Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Troszkę kontrowersyjny temacik... :D  (Przeczytany 13257 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sal

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #30 : 2004-06-07, 14:49 »
A ja na nie lubię przemądzałków, wściekaczy i obrażalskich.
Pierwsi zachowują się, jakby wszystkie rozumy pojedli i żaden argument nie jest w stanie do nich dotrzeć, drudzy najpierw się rzucają słownie, a potem myslą, a ci ostatni naburmuszają sie za każdą uwagę i kończą: "załuję, że jestem na tym forum".
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #31 : 2004-06-07, 18:39 »
Również nie mam tak, że nie naiwdzę kogoś lub nie lubię. Są osob, które mnie denerwują i irytują. Są to osoby,które się przemądzrają, nabijają posty, powtarzają się, jeśli ktoś nie wie czego oni wiedzą tp uważają, że inni to przymuły itp.
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #32 : 2004-06-09, 16:08 »
Czemu piszecie ze przez neta nie da sie nie lubieć?? Można, tak samo jak w przypadku lubienia kogos  ;)  Mam jedną taką osobę której nie lubię - ale ona nie jest na FZ znana bo się udziela prawi wyłącznie na sznauceromaniakach
Zapisane

Forum Zwierzaki

Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedz #32 : 2004-06-09, 16:08 »

Dalmafreciak

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #33 : 2004-06-09, 16:30 »
Oooo ;) Pierwszy sukces - zaczęliście mówić (pisać) prawdę. Gratulacje :wink: Drugi - nie obrażaliście się jak zostaliście wymienieni. No i stała się nieprawdopodobnie, niesłychana rzecz - nikt nie wymienił mnie :lol:
Rozkręcaj się, rozkręcaj dalej temaciku 8)

Dalmafreciak
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #34 : 2004-06-09, 16:59 »
Cytat: Salamandra
A ja na nie lubię przemądzałków, wściekaczy i obrażalskich.
Pierwsi zachowują się, jakby wszystkie rozumy pojedli i żaden argument nie jest w stanie do nich dotrzeć, drudzy najpierw się rzucają słownie, a potem myslą, a ci ostatni naburmuszają sie za każdą uwagę i kończą: "załuję, że jestem na tym forum".


A Salamandra znowu o mnie...  :idea:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #35 : 2004-06-09, 19:13 »
Mysle, ze przez internet tez mozna sobie wyrobic zdanie o danej osobie (na podstawie wielu wypowiedzi tej osoby), a co za tym idzie, w jakis sposob ja znielubic lub polubic. Oczywiscie nie w takim samym stopniu, jak ma to miejsce w realu...
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #36 : 2004-06-09, 22:19 »
Wiedźma, właśnie o to mi chodziło ;) Zdanie na czyjś temat można sobie wyrobić, na podstawie jego wypowiedzi, 'zachowania się' na Forum. Jasne, że nie w takim stopniu jak w relacjach 'na żywo', ale jednak.

Ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć? :wink:

Dalmafreciak
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #37 : 2004-06-12, 08:58 »
Cytat: Dalmafreciak
No i stała się nieprawdopodobnie, niesłychana rzecz - nikt nie wymienił mnie :lol:

Bo Ty, Dalma, jesteś fajna ;)
Zapisane
-

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #38 : 2004-06-12, 09:31 »
Cytuj

Bo Ty, Dalma, jesteś fajna

dokładnie, nawet bardzo  :D
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedz #38 : 2004-06-12, 09:31 »

