Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: kiedy pierwsza ciaza  (Przeczytany 11029 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #30 : 2005-01-22, 14:39 »
Czanga I OBY NAM SIĘ!!

niepozdrawiam (szczerze...)  :roll:
Zapisane

mafinia

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #31 : 2005-01-22, 14:39 »
goldenka mi chodzi o sama suke czangi ;)
prawda tez jest ze psy beda czystej krwi bo sa po suce z metryczka i po ojcu z papierem...
piszac to od razu mowie ze nie popieram idei czangi!

czanga w pewnym sensie cie rozumiem ale psy z rodowodem mozna nabyc juz po bardzo niskich cenach.... wiec dlaczego jestes za lamaniem regilaminu zk??
za moja donke dalam duzo jest bez papieru i tak sie z facetem utargowalam przez znajomego moich rodzicow...zaluje ze dalam takiemu typowi zarobic   :grr:    patrzac na stronke allegro mozna znalezc psy z rodowodem juz za 500-600zl zwlaszcza onki
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #32 : 2005-01-22, 14:42 »
Cytuj

goldenka mi chodzi o sama suke czangi  

Prawda- sunia ma metrykę będzie kryta (a zobaczymy czy wogóle się gościu zgodzi- oby się nie zgodził i jestem ciekawa jaki to reproduktor- Czanga burek z za płotu? Fajny reproduktor  :wink: chyba nim też pokryje Agneske) psem 'rodowodowym' wiec szczenieta bedą teoretycznie 'rasowe' ale jednak to kundelki i tyle... dużo pisac nie będę bo głupota ludzka nie zna granic (Czanga  :roll: )

Jeszcze raz niepozdrawiam!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedz #32 : 2005-01-22, 14:42 »

Czanga

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #33 : 2005-01-22, 14:43 »
Cytat: golden(ka)
myszka podobno. Najqwidoczniej dla naszej 'bohaterki' Czangi sunia nie jest przyjacielem.

Myszka ale niewartio się sprzeczać- zawsze to głupszy jest mądrzejszy...



tym razem zgadzam sie.....w calosci....zegnam madrzejszych teoretykow
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #34 : 2005-01-22, 14:44 »
Papapapa  :lol:

jestem ciekawa dlaczego czanga siem na mnie uwziela. tylko moje cytaty i moje. moze czuje 'zagrozenie' z mojej stronki ze mam hodowle a nie 'pseudohodowle?'
Zapisane

mafinia

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #35 : 2005-01-22, 14:46 »
teoretycznie beda kundelkami ale o wiadomym pochodzeniu to tylko sprawa papierka ktory naprawde jest wazy bo on decyduje w pewnym sensie o dalszym losie psa
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #36 : 2005-01-22, 14:47 »
mafinka o dalszym losie całej psiej rasy ;) No ale cóż... już nie chce mi się tutaj nawet pisac
Zapisane

Czanga

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #37 : 2005-01-22, 14:49 »
Cytat: mafinia
goldenka mi chodzi o sama suke czangi ;)
prawda tez jest ze psy beda czystej krwi bo sa po suce z metryczka i po ojcu z papierem...
piszac to od razu mowie ze nie popieram idei czangi!

czanga w pewnym sensie cie rozumiem ale psy z rodowodem mozna nabyc juz po bardzo niskich cenach.... wiec dlaczego jestes za lamaniem regilaminu zk??
za moja donke dalam duzo jest bez papieru i tak sie z facetem utargowalam przez znajomego moich rodzicow...zaluje ze dalam takiemu typowi zarobic   :grr:    patrzac na stronke allegro mozna znalezc psy z rodowodem juz za 500-600zl zwlaszcza onki


Wreszcie ktos rozumie,dzieki wiec po raz ostatni pare slow...poniewaz oba psy .moja suka i pies przyjaciela ( ten z papierami) sie znaja,spedzamy razem sporo czasu spacery ( przyjaciel rodziny itp) wlasciciel psa jest fachowcem i kryje swoim psem nie jeden raz  wiec zrobimy to na pewno  a szczeniaki maja juz domy  w kregu naszych przyjaciol..i beda tak jak pisalam za darmo  dla nich nawet 500 zl to zbyt duzo.. i taka jest prawda  a mnie stac na odchowanie mlodych w warunkach odpowiednich ..
wiem ze to lamanie regul..ale nie jest mi z tego powodu przykro ani wstyd... i tyle
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #38 : 2005-01-22, 14:51 »
Czanga ach... jeszcze nic nie wiesz o kynologii... nie wiem po co ja wogóle to wszystko pisałam... nowe pokolenie rozmnażaczy... a szkoda
Zapisane

