Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu

Autor Wątek: niezwykle zdolnosci:P  (Przeczytany 10960 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #60 : 2005-01-24, 22:30 »
Gopi, nie wiem czemu ale zniknęła moja wcześniejsza wiadomość z przeprosinami, sorry za pomyłkę, zasugerowałam sie pieskiem i tym ze chwile wcześniej odpowiadałam Cut na posta :oops:
Becia, świetnie, że to czujesz :wink:  wykorzystuj twórczo a cały świat wokół Ciebie sie zmieni :wink:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ssgosiass

  • Gość
Re: niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #61 : 2005-01-24, 23:42 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-23, 12:01 autor ssgosiass »
Zapisane

kasia

  • Gość
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #62 : 2005-01-25, 08:27 »
No a mnie zastanawia coś innego. Bo zwykle się mówi o snach, które cos przekazują. Można znaleźc dziesiątki senników pomagających rozszyfrować sny i zawarte w nich symbole. Mój kolega ma takie sny, pełne dziwnych symboli, które na pierwszy rzut oka do siebie nie pasują. Po przestudiowaniu okazuje się, że coś zapowiadają... I sprawdzają się.
Moje sny natomiast sa takie zupełnie zwyczajne, bez symboli, metafor i innych tego typu spraw. Sni mi się po prostu to, co się wydarzy, często ze wszystkimi szczegółami (w stylu ubania poszczególnych osób).
Zapisane

Forum Zwierzaki

niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedz #62 : 2005-01-25, 08:27 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #63 : 2005-01-25, 09:09 »
Cytuj

Tez sie dizwie, moze ejstem UFO?

ufo do tego nie mieszaj ;)  te "dziwne" zdolności wcale dziwne nie sa a jedynie zapomniane przez człowieka. każdy z nas moze być telepatą, jasnowidzem, może widzieć aurę i materializować i dematerializować przedmioty, lewitować i ogólnie zrobić wszystko to co juz inny człowiek zrobił. mamy te mozliwości ale nie wiemy, ze są, nie traktujemy ich naturalnie bo ktoś nam wmówił, ze to niemożliwe. nie ma rzeczy niemozliwych, to nasze myśli uniemozliwiają osiągnięcie tego
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Essey

  • Gość
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #64 : 2005-01-25, 19:55 »
Pierwsze niewyjaśnione zjawisko w moim życiu :lol:
Śniło mi się że z rodzicami wyprowadzam sie do domu na wsi i za kilka godzin dowiedziałam się że przyjaciel mamy wyprowadza się do domku na wsi :P
ChociaZ przy waszych umiejętnościach to nic szczególnego ;)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #65 : 2005-01-25, 20:10 »
każda rzecz jest ważna i nie ma ważniejszych. niby zdolności mamy różne ale to pozór, bo kryje sie za tym to samo, tyle, że każdy z nas widzi iny fragment rzeczywistości. to tak jakbyśmy patrzyli do pokoju przez dziurki od kluczy z różnych drzwi. patrzymy na to samo ale kazdy widzi inną część.
jeżeli zauważyłaś jedno to zacznie zauważać inne.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #66 : 2005-01-25, 20:32 »
Też często mam tak, ze cos sie dzieje a ja mam wrażenie że tą sytuację już kiedyś widziałam...Ze słowami powtarzanymi w tv czy radiu tez się zdarza czasem :P
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #67 : 2005-01-25, 20:40 »
więc obserwujcie, obserwujcie i jeszcze raz obserwujcie az w końcu zaczniecie rozróżniać waszą fantazję od intuicji (chociaz wcale nie sa one daleko od siebie i wyobraźnia również  tworzy rzeczywistość)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #68 : 2005-01-25, 21:45 »
bleh, dzisiaj mi sie 3 razy zdarzylo ze pomyslalam o kims i zaraz sie pojawil na gg :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedz #68 : 2005-01-25, 21:45 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #69 : 2005-01-25, 23:51 »
Cytuj

