Zwierzęta > Koty, kotki, koteczki

mój kot mówi!!!!!!!!!!

(1/8) > >>

malpkaw:
czesc
nie wiem jak to opisać ale mój kot rozmawia  ze mna  :lol: jak ja do niego mówie to on mi odpowiada takim krótkim miałczeniem hm... kot kolezanki tego nie robi pewnie mój ma zdolności nad przyrodzone w postaci słuchania innych raczej mnie bo jak mój brat albo moja mama cos do niego powiedzą to nie ma żąnnej reakcji a wasz kot też sie tak zachowuje pewnie to normalne a moze to oznaka ze mu dobrze u nas ???  :wink:

sylwka_garfisia:
hehe z pewnością nie jest mu źle u was ,ale musze ci powiedzieć ze moj kot tez gada :wink: i to nawet często :) Rano,mnie budzi.Gdy podaje jedzonko tak fajnie miauczy.Jak chce się pobawić to mrrrauczy tak słodko,kocham to  :lol: Odpowiada na moje pytania pomraukiwami lub długimi mrauuknięciami :P Koty są boskie  :wink:

Skarb:
Daisy zawsze gada :roll:  Odpowiada na każde zadane jej pytanie, zawołane biegnie z grugiego końca mieszkania i po drodze krzyczy, że już idzie :lol:  A jak nikt się nią nie interesuje to sama przychodzi porozmawiać. Kiedy nie było nas w domu prawie dobę, bosh jakie dostaliśmy kazanie :oops:

truskawa144:
u mnie też gadają jak najęte...aż mnie czasem głowa boli..a jak narzekają...że niby mleko za zimne, wody za dużo, kuwete szybko musze sprzątnąc.... :P  :P  :P

malpkaw:
heh to ja mój z nim moge sobie pogadać jak nie mam z kim i fajnie tak lekko pomiałkuje :))) :wink:  to jest pokaz dla gosci jak wpadna mój dialog z kicią rodzinka sie tym zachwyca :))

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona