Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: I co ja mam zrobic????  (Przeczytany 5417 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agata:)

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« : 2004-08-17, 13:39 »
Sprawa wydawalaby sie prosta - zakochalam sie. Ale nie wiem, co ON o mnie mysli.... Wszystko zaczelo sie od pierwszomajowego ogniska klasowego... Bylismy tacy nierozlaczni :) Wszedzie chodzilismy razem, przytulalismy sie, nawet chcial mnie pocalowac... Ale ja odmowilam... I bardzo tego zaluje... Potem w szkole tez do mnie czasem zagadywal, przytulal mnie, probowal flirtowac.... Ale ja sparalizowana strachem przed sama nie weim czym nie reagowalam na te sygnaly. I w koncu dal sobie spokoj.... A ja zaluje i tluke sie po glowie, czemu jestem taka glupia. Naprawde mi na nim zalezy i nie wiem, co zrobic, aby go odzyskac???? Nie wiem, tez czy on cos do mnie czuje i czy wogole kiedys czul..... Co ja mam zrobic? Co o tym myslicie???
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #1 : 2004-08-18, 00:26 »
Ojej, mi sie zdarza podobnie, ale nie w sprawach przytulania, calowania.. tylko po prostu podczas rozmowy nie jestem do konca szczera, czasami PRZY NIM jak ktos cos powie to zaprzeczam ze sie w nim bujam :PP głupol jestem  :roll:  ;)   no ale co mam powiedziec przy wszystkich ze to prawda.. zadna opcja nie jest dobra.. coz :P ale zeby go za bardzo nie zniechecic daje mu znaki ze go barrrdzo lubie :) nie ze tam podlaze i mowie "....... lubie cie, wiesz? :P" tylko czesto nawet gadam bo fajnie sie z nim rozmawia i ogolnie sympatycznie jest :))  :)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #2 : 2004-08-18, 10:08 »
Porozmawiaj z nim szczerze i powiedz mu o tym, co nam. Jeśli jest mądry i mu na Tobie zależy, to przyjmie Cię z rozwartymi ramionami ;) Powodzenia ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

I co ja mam zrobic????
« Odpowiedz #2 : 2004-08-18, 10:08 »

Agata:)

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #3 : 2004-08-18, 10:16 »
Tylko ze ja sie wlasnie boje  :(
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #4 : 2004-08-18, 10:27 »
To napisz SMSa, pogadaj przez internet, napisz list. Mogę się założyć, że nawet najgłupszy chłopak by to docenił i by się z tego nie śmiał ;)
Zapisane

iwa

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #5 : 2004-08-18, 12:38 »
jak masz do niego numer gg,albo na komóre to napisz!!! nie bój się! bo dalej będziesz się tłuc w głowe i zrobi ci sie tylko guzol ;)
jemu napewno zależało na tobie,bo w końcu,po jednej "odmowie" nie dał sobie spokoju! więc do akcji raz dwa :wink:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #6 : 2004-08-18, 12:47 »
Hehe.... On nie ma GG  :cry: Ale pogadam z nim w cztery oczy jak sie spotkamy... Tylko co ja myu powiem?????????//
Zapisane

iwa

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #7 : 2004-08-18, 13:28 »
"cześć,co u ciebie? może byśmy się gdzieś wybrali razem?" :wink:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #8 : 2004-08-18, 14:16 »
Hehe, albo rzuce mu ise na szyje, powiem, ze sie w nim zakochalam, on mi powie, ze on we mnie tez i wszyscy beda zyli dlugo i szczesliwie ;-) Marzenia
Zapisane

Forum Zwierzaki

I co ja mam zrobic????
« Odpowiedz #8 : 2004-08-18, 14:16 »

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #9 : 2004-08-18, 15:23 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-05-08, 18:02 autor malutka »
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

myszka

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #10 : 2004-08-18, 15:25 »
Ja bym jednak nie leciała z wyznaniami wprost, raczej może bardziej subtelnie, hmmm? ;) Aluzyjna uwaga o dobrym filmie, który chętnie byś zobaczyła w kinie, więc może on chciałby ci towarzyszyć, powinna zadziałać  :wink:
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #11 : 2004-08-18, 21:55 »
Zadzwoń i zaproś go na spacer  :wink:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #12 : 2004-08-19, 08:41 »
No tak, ale ja sie boje, ze mnie wysmieje... A jakbym tak poprosila kumpla, zeby sie go podpytal, a potem zaczela dzialac??? Bo upokozenia bym nie wytrzymala, jakby sie okazalo, ze on nic do mnie nie czuje.... :evill:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #13 : 2004-08-19, 08:59 »
No to może nie mów mu od razu,ze sie zakochalas tylko jak zasugerowała myszka zrob to troche subtelniej :) Kino albo szpacerek to dobre rozwiązanie :)
Wiesz, nie polecałabym wplątywania w to kumpli, czy koleżanek, bez obrazy,ale to jest takie troche dziecinne a wcale nie musi pomóc. Bierz sprawy w swoje rączki bo inaczej guza będziesz miała od tego tłuczenia sie po głowie ;) Powodzenia  :wink:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

ina

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #14 : 2004-08-19, 09:26 »
Agatko, naprawde napisz, bo coś stracisz. Wiem to po sobie. Od razu zagadałam do takiego kolesia i teraz jest milusio. Chyba mu sie podobałam, on mi sie podobał... A najważniejsze jest to, że coś tam gadał, żebym do niego przyszła. Niby w zarcie, ale jednak...
A z tymi koleżankami, to raczej nie. Lepiej sobie samemu poradzić. RAz kozie śmierc
Zapisane

