie wypowiadam bo nie mam co pisać. Czasem też śledzę uważnie jakiś wątek a nic nie piszę. Myślę, że nabijaczem nie jestem... Co?

ja to samo ;) często tylko czytam jakies tematy ale nie odpowiadam bo nie mam po co ;) a ostatni temat.. a koniach chyba 2 tygodnie temu  :wink:
moze kiedys mnie obchodzila liczba postow ale juz chyba zmązdrzalam bo ine przyw\iązuje do tego specjalnej uwagi  :P
Zapisane

-Sunny Dk. Elf-

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #22 : 2004-10-02, 18:01 »
No tak. Posty mogą być mądre. Ale z umiarem :). Troche bez sensu w 1-dzień, nabić 60 postów. Są mądre, a nie które piszą o tym samym w kółko... Głównie o to mi chodzi.
Zapisane

Ripper768

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #23 : 2004-10-02, 19:48 »
ilia nasze forum nie cieszylo sie duza popularnoscia ze wzgledu na surowosc adminow. Nam nie zalezalo na liczbie uzytkownikow tylko na inteligentnych ludziach ktorzy sie tam wypowiadaja.

Vioaoiv ludzie dorosli i nie mieli czasu juz na forum... Moze i to glupia przyczyna bo tutaj sa ludzie ktorzy maja juz rodziny, ale tak to juz bywa. Moze to i dziwnie zabrzmi ale niektorzy odsiaduja wyroki i tez nie moga wchodzic za bardzo... To bylo forum o hackingu dla prawdziwych hackerach wiec wiesz...

Wiem ze to co do Ciebie napisalem nie swiadczy o mnie najlepiej ale taka jest prawda...
Zapisane

Kira

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #24 : 2004-10-02, 20:18 »
ja nie nabijam i twierdze ze to bez sensu takie np . "zgadam sie z  z kims tam " Jesli ktoscpisz epo 100 postów dziennie i pisze sensownie to nie mam nic przeciwko ;)
admini jednak sprawe kontroluja  ipilnuja usuwaja zartownisiówi osoby które tylko nabijaja ;)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Ciekawość
« Odpowiedź #25 : 2004-10-02, 21:17 »
Nie cierpie tematów które tylko nabijają posty, niecierpie jednosłowowych bądz tylko obrazkowych postów. Sama tego nie robie a przynajmniej sie staram. Jak tylko forum zaczęło istnieć to interesowało mnie ile mam postów. Teraz jest użytkownikiem od początku istnienia forum a często mam mniej postów niż ludzie któży sa na forum od miesiąca :|
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Ciekawość
« Odpowiedź #26 : 2004-10-02, 21:24 »
Przyznam ze na poczatku forumowania bez kitu-  nabijałam. Hmm ale keidy to bylo :D hoho ;).. Potem sie wyleczylam, zerkalam an licznik..a  teraz to juz sama nie wiem ile mam ;)
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Ciekawość
« Odpowiedź #27 : 2004-10-02, 22:05 »
Kiedyś był taki okres, ze te posty... miało być ich dużo [pewnie byłoto zawazalne :lol: ]Pisałam 150 postów dziennie  :shock: . Teraz przyhamowałam, troche mi się nie chce :lol:
ja to mam tak, ze jak się zrazę do jakiegoś forum, to już zapominam. Np. zoo-planet - było całym moim swiatem, raz mnie wkuzyło, że nikogo tam nie ma, i se dałam spokój. mam nadzieję, ze z FZ tak nie bedzie.
Na samutkim początku wkuzało mnie te  nazwy: Przybłęda i obcy. tak se myślałam: Jak oni tak mogą przybłęda!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ciekawość
« Odpowiedz #27 : 2004-10-02, 22:05 »

golden

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #28 : 2004-10-02, 22:23 »
do mnie ktos sie moze przyczepic o nabijanie - bo jestem od marca i mam emmm... okolo 2000 postow... ale jakos nie nabijam, pisze tam gdzie mam cos wiecej niz reszta do powiedzenia...

Cytuj
Za spamowanie powinny byc kary.

i są ;) jeszcze pamietam jak pod nickami niektorych osob byly texty "ostrzezeń: 1" :P juz niejedna osoba dostala chyba bana...
Zapisane

D. Sn. Elf

  • Gość
Ciekawość
« Odpowiedź #29 : 2004-10-04, 14:06 »
No tak. Nabijanie jednym słowem jest do kitu, kiedyś też nabijałem, ale teraz czasem to aż mnie ciarki przechodzą jak widzę dosłowne nabijanie.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 28 zapytaniami.