Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???  (Przeczytany 5096 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sugar

  • Gość
No własnie...co o tym sądzicie?Czy prawdizwa miłość przetrwa jeśli chłopaka i dziewczynę dzieli kilkaset kilometrów?Czy wogóle to jest miłość jeśli widzi się tą osobę raz od święta?No i czy to wogóle mozna nazwać związkiem....???A co jeśli tej ukochanej osoby zabraknie w najważniejszym momencie bo jest w drugim końcu państwa?
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #1 : 2004-08-07, 20:18 »
Moja siostra miała chłopaka w Belgii, miała z nim kontakt tylko poprzez listy aa spotykali się najczęściej w wakacje :/ . Dziś sa małżeństwem już dobre 9 lat, maja dwójke wspaniałych dzieci i widać że się kochają :) . Druga moja siostra ma chłopaka w Łodzi... przeżywali trudne chwile, zerwali na nie całe pół roku ale teraz znowu sa razem i tak już może zostać :wink: (widzą się co miesiąc, aktualnie jest u niego na tydzień---> dzięki czemu częściej wpadam na kompa)--> codziennie kontaktują się przez gg w tym rozmawiają przez mikrofon :) . Moim zdaniem zalezy to od tego jak silne jest uczucie :)
PS: Napewno jest to trudne... widzieć swoją drugą połowe tak żadko... ale czego się nie robi dla miłości :)
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #2 : 2004-08-07, 22:15 »
według mnie prawdziwa miłość przetrwa wszytko ;) wiem na przykładnie mojego brata który wyjechał do USA a jego dziewczyna Ania została w Polsce....
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Forum Zwierzaki

ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedz #2 : 2004-08-07, 22:15 »

sugar

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #3 : 2004-08-07, 22:52 »
shadow...pocieszyłaś mnie....bo jest ktos na kim mi zalezy ale bardzo daleko z tąd....zobaczymy się dopiero w następne wakacje a ja mam dziwne przeczucie, ze w następne wakacje zastanę go z inna..... :cry:
Zapisane

NaNcY

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #4 : 2004-08-07, 22:55 »
eh mi było cieżko jak zostawiłąm chłopaka w Gd na 3 tygodnie ale to dlatego że mam go na codzień, tak sądze
Zapisane

Morticia

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #5 : 2004-08-07, 23:17 »
A ja powiem że to nie jest możliwe bo miłość miłościa a ta się szybko kończy
Zapisane

Kontrowersyjna Postać

  • Gość
Re: ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #6 : 2004-08-08, 12:19 »
Cytat: sugar
No własnie...co o tym sądzicie?Czy prawdizwa miłość przetrwa jeśli chłopaka i dziewczynę dzieli kilkaset kilometrów?Czy wogóle to jest miłość jeśli widzi się tą osobę raz od święta?No i czy to wogóle mozna nazwać związkiem....???A co jeśli tej ukochanej osoby zabraknie w najważniejszym momencie bo jest w drugim końcu państwa?

Jeżeli wcześniej się znaliście i pokochaliście prawdziwą miłością, a potem was los rozłączył to sądzę, że takie uczucie na jakieś szanse przetrwać. Wystarczy tylko się bardzo starać i dążyć do tego, by te kilkaset kilometrów kiedyś zmieniło się w kilka militerów.
Jeżeli to porawdziwe uczucie to napewno przetrwa wszystko!
Zapisane

sugar

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #7 : 2004-08-08, 12:45 »
w tym problem, że to nie jest kilkaset kilometrów tylko znacznie więcej.... :roll:
Zapisane

golden

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #8 : 2004-08-08, 17:00 »
jesli uczucie jest prawdziwe, to przetrwa wszystko...
Zapisane

Forum Zwierzaki

ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedz #8 : 2004-08-08, 17:00 »

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #9 : 2004-08-08, 19:23 »
no wlasnie, zgadzam sie z Goldenem :)
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

Shadow_evelyn

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #10 : 2004-08-08, 19:25 »
Cytuj

jesli uczucie jest prawdziwe, to przetrwa wszystko...

