Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 1570 1571 [1572] 1573 1574 ... 1593   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1514286 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47130 : 2018-07-30, 00:32 »
Trzymaj się Fatty :(
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47131 : 2018-07-30, 19:06 »
Chciałabym go zapamiętać takim, sprzed choroby

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47132 : 2018-08-04, 16:53 »
Dopiero przeczytałam... Współczuję z całego serca :( Piszę i mam mokre oczy, a ja nieskora do płaczu jestem...
Zdaje się, że tak niedawno czytałam o odejściu Charliego, a tu pożegnanie następnego psa... Strasznie szybko to wszystko leci... Otrząsamy się z bólu, grzejemy serca przy kolejnym zwierzaku, i za chwilę znów cierpimy... Nic nie poradzimy, taka nasza rola.

Trzymaj się, Fatty :tuli:
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47132 : 2018-08-04, 16:53 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47133 : 2018-08-05, 08:55 »
Ciągle mi się wydaje, że pod łóżkiem leży - wszak pomijając okresy cieczkowe był bardzo nienachalnym pieskiem.
Wczoraj zapaliłam mu świeczki ;) Szwagier myślał, że jaja sobie robię, a tu słychać moją mamę "Tylko 3? Zapal jeszcze dwie, że od każdego po jednej".
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47134 : 2018-08-05, 09:52 »
Niech się szwagier uczy, jak się kocha zwierzaki ;)

My stale wspominamy te, które odeszły... Często mówimy "a pamiętasz, jak Ficzek/Torcik/Maczek itd. zrobił coś tam?" Ech, mam już całą gromadkę takich wspominkowych zwierzaków...
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47135 : 2018-08-05, 14:10 »
U nas "kolekcja" mniejsza, ale podobnie. Natomiast- każde z nas pamięta inaczej. Według mamy Gizmoś lubił za kimś zakręcić aby złapać za nogawkę :mysli: Zszokowało mnie to, owszem, czasem się ktos nie spodobał to sie zjeżył i zgrywał maczo. A potem sobie przypomniałam, że nie lubiłam iść z Gizmo i z mamą, bo on wobec niej się robił bardzo obronny ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47136 : 2018-08-05, 17:10 »
Może uważał się za opiekuna szanownej mamy, a Ciebie miał za swoją "bodyguardkę"?

Pamiętam Twoją opowieść o zafajdanych ze strachu spodenkach Gizmoszki... Cóż, to był maluszek, a świat taki nieprzyjazny... Choć, z drugiej strony, w małym ciałku może mieszkać wielki duch... Ale i wielki wojownik ma prawo do chwili słabości. Wystarczy moment zaskoczenia + niedyspozycja żołądkowa ;)

I jak, troszkę mniej boli? :tuli:
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47137 : 2018-08-05, 22:59 »
Ano, golden retriever postanowił się wtedy przywitać - a Gizełka zawąchana jak zwykle była i się kapnął jak golden stał już nad nim, no  poszło po spodenkach ;p

Wczoraj spacerowałam z pieskiem pożyczanym - 40 kilogramów, ale bardzo usłuchliiwy no i znaczy teren nie zwalniając kroku. Gizmoś to nieraz, jak się go nie poganiało i kwadrans potrafił poświęcić na wąchanie i drapanie aby wwąchać się bardziej..Co pies to inaczej.

Czy boli - ja nie wierzę, ze go nie ma. Gorąco jest, więc pewnie śpi pod łóżkiem rodziców i wylezie pod wieczór :(. Jak dzwonię do drzwi to czekam na dźwięk pazurków na panelach. Sąsiadki suczka owczarka niemieckiego dalej go woła(zadziera łeb i szczeka, Gizmo wtedy wypadał na balkon i darły się na siebie, a później on robił to samo u niej pod oknem). W porównaniu do śmierci Czarka przechodzę lżej, ale to takie nieprzewidywalne jest - bo wczoraj mnie ni z tego ni z owego na płacz wzięło, w biedronce.

No i łaknę psiego towarzystwa. Wczoraj właśnie piesa pożyczyłam na spacer a dziś robiłam fotorelację z imprezy na skansenie i ludzie obok mieli 7 miesięcznego owczarka niemieckiego - wymiziałam, pogadałam..

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47138 : 2018-08-06, 02:03 »
Ja się pochwalę, że mieszkałam u koleżanki przez prawie 5 dni, a u niej są dwa psy (berneńczyk i kaukaz) i trzy koty (mają instagrama i można je obejrzeć tutaj - https://www.instagram.com/kaslery/), dodatkowo był przez dwa dni pies jej wujka, spory kundelek

https://www.instagram.com/p/Bl-SfgTnfXd/ - jeżeli najedziecie na zdjęcie to pojawią się strzałki, są trzy fotki berneńczyka
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47138 : 2018-08-06, 02:03 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47139 : 2018-08-06, 07:28 »
Piękne koty, fajny pieseł i Twojego instagramka obleciałam, pięknie Ci w wyrazistych szminkach.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47140 : 2018-08-06, 11:07 »
Kość, czy ja na jednej z fotek Papryczka widziałam?

Piegusek potrafi bardzo celebrować sikanko, podchodzi z prawej, potem z lewej, znów z prawej, nie, jednak z lewej... A może lepiej będzie z prawej... I tak mógłby kilka minut, gdyby starczyło mi cierpliwości... Toffiś też był skrupulatny, nie sikał ani nie kupkał na wariata, tylko z namaszczeniem oddawał się tym poważnym czynnościom ;) A Maczek miał przedziwny zwyczaj, wykopywał "szambo", po czym ustawił się przodem do niego i walił kupolka :D Po co mu ta dziura była, to nie wiem :/

Kropiszka ma zwyczaj, którego nie miał żaden z naszych psów... Stale rozgląda się po oknach, jakby kogoś/czegoś wypatrywała... Może jej coś z okien rzucali tam, gdzie kiedyś mieszkała? Śmiejemy się, że chyba czeka na deszcz kwiatów od wielbicieli, z dodatkiem parówek ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47141 : 2018-08-06, 12:46 »
Piękne koty, fajny pieseł i Twojego instagramka obleciałam, pięknie Ci w wyrazistych szminkach.
gratuluje wytrwałości ;) mało się teraz maluję, bo jest duszno i nie mam okazji

Kość, czy ja na jednej z fotek Papryczka widziałam? 
nie mam z nim zdjęć, nasze drogi się rozeszły po liceum po tym, jak mi dobitnie powiedział jaka jestem beznadziejna i moje zyciowe wybory również :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47142 : 2018-08-06, 17:15 »
To tak bywa, że drogi się rozchodzą - z niektórymi to dobrze :D
Dziewczynę z którą siedziałam większość życia w jednej ławce, w ciągu ostatnich 11 lat widziałam 3 razy ;) Ale jak mam domniemanie, że jest w Polsce to się bardziej maluję :lol: na wypadek jakbym ją przypadkiem spotkała, niech widzi jaka jestem piękna :lol: Ona wygląda rewelacyjnie :D
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47143 : 2018-08-06, 18:15 »
mi tylko zawsze zostaje poczucie straconego czasu, bo jestem tą stroną, która zawsze bardziej się angażuje :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47144 : 2018-08-06, 21:38 »
Jakiś Patryk tam był i pomyślałam... A to Papryczek się nie popisał :P

Ja regularnie (choć rzadko) spotykam się z trzema koleżankami, z jedną z nich przesiedziałam w tej samej ławce całe liceum. Latka lecą, a my ciągle młode duchem :D Bywa, że zaśmiewamy się całkiem tak samo, jak w szkolnych latach :)

