Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: miska metalowa  (Przeczytany 2534 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agnes

  • Gość
miska metalowa
« : 2004-02-18, 18:30 »
Witam! Kto z Was ma dla psa taka miske ktora od spodu ma gume? co o nich mysliscie? do tej pory moja suka miala plastykowa, teraz chcialam jej kupic wlasnie taka metalowa, bo Beta jezdzi po calej kuchni podczas jedzenia i odbarwil jej sie nos:) no wlasnie czy to, ze odbrawil sie nos to cos sie moze stac? czy olac?:) i czy taka metalowa miska zapobiega w jezdzeniu?:) a i jeszcze jedno - czy sa te miski o pojemnosci 1,5 l. i czy wszystkie sa takie szerokie?
Zapisane

pola

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #1 : 2004-02-18, 18:52 »
ja mam <moja suńka ma ;)> taka miche na wode na jedzonko mam ta plastikową :):) jest fajna <ta metalowa> :) i własnie ma ta gume pod spodem  :wink: co do jedżenia po kuchni ....... :lol: tes to przezywam  :roll:  :roll:  jak Tina sie "napali" na żarcie :lol: .... ale tej michy z woda nie da sie ruszyc ..... w kazydm razie pies tego nie ruszy .....
Cytuj

sa te miski o pojemnosci 1,5 l. i czy wszystkie sa takie szerokie?
tego to nie wiem ....... mose wejdz do jakiegos sklepu internetowego z artykułami dla zwierzaków i tam poszukaj ......... :P
to pozdrawiam Pola
Zapisane

Meggy

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #2 : 2004-02-18, 18:53 »
Zanim kupiłam sunię(18.11.2003r.)wybrałam sie do sklepu zoologicznego i zrobiłam małej wyprawkę.Kupiłam wtedy właśnie między innymi miski metalowe.Jak do tej pory sprawdzają się rewelacyjnie.Miski stoją w kuchni na płytkach i faktycznie nie jeżdżą.W sklepie w którym byłam rozmiarów jest kilka ,od malutkiej do całkiem dużej,więc powinnaś dla swojego psiaka coś odpowiedniego znaleźć.
Zapisane

Forum Zwierzaki

miska metalowa
« Odpowiedz #2 : 2004-02-18, 18:53 »

AgaŚ

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #3 : 2004-02-18, 18:58 »
Moj ma miske metalowa.. :wink:  Wielka mi to roznica... po prostu ;) Gume od spodu no ma... ;) Eee tam zadna wielka rewelacj.. miska jak miska  :roll:
Zapisane

Emilka

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #4 : 2004-02-18, 18:59 »
Gucio ma metalowa miske z gumka od niedawna bo plastikowa nie wytrzymala i sie rozwalila w koncu ;)  Gucio tez szural po podlodze miska, przez co rysowal podloge :roll: teraz nie ma tego problemu bo miska jest za ciezka jak na guciowa szczeke. Pozatym sadze ze taka metalowa jest latwiejsza w myciu.
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
miska metalowa
« Odpowiedź #5 : 2004-02-18, 19:23 »
mój pies też ma metalową z gumą ;) a kupiliśmy jej taką z tego samego powodu co Ty chcesz kupić :wink:. Nieraz to ta plastikowa miska była na drugim końcu kuchni albo nawet w innym pokoju :roll: (wszędzie mamy albo płytki, albo podłogę). A teraz jest rewelacyjnie! Miska jest cały czas w jednym miejscu :wink: - no i o wiele ładniej wygląda ;).
Zapisane

Agnes

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #6 : 2004-02-18, 20:11 »
dobra to jeszcze jak mozecie podajcie firmy jakich macie miski:) u mnie to tylko hilton czy jakos tak, a te misko sa strasznie szerokie:(
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
miska metalowa
« Odpowiedź #7 : 2004-02-18, 20:31 »
ja mam "Dingo" :wink: to ich strona - http://www.dingo.com.pl ;). Miski metalowe - http://www.dingo.com.pl/katalog/miski/173.htm ;)
Zapisane

estra

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #8 : 2004-02-18, 22:24 »
Cześć:)
Uważam, że miski metalowe( z gumą od spodu) są bardzo dobre. Tylko czasem( przynajmniej w misce Basterka tak było)ta nakładana guma odłącza się od miski i trzeba ją "poprawiać".
A ogólnie miski metalowe są bardziej wytrzymałe niż plastikowe :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

miska metalowa
« Odpowiedz #8 : 2004-02-18, 22:24 »

Flaś

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #9 : 2004-02-18, 22:31 »
Toffiś ma do żarelka właśnie metalową z gumką. Jest fajna. Rzeczywiście nie suwa się po podłodze. estra ja odłącza się ??? U nas to się jeszcze ani razu nie zdażyło :?