dzisiaj mi sie 3 razy zdarzylo ze pomyslalam o kims i zaraz sie pojawil na gg

Ja też? Bo dziś Ci żyć nie dałam na GG  :P

Co do tematu, to ja mam bardzo dużo takich mocy  ;)
Np. telepatia... pomyśle o czymś i zaraz mama/tata/lub ktoś inny mówi to o czym pomyślałam, albo odwrotnie.
 :)
Często mam też tak podobnie jak Vio - powiem jakieś słowo i zaraz to mówią w telewizji. :)

Jeszcze czasami jestem jasnowidzem (ale toś w stylu "wykrakiwania  :P )  :P Podam pare przykładów - kiedyś na chemii tak dla jaj powiedziałam do koleżanki "Niech Kinga będzie dziś pytania" i tak się stało  :P Na drugiej z kolei chemii powiedziałam, żeby Aśka była pytana i też tak było  ;) Albo przed kolonią... stałyśmy z kuzynką na dworcu w Krakowie.. w pewnym momencie zobaczyłyśmy grupke takich chłopaków i powiedziałam "Tylko żebyśmy z nimi nie musiały jechać w przedziale!" (a dlaczego nie chciałam to niepamiętam  :P ) no i co się okazało - jechałyśmy z nimi  :lol: ale bardzo fajnie było  8) albo w śmigus-dyngus... też z kuzynką - chodziłyśmy po osiedlu i chciałyśmy kogoś zlać... ale troche stracha miałyśmy, że ktoś nas za to może oblać... no to ja powiedziała żeby tylko nie było ok. 20 osobowej grupy chłopów z wiadrami bo wtedy szans nie będziemy miały  :P No i była taka grupka, ale na szczęście widziałyśmy ich tylko przez okno, już więcej nie wychodziłyśmy  :P
A jeszcze kiedyś, gdy wracaliśmy z Wysp Kanaryjskich, tak mi się tam podobało, że chciałam, żeby wyjazd się opóźnił... żeby coś się stało, żeby wszystkie samoloty się popsuły (bez pasażerów w środku oczywiście  :P ) i co sie okazało... wylecieliśmy z Teneryfy, przylecieliśmy na Gran Canarie (bo tam przystanek miał) i musieliśmy wysiąść, bo samolot musiał zatankować i na lotnisku na Gran Canari z jakąś godzinke zostaliśmy  ;)

Hmm i też mam coś takiego, że czasem gdy coś się dzieje, mam wrażenie, że mi się to śniło... np. taka scenka, jem bułke (:P) i mówie do brata "o, już za x dni masz urodziny" hmm nie wiem, moze mi sie to śniło i był to proroczy sen  :roll:

A i jeszcze jest coś dziwnego... to już było pare lat temu.. śniło mi się, że jestem mała, razem z mamą, dzieje się to niedaleko bloku mojego taty, "szczekam" do psa :P a najdziwniejsze jest to, że mama twierdzi, że jej też się to samo śniło... nie mogły to być raczej wspomnienia, bo od kiedy mama się od taty wyprowadziła, nie spacerowała tam ze mną gdy byłam mała  :roll:

Aha i jeszcze jestem radiestetką (tak to się mówi?) np. gdy mame boli głowe, brzuch, czy cokolwiek innego, ja przykładam do tego ręke, to po chwili ją to przestaje boleć...

