Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: kradzieże :/  (Przeczytany 8283 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Essey

  • Gość
kradzieże :/
« : 2005-03-20, 19:19 »
Dzis koło południa wybrałam się z rodzicami do Krakowa, pospacerować. Zostawiliśmy auto prawie w samym centrum w biały dzień. Wróciliśmy po dwóch godzinach szyba roztrzaskana w drobny mak leżała w połowie na chodniku a w połowie w aucie. Później długo się nad tym zastanawialiśmy. Ukrodzione bło tylko radio, a raczej sam panel wart najwyżej 200-300zł.  :roll: na dodatek rozwalona była ochronka, w miejscu w którym jest ręczne uruchamianie auta (zamiast karty). Na dodatek kiedy przyszliśmy samochód był włączony, tzn. przygotowany do startu.  :grr:  :grr: przypuszczamy że nigdy byśmy go już nie zobaczyli gdyby nie blogada skrzyni biegów, której zapewne złodziej w życiu nie przewidział. Pewnie zauważył że auta nie ukradnie i na pocieszenie wziął sobie ten nieszczęsny panel :roll:  :roll: na szczęście miła obsługa z pobliskiej stacji benzynowej dała nam jakiś worek i taśmę, poodkurzaliśmy siedzenia i jakoś udało się dotrzeć do domu :roll: Jestem taka wk**wiona że jakby się tu teraz zjawił to rozwaliłabym gnojowi wszystkie zęby. Po prostu krew mnie zalewa i nie mam już siły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:

 :(
Zapisane

KikerS

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #1 : 2005-03-20, 19:32 »
Essey.. bardzo mi przykro, tyle z tego wszystkiego dobrego, ze nie ukradli całego auta..  Niestety ludzie w dzisiejszych czasach gonią za pieniądzem.. a co kryje sie za tym kradzieże, zuchwalstwo, egoizm itp.. Essey padliście ofiarą.. jako jedni z wielu :roll:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #2 : 2005-03-20, 19:53 »
heh mi ukradli 3 samochody. Essey, nie jest źle ;)

A co do drobniejszych kradzieży, u mnie w szkole np. masowo giną telefony, portfele, książki a nawet ciuchy i kosmetyki.........
Zapisane

Forum Zwierzaki

kradzieże :/
« Odpowiedz #2 : 2005-03-20, 19:53 »

Essey

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #3 : 2005-03-20, 20:04 »
Cathy, respect :(
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
kradzieże :/
« Odpowiedź #4 : 2005-03-20, 20:44 »
Mojej coitce kiedyś włamali się do samochodu i ukradli jej ważne dokumenty.  :grr:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Qaś

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #5 : 2005-03-20, 20:50 »
W szkole u mnie mamy szafki w boksach.Niedawno chłopakowi z naszej klasy ktos ukradł kurtke z komórka w srodku  :grr: !Mamy ten boks z druga klasa i to najprwdopodobniej ktos z nich ...
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
kradzieże :/
« Odpowiedź #6 : 2005-03-20, 20:50 »
Qaś, a ta akcja pod Bankiem?
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
kradzieże :/
« Odpowiedź #7 : 2005-03-20, 21:10 »
Wszędzie pełno złodziejstwa. W mojej okolicy [pewnie nie tylko tu], wyrywają torebki, komórki, obrywają lusterka z samochodów, włamują się do piwnic, nawet kradną całe bramy, na złom. Kiedyś widziałam rozwaloną wystawę sklepu komputerowego. Ktoś walnął płytą chodnikową... Moją sąsiadkę napadli w mieszkaniu, pobili starszą kobietę. Męża zbir napadł przed bramą, zabrał torbę z dokumentami, kluczami, komórką. Krew człowieka zalewa na takie coś!  :grr:
Zapisane
IBDG Wrocław

kasia

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #8 : 2005-03-20, 21:26 »
Mnie tylko raz ukradziono portfel w autobusie. Ale trudno sie dziwić, w takim tłoku wszystko można... Od tej pory bardzo się pilnuję (to było trzy lata temu), ale za to byłam świadkiem wielu podobnych kradzieży lub prób....  :roll:

