Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 9   Do dołu

Autor Wątek: Nasze nicki :)  (Przeczytany 23989 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Nasze nicki :)
« : 2004-05-13, 17:17 »
Wiele z nas ukrywa sie na Forum o Zwierzakach pod nickami które nie są naszymi imionami. Napiszcie proszę skąd pomysł na tą "ksywkę"  i co ona oznacza.

Ja nie mam żadnych szczególnych treści ukrytych  ;) : Marta&Reks&Dzik to poprostu ja- Marta, Reksio-piesek i Dzik-chomik dżungarkski  ;)
Zapisane

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #1 : 2004-05-13, 17:21 »
heh watpie ze ktokolwiek sie sypnie tutaj, hehe. skoro ktos sie ukrywa to chyba ma jakies ku temu powody i pewno ich nie zdradzi na forum :)
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #2 : 2004-05-13, 17:50 »
ee no dlaczego ? moja ksywa nie jest dlatego że chce sie ukrryc ;) tylko że jak zakladalam bloga to nie miala pomyslu na nazwe a że mój brast mnie nazywa eni (m\owi sie inaczej ale to juz inna strona :P ) a taka nazwa była to dołożyl jeszcze qa i wten oto sposób powstal mój blog o tej nazwie a potem ja sie pod tym nickiem podpisywalam i sie juz przyzwyczailam :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nasze nicki :)
« Odpowiedz #2 : 2004-05-13, 17:50 »

Flaś

  • Gość
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #3 : 2004-05-13, 17:53 »
Flaszeczka pochodzi od nazwiska :P Ktoś kiedyś na obozie jeździeckim mnie tak nazwał :)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #4 : 2004-05-13, 17:54 »
A mój nick to sie nawet nie wiem skąd wziął. Strasznie kocham konie to musiało byc cos z konikami, bo moje inne ksywy to Mycha, Fryz-horse, Mrylka, Goldenka :)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #5 : 2004-05-13, 18:08 »
VioaoiV powstalo "z powietrza"-> z jakiegos dziwnego polaczenia imion Wiktoria i Joanna ;) powstalo na polskim-> pierwotna nazwa brzmi "viaoaiv" ;) Potem powstalo "vioaoiv" a potem "=VioaoiV= ;)
Zapisane

golden

  • Gość
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #6 : 2004-05-13, 19:22 »
moj nick... hmmm... wział sie z milosci do retrieverow, ktora czesciowo przeminela :) gdy poznalem psy tych ras zauroczyl mnie golden retriever. Wtedy tez zaczalem gadac w necie z roznymi milosnikami psow, pojawily sie czaty, fora - musialem sie jakos podac ;) na mysl przyszedl mi nick "golden" i tak zostalo :P
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #7 : 2004-05-13, 19:28 »
Hmm no u mnie to prosta sprawa Agga od imienia... :)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #8 : 2004-05-13, 19:45 »
Mój nick wziął się od mojego imienia i pierwszych liter mojego nazwiska ;) A poza tym 'cholka' to po czesku dziewczyna :P Trochę to skomplikowane, ale mam nadzieję, że niczego nie przeoczyłam :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nasze nicki :)
« Odpowiedz #8 : 2004-05-13, 19:45 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #9 : 2004-05-13, 19:56 »
Mój nick wziął się stąd, że mój TZ zazwyczaj mówi do mnie skarbie, skarbuś, skarbusia, bardzo to polubiłam i nawet zaczęłam tak sama o sobie mowić ;)  A przez taki nick nawet Wy mówicie mi per "Skarbie" :wink:
Zapisane

whiper

  • Gość
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #10 : 2004-05-13, 20:12 »
MOj nick... hmm... na forum [....]ania chciałam, aby mój nick wyrażał jakoś moją miłość do whippetów.. tak, więc zarejestrowałam się jako "whippetka"... z czasem na czacie [....]aniakow Mrówcia (pozdrawiam  :wink: ) przechrzciła mnie na Whiper... i teraz to jest moja, artystyczna, psia ksywka... tak też bedzie sie probably zwać moja hodowla... tak, więc jesli zobaczycie w jakis ołgłoszeniu taki przydomek t bede ja!  :wink:
Zapisane

ina

  • Gość
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #11 : 2004-05-13, 20:46 »
mój nick sama sobie wymyśliłam. kiedyś jechałam sobie samochodzikiem i myślałam.... nad takim krótkim nickiem. wszkole mowią na mnie inaczej kocik, kot, koteczek kicic kici różnie.. ale tylko tak tu chcę to napisac... bo tak jakos... tu jestem nieznajoma nikomu.. wiec mogę w sumie mowic o czym chce:P
Zapisane

pola

  • Gość
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #12 : 2004-05-13, 20:52 »
noo .... Pola -jest takie normalne imię ;) więc Paulinka normalnie miała nick Pilamor zawsu :P od  zdrobnienia ( Pila :P) i paru literek nazwiska (Mor :P)
a Pola z tego że mam słabość do imienia Pola ;) :wink:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #13 : 2004-05-13, 21:05 »
Byl juz taki temat  :P