Do picia ma ceramiczną, ale taką straaaaaaaaaaaasznie ciężka. Ta tesh jest super :)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #10 : 2004-02-18, 22:45 »
Cytat: Flaszeczka


Do picia ma ceramiczną, ale taką straaaaaaaaaaaasznie ciężka. Ta tesh jest super :)

No ja tes taka mam :) ale to bardzo dobre bo psiaki nie przesuwaja i nie wylewaja  :wink:
Zapisane

Agnes

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #11 : 2004-02-18, 23:19 »
a jak myslicie - czy da sie jakos samemu podkleic taka miske http://www.dingo.com.pl/katalog/miski/173.htm (na pierwszym zdjeciu) guma czy cymkolwiek, zeby nie jezdzila? te miski sa wezsze niz te z guma i nie zajmowalyby az tyle miejsca bo ja niestety potrzebuje 1,75l. (nie ma 1,5:(), wiec to troche spore jest...
Zapisane

Flaś

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #12 : 2004-02-19, 09:22 »
No coz, mysle ze bez sensu podklejac ale pewnie jest to mozliwe. Ja wybralabym jednak te z tym koleczkiem gumowym na dole.  :?
Zapisane

Mlody

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #13 : 2004-02-19, 09:55 »
Moj pies ma miski plastikowe, a jako podkladke podnie ma taki dywanik z lazienki :P nie wiem czy rozumiecie oco mi chodzi jak mi sie zechce to zrobie photo i wkleje ;)
Zapisane

alexandra

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #14 : 2004-02-19, 11:08 »
Ja polecam super praktyczne, metalowe, podwójne miski, dostępne w Karusku www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=2723&action=prod
Moja sunia takowe ma i bardzo jej się podobają:) Mnie zresztą też:)
Zastanawiałam się też nad miskami na stojaku, na podwyższeniu, aby nie psuć jej postawy, ale jeszcze sama nie wiem, w końcu jest sznaucerką miniaturką i aż tak schylać się nie musi. Ale dla większego psa raczej polecałabym właśnie na podwyższeniu:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

miska metalowa
« Odpowiedz #14 : 2004-02-19, 11:08 »

Mlody

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #15 : 2004-02-19, 13:28 »
E fajne to co dalas w linku alexandra, bo mozna wyjac tylko jedna miske i np. nalazc swiezej wody, nie widzialem takiego bajeru w sklepach ;)...
Moj i tak musi miec pojedyncze bo by sobie wlosy przy jedzeniu do wody wkladal :D
Zapisane

Agnes

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #16 : 2004-02-19, 13:36 »
alexandra ale te sa dosc drogie - ty masz miniature ja prawie ONa:) - czyli 63 zl...to troche duzo. ja myslalam o tych - http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=1224&action=prod tylko boje, sie ze to duzo miejsca zajmuje:( a nie wiecie jak jest z przesylka? cena ile sie czeka? itp...bo nie wiem czy u siebie znajde takie - mimo ze to wawka:)
Zapisane

alexandra

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #17 : 2004-02-19, 15:31 »
To fakt nie należą do tanich, ale jak to wszyscy mówią, takie miski są nieśmiertelne, więc może warto troszkę dłużej poczekać, odłożyć co nieco pieniędzy i kupić raz a dobre? Te które podajesz, wydaje mi się też są dobre i jeśli chodzi o wielkość to podobnie zajmą miejsca jak te przeze mnie podane:)
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
miska metalowa
« Odpowiedź #18 : 2004-02-19, 15:35 »
ja mam plastikowe miski, ale też myślałam o tych metalowych nieślizgających się bo sa dobre
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
miska metalowa
« Odpowiedź #19 : 2004-02-19, 16:31 »
ja mam metalowe miseczki....ale nie takie z guma pod spodem, one sa na stojaczku!! jestem bardzo zadowolnona ;)
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Klaudia i Dino

  • *
  • Wiadomości: 96
miska metalowa
« Odpowiedź #20 : 2004-02-19, 16:59 »
Ja rowniez mam miski metalowe z guma i jestem bardzo zadowolona.Bardzo ladnie wygladaja,sa dobre w utrzymaniu,nie przesuwaja sie i (w misce z woda)nie osadza sie kamien,co mialo miejsce w miskch plastikowych.
Zapisane

Forum Zwierzaki

miska metalowa
« Odpowiedz #20 : 2004-02-19, 16:59 »

Tafta

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #21 : 2004-02-19, 17:26 »
ja mam takie miski z Karuska jak podała Alexandra, 2x1,75l
wcześniej  mój pies jeździł plastikowymi miskami po całej kuchni,
a teraz ten problem został wyeliminowany

myślę, że warto zainwestować i sprawić sobie taki komplecik
Zapisane

Emilka

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #22 : 2004-02-19, 17:27 »
ja mam z euro-zoo i nie jest wcale taka szeroka, jej pojemnosc to 0,45litra
a jakiej rasy jest twoj pies, glownie chodzi mi o wielkosc
Zapisane

