Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Do dołu

Autor Wątek: Ciąża u nastolatki  (Przeczytany 95161 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eli

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #90 : 2005-05-08, 00:25 »
... Bo nieraz 14 latka jest powazniejsza od 20 latki itp...

nie no, nie przesadzajmy
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #91 : 2005-05-08, 00:30 »
Elfi - zdarzaja sie rozne przypadki ;)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #92 : 2005-05-08, 09:50 »
Jedna dziewczyna z mojego miasia, chodząca do 6 klasy podstawówki (!) jest już chyba w 4msc ciąży.
U mnie w szkole było kilka przypadków nastoletnich mam...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedz #92 : 2005-05-08, 09:50 »

golden

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #93 : 2005-05-08, 11:41 »
Cytuj
... Bo nieraz 14 latka jest powazniejsza od 20 latki itp...
bez przesady... 20latka na pewno jest bardziej zrownowazona i ma o wiele wieksze pojecie o zyciu...

Nie ma co wytyczac granic... Jeśli ktoś robi to z własnej woli, to chyba wyczuwa odpowiedni moment... ;)
Zapisane

Ax

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #94 : 2005-05-08, 17:07 »
Jedna dziewczyna z mojego miasia, chodz±ca do 6 klasy podstawówki (!) jest już chyba w 4msc ci±ży.
[...]


<ikonka z rozdziawiona paszcza i oczami wylazacymi z oczodolow>

Luuudzie... szok. Ciekawe, jak ona sobie wyobraza swoje zycie... a raczej:  jak ono bedzie wygladac..
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #95 : 2005-05-08, 17:22 »
4 miesiącu ciąży??!! dziewczyna z 6 kl??!! SHOK SHOK SHOK przecież to czysta głupota!!!
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #96 : 2005-05-09, 12:02 »
nie no, nie przesadzajmy
Może i zdarzają się takie przypadki ale czy dziewczyna 14 letnia potrafiłaby wychować dziecko? Miałąby dla niego czas, zawsze? Do dziecka trzeba wstawać b.często w nocy, potrafiłaby ? Pogodziłaby naukę z rodziną?
Tu nie chodzi tylko o "poważnosć"(jak to sie odmienia?) ale także o gotowość całkowitą (i psychiczną i fizyczną do wychowywania dziecka...Przecież niektóe 14latki po tygodnoiu przestają zajmowac się "ukochanym" zwierzakiem a dziecka nie mozna tak zostawic...
Moim zdaniem dziewczyna 12-14 letnia nigdy nie będzie w gotowosci SAMA wychować dziecko. Musi jej ktoś w tym pomagać, musi z wielu rzeczy zrezygnowac...
12latka w 4 miesiacu ciazy....Nie wiem co powiedziec  :roll:
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #97 : 2005-05-09, 15:06 »
Ja wam powiem szczerze... tak jak Zorba myślę o seksie i często rozmawiam na ten temat z przyjaciółkami i moim postanowieniem jest, żeby nie zacząć współżycia przed 16 rokiem życia. Bardzo boję się zajść w ciażę, gdyz jestem typem szalonej i zwariowanej dziewczyny, której częściej nie ma w domu niż jest, uwielbiam szalone życie, z którego przy dziecku trzebaby zrezygnować.... Wiek na dziecko to dla mnie ok. 23....
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #98 : 2005-05-09, 18:12 »
Ja wam powiem szczerze... tak jak Zorba myślę o seksie i często rozmawiam na ten temat z przyjaciółkami i moim postanowieniem jest, żeby nie zacząć współżycia przed 16 rokiem życia.
Ja też o tym często myślę...I to jest normalne, bo większość nastolatków w tym wieku myśli, niekoniecznie o jakis zboczonych rzeczach, tylko tak po prostu...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedz #98 : 2005-05-09, 18:12 »

golden

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #99 : 2005-05-09, 21:15 »
Psiara, Karletka - wiecie co? szczerze życzę Wam wytrwania w postanowieniu ;)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #100 : 2005-05-09, 21:35 »
Dlaczego? Nie wiem czy moje postanowienie sie dokona czy nie, ale mam nadzieje ze tak, bo  co bede miała 15 lat pojde z facetem do łóżka i nagle pęknie prezerwatywa i mamy dziecko- całe zycie zrujnowane! 15 czy 16 niby zadna róznica, ale zawsze coś...
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

golden

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #101 : 2005-05-09, 22:07 »
chociaż żeby było to przemyślane, zaplanowane ;) i żeby sie nie rozczarować ;)
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #102 : 2005-05-09, 22:10 »
Psiara popieram!!! ;)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #103 : 2005-05-09, 22:11 »
bo co bede miała 15 lat pojde z facetem do łóżka i nagle pęknie prezerwatywa i mamy dziecko- całe zycie zrujnowane! 15 czy 16 niby zadna róznica, ale zawsze co&para;...
No, że tak powiem zabezpieczanie isę w wieku 15 czy 16 lat samą prezerwatywą to balansowanie na krawędzi :roll:
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #104 : 2005-05-09, 22:14 »
ah, zapomniałem...
Cytuj
pojde z facetem do łóżka i nagle pęknie prezerwatywa i mamy dziecko
tak od razu? :lol: nie no, sorx... :lol:

