Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: bananowa górka :/  (Przeczytany 3588 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iwa

  • Gość
bananowa górka :/
« : 2004-10-06, 19:37 »
http://info.onet.pl/16842,0,0,1,galeria.html

co o tym sądzicie? ja uważam, że fajnie tak jak sztuka wykorzystuje różne materiały,ale tak szczerze to można to było dać biednym :roll: zabawa jedzeniem :roll: niektórzy biedni ludzie,głównie dzieci pewnie nawet nie wiedzą,jak smakuje banan...a tu kurde,ktos sobie robi gorke bananowa.
tak samo mnie wkurzylo,jak w pierwszej edycji big brothera,obrzucali sie pomidorami :? tyle skrzynek pomidorow,a oni sie nimi rzucali :?
Zapisane

mili

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #1 : 2004-10-06, 19:55 »
bezsensu... jaki w tym cel? marnotractwo, masz racje Iwa
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
bananowa górka :/
« Odpowiedź #2 : 2004-10-06, 20:24 »
uwazam jak Wy..
Zapisane

Forum Zwierzaki

bananowa górka :/
« Odpowiedz #2 : 2004-10-06, 20:24 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
bananowa górka :/
« Odpowiedź #3 : 2004-10-06, 20:35 »
Ja msyle ze mogli buy je dac dla beidnych ludzi

Krówka

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #4 : 2004-10-06, 20:53 »
ja tez tak uwazam, nawet moze nie te babnany, ale pieniadze jakie na nie wydali mogli przeznaczyc na jakis szczytniejszy cel  :roll:
a co do pomidorow to w hiszpani co roku sie marnuje kilka(jak nie kilkanascie ) ton pomidorow!!! :grr:
Zapisane

Olka1992

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #5 : 2004-10-06, 21:02 »
Popieram was. Po co marnotrawić tyle żywności?
Zapisane

ina

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #6 : 2004-10-06, 21:33 »
a ja uważam tak: dobra, zróbcie sobie tą górke i tak dalej... ale potem, żeby te banany nie poszły do kosza, tylko, żeby je komuś dać
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
bananowa górka :/
« Odpowiedź #7 : 2004-10-06, 21:42 »
ja to widzialam na tvn24 (w tym takim "bez komentarza") i tam bylo napisane ze jakis tam dzień banana czy cos takiego jest  :roll:
ale serio moznaby przeciez jak juz tak bardzo chca ta gorke to potem ozdac te banany biednym  :roll:
Zapisane

iwa

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #8 : 2004-10-06, 22:03 »
to samo było,jak w wawie przed bożym narodzeniem walnęli palmę na rondzie :roll: ludzie uwazali,ze lepiej choinke z prezentami,zeby dzieci z domu dziecka mogly sobie wziac. a jak juz drzewko ma dlugo stac to niech to bedzie np brzozka,a nie kurde palma,ktora traci liscie,jak wiatr zachula mocniej,a naprawa jednego liscia to iles tam...no duzo zlotkow :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

bananowa górka :/
« Odpowiedz #8 : 2004-10-06, 22:03 »

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
bananowa górka :/
« Odpowiedź #9 : 2004-10-06, 22:36 »
bananowa gorka to pomysl bez sensu, ale akurat pomysl palmy mi sie podobal  ;) oczywiscie mozna to bylo zrobic mniejszym kosztem i w ogole, ale jednak sie przyzwyczailam do niej i teraz bez palmy byloby lyso.. no i wreszcie jest cos "innego"
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #10 : 2004-10-06, 22:38 »
Dokładnie, marnowanie jedzenia i tyle.. A wiele dzieci marzy żeby zjeść takiego banana czy pomidora... :(
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #11 : 2004-10-06, 22:40 »
Ja tez na palme na poczatku patrzylam pukajac sie w czolo, ale potem sie przyzwyczailam i uwazam, ze jest fajna i przynajmniej to cos z jajem ;) Fakt, ze troche kosztuje... A od paru miesiecy stoi tam juz nielegalnie, bo pozwolenia wygasly :P