Essey

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #39 : 2004-06-14, 17:54 »
Ja nie wymieniam bo pewnie dużo osób mam mnie na swojej liście :cry: ... Jest parę osób które lubie i pare osób za którymi nie przepadam. Na szczęście więcej tych pierwszych
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #40 : 2004-06-14, 21:06 »
a ja tam nie narzekam
Zapisane

psotka

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #41 : 2004-06-14, 23:12 »
:mysli: uwazam podobnie jak skarb, ze ciezko kogos nie lubic przez neta, moze mnie irytowac czyjes zachowanie na forum, wymowa postow czy tez czasem chamstwo ale to i tak nie bedzie stanowic o calej jego osobie. Juz nie raz przekonalam sie, ze ktos bardzo mily moze okazac sie zwyczajnym chamem i wazeliniarzem a osoba uszczypliwa itp,  poprostu fajnym czlowiekiem  :wink:
Zapisane

Sal

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #42 : 2004-06-17, 10:55 »
Cytat: Galago De Codi
Cytat: Salamandra
A ja na nie lubię przemądzałków, wściekaczy i obrażalskich.
Pierwsi zachowują się, jakby wszystkie rozumy pojedli i żaden argument nie jest w stanie do nich dotrzeć, drudzy najpierw się rzucają słownie, a potem myslą, a ci ostatni naburmuszają sie za każdą uwagę i kończą: "załuję, że jestem na tym forum".


A Salamandra znowu o mnie...  :idea:


Myślał, myślał i wymyślił.  :roll:  Bzdurę.  :P
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #43 : 2004-06-23, 12:37 »
Chyba w necie brakuje po prostu człowieka... krązą gdzieś suche myśli i zdania po tych wydumanych krainach... w poszukiwaniu ciała by na nim spocząć.. :)
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #44 : 2004-06-23, 16:25 »
Ja tez wszystkich lubię (tz. jadnych mniej, drugich bardziej, a o jeszcze innych to wogole nie słyszałam :p ) Tylko ostatnio trochę wkurzyl mnie MARCO/M@RCO (czy jak on tam)  swoim wymyślaniem ankiet, któree nie maja sensu ........... ale to oczywiście nie znaczy, ze GO NIE LUBIĘ, tylko po prostu jest u mnie "niżej"  :P  :P  :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedz #44 : 2004-06-23, 16:25 »

Marco

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #45 : 2004-06-23, 19:10 »
bez komentrarza:) Nie bede pisał bo jestem nowy:P
Zapisane

Monia i Zara

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #46 : 2004-06-23, 20:50 »
Marco, ale nie obrażaj siem!!! plisss.........  :(  :( Ja tylko napisalam, zebyćś nastepnym razem trochę bardziej pomyślał zanim zrobisz jakaś ankietę  :(  :(
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #47 : 2004-06-24, 11:16 »
Dzięki Wam dziewczyny!! :) :)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #48 : 2004-06-24, 13:32 »
A ja kocham wszystkich, jak Iwcia :) . A ten temat jest beznadziejny, bo może poobrażać niektórych, może być im smutno i przykro, bo dopiwedzą się od osób, które lubią, ze są nielubiane. Głupie. :evill:
Zapisane

pola

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #49 : 2004-06-24, 16:25 »
Cytuj

 A ten temat jest beznadziejny, bo może poobrażać niektórych, może być im smutno i przykro, bo dopiwedzą się od osób, które lubią, ze są nielubiane. Głupie.
a moze właśnie lepiej ? że ta osoba dowie sie co w sobie zmienić ... żeby być lubianą ... oczywiscie nie zmieniać swojego zdania pod wpływem innych albo zmieniać całego siebie bo komuś sie nie podoba bo komuś jest nie na ręke ...
chodzi mi o to żeby może ci ludzie zastanowili się dlaczego są uważani tak a nie inaczej :wink:
Zapisane

anneri

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #50 : 2004-06-26, 22:09 »
Jak mnie wkurza czyjs komentarz to nie czytam, po co sie denerwowac - od tego mamy modow:) Lubie rozsadnych ludzi, ktorzy przychodza na forum z jakas juz wiedza i chca sie uczyc dalej. Nie lubie dzieciakow, takich ktore maja nie wiadomo jakie wysokie mniemanie o sobie i ograniczone sa wieloma stereotypami -  ich nie czytam, nie odopowiadam, nie tlumacze, a kazdy kolejny taki uzytkownik miesza mi sie z nastepnym... :roll:

Po takiej wstepnej selekcji stwierdzam ze lubie wszystkich  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedz #50 : 2004-06-26, 22:09 »

Dalmafreciak

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #51 : 2004-06-26, 22:33 »
Dzięki Gunia!
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #52 : 2004-09-13, 20:02 »
sorry dalmafreciak ale czy zalozylas ten temat po to zeby komus sie zrobilo przykro? czy moze oczekiwalas, ze lalaith wejdzie na ten temat i napisze: "ciebie" ? ucieszylabys sie? mialabys nastepny argument "ja jestem dobra, a ona jest zla" ? :| a moze odwrotnie, chcialas zeby wszyscy napisali "ale ciebie lubie bardzo" ? :roll: jak dla mnie ten temat jest kompletnie bez sensu. a skoro z gory powiedzialas "wiem ze i tak nie powiecie szczerze" to juz chyba pozostakje tylko to o czym mowilam wczesniej :?
Zapisane

misiakonisia

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #53 : 2004-09-24, 15:58 »
Cytuj

Ja nie lubię, gdy ktoś pisze bzdury, jak niejaki Legwanos swego czasu. Nie powiedziałabym jednak, że go nie lubiłam, raczej oceniłam jako chłoptasia, któremu uderzenia spermy do głowy mącą umysł. Głupol, i tyle.


 jeszcze niedawno była w dziale koników ( i nie tylko) pewna dziewczy naktóra wypisywała niezłe głupoty!! ( tak tak Oktaśka mówie o tobie) i to jest jedyna osoba której tu nie lubie :wink:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #54 : 2004-09-24, 19:53 »
Wika, nie rozumiem... Myślisz, że chodziło mi o mnie i Lalaith? :roll:
Wydaje Ci się, że myśle tylko o niej, poza tym jak chcesz mi na coś takiego zwrócić uwagę albo mnie krytykować zrób to nie na forum tylko na gg albo 'na żywo' bo rozmawiamy normalnie, miło, a potem czytam coś takiego na forum...
Zapisane

Amarae

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #55 : 2004-09-24, 20:04 »
Czy ja kogoś nie lubie? :roll: nie wiem, nie poznałam jeszcze wszystkich dostatecznie... ;]
Zapisane

Agatra

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #56 : 2004-09-24, 20:46 »
A ja was wszystkich nie lubie...;D
Zapisane

Kira

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #57 : 2004-09-26, 02:48 »
Ja mam pare osób  :grr:  
http://zwierzaki.org/memberlist.php?mode=joined&order=ASC&letter=all&start=2160
typu Rzeżnik Wędliniaż Morlin Mienson  Zwis koński Roman Slaughter Lord Solar Macharius
To wszystko to są osby ktore wypisywały bzdury  na forum w celu  wkurzenia mnie minowicie to moim znjomi z liceum :roll:  i "nicsensownego"nie pisali
Ich robota to też Siwek :?  gdy zobaczyli temat SP Siwek tozrobili takiego użtkownika :roll:
Zabawe sobie wymyślili   :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedz #57 : 2004-09-26, 02:48 »

Lalaith

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #58 : 2004-10-01, 13:08 »
Hm.. a ja dam sie sprowokować.. Chociaż co za prowokacja, skoro proszą mnie o szczerość? Dalma (znamy się  w realu - tam też mi nie pasuje ;) ), Achaja, Anilewe..
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Troszkę kontrowersyjny temacik... :D
« Odpowiedź #59 : 2004-10-05, 15:40 »
ja lubię wszystkich  mimo to niektórzy mnie irytują, ale tylko czasami.. Ersa i Ciebie taż kocham  :wink:  :wink:  :wink:  :P  :P  :P
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 27 zapytaniami.