Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 12 13 [14]   Do dołu

Autor Wątek: Czy wy tez się kłocicie z rodzicami??? :(((  (Przeczytany 37508 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Czy wy tez się kłocicie z rodzicami??? :(((
« Odpowiedź #390 : 2007-02-25, 16:31 »
O moi rodzice to mają niezłe teksty co do gwałcenia.
M-mama

K-ja

K: Mamuuś mogę iść na imprezę do kolegi
M: A o której i do której to będzie
K: Coś koło 18-do rana
M: Czyż ty oszalała?
Nie puszczę Cię bo najpierw się upijesz, potem weźmiesz jakieś prochy, ktoś coś dosypie Ci do napoju i jak wrócisz przyjdziesz do mnie z płaczem że Cię zgwałcili. :P

Hehe

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Czy wy tez się kłocicie z rodzicami??? :(((
« Odpowiedź #391 : 2007-02-26, 12:46 »
Ja mam codziennie awantury tylko z tego powodu, ze nie moge znaleźć pracy. :/ oszalec można, a to nie moja wina, bo pracy szukam. Na szcześcia matka niedługo wyjeżdza do siostry to ja troche odpoczne a Ewa będzie musiała wysłuchiwać jej pretensji o wszystko :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Czy wy tez się kłocicie z rodzicami??? :(((
« Odpowiedź #392 : 2007-02-26, 15:22 »
Ja już opanowałam tajniki( a właściwie jeden tajnik)unikania kłótni z mamą :D Ot moja rodzicielka należy do tych, którzy gdy mają zły humor sami zaczepki będą szukać. Więc gdy sprząta, albo gdy się posprzecza z tatą to czym prędzej buty na łapy, kurtkę na grzbiet, psa na smycz i ulotnić się natychmiast aby ewentualną burzę przeczekać ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Czy wy tez się kłocicie z rodzicami??? :(((
« Odpowiedz #392 : 2007-02-26, 15:22 »

thrilly

  • Gość
Odp: Czy wy tez się kłocicie z rodzicami??? :(((
« Odpowiedź #393 : 2007-02-26, 15:29 »
a ja z moimi się już nie kłócę, rozpracowaliśmy chyba jakotaki dobry układ i jest ok, nawet pozwolili mi iść na całonocną imprezę gdy wróciłam wstawiona 2 dni wcześniej, tylko muszę poprawić oceny to będzie w ogóle okej, może nawet pozwolą mi jechać na koncert happysada/vavamuffin/farbenów i pod namiot latem ze znajomymi :) (co do tego mam wątpliwości, ale żyję nadzieją)
Zapisane

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Czy wy tez się kłocicie z rodzicami??? :(((
« Odpowiedź #394 : 2007-02-26, 16:52 »
Ja z moimi rodzicami ostatnio się mniej kłócę...ale jak zaczynają się czepiać albo patrzyć mi na ręce to poprostu nie wyrabiam... :/ Ale za to z ciocią odwrotnie (mój dziadek jest chory i leży u nas i jak rodzice ida ddo pracy to przchodzi ciocia/wujek)...Ona jest z takich rozgadanych..no może nie takich starszych,ale..(:P) , czasem natrętnych babek i... Rozpuszcza mi psa i czasem twierdzi,ze wszytskie rozumy zjadła,bo w telewizji słyszała,że np. gotowe karmy to cośtam...O_O ( skoro sama kupuje jakieś chappi itd. dla swojego agresywnego i rozpuszczonego mieszańca foxa..),albo prawi mi kazania jakby była moją matką....A ,że ja nie jestem z takich,którzy potrafią odpuścić gdy ktos się o coś czepia itd. to jak jej zwróce uwagę to się obraża O_O :/
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 23 zapytaniami.