A co do tych bananow-to byla akcja artystyczna przeciez. Zreszta w tym artykule napisali, ze artysta zachecal do zjedzenia tych bananow, wiec sie nie zmarnowaly.
Zapisane

iwa

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #12 : 2004-10-07, 09:25 »
mogły jednak iść gdzieś indziej te bananki...tzn dla kogos innego. nawet juz dla malpek,ktore uratowali z laboratorium. nie wiem,ale mi sie nie podoba taka "zabawa" jedzeniem :roll:
Zapisane

kareena

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #13 : 2004-10-07, 10:30 »
nie widze w tym sensu :P ale moze za malo poetycka/artystyczna jestem  :P
tez sadze ze lepiej bylo zajac sie czym innym niz wysypywac banany  :roll:

a co do palmy to ona mi sie nadal nie podoba,  :P
ale ja juz taki malkontent chyba ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #14 : 2004-10-07, 11:35 »
Jaj nie macie dziewczyny ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

bananowa górka :/
« Odpowiedz #14 : 2004-10-07, 11:35 »

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
bananowa górka :/
« Odpowiedź #15 : 2004-10-07, 14:33 »
Cytat: iwa
ludzie uwazali,ze lepiej choinke z prezentami,zeby dzieci z domu dziecka mogly sobie wziac.

tylko ,że jak by stały prezenty pod tą choinką na rondzie ,to czy nie sądzisz ,że ludzie je by se poprostu zabrały ,zwykli ludzie ,nie dzieci z DD
Zapisane
-

Monia i Zara

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #16 : 2004-10-07, 15:07 »
beznadzieja .... :?:?:?:?:?:?:?:? heh
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #17 : 2004-10-07, 16:34 »
Jakoś mi się to nie podoba... i nie wyglada mi na arcydzieło... jak można to nazwac sztuką :P a go artystą :] . Zgadzam się z iwą
Cytuj

iwa napisał(a):
ludzie uwazali,ze lepiej choinke z prezentami,zeby dzieci z domu dziecka mogly sobie wziac.

tylko ,że jak by stały prezenty pod tą choinką na rondzie ,to czy nie sądzisz ,że ludzie je by se poprostu zabrały ,zwykli ludzie ,nie dzieci z DD

Wydaje mi się że zaraz przed nadejściem dzieciaków te prezenty by tam postawili :P . I pewnie nie zostawili by tam ich samych (prezentów :P ). A jesli chodzi o palme... to moze jest to cos innego, śmiesznego ale jaki z tego pozytek :| . Dość ze nasze państwo jest biedne to jeszcze czymś takim je obciążają....
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #18 : 2004-10-07, 17:22 »
Sztuka nie jest po to, zeby byl z niej pozytek ;) A za palme chyba sponsorzy placili?
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #19 : 2004-10-07, 17:44 »
Cytuj

Sztuka nie jest po to, zeby byl z niej pozytek  A za palme chyba sponsorzy placili?

Nie pisze ze ma być z tego pożytek... ale to nawet na dzieło sztuki mi nie wyglada ;) . A za palme fakt nie jestem pewna kto to płacił :lol: , ale można by było przeznaczyć te pieniądze na coś wartościowszego....
Zapisane

Nanami

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #20 : 2004-10-07, 17:56 »
Ale myslac pozytywnie, producenci bananów zarobili na tym i dzieki temu uzyskali zbyt na nie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

bananowa górka :/
« Odpowiedz #20 : 2004-10-07, 17:56 »

iwa

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #21 : 2004-10-07, 21:40 »
producenci bananów :lol:  :lol: palmy ;)
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
bananowa górka :/
« Odpowiedź #22 : 2004-10-08, 09:38 »
Cytat: iwa
producenci bananów :lol:  :lol: palmy ;)

teraz już niczego nie możemy byc pewni  :lol:
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Sal

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #23 : 2004-10-08, 10:30 »
Faktycznie "sztuka"  :roll:
Niby z której strony?

Głupota i tyle.
Zgadzam się z wami.

A palma w Warszawie też mnie mierzi.
Zapisane

iwa

  • Gość
bananowa górka :/
« Odpowiedź #24 : 2004-10-08, 10:40 »
z palmą było tak,że akurat zbliżały się święta bożego narodzenia i ludziom to się nie podobało,bo można było w to miejsce postawić choinkę z bombkami :) a to z prezentami to jakaś pani powiedziała do kamery,że lepiej było kase na choinkę wydać na podarki dla dzieci,które byłyby pod choinka. no jasne,ze trzeba byloby dzieci tam od razu zostawic :wink:
mi ta palma sie nie podoba,zreszta ja ja bardzo pozno na zywo zobaczylam,bo jak jade tramwajem,to poziom widoku palmy jest inny :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 27 zapytaniami.