Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jak wyglądają krokiety Puriny?  (Przeczytany 1394 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ania_z_Malborka

  • Gość
Jak wyglądają krokiety Puriny?
« : 2004-09-26, 16:50 »
W moim sklepie zoo Purinę można kupić tylko poporcjowaną w woreczki. Nie mam możliwości zobaczenia oryginalnego opakowania. Czasem mam wątpliwości, czy to rzeczywiście Purinka. Dostępne są tam cztery rodzaje. Prosiłabym o potwierdzenie, że tak wygląda  sucha karma tej firmy. Pierwszy rodzaj to mix mięsny (tak mówi sprzedawczyni) i wygląda jak kolorowe kwiatuszki (czerwone, brązowe, zielone). Drugi rodzaj to coś z kaczką (chyba, nie pamiętam :oops: ) i ma coś na kształt kości, udek kurczaka (podobne do Fryskies) i jeszcze coś czego kształtu sobie nie przypominam. Trzecim rodzajem jest karma wspomagająca usuwanie kul włosowych i jest w formie spłaszczonych kuleczek w kolorze brązowym. Podobnie wygląda też domniemana Purina dla kastratów, ale ta jest większa. Skąd moje podejrzenie? Wydaje mi się, że dobra karma nie powinna być kolorowa. Kupuję teraz tę na kule włosowe i chcę się upewnić.
Zapisane

Emilka

  • Gość
Jak wyglądają krokiety Puriny?
« Odpowiedź #1 : 2004-09-26, 17:07 »
tak masz racje ze ta kolorowa jest gorszej jakosci.

To moja oryginalna purina odklaczajaca :) na zdjeciu jest wymieszana z royalem fit (te kuleczka z dziurka w srodku)

http://upload.miau.pl/26365.jpg
Zapisane

Ania_z_Malborka

  • Gość
Jak wyglądają krokiety Puriny?
« Odpowiedź #2 : 2004-09-26, 17:14 »
Tak! Moja też tak wygląda. Dziękuję! Jestem spokojniejsza, ale co z resztą? Może ktos miał inny rodzaj Puriny?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wyglądają krokiety Puriny?
« Odpowiedz #2 : 2004-09-26, 17:14 »

Emilka

  • Gość
Jak wyglądają krokiety Puriny?
« Odpowiedź #3 : 2004-09-26, 18:16 »
mialam kiedys ten mix miesny, ale kupilam bo nie bylo tego czym karmie koty zazwyczaj, ja nie ufam tym kolorom  :P
Zapisane

Sal

  • Gość
Jak wyglądają krokiety Puriny?
« Odpowiedź #4 : 2004-09-27, 14:24 »
Ja kupuję tylko w oryginalnych opakowanich. Żeby mieć pewność, chociaż na wagę jest tańsza. Ale na wagę jest zwykła Purina, a ta nie jest najlepsza. Godna polecenia jest Purina Pro Plan.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 22 zapytaniami.