Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: niezwykle zdolnosci:P  (Przeczytany 10959 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Galago De Codi

  • Gość
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #120 : 2005-02-04, 12:38 »
JAk wroce z jakiegos rejsu - to bede taki szczesliwy ze nawet ślepca będę w stanie oślepić :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #121 : 2005-02-04, 12:58 »
no to postaram sie o dobry filtr ;)
co do szczęścia to większośc myli przyjemność ze szczęśliwością. przyjemności maja to do siebie, że sie kończą a jeżeli jesteśmy do nich zbyt przywiązani to odczuwamy ból i smutek zaś szczęśliwość (prawdziwe szczęście) to stan w którym trwamy bez względu na okoliczności. z żagle tez uczą pokory...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ona14

  • Gość
Odp: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #122 : 2005-06-22, 22:02 »
Ja mam bardzo dobrze rozwinięto intuicję...
I widzę aury
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedz #122 : 2005-06-22, 22:02 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #123 : 2005-06-22, 22:37 »
Od jakichś 3 miesięcy zauważyłam u siebie nową, często trochę przeszkadzającą zdolność .
Otóż, umiem koncentrować na czymś myśli i coś się dzieje z tą rzeczą/osobą/zjawiskiem , zawsze to, o czym akurat myślałam ;)
Dokuczliwe jest wtedy, gdy np. rozmawiam z koleżanką i nie chcę poruszać jakiegoś tematu i zaczynam o tym myśleć "Tylko nie to, tylko nie to !"... Oczywiście za jakieś 2 sekundy ona zaczyna o tym mówić ;)
Fajnie jest, np. odbijamy sobie piłkę na podwórku i mi się nie uda odbić, więc piłka toczy się gdzieś dalej . Wystarczy popatrzeć chwilę na nią i już się zatrzyma :wink:
Podczas robienia zwyczajnych czynności nagle zaczynam sobie nucić, albo mi się przypomina jakaś piosenka. Włączam radio i okazuje się, że ona właśnie leci :wink:
Miewam też bardzo realistyczne sny, albo senną jawę, ostatnio co rano pytam domowników np. "Ja suszyłam włosy w nocy czy mi się śniło ?" ;)
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #124 : 2005-06-23, 08:27 »
hehehe...To wam zazdrosze.
Ja interesuje się zjawiskami paranormalnymi i taka zdolność bardzo by mi się przydała
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #125 : 2005-10-29, 11:59 »
Nieco odświeżę temat ;)
Ja też mam tak, że czuję na sobie wzrok innego człowieka, albo sama się w kogoś wpatruję i z reguły owa osoba się odwraca. Mam też wrażenie, że podświadomie potrafię wyczuć, co się stanie z bliskimi mi istotami. Przykład? Mój żółw czasem potrafi wymknąć się ze swojej zagrody w ogrodzie. Już nie raz było tak, że po prostu znikał. Wszyscy szukali go w drzewach, krzakach, w pobliskiej trawie. Niektórzy już się załamywali, rezygnowali. A ja zawsze, nawet gdy zbierało mi się na płacz, czułam w środku taki niewyjaśniony spokój. Czułam, że żółw się znajdzie. Potem nagle do głowy wpada mi jakieś miejsce, i tam.. jest gad ;) Kolejna sprawa to to, że w czerwcu tego roku, pewnego dnia, przed wyjazdem na zakupy coś mnie tknęło. Zajrzałam do klatki mojej koszatniczki, a tam ona leżała ledwo żywa. (to jest długa historia, już wiele razy o tym pisałam.. po prostu kosz był chory już jak go kupiłam) Natychmiast pojechaliśmy do weterynarza, było kilka dni leczenia. A ja spędzałam z nim dzień i noc, bo nie czułam już tego spokoju. Zmuszałam swoją psychikę do myślenia pozytywnie, ale czułam tylko rozpacz, żal. Spokój wewnętrzny zniknął. Kosz był już na dobrej drodze do wyzdrowienia, już myślałam, że w takim razie mój wewnętrzny 'głos' się pomylił, ale.. nagle stan koszatniczki gwałtownie się pogorszył, i chwilę potem nie żył.
Zarówno do żółwia jak i do koszatniczki byłam i jestem bardzo przywiązana. Potrafiłam zawsze przewidzieć, co zrobią zwierzaki i ludzie, którym doskonale znam, wiem nawet w jaki sposób jedzą, w jakich odstępach odgryzają kęsy, jak się ruszają, jak reagują na dane sytuacje. To nie jest tak, że ja się celowo tego uczę. Po prostu miłość i przywiązanie sprawiają, że zachłannie staram się zapamiętać każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. W pobliżu ukochanych zwierzaków czuję się wolna, gdy dotykam myszoskoczków i mam fatalny humor - natychmiast mi się polepsza. Też zdarza mi się powiedzieć w myślach słowo lub nazwę piosenki, a za chwilę słyszę to w radiu, telewizji, czy ktoś z kim rozmawiam mi o tym mówi. I doskonale wiem, że to tak naprawdę tylko część tego, co potrafi człowiek. Pytanie tylko, jak to poprawnie rozwinąć, żeby tego nie stracić?
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #126 : 2005-10-30, 09:32 »
A jak mi sie coś śni, najczęściej z moją Bianką psinką ;) to następnego dnia robie z nią to samo co miałam w śnie, np ide na łąke, na spacer do miasta :) dziwne lecz prawdziwe :roll:

Albo wczoraj mi sie śniło że będe miała drugą dziurke w uchu to dzisiaj babcia chce mi przebić :) boje sie....
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #127 : 2005-10-30, 13:51 »
niezwykłe zdolności?? Hm... raczej mi sie nie zdazają. Choć przyznam, ze czasami zdaza sie cos dziwnego.
 Bywa tak iż czasami gdy cos sie dzieje to zdaje sobie sprawe, że ta sytłacja juz sie zdażyła, że sie powtarza.  Że właśnei np.  ta osoba poszła np. do tablicy, była tak samo ubrana a ja właśnie w trym momęcie przedziurawuiałam kałczuka cyrklem :P
  Niektórzy mówią ze to dlatego iż mogło nam sie to śnić. Ja zazwyczja nie pamiętam swych snów, a jesli już to takio które przezyłam we śnie.