Jak sobie przypomne, co jeszcze mam takiego dziwnego, to powiem, bo ja mam tyle tych dziwnych rzeczy, że zapominam  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #70 : 2005-01-26, 19:09 »
Cytuj

Ja też? Bo dziś Ci żyć nie dałam na GG  


nie ;) ;)
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #71 : 2005-01-26, 19:19 »
Hehe, dziwne  :P

A tak po za tym to świetny był tekst Guni:
Cytuj
Jak Wy to robiecie? O co w tym chodzi? Ja nie wierzę w coś takiego... Jestem mugolem? Eh, nauczcie mnie tak!!!
 :lol:  :lol:

a ze mnie ufo jest :P a tak po za tym to ten moj poprzedni post to jest chyba najdluzszym moim na fz hehe  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #72 : 2005-01-26, 19:19 »
Cytuj

przykładam do tego ręke,

to tzw. bioenergioterapia
Cytuj

ale toś w stylu "wykrakiwania

tu trzeba rozróżnić wykrakanie od jasnowidztwa (jasnosłyczenia czy tez jasnoczucia). osoba która jasno-xxx widzi (słyszy czuje) przyszłość. działa to na innej zasadzie ale opiera się o te samą energie. wykrakanie często polega na kształtowaniu rzeczywistości. to jak myślimy wpływa na to jak żyjemy i to nie tylko przez pryzmat zdrowia psychicznego ale też wydażeń, choć w przypadku przepytania koleżanki to nauczycielka mogła wcześniej to zaplanować a ty odebrałaś tę informację (i to juz mieści sie w ramach jasnowidztwa) choć mogło byc i tak, ze nie miała zaplanowanego odpytywania i odebrała Twoją sugestię (a to juz kształtowanie rzeczywistości)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #73 : 2005-01-26, 19:22 »
Hehe, no to nieźle  :lol:  ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

*Antek*

  • Gość
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #74 : 2005-01-26, 19:51 »
hehe fajnie :)
"oj mam zle przeczucie" powiedzialam dzisiaj rano i cio?? stalo sie jak szlismy do tramwaju z klasa potknelam sie i sie glebnelam a potem mi sie przypomnialo ze jush gdzies to widzialam :shock: i skad mam widziec gdzie moze we snie :mysli: hymmm..... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedz #74 : 2005-01-26, 19:51 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #75 : 2005-01-26, 20:00 »
widzimy dużo więcej tylko nie oczami. kiedy nie ufamy intuicji i zaczynamy racjonalizować zdaję nam się to niemożliwe, irracjonalne ale to część wszechświata i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. kiedy pojmiecie te podstawowe zasady to świat zacznie inaczej wygladać, będziemy mieć więcej zrozumienia dla innych istot i zaczniemy wpływać świadomie na swoje życie. wszystko przed nami :wink:  każdy jest teraz w innym punkcie i z innego punktu to obserwuje ale obserwujemy to samo więc wszystko zmierza w dobrym kierunku
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Nicka

  • Gość
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #76 : 2005-01-26, 20:39 »
pao, widze, ze masz niezla wiedze... z kąd to wszystko wiesz? Jakies ksiazki? Jak tak to napisz, to tez vhetnie bym sie dokształciła ! :) :wink:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #77 : 2005-01-26, 20:58 »
po prostu duzo widzę (i nie tylko oczami) i łącze to  wszystko w jędna całość. a co do książek to nie widze sensu polecać, gdyż każdy ma inna drogę i to co było rozwojowe dla mnie dla innych  moze być banalne, niezrozumiałe czy tez uwsteczniające. jeśli chcesz znaleść odpowiednią lekture to "wyślij zamówienie" i właściwa książka sama do Ciebie trafi :wink:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Amarae

  • Gość
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #78 : 2005-01-27, 17:41 »
Cytuj
albo na kazaniu jak nie mam siły sie skupić to tak mowię w myślach rowno z xiędzem, jakbym czytała ten sam tekst  czasem nawet go wyprzedzam


to chyba nic nadzwyczajnego... bo ja tez tak mam ;)

Często mam deja vue, ale czy cos poza tym? Chyba nie.. po za tym, ze jesli ktos cos powie, potrafie to odmienic w roznych glosach... i to nie takich, które słyszę na codzień ;)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #79 : 2005-01-27, 18:00 »
ja tyz :P
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #80 : 2005-01-29, 13:52 »
Przypomniało mi się coś :P Często przed zaśnięciem mówię sobie w myśli, o której godzinie chcę wstać. Rano budzę się dokładnie o tej godzinie, o której myślałam ;) I nie trzeba mi budzika :P
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedz #80 : 2005-01-29, 13:52 »