W ogóle sex w wieku 15-16 lat to już balansowanie na cienkiej lince... to tez i moje zdanie, mimo wszystko.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedz #104 : 2005-05-09, 22:14 »

Staffka

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #105 : 2005-05-09, 22:15 »
zgadzam sie z toba Golden ;)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #106 : 2005-05-09, 22:19 »
No własnie o tym mówię, że mimo wszystko bałabym się rozpocząć współżycie w wieku 15 lat... Skarb podalam tylko taki przykład. Ja jestem taka panikara ze chyba z 10 srodkow na raz bym uzyla, ale i tak nigdy nie masz tej 100% pewności...

Golden, no wiesz wszystko mozliwe :lol:
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Staffka

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #107 : 2005-05-09, 22:22 »
moim zadaniem to i 15 i 16 nawt i 17 to dla mnie chyba bylo by za wczesie
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #108 : 2005-05-09, 22:26 »
Hmmm.... ja uwazam ze 17 to juz zupełnie odpowiedni wiek na rozpoczecie wspolzycia...
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Staffka

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #109 : 2005-05-09, 22:27 »
zalezy dla kogo ;)
jedna osoba moze byc na to gotowa a dróga jeszcze nie
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #110 : 2005-05-09, 22:28 »
A wy ciagle o tym samym ;) To indywidualna sprawa kazdego...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedz #110 : 2005-05-09, 22:28 »

Staffka

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #111 : 2005-05-09, 22:28 »
Tak AgaS zgadzam sie ;)
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #112 : 2005-05-09, 22:35 »
Psiara czytając Twoją wypowiedź można odnieść wrażenie,że kończysz 17 lat i idziesz sobie szukać partnera do łóżka.Mi się jednak wydaje,że tu chodzi o gotowość psychiczną i o odpowiedniego partnera.
Jesteś dziewicą i śmiech na sali,a wiekszość osób które opowiadają jak to było cudownie nie mają bladego pojęcia o czym mówią.Chodzi  chyba o zyskanie prestiżu :? Rozpoczęcie współżycia naprawdę nie powinna być pochopną decyzja.

A co do tej młodej dziewczynki (12lat-ciąża).Zastanawiam się jaką sytuacje w domu ma ta dziewczyna.Ze mną rodzice rozmawiali,ale w życiu nie wyobrażam sobie ciąży w tym wieku.Szczere współczucia.I napewno odbije się to na dziecku :? ciągłe żale,że zniszczyło życie...może jednak będzie lepiej.Nie zazdroszczę
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #113 : 2005-05-09, 22:38 »
Staffka zgadzam się, każdy powinien sam wybrać. Malutkamasz zupełną rację, ja to tylko tak przykładowo napisałam :P
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

AgaŚ

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #114 : 2005-05-09, 22:44 »
Wiecie co... ale sama swiadomosc dziecka.. gdy np. dziecko bedzie w moim wieku czyli  14 lat... i bedzie mialo matke w wieku 26 lat :O To wedlug mnie dziwne... i nie wiem czy bym potrafila miec taki pelny szacunek do niej.. przeciez 26 lat to jeszcze mloda kobieta.. a juz doratajace dziecko..
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #115 : 2005-05-09, 22:45 »
Ja w wieku 14 lat mam 26-letnie kolezanki... wybaczcie, ale ja bym nie miala grama szacunku do takiej matki...
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

AgaŚ

  • Gość
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #116 : 2005-05-09, 22:52 »
Ja w wieku 14 lat mam 26-letnie kolezanki... wybaczcie, ale ja bym nie miala grama szacunku do takiej matki...
No ja tak samo, z ktora gadam, spotykam sie, wyglupiam...nie wyobrazam sobie tego ;)
Zapisane

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #117 : 2005-05-09, 22:54 »
Nio dokładnie, taka kumpela z ktora mozna o wszystkim pogadac, ale jakby miala byc moja matka :lol: to byloby poprostu smiesszne!!
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

Forum Zwierzaki

Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedz #117 : 2005-05-09, 22:54 »

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #118 : 2005-05-09, 22:58 »
Cytuj
Ja w wieku 14 lat mam 26-letnie kolezanki... wybaczcie, ale ja bym nie miala grama szacunku do takiej matki...
Psiara szacunek do matki nalezy mieć zawsze :) spójrz na to z innej strony.Skoro masz takie kolezanki może wtedy miałabyś lepszy kontakt z mamą :) ludzie pewnie traktowali by was jak siostry :)
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: Ciąża u nastolatki
« Odpowiedź #119 : 2005-05-09, 23:01 »
No niby tak, ale z drugiej strony mama potem mogłaby byc zazdrosna o corke, koleanki przychodzace do corki bardzo chetnie gadalyby z mama itp... nieciekawie...
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 26 zapytaniami.