Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: "Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."  (Przeczytany 3791 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emir

  • Gość
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #30 : 2003-12-10, 14:08 »
Cytat: mili
A może teraz poprostu taka pora roku


To, że świnka jest ospała wcale nie musi oznaczać, że wybiera się na drugi kraniec tęczowego mostu  :D - może to coś w stylu snu zimowego.

A poza tym to, że traci sierść jest chyba zwyczajną rzeczą - przynajmniej z takim stwierdzeniem, że z wiekiem świnki mogą tracić sierść - spotkałem się na sieci.

No i zawsze można świniaka wziąć wetowi - niech obejrzy...

Sam nie wiem, w każdym razie powodzenia :)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #31 : 2003-12-10, 14:34 »
Dzięki  :)  :)
Zapisane

Arwen

  • Gość
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #32 : 2003-12-10, 19:39 »
No coż...Każde zwierzę kiedyś musi umrzeć...Wiem, ze to bardzo przykre, bo sama tego ostatnio doświadczyłam...Póki jeszcze Tusia jest z tobą, cieszcie się wspólnymi chwilami.
Wszystkiego Dobrego!
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedz #32 : 2003-12-10, 19:39 »

Carlunia

  • Gość
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #33 : 2003-12-11, 21:22 »
Ja rowniez uwazam, ze poki swinka jest z Toba to nie ma co rozpaczac, ze ma juz swoje latka. Wiadomo, ze ten moment kiedys nadejdzie, ale macie na to jeszcze czas dlatego ciesz sie kazda chwilka, ktora mozesz z nia spedzic ;)
Zapisane

Zuzika

  • Gość
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #34 : 2003-12-13, 19:29 »
Boże jak ja patrze na embland Carluni to mnie serce sciska... Moja króliczka zdechła w czerwcu :( :cry: zały czas nie moge o niej zapomnieć chociaż mam myszki i psa... Coś ją na dworze w jej domku pogryzło, to musiało być coś niewielkiego bo pies lub kot by się tam nie dostał :( :cry: Moja króliczka wyglądała identycznie jak ta na poście Carluni tylko że moja była rudo - biała... :( Myśle że jedyne co by mi pomogło to byłoby kupno drugiego królika ale niedługo kupuje konia i nawet nie miała bym czasu zajmowac się królikiem i to by tylko go skrzywdziło...narazie to się zastanawiam czy będe maiła czas zajmować się myszkami... :(
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #35 : 2003-12-15, 18:44 »
Bardzo mi przykro Zuzika... ale Twoja królisia ma napewno tam dobrze!
Wiem co czujesz! Trzymaj się  :(
Zapisane

Carlunia

  • Gość
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #36 : 2003-12-15, 19:40 »
Ja tez wiem co czujesz Zuzika bo tez w czerwcu pozegnalam mojego pierwszego kroliczka. Tabby kupilam po 3 tygodniach od jego smierci bo juz nie moglam wytrzymac..ciagle plakalam, za kazdym razem gdy wchodzilam do domu, w moim pokoju w ogole nie moglam wysiedziec bo wszystko w nim przypominalo mi Niunia :cry: Az w koncu stwierdzilam, ze nie ma sensu sie meczyc i ryczec. Poszlam do sklepu zoologicznego z nastawieniem, ze kupie bialego baranka w rude latki. Byly tam tylko dwa baranki. I jednym z nich byla Tabby. Dzieki niej znowu zaczelam sie usmiechac.
Dopoki nie zmarl Niuniek nie zdawalam sobie sprawy, ze tak to moze bolec mimo, ze wczesniej mialam zwierzeta i one tez umieraly. Ale on byl wyjatkowy tak jak teraz jest Tabby. Ja po prostu ja szalenie kocham i mysle, ze ciezko to zrozumiec komus, kto nie ma zwierzakow. Pewnie dla wiekszosci takich ludzi jestem dziwakiem bo spie z krolikiem w jednym lozku, ale malo mnie to obchodzi szczerze mowiac :P To moje kochane serduszko :wink:
Zapisane

emir

  • Gość
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #37 : 2003-12-16, 09:21 »
Cytat: Carlunia
Pewnie dla wiekszosci takich ludzi jestem dziwakiem bo spie z krolikiem w jednym lozku <cut>


Od razu dziwakiem... Zastanawia mnie natomiast Carla, jak Wy się mieścicie razem w takiej małej klatce?  ;)  ;)  ;)
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #38 : 2003-12-16, 10:35 »
Cytat: emir




 Zastanawia mnie natomiast Carla, jak Wy się mieścicie razem w takiej małej klatce?  ;)  ;)  ;)



Hehe  :lol:
Ja bym się bała spać ze zwierzakiem, bałabym się żeby go nie przygnieść  :roll:  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedz #38 : 2003-12-16, 10:35 »

Zuzika

  • Gość
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #39 : 2003-12-17, 19:34 »
Dzięki wam za pocieszenie... kiedyś też z moja króliczka Bunią spałam ale nasikała mi do łóżka i już tego nie robiłam :)
Zapisane

Carlunia

  • Gość
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #40 : 2003-12-18, 16:07 »
Na poczatku tez sie obawialam, ze ja przygniote chociaz ona nie jest taka mala (wazy 2kg i jak sie wyciagnie to  ma 50cm dlugosci ;) ). Ona zazwyczaj albo lezy przy mojej poduszce albo w nogach. Czasami mnie budzi jak sie zrobi glodna nad ranem i mnie lize po nosie ewentualnie gilgocze wasami zblizajac za blisko pyszczek do mojej twarzy :wink: Jeszcze sie nie zdarzylo, zeby ja przygniotla a nie zamykam jej na noc juz kolo 2 miesiecy. Klatka sluzy juz teraz tylko do kopania w sianku i siankowych posilkow ;)
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #41 : 2003-12-19, 12:18 »
zuzika moj kroliczek umar sobie 30m pazdziernika 2002 dalej czujes strate
Zapisane
To piekło nie raj :)

Zuzika

  • Gość
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #42 : 2003-12-21, 12:21 »
Ja mam teraz myszki ale moge kupić w każdej chwili nowego królika i bardzo bym chciał ale porpostu już niedługo bede mieć konia i nie będe mieć wogóle czasu na zwierzaki inne po za konie i kupując nowego królika tylko bym mu krzywde zrobiła, siedział by sam w klatce i mało bym się nim zajmowała... Więc jakoś przedtrzymam a jak już kupimy tego konia to on mi zastapi napewno Bunię, w koncu spełni się moje największe marzenie.... :)
Zapisane

Carlunia

  • Gość
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #43 : 2003-12-21, 20:35 »
Zuzika: masz calkowita racje, ze nie kupujesz krolisia w takim razie. Kon wymaga na pewno duzo pracy i czasu, a krolis bedzie smutny siedzac sam w domu. Fajnie, ze myslisz o jego szczesciu a nie o sobie ;) Godne podziwu ;)
Zapisane

Zuzika

  • Gość
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #44 : 2003-12-21, 20:39 »
Dzieki Carlunia  :oops:   :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedz #44 : 2003-12-21, 20:39 »

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #45 : 2003-12-21, 21:34 »
Carlunia całkowicie cie popieram!!!!!!!
Zapisane
To piekło nie raj :)

Zwierzaczek

  • Gość
"Ona już tu długo z nami nie pobędzie..."
« Odpowiedź #46 : 2003-12-22, 12:05 »
Cytat: Carlunia
;) Godne podziwu ;)



Heheh  :)  zgadzam się :wink:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 26 zapytaniami.