Znajomy ksiądz, jak jeszcze miał poloneza, tez został okradziony - zawsze radia ginęły. Żąrtował sobie potem, że przestanie zamykac auto na parkingach, bo się nie opłaca - mniej skzody zrobią, jak wejdzą kulturalnie i wyniosa radio, niż jak będą drzwi wyrywać na przykłąd...
Zapisane

Forum Zwierzaki

kradzieże :/
« Odpowiedz #8 : 2005-03-20, 21:26 »

Apiska

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #9 : 2005-03-20, 22:12 »
Niestety na śląsku najwięcej złodzieji :(  Przukro mówić, ale cóz....
Będąc tam na wakacjach i nie tylko, non stop się pilnowałam, aby nie mieć łańcuszka na szyji, a to trzymac torebkę blisko siebie a to jeszcze coś innego.
Zapisane

kasia

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #10 : 2005-03-20, 22:17 »
No bez przesady z tym łańcuszkiem. Ja mam łańcuszek na stałe, od 1,5 roku i jeszcze jest, A codziennie spoędzam 2-3 godziny w autobusach :P
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
kradzieże :/
« Odpowiedź #11 : 2005-03-20, 22:53 »
Ehh mi wlamali sie do domu, wyniesli sprzetu za 50 tys, a pier**lona ubezpieczalnia nie zwrocila jeszcze NIC (minely z 4 mies.) najgorsze ze zrobili cos Blue, nie wiem, kopneli czy jakims gazem prysneli w oczy. od tego czasu moj przyjacielski i az nachalny psiak bywa agresywny, nieufny..  :roll:  wciaz na wspomnienie mam ochote komus zrobic krzywde..

polna_mysza

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #12 : 2005-03-20, 23:32 »
mojemu wujkowi ukradli ostatnio auto z przed domu ...
ale to jego głupota ,nie chciało mu sie samochodu do garażu wprowadzić
Zapisane

kasia

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #13 : 2005-03-21, 06:21 »
Tak mi się przypomniało...
Moja rodzinka przyjechała w wakacje z Niemiec. Spędzili dwa tygodnie nad morzem, mieli zamiar jeszcze nas odwiedzić i wrócić do kraju. Ostatniego dnia popbytu nbad morzem spakowali się, włożyli wszystko do samochodu i poszli na 15 minut na plażę, żeby ostatni raz zobacc moze. Jak wrócili, samochodu już nie było. A z nim wszystkich ubrań, kamery, aparatu, gameboy'a i co tam jeszcze mieli. Zostali w krótkich spodenkach na środku ulicy.... Do domu wracali autostopem...
Zapisane

mila13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 317
kradzieże :/
« Odpowiedź #14 : 2005-03-21, 14:53 »
mi na basenie czapke ukradli nawet nie wiem jak to sie stalo bo w recepcji zostawilam kurtke i buty powisil mi facet na wieszaku i jak przyszlam to wzilam wszystko a czapki nie było i jeszcze op*****l dostalam od mamy wiem ze troche glupie ale mi narazie tylko tyle ukradli  :lol:
Zapisane
gg.:2113275

tlen: mila-91

Forum Zwierzaki

kradzieże :/
« Odpowiedz #14 : 2005-03-21, 14:53 »

BEAUTY T3RROR

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #15 : 2005-03-21, 16:40 »
Nam POD DOMEM NA STRZEZONYM OSIEDLU wlamali sie do samochodu WYBIJAJAC SZYBE alarmu oczywiscie nikt nie slyszal co jest BARDZO dziwne bo moja mama ma bardzo plytki sen... ukradli b wazna teczke z dokumentami i strasznie drogi aparat cyfrowy  :grr: Teczke nastepnego dnia policja znalazla w rzeczce, dokumenty przemoczone a sama teczka rozpruta  :grr:
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
kradzieże :/
« Odpowiedź #16 : 2005-03-21, 17:24 »
Essey przykro mi :( Wiem co czujecie :(