Pigwa dyszy z gorąca... Futerko marniutkie, za to sadełko na brzuszku grzeje ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47144 : 2018-08-06, 21:38 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47145 : 2018-08-06, 21:44 »
A, to inny Patryk, poznany już w Warszawie ;) z takich regularnych spotkań to eh, jak ktoś z neta do mnie wbije to się widzę, co parę miesięcy najczęściej, a ze szkoły nie mam kontaktu, bo byłam zawsze trochę oderwana od rzeczywistości :p
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47146 : 2018-08-06, 23:16 »
Latka lecą, a my ciągle młode duchem :D

to ja mam takie dwie koleżanki + jedna z doskoku. Te dwie, to z liceum. Zawsze zapraszamy więcej, ale część nie ma z kim dzieci zostawić, komuś coś wypadnie i przeważnie jesteśmy 3 muszkieterki :D A ta z doskoku to moja koleżanka z byłej pracy i jednocześnie(uwaga, gmatwanko) obecna dziewczyna, byłego chłopaka jednej z tych moich dwóch koleżanek :P Ale się lubią i dogadują wiec bawimy się przednio :D
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47147 : 2018-08-07, 13:37 »
obecna dziewczyna, byłego chłopaka jednej z tych moich dwóch koleżanek :P Ale się lubią i dogadują wiec bawimy się przednio :D
A gadają o byłym/obecnym chłopaku, czy omijają temat? ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47148 : 2018-08-08, 07:20 »
Ta obecna czasami się żali. Ta była tylko wtedy rusza oczami i nic się nie odzywa czyli omija.

W niedzielę byłam robić relację z pokazów ułanów. Okazało się, że mój znajomy z innego forum był również. Zapytałam czy widział moment, jak kon potrącił kamerzystę - powiedział, że był 5 metrów od tego. To było tuż przede mną. Okazuje, że w pewnym momencie staliśmy nawet obok siebie i żadne się nie poznało. Teraz przeglądnęłam fotki z imprezy - no mam go na zdjeciach.

On mnie kojarzy jako rudzielca, a ja u mnie już parę lat jak mi odrósł brąz naturalny- straciłam na rozpoznawalności ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47149 : 2018-08-08, 11:56 »
No dobra, Ty straciłaś, bo zmieniłaś kolor włosów, a on? :P
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47150 : 2018-08-08, 19:30 »
Ja się nie rozglądałam, byłam skupiona na koniach :D
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47150 : 2018-08-08, 19:30 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47151 : 2018-08-13, 21:59 »
Gorąco dzisiaj, dzień napięty, jeszcze mi coś wypadlo i byłam w pracy dłużej, przychodzę do rodziców i rozglądając się zadaję do pewnego czasu standardowe pytanie
-Gdzie pies? - i od razu mi zrzedła mina :( Tym bardziej, że miski znów stoją gdzie stały, bo kotka siostry jest.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47152 : 2018-08-14, 12:24 »
Trzeba się postarać, by pytanie znów miało sens... Wziąć jakiegoś bidula ze schroniska czy domu tymczasowego :tak:
Gizmek by pewnie tego chciał...
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47153 : 2018-08-14, 18:46 »
Rodzice nie chcą :bezsilny: a psa na siłę im nie będę sprowadzać.

Moja mama trochę by zmiękła jakby chodziło o cavaliera, ona jest raczej taka lejdi ;)

Rozmyślałam ostatnio że Gizmo był takim specyficznym autystycznym depotą, że nie wiem czy bym innego psa na jego podobieństwo nie traktowała( i nie zepsuła). Gdy pożyczałam psa od kuzynki mocno ciągnął na smyczy i nie mogłam sobie z nim poradzić, ona pokazała mi jak go przywołać do porządku po czym wywaliła na mnie oczy "Przecież ty mnie kiedys tego uczyłaś" - cóż, cofnęłam sięw  rozwoju jeżeli idzie o psie wychowanie ;p Z nim wszystko było inaczej.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47154 : 2018-08-15, 15:42 »
Spotkałam dzisiaj właściciela najgorszego Gizmowego wroga, z owym wrogiem imieniem Jerry na smyczy.
-I jak tam bez pieska - zagaja pan. Odpowiadam jak jest.