Agnes

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #23 : 2004-02-19, 17:29 »
po pierwsze - pieniadze to ja mam, po prostu szkoda mi tyle kasy na w sumie zwykle miski wydac:) plastykowe mam 1,5 roku i sa w super stanie, super sie myja itd - wygladaja tez spoko bo sa pod kolor kuchni;) i zajmuja duzo mniej miejsca od metalowych...nie osadzal mi sie tez zaden kamien...tu chodzi tylko o dobraiowny nochal i jezdzenie z miska po kuchni:)
Zapisane

Tafta

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #24 : 2004-02-19, 17:37 »
no to ja Cię nie rozumiem Agnes - pieniądze masz, ale szkoda Ci je wydać  na miski dla psa :?:

a te miski z Karuska nie są wcale takie wielkie - dł. ok 50 cm, szerokość ok. 25 cm, głębokość ok. 9 cm - oczywiście ta największa wersja
Zapisane

Agnes

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #25 : 2004-02-19, 21:00 »
tafta...szkdoa mi wydac na miski - wole kupic cos lepszego dla psa, nie wiem, nawet ciacha czy cos takiego, dorzucic do karmy...ale na miski jakos mi szkoda - moze to dziwne...a moze nie
mwosiz o tych miskach na stojaku czy o tych drozszych? bo 50 to niby nie taka tragedia...chcialabym je u siebie znalezc, ale boje sie ze wtedy pies jak bedzie mial dwie miski polaczone to bedzie jezdzic ze wszystkim:) i z ta woda tez, bo to chyba lekie jest? no nic - jutro sie wybiore na poszukiwania w sklepach u siebie...
Zapisane

Tafta

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #26 : 2004-02-20, 00:53 »
wiesz co - ja wychodzę z założenia, że lepiej kupić jedną rzecz a dobrą,
wolę zbierać dłużej, ale mieć coś porządnego,
powiem tak - ja jestem z tych misek bardzo zadowolona - wcześniej miałam plastikowe,
pies jeździł nimi po całej kuchni, jedzenie często lądowało na podłodze,
wydaje mi się, że to dla niego też nie było zbyt przyjemne,
teraz miska stoi w miejscu tak jak powinna i wszyscy są zadowoleni ;)

a mówiłam o tych miskach - http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_2723.jpg


oczywiście wybór należy do Ciebie i jeżeli nie przeszkadze Ci to jeżdżenie po kuchni to możesz zostać przy plastikach,
albo kupić np. pojedyncze miski z gumą od spodu: http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_2725.jpg - taka miska
kosztuje ok. 30 zł

a co do odbarwionego nosa to chyba nie jest to wina miski,
mojemu psu nic takiego się nie 'przytrafiło', a korzystał z plastiku przez dobre półtora roku
Zapisane

O

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #27 : 2004-02-20, 08:37 »
Agnes - przecież nie musisz koniecznie kupować miski w Karusku!To szczerze powiedziawszy doć drogi sklep, poszukaj w wyszukiwarce jakiś innych sklepów i wtedy będziesz sobie mogła porównać ceny. Jeśli oczywiście w sklepach zoo w Twoim mieście nie ma takich misek, jakie byś chciała...
Zapisane

Forum Zwierzaki

miska metalowa
« Odpowiedz #27 : 2004-02-20, 08:37 »

Katerinas

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #28 : 2004-02-20, 12:11 »
Agnes

Ja również podpisuję się pod osobami, które polecają metalowe miski. Przetestowałam je w warunkach wręcz drastycznych i są nie do zdarcia :) Dwie takie miski (na wodę) mam już od trzech lat na ogrodzie. Mróz nie mróz, słońce itepe... miski żyją. Są łatwe w utrzymaniu czystości. Dwie następne mam w domu do karmy i jedną na wodę. Nie ślizgają się na podłodze właśnie dzięki gumie.

Co do Karuska. Zamawiałam już z tego sklepu i towar idzie w miarę szybko (około 4-5 dni). Porządnie zapakowany. Tyle, że niektóre produkty są tam drogie. Plus trzeba doliczyć 10 zł za przesyłkę.
Proponuję zadzwonić w Warszawie do tej hurtowni (lub sklepu). Mają produkty chyba najtaniej w Wawie http://kamilklimek.webpark.pl/# Tam też kupowałam miski psiakom. :)
Zapisane

Tafta

  • Gość
miska metalowa
« Odpowiedź #29 : 2004-02-21, 00:15 »
no właśnie,
nie musisz wcale kupować w Karusku,
w Wawie masz mnnnnóstwo sklepów ;)
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.166 sekund z 28 zapytaniami.