Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Jak moge rozmnożyc gupiki?  (Przeczytany 10284 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bm1367

  • Gość
Odp: Jak moge rozmnożyc gupiki?
« Odpowiedź #30 : 2007-12-17, 00:43 »
Dziś po restarcie akwarium woda stała  w jednym a w drugim były rybki przerzuciłem je do tego nowego ze żwirkiem i żywymi roślinkami. Myślałem że będą się długo adaptować a tu nagle podchodzę do akwarium i widze wielkie poruszenie. Najpierw nie wiedziałem o co chodzi, ale potem coś mi śmigło pod okiem coś małego. Patrze a to malutki gupik. Ale radoche miałem. Odłowiłem 12 resztę pozostawiłem przeznaczeniu. Ryby się już chyba za bardzo zaklimatyzowały bo już powyrywały rośliny ze żwirku w pogoni za małymi . Najbardziej to kardynałki. Chciałem ją odłowić ale stwierdziłem że nie. Pozdrawiam wszystkich.
Zapisane

KaCpI

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 146
  • Rybki są cool!!!
Odp: Jak moge rozmnożyc gupiki?
« Odpowiedź #31 : 2007-12-18, 16:47 »
Gratuluje! :)
Zapisane

Kasiek_

  • Gość
Odp: Jak moge rozmnożyc gupiki?
« Odpowiedź #32 : 2008-01-22, 12:24 »
HEj !!!

Mam pytnako ..
Od jakichś 2 miesięcy mam akwarium 65l...są rybki i duzo parek.. ;/ Mam też gupiki... 1 samice i 3 samce o ile sie nie myle...Chodzi o to że nie chcą się rozmnażać... samce zaczepiaja ryby z calkiem innego gatunku.., a samiczka sobie plywa spokojnie... gdzies tam przeczytalam że przed porodem samicy gupika pojawiaja sie dwa trójkąty czarne na brzuszku.. no i ona ma te trójkąty czy cos tam, ma jej już tak od tygodnia ale brzuszka to zaduzego nie ma.. mam ją odłowić do kotnika czy nie??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jak moge rozmnożyc gupiki?
« Odpowiedz #32 : 2008-01-22, 12:24 »

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Jak moge rozmnożyc gupiki?
« Odpowiedź #33 : 2008-01-22, 21:43 »
a co oprocz gupikow masz w akwarium?
Zapisane

Kasiek_

  • Gość
Odp: Jak moge rozmnożyc gupiki?
« Odpowiedź #34 : 2008-01-23, 10:33 »
same spokojne rybki...

2 danio teczowe
10 neonkow innesa
2 żałobniczki
1 glonojad
2 dania lamparcie
2 molinezje

 
Zapisane

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Jak moge rozmnożyc gupiki?
« Odpowiedź #35 : 2008-01-23, 22:53 »
danio powinny byc w grupach,glon za duzy na te akwa-polecam otoski(dobre sa na glony) zalobniczki tez powinny byc w grupach
co do gupikow-z doswiadczenia wiem ze przy takiej obsadzie lepiej samiczke odlowic jesli jest kotna, inne ryby zjadly by narybek, ale jesli jeszcze brzuch jej nie urosl to wstrzymaj sie z odlawianiem jej-ciaza gupika trwa ok miesiaca
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 25 zapytaniami.