Data wysłania: 2005-10-30, 13:47
Albo pare lat temu jak byłam amła śniło mi się coś, pewne zdażenie, a niedawno śniło mi sie dalszy ciąg tego snu :?
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #128 : 2005-10-30, 15:48 »
Karoola...z żółwiem, dokładnie tak samo...w zeszłym roku miesiąc ją wszyscy szukali we wrzesniu a ja pewnego dnia poszłam do ogrodu aby ja odnaleźć. Siadłam i zaczęłam tak sobie jakos bładzic myslami, po czym wstałam poszław  w jedno miejsce i wykopałam ja z głebokosci 80 cm. ;)
A tak jak piszesz o koszatniczce to miałam ze swinką. Gdy zaczęła zdychać ja byłam poza domem...i nagle dostałam amoku ze musze natychmiast wracać do domu do swinki...autobus mi uciekł, wiec nie czekałam na następny ale prawie biegiem leciałam 2 km do domu...a tam ona już leżała na boczku i odchodziła z tego swiata...:(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedz #128 : 2005-10-30, 15:48 »

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #129 : 2005-10-30, 23:16 »
Ja mam takie coś ze jak pomysle o takim kułku biało czarnym i zacznie on mi się krecic to ja wtedy po tym bardzo szybko mysle, robie wszysko szybko uz tego nie umieim robi ale wczesniej umiała. I 1000 mysli miałam na sekunde było to okropne a jednak to robiłam.
Ja np. jak sie wpatrze w żarówke i przymróze oczy to zarówka sama gaśnie, spla sie.
Jak coś mi się jeszce przypomni to napisze.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #130 : 2005-10-30, 23:20 »
Aha mam czasem tak ze np. wydaje mi się że ta sytłacja była pzredchwilą i powtarza sie.
CZasem mam tak zę powiem na głos jakies słow wyraz a tu ba w telewizji mowią to samo ( ale nie chodzi mi o reklamy bo one sie powtarzaja )  i w radniu i wtedy sie wszyscy smiejemy.
Albo jak jestem gdzies na dwozre i ja powiem jakies zdanie albo słowo to ta osoba co szła pzredemna za mna albo pzrechodzaca mówi to samo ale ta osoba tego nie słyszła.
I wtedy sie z kumplea smiej bo to dla mnie ejst bardzo smieszne.
Albo często mysle i gadam czesto to samo co moje kumpelki.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #131 : 2005-10-31, 09:16 »
Ja tak mam baaardzo rzadko... ale się zdarza...
For example..... moja mamuśka szukała ostatnio pracy, bo jej nie płacili (czyt. płacili z dwu/trzy miesięcznym opóźnieniem) i mówiła, że ona długo w takim stresie nie wytrzyma, że to się w końcu skończy zawałem... a ja czułam właśnie taki wewnętrzny spokój, i wiedziałam, jak szła na jedną z rozmów, że ona tą pracę dostanie. Wiedziałam i już. Dostała. Teraz szuka znowu, stresy podobnych gabarytów, już z innych powodów (za długo by pisać), i mówi dokładnie to samo... a we mnie tego spokoju już nie ma... jest strach i...nie umiem nazwać...no takie coś bleee... walczę z tym, myślę pozytywnie, bo ja urodzona optymistka ( :P) ale tak jakoś  mi trudno.... :? Ale... będzie ok, trza być dobrej myyśli
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #132 : 2005-10-31, 09:22 »
Nefra, jesteśmy siostrami, ale o tym nie wiemy ;)

Wiecie co? Wczoraj śniło mi się, że jadę na kasztanowym koniu, który ma problem z nogą.. I wiecie co?! Być może będę miała klaczkę, która ma ochwaty (problemy z kopytami) :mrgreen:
Zapisane

Jamniczka

  • Gość
Odp: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #133 : 2005-10-31, 11:11 »
Nic dziwnego że cos takiego jest...70% mózgu jest nieodkryte, więc może nawet umiemy czytać w myślach tylko o tym nie wiemy.
Ja mam coś takiego że np. jedna dziewczyna się na mnie obraziła. spojrzałam na nią i z jej twarzy potrafię odczytać to, co teraz myśli, lub naprzykład mimo tego ze jej nie widze jest tylem wiem co mowi. Nie chodzi tylko o obrazanie. Tak mam z kazdym. Mogę od razu powiedzieć kto o czym mysli, co czuje...mnie sie nie da oszukac  :P :)
kiedyś myślałam, że pogoda- to mój najstrój, a raczej odwrotnie.  Jak byłam wśiekła niebo było zachmrzone, rozpogodizlam sie - rozpogodzilo sie :wink: ale juz tak nie mysle....tak samo mam z kumepla myslimy o tym samym i mowimy sobie to samo w tym samym czasie lub zaczynamy spiewac ta sama piosenke :;p:
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #134 : 2005-10-31, 14:01 »
U nas pani z muzyi jak coś pomyslisz sobie o niej np ze jest głupia to ona za chwile Ci powiewie ze nie ejst głupia. Wszyscy jak są na lekcjach to o niczym nie mog.a myslec.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Forum Zwierzaki

Odp: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedz #134 : 2005-10-31, 14:01 »
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 26 zapytaniami.