Nam w październiku ukradziono samochód spod okna (na szczęście pewnymi sposobami je odzyskaliśmy), a kilka dni temu chcieli od drugiego samochodu ukraść koła (nowe, zimowe- cena 1200 zł). Na szczescie nie udało im się i ukradli tylko koułpaki. Radio też nam juz ukradli ale juz dawno- ok rok temu).... życ sie odechciewa czasami  :(
Zapisane

halina

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #17 : 2005-03-21, 17:25 »
Ja jak kiedyś byłam w kinie z kol. to jej mama kupowała bilety (my poszłyśmy do łazienki)
wychodzimy a  okazało się, że kluczyków ani samochodu nie ma :?  w środku była moja torba z komorką (rozładowaną) i ładowarką i kilkoma rzeczami :?
A kiedyś jeszcze na basenie mi ktoś ukradł ręcznik :?
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
kradzieże :/
« Odpowiedź #18 : 2005-03-21, 18:54 »
mi kilka lat temu okradli mieskzanie. uklradli komputer mamy biżuterie... ale właściwie teraz ciesze się że nas okradli dlaczego? bo ja po tym miałam jakieś schizy (mialam 5 lat) bałam się z domu wychodzić, nie chcialam do przedszkola chodzić, w nocy kładąc się psać miałam wrażenie że ktoś wchodzi przez okno... aż w końcu moi rodzice po jakimś czasie kiedy to cały czas nie przechodziło postanowili że wezmą psa (tata był wtedy PODOBNO uczulony na psiaki i nie był zbyt przychylny ku temu) ale poszedl do sąsiadów i tak do teraz jes ze mną mój psiaczek :D kilka razy ukradli nam radio z samochodu..
a ostatnio jak chodziłam na zimę w mieście to jednemu chłopakowi (z 4 klasy i nie z mojej szkoły lecz chodził do nas na zime) ukradli plecak w ktoym miał WSZYSTKO - komórkę, portfel a co najważniejsze ubrania..  :roll:  zostal w samych kąpielówkach i jego mama musiała przyjechać by mu ciuchy przywieźć..  :roll:
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
kradzieże :/
« Odpowiedź #19 : 2005-03-21, 19:09 »
niedawno mojemu bratu ukradli służbowy samochów spod domu razem ze sprzętem na pace wartym ok. 10 tys. zł...A co do drobniejszych kradzieży. W szkole wyrywają szafki i kradną ich zawartośc...co sie na tym świecie dzieje ;/
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Wiedźma

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #20 : 2005-03-21, 20:59 »
Heh, nam ukradli samochod, ktory mial wszelkie mozliwe zabiezpieczenia: autoalarm, immobiliser, blokade kierownicy, blokade skrzyni biegow. Stal pod oknem, 5 m od tegoz okna, a w pokoju z tymze oknem caly czas siedziala moja mama. Wyjrzala raz przez okno - wszystko ok. Wyjrzala za jakies 2 godziny - samochodu nie ma  :roll:

 
Cytuj

ukradli b wazna teczke z dokumentami i strasznie drogi aparat cyfrowy

Cytuj

włamali się do samochodu i ukradli jej ważne dokumenty

Cytuj

Ukrodzione bło tylko radio, a raczej sam panel wart najwyżej 200-300zł

Ludzie, toz sie sami prosicie  :roll:  Po to radio ma wyjmowany panel, zeby go wyjmowac. A zadnych wartosciowych rzeczy w samochodzie sie nie zostawia!!! To chyba wie nawet przedszkolak...

Ale coz. Znajomej moich rodzicow ostatnio ukradli w klasyczny sposob torebke - wybili szybe w samochodzie, gdy stala na swiatlach i porwali torebke z siedzenia. W torebce bylo kilkadziesiat tysiecy zlotych utargu. I kobieta wiozla sobie te torebke beztrosko na przednim siedzeniu! Czysta glupota.
Zapisane

Forum Zwierzaki

kradzieże :/
« Odpowiedz #20 : 2005-03-21, 20:59 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
kradzieże :/
« Odpowiedź #21 : 2005-03-22, 11:39 »
Mojej mamie rok temu ukradli karte platniczą byo na niej z 3000 zł

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
kradzieże :/
« Odpowiedź #22 : 2005-03-22, 13:25 »
ech, dlatego trzymamy samochod na strzezonym 24 godziny na dobe parkingu.. ale radio i tak i tak wyjmujemy  :roll:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #23 : 2005-03-22, 13:53 »
Vioa, heh, jeden z naszych ukradzionych samochodów stał właśnie na parkingu, płatnym, strzeżonym ;-)