Forum Zwierzaki

I co ja mam zrobic????
« Odpowiedz #14 : 2004-08-19, 09:26 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #15 : 2004-08-19, 09:27 »
I działaj czym prędzej, póki on jeszcze ma nadzieję, że go chcesz! Bo potem bedzie pewnie tak, jak w przypadku Dalmy... Szybko działaj!
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #16 : 2004-08-19, 09:35 »
Guniu, nie Dalma tylko Malutka ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #17 : 2004-08-19, 09:45 »
Ups, przepraszam... :oops: Zmylił mnie emblemat :lol: Wybaczcie :oops:  :oops:  :oops:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #18 : 2004-08-19, 10:56 »
Ok, to sprobuje... Dzieki ;)
Zapisane

ina

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #19 : 2004-08-19, 11:28 »
:) tylko sie pospiesz, bo potem może być za póxno. kuj żelazo puki gorące. a jak chłopakowi na tobie zależy, to napewno sie ucieszy
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #20 : 2004-08-19, 17:03 »
Cytat: Agakonik

Guniu, nie Dalma tylko Malutka

Dziękuje :wink:
Cytuj

Ups, przepraszam...  Zmylił mnie emblemat  Wybaczcie  

Wybaczam :wink:

A co do tematu-nie mieszać w takie sprawy koleżanek
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Forum Zwierzaki

I co ja mam zrobic????
« Odpowiedz #20 : 2004-08-19, 17:03 »

Agata:)

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #21 : 2004-08-19, 17:32 »
Jest szansa, ognisko - 28 sierpien. Modlcie sie!!!!
Zapisane

ina

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #22 : 2004-08-19, 17:42 »
ech, szczęściaro. mój piękny mieszka w gdańsku i może zobaczymy się dopiero w listopadzie :(
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #23 : 2004-08-20, 14:39 »
To wykorzystaj tę okazję, może się taka nie powtórzyć. Może dużo zyskacz, hmm? ;)
Zapisane

wistra

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #24 : 2004-08-20, 15:14 »
Cytat: Agata:)
No tak, ale ja sie boje, ze mnie wysmieje... A jakbym tak poprosila kumpla, zeby sie go podpytal, a potem zaczela dzialac??? Bo upokozenia bym nie wytrzymala, jakby sie okazalo, ze on nic do mnie nie czuje.... :evill:



Jednym z najgorszych są kumple . Wierz mi . Przeszłam to na własnej skórze . Ja bym podeszła, i powiedziała po prostu, że jak mnie przytulał, to nie wiedziałam co o tym myśleć, a teraz jesteś pewna, że on będzie twoim wspaniałym kumplem .
Zapisane

Agata:)

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #25 : 2004-08-20, 15:24 »
Ale ja chcialabym, zeby on nie byl tylko kumplem i tu jest wlasnie problem :-/
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #26 : 2004-08-21, 11:43 »
To mu o tym powiedz. Kobieto, przecież mówimy Ci to od kilku dni! :P Pogadaj z nim o tym i wsio! Na pewno będzie dobrze, o ile vchłopak ma klasę i jest naprawdę fajny! A jak będzie gorzej, to pomyśl, że nie był Ciebie wart, bo już Cię ma gdzieś i że lepiej, że z nim nie byłaś ;)
Zapisane

myszka

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #27 : 2004-08-21, 12:30 »
A ja bym mimo wszystko nie mówiła wprost, tylko postąpiła subtelniej. Jak, już napisałam. Niech się samo potoczy, ale nie atakuj go, bo jeśli nie wiesz do konca, co o tobie myśli, to w razie niepowodzenia (odpukać) będziesz bardzo żałować szczerości.
Zapisane

Forum Zwierzaki

I co ja mam zrobic????
« Odpowiedz #27 : 2004-08-21, 12:30 »

Darke Elf K.

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #28 : 2004-08-21, 12:43 »
Skoro kiedyś coś czuł, jest to jednoznaczne z tym, że mu może jeszcze nie przeszło :)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
I co ja mam zrobic????
« Odpowiedź #29 : 2004-08-21, 14:49 »
To nie jest jednoznaczne, bo mu moglo przejsc... Dlugo sie nie widzielismy i boje sie, zeby kogos nie znalazl....
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 27 zapytaniami.