-Ja Cię rozumiem! Jak nam zdechł tamten, to 3 miesiące chodziłem jak popier%^&*y. Wzięliśmy tego i znormalniałem.


Kurtyna, oklaski ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47155 : 2018-08-15, 17:03 »
Mamie to opowiedz :P :D

Moja mama dziś rozmawiała ze znajomą. Jej syn, muzyk, grający na weselach itp., ma suczkę, którą stara się zawsze zabierać ze sobą do pracy. A jak nie może, to zostawia ją u znajomych, mających trzy psy i cztery koty. Facet vege, ale suczce gotuje "po psiemu". Mama opowiadała mi to wszystko z wielkim zadowoleniem, bo my lubimy, jak ktoś jest "popier%^&*y" zwierzęco :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47156 : 2018-08-17, 12:55 »
niektórzy pukają się w łeb jak słyszą jak mój kot żyje z mamą - własna pierzana poduszka na jej łóżku, mama zawsze siedzi z kotem w czasie śniadania, bo inaczej on nie zje, bo nie lubi sam, mama nie wychodzi z domu pod wieczór nie zapalajac kotu światła "bo kotek będzie siedział w ciemnosciach egipskich" i inne takie... :P jednostki antyzwierzęce z naszej rodziny aż się pocą z wrażenia jak czasem im opowiada takie rzeczy :lol:
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47157 : 2018-08-18, 22:01 »
Zależy na kogo się trafi. Mam ludzi którzy w pełni rozumieją taki stosunek do zwierzaka i sami też tak mają. Mam takich którzy lubią, ale tak "o". No i mam takich którzy w łeb się pukają :D

Mam też i innych.Nie jestem maniakiem skracania wszystkiego o jaja, ale sterylka się przydaje, szczególnie jeżeli ktoś mieszka na wsi, ma psicę lub kocicę i co chwilę się skarży na przychówek. I słucham tego mękolenia o tym, że już pół wsi ma pieski od jej suczki i ciężko rozdać kolejną partię,  albo "chcesz kota?" ze 3 razy w roku od jednej koleżanki( jej kotka ma średnio 3 mioty w roku, "litościwie" zawsze zostawiają jednego przy życiu, reszta wiadomo) i rzucam nieśmiało "A moze sterylka? Wiesz jaki spokój wtedy?". I wtedy słyszę, że to taki ZWYKŁY kot/pies więc się nie opłaca :mysli:

To mnie zastanawia. Nawet nie będąc wielką miłośniczką zwierząt zrobiłabym to dla świętego spokoju :bezsilny: Jakoś mi się to wydaje wygodniejsze niż eliminowanie kotów co jakiś czas, albo upychanie szczeniąt po sąsiadach. Sęk w tym, że się nie przetłumaczy :bezsilny:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47157 : 2018-08-18, 22:01 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47158 : 2018-08-19, 17:53 »
jednostki antyzwierzęce z naszej rodziny aż się pocą z wrażenia jak czasem im opowiada takie rzeczy :lol:
Ja bym im często dawała "na poty" :P Nie zaszkodzi trochę poprowokować :D

Fatty, a to nie o kasę chodzi? Skoro się "nie opłaci"... Kasa się liczy, reszta nie tak ważna :/
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47159 : 2018-08-20, 12:26 »
O kasę. Przy czym to nie jest przecie jakiś wielki wydatek - kasa by się znalazła, tylko nie na zwierzaka.

Ostatnio znajoma się pożaliła, że jej kotka zginęła na jezdni i podkreśliła, że już wydała kasę bo ją wysterylizowała więc tym bardziej szkoda :mysli:
Pewnie kwestia wychowania. Ja też z tych co nie srają pieniędzmi :D ale kocicę dla swiętego spokoju wycięłam niedługo po przyjezdzie. Wartości dla mnie nabrała nie po sterylce, ale dopiero później jak się przywiązałam :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 ... 1570 1571 [1572] 1573 1574 ... 1593   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.161 sekund z 32 zapytaniami.