Miałam też włamanie do domu, weszli sobie legalnie, przez garaz ;) Światło zapalone na górze, samochód na podjeździe, klika godzin temu jeszcze ludzie chodzili po domu i ogródku. Ale co ich to obchodzi  :lol:

Mój tata nie spał, narobił szumu, po kur**ł trochę i uciekli  :lol:

A ja się nawet nie obudziłam  :lol:  :P
Zapisane

Raven

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #24 : 2005-03-22, 15:14 »
Cytat: Wiedźma

Ludzie, toz sie sami prosicie  Po to radio ma wyjmowany panel, zeby go wyjmowac. A zadnych wartosciowych rzeczy w samochodzie sie nie zostawia!!! To chyba wie nawet przedszkolak...

To oczywiście racja... Trzeba być "trzeźwym" i myśleć o konsekwencjach... Dlatego wszyscy jesteśmy wściekli na moją starszą siostrę, której wczoraj ukradli komórkę :? Inteligentnie wzięła ją na basen i zostawiła w szafce zamykanej na kluczyk... :roll:  A jeszcze przed wyjściem moja mama mówiła jej, żeby zostawiła telefon w domu, bo jej wyciągną z torebki... Chyba wszystko "wykrakała"...
Zapisane

Qaś

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #25 : 2005-03-22, 15:19 »
Cytuj

Trzeba być "trzeźwym" i myśleć o konsekwencjach

no nie wiem, w takim razie nie mozna w torebce nosic portfela?  :roll:  Ostsnio jak szłam chodnikiem i po drugiej stronnie dwupasmowki szła kobieta. Nagle podbiegł jakis gówniarz i wyrwał jej torebkę!Była sarsza więc nie miała nwet jak biec, ja byłam za ruchliwą ulicą,a po drugiej stronie nie było niekogo ...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
kradzieże :/
« Odpowiedź #26 : 2005-03-22, 15:44 »
Cytuj

Vioa, heh, jeden z naszych ukradzionych samochodów stał właśnie na parkingu, płatnym, strzeżonym  


przestan, gdyby nam [tfu tfu] ukradli to ojciec by normalnie sobie kazał kupić nowy 3 razy lepszy temu ochroniarzowi tam :lol: i to w ciagu 3 godzin :lol:
Zapisane

Raven

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #27 : 2005-03-22, 15:49 »
Cytuj

no nie wiem, w takim razie nie mozna w torebce nosic portfela?

No nie, chodzi mi o takie rzeczy jak np. właśnie radio w samochodzie, czy telefon w rozpiętej kieszeni...
Zapisane

Forum Zwierzaki

kradzieże :/
« Odpowiedz #27 : 2005-03-22, 15:49 »

Essey

  • Gość
kradzieże :/
« Odpowiedź #28 : 2005-03-22, 15:58 »
Cytuj

Ludzie, toz sie sami prosicie  Po to radio ma wyjmowany panel, zeby go wyjmowac. A zadnych wartosciowych rzeczy w samochodzie sie nie zostawia!!! To chyba wie nawet przedszkolak...


Tata panel wyjmuje a w tym wypadku nie wyjął bo ty był biały dzień w samym centrum Krakowa. Przy tym wielkim moście :roll:  trudno zeby teraz pilnować się na każdym kroku i nosić wszystkie bardziej wartościowe rzeczy w kieszeni, bo ktoś to ukradnie (a zreszta z kieszeni też ukradnie, może w majtkach??). Paranoja jakaś :roll:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
kradzieże :/
« Odpowiedź #29 : 2005-03-22, 16:35 »
Eh..Dlatego mój tata zawsze zostawia samochod w garazu...
Fakt,czytam te posty i czytam...I tak mysle czemu Wy nie chowacie radia? :roll: Poz atym jak mówiła Wiedźma wartościowych rzeczy nie zostawia sie w samochodzie.
Mojej siostrze kiedys ukradli telefon takim sposobem jaki opisała Raven tylko ze sytuacja była odwrotna-mama kazała wziąść jej telefon na basen.
edit: pzoa tym jak my wychodzimy z samochodu i zostawiamy np. walkmana czy cos to tata zawsze kaze zakryc np. gazeta...
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 28 zapytaniami.