Forum Zwierzaki

kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedz #38 : 2005-01-22, 14:51 »

mafinia

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #39 : 2005-01-22, 14:52 »
do glodenki  odpowiedz do przedostatniego postu


rozumiem cie

wiem ze duzo pracy i ladu wprowadzasz w swoja hodowle. obowiazek ktory jest najwieksza przyjemnioscia ;) ulepszasz ich cechy a tu ktos rozmnaza bez przeslania...
szczeniaki czango beda w wiadomym pochodzeniu lecz w koncu pojda w swiat. napewno nie ze wszystkimi szczeniakami bedzie miala kontakt, niewiadomo jak im bedzie czy sa kupione dla rodziny czy do dalszego rozmnazania :roll:
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #40 : 2005-01-22, 14:55 »
Cytuj

wiem ze duzo pracy i ladu wprowadzasz w swoja hodowle. obowiazek ktory jest najwieksza przyjemnioscia  ulepszasz ich cechy a tu ktos rozmnaza bez przeslania...

Nio własnie... ja gdyby ktos wział (taki jak Czanga) odemnie psisko i je tak bezmyslnie rozmnażał to bym chyba udusiła. Więc dokładnie sprawdzam potencjalnych włascicieli i przyrzekam że gdyby taki ktoś jak Czanga chciał kupic psisko z naszej hodowli to by dostał jeszcze kopa w zad na pożegnanie ;)

PS. Mafina a wiesz co kiedyś właściciele nam dali gdy odbierali psa...? Whisky Chivas Regal  :lol:
Zapisane

mafinia

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #41 : 2005-01-22, 14:59 »
czanga nie powiedzialam ze jestem za rozmnozeniem twojej suki lecz z kwestia czy rozmniozysz kundelki czy goldenki ;)
goldenka chyba sie nie upilas???????  :D
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #42 : 2005-01-22, 14:59 »
ja nieee ;) ciii... jade teraz zaplacic za wystawkę ;)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #43 : 2005-01-22, 15:05 »
Czanga.. pomijając w tym momencie inne kwestie zapytam... Czy nie zależy Ci na bezpieczeństwie suni...? Czy ona nie jest Twoją przyjaciółką...?
Zapisane

myszka

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #44 : 2005-01-22, 15:09 »
500 zł to za dużo? Więc jak będą te psy dobrze karmić, szczepić, dbać o nie? Z przeciętnej pensji można odłożyć 500 zł w parę miesięcy, więc jeżeli nie stać ich na takie wyrzeczenie... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedz #44 : 2005-01-22, 15:09 »

Nanami

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #45 : 2005-01-22, 16:35 »
Cytuj
Cytuj
pies z uprawnieniami hodowlanymi ktory pokryje suke bez uprawnien powinien byc zawieszony z hodowli ale niczego nie da sie udowodnic niestety....


i dzieki temu nie trzeba placic kupe kasy za szczeniaki........


Jakby ktos sie uparł, to mozna zrobic badania DNA ojca i szczeniat.

O taaak Czanga, powiedzmy, bedzie miała przyzwoite szczeniaki. Szczeniole Czangi beda miały juz mniej rasowe szczeniaki, potem jeszcze i jeeszczee... I tak zapełniają sie nasze sliczne, smutne, polskie schroniska. Dziwi mnie Twoja krótkowzrocznosc - nie uznaje zadnych argumentów, wiem lepiej i TYLE. Czysty snobizm  :lol:

Jakby pies miał wartość w oczach człowieka, człowiek musiałby sie postarac o przyjaciela, nazbierac przez pewnien czas pewną kwote, to szanowałby swojego przyjaciela, a nie traktował gorzej od śmiecia... Słyszałas ostatnio o przypadku, jak znaleziono w pewnej miejscowosci zatakowanego psa, obok lezała słuczona butelka, o ostrych krawedziach a z odbytu biednego zwierzaka wystawał kawałek rączki od łopaty...? Albo jak dwie pijaczki poszczuły policjanta psem i ten zginął od strzału...? To mogą byc Twoje szczenieta - a jak nie - to z pewnoscią ich dalsze pokolenia, napoczęte od slicznej i powabnej Czangusi i pieknego reproduktora. Smutne ale prawdziwe.
Zapisane

Czanga

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #46 : 2005-01-22, 16:42 »
Nanami przy takiej wyobrazni i kolorowej lekturze ktora sie podpierasz,zmien forum...tam zrobisz kariere gwarantuje ci to
Zapisane

Nanami

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #47 : 2005-01-22, 16:46 »
Wole miec wyobraznie, niż miec jej brak.

Nie wiesz skąd czerpie moje doswiadczenie, wiec nie komentuj od razu ze z kolorowych lektur. Zmien forum? Nie ma potrzeby, udzielam sie na wielu psiarskich forach, równiez na takich, na których moge czerpac doswiadczenie od osób naprawde doswiadczonych.

A Ty zrobisz kariere na swoim osiedlu, mnoząc swoją "przyjaciółke" na potege, Bóg jeden wie po co.

Równie dobrze moge wywnioskowac, ze Ty swoje doswiadczenia nie czerpiesz znikąd, bo po co, skoro wiesz lepiej? Aż dziwne ze nie wiesz nawet w jakim wieku mozna bezpiecznie dla niej dopuscic suke...
Zapisane

pola

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #48 : 2005-01-22, 16:50 »
Cytuj

Nanami przy takiej wyobrazni i kolorowej lekturze ktora sie podpierasz,zmien forum..
no to może mi powiesz skąd sie biorą te wszystkie psy, hm? :roll: z kosmosu? :roll:
Zapisane

mafinia

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #49 : 2005-01-22, 17:22 »
czanga powiem ci tylok jedno:
SZKODA MI TWOJEJ SUKI  a wiesz dlaczego?????? bo robisz sobie i twoim znajomym przyjemnosc kosztem suki!
powiesz dlaczego chcesz rozmnozyc czange bo znajomi chca????  to nie jest pytanie retoryczne
w dodatku przeraza mnie twoja odpowiedz o cenie 500zl to duzo?? boje sie pomyslec czy bedziesz karmila i za co taka sfore to malo nie kosztuje nie pomijajac szczepien
Zapisane

zakla

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #50 : 2005-01-22, 17:28 »
Czanga, pewnie i tak nioc cie nie powstrzyma, ale poczekaj przynajmniej rok zeby suka zdazyla dojrzec psychicznie i fizycznie!!!
Ja jestem przeciw, chyba ze pojdziesz z nia na wystawy i bedzie dobra... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedz #50 : 2005-01-22, 17:28 »

Czanga

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #51 : 2005-01-22, 17:33 »
tak masz racje nienawidze swojej suki,chce  ja rozmnozyc bo znajomi chca...a potem znowu ja rozmnoze zeby zepsuc rase,albo podreperowac domowy byudzet..bede je i ja karmila resztkai z panskiego stolu,mocno przyprawionymi,suchym chlebem ze smietmikow i  karma z marketow...o szczepieniach nie ma mowy toz to majatek no i po co,przetrwaja te co silne,tak jak chce natura...teraz juz nie musisz sie bac i po prostu nie mysl  tak jest lepiej..
Zapisane

whiper

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #52 : 2005-01-22, 17:40 »
Czanaga, czy Ty jesteś osobą dorosłą?!

Nie boli Cie widok schronisk?...
Zapisane

mafinia

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #53 : 2005-01-22, 17:43 »
dalej nie odpowiedzialas mi na moje pytanie :roll:
a tak na marginesie ty chyba nie wiesz co to znaczy hodowla? :roll:  :roll:  :roll:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #54 : 2005-01-22, 17:54 »
Czanga, ale czy dla Ciebie nie jest to dziwne, że WSZYSCY tutaj są przeciw rozmnożeniu Twojej suki? Czy to naprawdę Cię nie dziwi?

Ach, no tak... Przecież my jesteśmy dziećmi z porażeniem mózgowym, czerpiącymi doświadczenie z "kolorowych lektur". A Ty jesteś doświadczonym hodowcą, z zapałem ulepszającym rasę  :roll:

Powtarzam kogoś pytanie - wyraź jasno i wyraźnie - DLACZEGO chcesz, żeby Czanga miała małe? Powiedz wprost, tak, żebyśmy my, ludzie nie mający doświadczenia i wiedzy, zrozumieli  :?

P.S. Bez obrazy dla forumowiczów, próbuje iść tokiem myślenia Czangi  ;)
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #55 : 2005-01-22, 17:56 »
wiesz to ze suka jest po rodzicach nie znaczy ze jej szczenieta beda wartosciowe. hodowca dobiera psy do skojarzenia bardzo uwaznie: wiesz genetyka i te sprawy

skoro nie chcesz za szczeniaki kasy bo duzo to nie mow ze porzadne karmienie wizyty u weta szczepienia itd im zapewnisz

szczeniaki beda niekoniecznie takie jak twoja sunia. kazdy bedzie inny, indywidualny. jezeli twoi znajomi sa zakochani w twojej suni to nie zagwarantujesz im ze szczeniaki beda takie jak ona

pozwol im wybrac. skoro pewna jestes ze masz racje to przyslij ich tu. powol im poznac nasze zdanie. nic nie tracisz - przeciez oni chca wlasnie takie szczeniaki a my nie mamy racji.

ktos poruszyl kwestie ze reproduktor moze byc za to wywalony z zk. nie rusza cie to? a moze zk tez jest w bledzie? ciekawe..

zakla

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #56 : 2005-01-22, 18:02 »
Ja, dziecko opoznione- zreszta jak my wszyscy- niestety Czango ale musze sie zgodzic i dopisac do wypowiedfzi Karoooli... :roll:
Jako istota wyzsza odpowiedz nam na pytania...
Zapisane

mafinia

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #57 : 2005-01-22, 18:07 »
ja poruszylam temat z zk :roll:  my nie mamy na to wplywu... kto sie zgodzi na badania dna???? :roll:
a wiec moge wywnioskowac iz facet wlasciciel reproduktora rozmnaza dla kasy??
pomijajac czange bo ponoc chce za symboliczna kwote sprzedac szczeniaki wiec nic nie zarobi ale jezeli dopuszcza jedna suke bez uprawnien bez rzadnych skrupulow to napewno kryje swoim psem inne suki :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedz #57 : 2005-01-22, 18:07 »

zakla

  • Gość
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #58 : 2005-01-22, 18:36 »
W koncu to przyjaciel Czangi... :roll:
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
kiedy pierwsza ciaza
« Odpowiedź #59 : 2005-01-22, 18:47 »
Cytuj

tak masz racje nienawidze swojej suki,chce ja rozmnozyc bo znajomi chca...a potem znowu ja rozmnoze zeby zepsuc rase,albo podreperowac domowy byudzet..bede je i ja karmila resztkai z panskiego stolu,mocno przyprawionymi,suchym chlebem ze smietmikow i karma z marketow...o szczepieniach nie ma mowy toz to majatek no i po co,przetrwaja te co silne,tak jak chce natura...teraz juz nie musisz sie bac i po prostu nie mysl tak jest lepiej..

Bravo czanga!! Jednak się przyznałaś...  :lol:

Taaaaaak oczywiście my sobie bierzemy to wsyztsko z tomu powieści 'Harrego Pottera'a moje psy to tylko sobie czanga, wiesz, wyobrażam. Mój jeden pies to tak wprawdzie szczur ale cóż... wyobraźnia robi swoje. Nie mam doświadczenia hodowlanego bo hodowlę 'z Gangu Goldena' sobie uroiłam, nie mam psów bo one też żyją tylko w moich snach.

Dobra skończmy z tym tematem bo i tak DOŚWIADCZONY, MĄDRY, INTELIGETNY I MYŚLĄCY DOBRY HODOWCA taki jak czanga jest MĄDRZEJSZY od nas czyli dzieci myślących inaczej, opierających się na tzw. "Kolorowych lekturach" Jejq chyba musimy ten termin zapisać w polskim słowniku!! Ach CZANGA CZANGA!! Najmądrzejsza. żart  :wink:
Idzmy takim tokiem myślenia jak czanga a powrócimy do przeszłości  :wink: A chyba o to chodzi abyśmy popadli w snobizm??

Acha czango jeszcze jedno- to ty zmień forum...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.13 sekund z 29 zapytaniami.