Zwierzęta > Koty, kotki, koteczki

mój kot mówi!!!!!!!!!!

<< < (2/8) > >>

vioaoiv:
Cytuj>>>>
hehe z pewnością nie jest mu źle u was ,ale musze ci powiedzieć ze moj kot tez gada  i to nawet często  Rano,mnie budzi.Gdy podaje jedzonko tak fajnie miauczy.Jak chce się pobawić to mrrrauczy tak słodko,kocham to  Odpowiada na moje pytania pomraukiwami lub długimi mrauuknięciami  Koty są boskie
<<<<

Miska identycznie :)

iwa:
moja pela to ze mną rozmawiała :wink:  ja do peli- cio tam? a pela- miaaaaaauuuuu a najlepiej,jak sie mowilo "tak?" a pela tak jakby szczekała,tak "akh" i jak biegła to też wołała,że biegnie. teraz to troche z mackiem gadam,ale maciek to mnie stuka łepkiem w głowe :wink:

danuta:
Ja też słucham ,a w zasadzie wysłuchuję kocurka,który głośno protestuje,kiedy trzymam na rękach koteczkę. ;) Moje kociaki nie tyle ze mną rozmawiają ,ile informują mnie : że leci mucha,że nie mogą się wdrapać na segment ( uwielbiają wspinaczki),że szukają zabawki-wcześniej gdzieś upchanej.Muszę przyznać,że są gadatliwe. :cosik:

Tilia:
moje też gadają, zwłaszcza Szaszłyczek- on to nie gada tylko pyskuje i to jak! Zwłaszcza jak chce coś teraz i natychmiast- głaskania, przytulania albo michę. Albo jak zakopie miskę z wodą w moje pranie i ma do mnie pretensje że woda zniknęła!  :lol: On w ogóle uważa zdaje się, że jest najważniejszy na świecie  :roll:

Darke Elf K.:
Mój miałczy z okna, np. jak jestem na polu, to chcę do mnie skakać ;).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona