Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co się dzieje?  (Przeczytany 2506 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monik@

  • Gość
Co się dzieje?
« : 2002-11-05, 10:28 »
Czy ktoś wie, co się dzieje z forum????? No........nie mogę rzucić nazwy. Z TAMTYM forum?
Zapisane

milka004

  • Gość
Co się dzieje?
« Odpowiedź #1 : 2002-11-05, 17:26 »
hmmmm...  :?: nie wiem zbytnio o co ci chodzi no ale moze cos juz mi sie mozg dzisiaj przegrzal, chba bede musiala mu dac troche wolneg :?:
Zapisane

Monik@

  • Gość
Co się dzieje?
« Odpowiedź #2 : 2002-11-06, 08:44 »
Milka mam pytanie. A rozmawiasz na jakichś króliczych forach?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co się dzieje?
« Odpowiedz #2 : 2002-11-06, 08:44 »

Magda.r

  • Gość
Co się dzieje?
« Odpowiedź #3 : 2002-11-06, 10:32 »
Witaj Monik@!!!
Magda.r na tym forum i Magda Niunius i Fakir na forum wiadomo ktorym to ta samo osoba:) To ja!!!!!!

I tez sie zastanawiam bo przeciez moj watek nie jest zakonczony, ja mam duzo informacji dla was i .... klopoty na forum!!! hhhmmmmm

buziaczki
Zapisane

Monik@

  • Gość
Co się dzieje?
« Odpowiedź #4 : 2002-11-06, 12:10 »
Magda, więc opowiadaj dalej tutaj. Jakby coś, to się przekopiuje, a ja jestem bardzo ciekawa. Tutaj i tak jestem codziennie, więc pisz.
Forum zdechło, czy zemdlało, jak myślisz?
Zapisane

Magda.r

  • Gość
Co się dzieje?
« Odpowiedź #5 : 2002-11-06, 12:26 »
Monika "nsze forum" mam nadzieje ze zemdlalo. Ale zaraz wysle e-maila do Anuszki moze ona cos wie.

ok, oto opowiesc:
krolik juz sie nie boi psiaka, podchodzi do niego, caluje, obwachuje, juz nawet wychodzi ze swojego pokoju i pozwala sobie na wejscie do pokoju piesa  :shock: A pies jak to pies, nie zawsze delikatny, bo przeciez wielki i glupiutki jeszcze, raz pozwala sie na delikatne pieszczenie, a raz goni za kroliczkiem. Jest wtedy smiesznie bo kroliczek jest duzo szybszy a ten smok zanim sie ruszy to ojej.... A najgorsze jest ze Fakir wyjada Niuniusiowi granulat  :) Tez smiesznie to wyglada, ale jak tylko to zauwaze to od razu krzycze na niego. Oj takch smiesznych sytuacji jest duzo, ale najwazniejsze ze sie rozumieje i kroliczek juz sie go nie boi. W niedziele idziemy w moim mezem na szkolenie pesa wiec mam nadzieje ze bedzie mnie bardziej sluchal i kroliczek bedzie mial juz jak w raju. Ale powiem ci Moniko ze jest tak super w domku, ze nigdy bym juz nie chciala nie miec zwierzakow 8)
Jeszcze jedna historyjka:
Wczoraj cos psu sie pomieszala i bardzo chcial sie bawic z kicakiem. Ale nie umial wykazac sie delikatnoscia to kroliczek uciekal od niego. No i taksie zaczepiali pol dnia. A ze krolik byl w pokoju psa to pies mial przewage i ... nie chcial go wypuscic. Na szczescie wzielam to pod uwage i kroliczek ma w pokoju psa tez wode i granulat, ale jak juz udalo sie kroliczkowi uciec do swojego domku to taki byl glodny ze wpadl od razu do klatki i zajadal sie smakolykami!!!! A wode to tak glosno pij ze chyba wszyscy sasiedzi slyszeli  :lol:  Ale bylo smiesznie!!!
Ale juz widze DUZE postepy w zaprzyjaznianiu sie. Oba zwierzaczki sa takie urocze, a jak sie caluja to juz calkiem wymiekam. Ech, ale mam kochane zwierzaki!!!!

pozdrawiam
Zapisane

Monik@

  • Gość
Co się dzieje?
« Odpowiedź #6 : 2002-11-06, 12:36 »
Ten granulat musi być całkiem, całkiem. Moja Puma, jak jej nie przypilnuję, też wyjada Karolinie. No cóż, pewnie dzięki temu Karola ma sylwetkę zajęczej modelki.
Z nowości: w tamten czwartek i piątek Karola miała Dnie Dobroci dla Właściciela. Przez dwa wieczory po 4 godziny siedziała z nami w łóżku i pozwalała się głasiać na wszystkie strony. A wczoraj przez godzinę odstawiała dzikie tańce po naszym łózku (aż podrapała porządnie klatę mężowi). :lol:  :lol:  :lol: W końcu "prawdziwa kobietka".  :wink:
Zapisane

Magda.r

  • Gość
Co się dzieje?
« Odpowiedź #7 : 2002-11-06, 12:52 »
no no no, to tez macie super w domku!!!

A moj Niunius cos ostatnio wariuje. Jest super, tanczy, wyprawia takie skoki, podskoki, odskoki ze az buzka sie raduje, ale jak tylko wskoczy na lozko to ciach ... i bobek! ZAWSZE!!! Kiedys tego nie robil. Zdazalo mu sie, ale bez przesady. Moze czas na kastracje? Ale on nie sika wszedzie, nie jest agresywny, tylko zawsze te bobki. Sama juz nie wiem.

A Puma nie jest zazdrosna ze Karola polozku wariuje?

p.s. a jak wabi sie twoj drugi psiak?
Zapisane

Monik@

  • Gość
Co się dzieje?
« Odpowiedź #8 : 2002-11-06, 13:18 »
A Karoli (na szczęście) nie zdarza się niczego zostawić w łózku. Puma nie jest zazdrosna, bo przeważnie już śpi "w nogach" pod kołdrą i "mgliście" czuje, że coś po niej skacze. Puma w ogóle nie należy do zazdrośnic - to chyba kwestia wychowania w większym stadzie, a nie tylko ludzie-pies.
Drugi nazywa się Wasyl i właśnie skończył 18 lat.  :wink: (Brzydzi się Karoli)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co się dzieje?
« Odpowiedz #8 : 2002-11-06, 13:18 »

Magda.r

  • Gość
Co się dzieje?
« Odpowiedź #9 : 2002-11-06, 13:27 »
18 lat??????????????/ O rany to mu sie zyje... no no no!!! Zycze jeszcze duzo latek!!!
Brzydzi sie? A to dlaczego? To ci dopiero psiak  ;)
Zapisane

Monik@

  • Gość
Co się dzieje?
« Odpowiedź #10 : 2002-11-07, 08:15 »
Żyje, żyje (przeważnie w swoim świecie) jak to staruszek z Alzheimerem.
Z tym brzydzeniem to jest tak, że Wasyl jak był młodszy to zaczepiał wszystkie psy. A potem, jak się odgryzały - odwracał się tyłkiem i zbierał baty. Mój mąż kiedyś stwierdził, że Wasyl nie gryzie się z psami, bo się brzydzi krwi. No i teraz, jak podchodzi do niego Karolina albo Błażej - Wasyl z fukaniem daje drapaka. Mówimy, że się "brzydzi" królików.
Zapisane

milka004

  • Gość
Co się dzieje?
« Odpowiedź #11 : 2002-11-07, 16:19 »
Cytat: Monik@
Milka mam pytanie. A rozmawiasz na jakichś króliczych forach?

Och sory monika ale nie skapowalam, zapomnialam ze regulamin zabrania reklamowaniu(nie wiedzialam jak to inaczej ujac) innych for (?) Sory :oops:
Zapisane

Magda.r

  • Gość
Co się dzieje?
« Odpowiedź #12 : 2002-11-08, 09:52 »
Monik@, "nasze" forum juz dziala!!!
Zapisane

Monik@

  • Gość
Co się dzieje?
« Odpowiedź #13 : 2002-11-12, 09:33 »
Milka, żaden problemos. Też nie wiedziałam, jak to napisać, żeby nie było reklamy.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 22 zapytaniami.