Nie martw się na zapas :wink:
Zapisane

sugar

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #11 : 2004-08-08, 21:06 »
no ja bym Cię chciała zobaczyć goldenku w akcji....zwłaszcza jakby Twoja ukochana mieszkała w innym kraju :]
Zapisane

golden

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #12 : 2004-08-08, 21:17 »
za rok akcja wejdzie w zycie, bo sie przeprowadzam do Anglii :eh:
Zapisane

Tiggy

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #13 : 2004-08-08, 21:22 »
Ehh, no ja uwazam... hmm, to wszystko zalezy od wieku, no i od uczucia... czegos wiecej niz ZAUROCZENIE, ktore w pierwszym momencie mozna odebrac jako milosc .. :roll: Tak mialam rok temu,kiedy poznalam na wakacjach fajnego chlopaka, niestety 300 km ode mnie, no i jak wrocilam do Pruszkowa- to zalamanie...ryczalam ... kilka dni!  Okazalo sie, ze to poprostu "wakacyjne zauroczenie" i to wszystko..
A jesli jest to prawdziwe uczucie- sadze, ze moze przetrwac... Ale ja mialabym z  tym problem- pod koniec 2-tyg wyjazdu , gdy nie widzialam mojego chlopaka-dół, i jakies dziwne mysli... zalamanie  :? Wiec nie wiem, czy na dluzej bym wytrzymala, mam chyba zbyt bujna wyobraznie- wszystko wyolbrzymiam... ehh... :P
Zapisane

iwa

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #14 : 2004-08-08, 21:58 »
mi się wydaje,że to nie jest możliwe :roll: ale tym,co się udało wielkie brawa. jeżeli mowa o poważnym związku to wydaje mi się,że ciężko jest tak funkcjonować :roll: na impreze sama,do kina sama,na spacer sama,na zakupy sama...no chyba,ze ma sie mase fajnych znajomych i czas leci.ale,ja nie wierze w milosc na odleglosc...
Zapisane

Forum Zwierzaki

ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedz #14 : 2004-08-08, 21:58 »

Kira

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #15 : 2004-08-08, 23:42 »
u mnie terz w rodzinie mojej babci siosrty syn Mrcin ma ukochana w Gdyni i jeżdza do Siebie i sie kochaja wszystko zalezy od Uczucia :)
Zapisane

*_=Aniutek=_*

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #16 : 2004-08-09, 11:30 »
Jezeli uczucie jest prawdziwe to przetrwa wszystko... jak to powiedzial golden  :P
moja siostra cioteczna ma chlopaka w bialymstoku a mieszka w Gdyni i jakos sa juz ze soba dobre 2 lata  :wink: wiec roznie to bywa z ta MILOSCIA   ;)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #17 : 2004-08-09, 11:32 »
Możliwe to to może byc,ale wydaje mi się,ze w przypadku  starszych osób (naprzykład, ktore studiują w innych miastach) i w takim przypadku kiedy jest to prawdziwa miłość. Nie natomiast takie wakacyjne zauroczenie, w które sama kiedyś wpadałam :P  No a w takim wakacyjnym zaroczeniu moim zdaniem nie warto się meczyc na odległośc, bo smsy czy listy to nie jesto to samo !  :roll:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

*_=Aniutek=_*

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #18 : 2004-08-09, 11:34 »
Agakonik a skad wiesz ile Sugar ma lat ?
Zapisane

pola

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #19 : 2004-08-09, 12:03 »
Aniutek a czy Agakonik coś mówiła o Sugar ? :?

ja siem zgodzę z Goldenem i z Agąkonik :) miłość wakacyjna nie ma szans ;) mówi się że to prtawdziwa miłośc i że to tylko ten a tak naprawdę... ten chłopak ma kogoś u siebie w miescie :lol: ...
Zapisane

sugar

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #20 : 2004-08-09, 17:48 »
hehehe...no ładnie...właśnie chciałam poznać Wasze opinie....a prawda jest taka, że nie jestem zakochana po uszy ale ta osoba poza tym jest także moim dobrym przyjacielem i brakuje mi jej bardzo....nie ma miłości bo ja nic nie chciałam zaczynac...i dobrze chyba zrobiłam...ehhh
A i tak Wam nie powiem ile mam latek :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedz #20 : 2004-08-09, 17:48 »

mangushia

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #21 : 2004-08-09, 17:50 »
Cytat: sugar

A i tak Wam nie powiem ile mam latek :P

zaloze sie ze od 10-15
Zapisane

sugar

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #22 : 2004-08-09, 17:53 »
Cytat: mangushia
Cytat: sugar

A i tak Wam nie powiem ile mam latek :P

zaloze sie ze od 10-15


buahahaha....no dzięki....
ładnie zostałam podsumowana....ale nie będe się gniewac...śmiac mi się chce.....hahahahahaha

tak naprawdę to mam...to mam 9 lat czyli się nie łapię do tego przedziału...
Zapisane

golden

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #23 : 2004-08-09, 20:34 »
ja jak mialem 9 lat to sie fajnie zakochalem :lol22: taki malutki drbniutki maciejek zachowal sie w 15letniej dziewczynie mierzacej okolo 170cm :lol: jak raz przed nia stanalem i z przerazeniem popatrzylem na nia wybaluszajac swoje duze oczy warknela do mnie "co sie gapisz maly?", a ja ucieklem :lol: i oto koniec telenoweli :lol:
(BTW nadal nie wiem jak miala na imie :P)

W moim terazniejszym przypadku to wakacyjna milosc chyba nie jest... a to dlatego, ze wszystko zaczelo sie dlugi czas przed wakacjami :P jesli to przetrwa rok (czyli do mojej przeprowadzki), to moze i przetrwa to dalej ;) choc nie wiem czy byloby na to wystarczajaco cierpliwosci. Okaze sie :wink:

peace!
Zapisane

sugar

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #24 : 2004-08-09, 21:14 »
golden...no też właśnie ja mam 9 lat i podobną sytuację do Twojej!!!
Kurcze....co za zbieg okoliczności....
Zapisane

golden

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #25 : 2004-08-09, 22:16 »
ale jednak wiek robi swoje ;)  9 a 15 lat, to juz jest jednak duza roznica... looknij w topic "uciekanie, czy sens?" tam sie na taki temat rozpisalem w moim, ostatnim tam, poscie ;) moze to cos podobnego, co?
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #26 : 2004-08-09, 23:27 »
Cytat: golden

ja jak mialem 9 lat to sie fajnie zakochalem  taki malutki drbniutki maciejek zachowal sie w 15letniej dziewczynie mierzacej okolo 170cm  jak raz przed nia stanalem i z przerazeniem popatrzylem na nia wybaluszajac swoje duze oczy warknela do mnie "co sie gapisz maly?", a ja ucieklem  i oto koniec telenoweli  

O mój Boże :lol:  :lol:  :lol: Jakie to cudowne :lol:  :lol:  :lol: A jak to fajnie napiales :lol:  :lol: Sorry, ale musiałam to wtrącić, korciło mnie :P
Zapisane

golden

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #27 : 2004-08-09, 23:45 »
guniu, a ja bylem do tamtego momentu swiecie przekonany, ze ja kocham :lol:

BTW koniec tego offa :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedz #27 : 2004-08-09, 23:45 »

sugar

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #28 : 2004-08-10, 01:16 »
ale ten off jest fajny....golden nie wstydź się mówić o swoich uczuciach.otwórz się przed nami....po to tu jesteśmy....;)
Zapisane

golden

  • Gość
ZWIĄZKI NA ODLEGŁOŚĆ.......czy wogóle jest sens???
« Odpowiedź #29 : 2004-08-10, 09:07 »
a czy ja cos ukrywam? :P no bynajmniej w sprawie milosci 9letniego maciejka jestem otwarty :lol:

nie no ten topic jest na troszke inny temat niz dawne milosci :P
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 27 zapytaniami.