A czemu Wiedźma-bo jestem wredna i zlosliwa  :diabelek:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #14 : 2004-05-13, 21:12 »
a mój nick tłumaczcie sobie jak chcecie... Pani Norris z HP czy Chuck Norris... :lol: I nie zapominajcie przy tym że jestem dziewczyną :P.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nasze nicki :)
« Odpowiedz #14 : 2004-05-13, 21:12 »

kareena

  • Gość
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #15 : 2004-05-13, 21:25 »
kareena od imienia...

a inny moj nick (niektorzy wiedza) to jest to skrót od jeszcze innego nicka, ale nie bede tu przytaczac pierwotnej nazwy :P
Zapisane

Sal

  • Gość
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #16 : 2004-05-14, 08:30 »
Mój pochodzi od pewnego pieknego wiersza. Ale już go kiedyś cytowałam (bo taki temat faktycznie już był), więc nie będe się powtarzać.
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #17 : 2004-05-14, 13:35 »
Hmm mój nick pochodzi od:
jakiś rok temu siedziałam sobie na czasie z nickiem magia niebieskich oczu i robiłam w konia chlopaków :) ale potem to było za długie i zostało magia :)
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #18 : 2004-05-14, 14:53 »
Hmm mojego aktualnego nicka nie musze wyjasniac :roll: ale dosyc niedawno mialam nicka hermi-wera ( skrót od hermiony i weroniki  :lol: ) glupi, nie?  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #19 : 2004-05-14, 14:58 »
a ja jestem gunia od aGUNIA. :wink: Już to kiedyś pisałam, był taki wątek... :roll:
Zapisane

Ireth

  • Gość
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #20 : 2004-05-14, 14:59 »
Moj Nick Ireth Tasartir<---------Imie i nazwisko moje w jezyku elfach :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nasze nicki :)
« Odpowiedz #20 : 2004-05-14, 14:59 »

Apiska

  • Gość
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #21 : 2004-05-14, 15:50 »
kiedyś już był taki temacik, ale to nic :P Powiem jeszcze raz
Apiska bo mój psiak to Apis a ja jestem Apiska :P Jak foroum o zwierzakach, a szczęgólnie pisze duzo na beagl'ach to nikc psiaka mego :)
Zapisane

kasia

  • Gość
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #22 : 2004-05-14, 16:01 »
No ja chyba nie musze tłumaczyć skąd mój nick?  :wink:
Zapisane

Ireth

  • Gość
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #23 : 2004-05-14, 16:11 »
A skad??!!! :P  :lol: No nie zartuje,Kasia<---------ladne imie :wink:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #24 : 2004-05-14, 16:16 »
Mój nick jest z imienia, a land dopisane bo nic innego wymyślic nie potrafiłam.. teraz uwazam ze ten  nick jest troche durny i głupo brzmi, jak ebde miala jakis fajny pomysl to go zmienie :)
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #25 : 2004-05-14, 16:20 »
Moj tez od imienia :wink: As(z)ka ;) .Para moich serdecznych przyjaciol tak do mnie sie zwraca(jak maja jakis interes ;)  :lol: )to ma byc pieszczotliwie... :lol:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

olc!a

  • Gość
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #26 : 2004-05-14, 16:32 »
Był topic, ale co tam :P

Nick olc!a wiadomo chyba skąd, a ten wykrzyknik to przypadkiem :P Tzn tak się zrobiło i już zostało :hehe:
A Lorijel (na blogu i niektórych forach) znaczy 'córka gwiazd' (tych na niebie :P ), po prostu wg mnie ładnie brzmi; jest jeszcze jeden powód, ale juz nie będę tu pisać o tym :P
Zapisane

Tamira

  • Gość
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #27 : 2004-05-14, 17:21 »
Mój nick niewiem skąd się wziął poprostu go sobie wymyśliłam na innych forach miałam Yorczka :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nasze nicki :)
« Odpowiedz #27 : 2004-05-14, 17:21 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #28 : 2004-05-14, 17:22 »
Marta&Reks&Dzik widze,ze masz taka sama mieszaninke zwierzat jak ja :) (sznacuer i chomik dżungarski.) Moj nick w sumie nie wiem skad wie wział nie jest jakis super oryginalny porpostu kawałek imienia połaczyłam z konikiem bo ja koniata jestem :wink:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Patka

  • Gość
Nasze nicki :)
« Odpowiedź #29 : 2004-05-14, 17:31 »
He he mój nich patka to poprostu skrud od imienia Patrycja inne nicki to pat i kostucha (kostucha nazywaja mnie na batellnecie w diabloI)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 9   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 27 zapytaniami.