Gopi

  • Gość
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #81 : 2005-01-29, 16:45 »
Becia, też tak robiłam, ale przejechałam się na tym, nie sprecyzowałam. Pomyślałam sobie "Chcę wstać o piątej", obudziłam się 5.59 :P :lol:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #82 : 2005-01-29, 16:59 »
Cytuj

nie sprecyzowałam

i to jest typowe... ciągle dostaję sygnały by lepiej precyzowć. wysyłam sygnał, ze chce pieniędzy i następnego dnie dostaję zlecenie, stwierdzam jednak, ze nie o to mi chodziło i ma być więcej pieniędzy, no i na ten sam termin dostaje inne zlecenie, duzo, dużo korzystniejsze ale załatw teraz zastępstwo na ten pierwszy. w końcu stwiedziłam, ze chcę pieniądze tak dla siebie, na przyjemności ale nie chcę zlecenia, chcę np. wygraną no i nic, i czekam i czekam (zazwyczaj rzeczy materializują najdalej w 2 dni) no i kiedy stwierdziłam, że czegoś niesprecyzowałam to mąż przyjeżdza z pracy, kładzie mi dokładnie tę sume którą chciałam . okazało się ze wygrał!!! no przecież mówiłam o wygranej, ale nie o tym, ze ja wygram :lol:  :lol:  :lol:
a z mniej zabawnych kolega opowiadał mi o swojej znajomej, która nie miała szczęścia do facetów, ciągle trafiała na nieodpowiedznie jednostki i ładowała sie w toksyczne związki. w końcu postanowiła coś zmienić i zaczęła afirmować sobie mężczyzne, który będzie ciepły i serdeczny, będzie ja kochał bezinteresownie i szczerze i bez względu na okoliczności. efetk: zaszła w ciążę i urodziła syna...
precyzja, tak precyzja...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #83 : 2005-01-29, 17:08 »
Cytuj

Przypomniało mi się coś  Często przed zaśnięciem mówię sobie w myśli, o której godzinie chcę wstać. Rano budzę się dokładnie o tej godzinie, o której myślałam  I nie trzeba mi budzika

ja tez  :wink:
Zapisane

sylwas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 265
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #84 : 2005-01-29, 19:47 »
Kilka lat temu poznałam mężczyznę, który miał bardzo dziwną twarz i chodził w bardzo ciemnych okularach.
Opowiedział nam swoja historię przestrzegając (tak jak Pao) uważaj jak myślisz!
Okazało się, że nie cierpiał swojej pracy i wciąż myślał co tu zrobić aby tam nie pracować. Kombinował nawet jak załatwić sobie rentę.
Sądzę, że się domyślacie jak to się skończyło.
Załad w którym pracował to zakłady chemiczne. Nastąpił wybuch i on uległ tragicznemu wypadkowi po którym pozostała mu popalona twarz, częściowa utrata wzroku no i upragniona renta... :(  :(  :(

A teraz coś na wesoło. Znany jest też dowcip o pewnym ciemnoskórym mężczyźnie, który chciał być biały i pachnący, i mieć każdego dnia mnóstwo kobiet. I stało się: został muszlą klozetową w damskim WC :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
Lepiej jest mieć częściowo rację niż być całkowicie w błędzie!

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #85 : 2005-01-29, 19:58 »
to są potężne właściwości i ma je każdy z nas, rzecz w tym, że nie jesteśmy tego świadomi i często sami sobie szkodzimy... lepiej precyzować marzenia i konkretnie określać czego się chce, jak to ma wyglądać i jaka drogą ma dojść... no chyba ze wierzymy że bóg o nas się zatroszczy i wtedy mówić tylkoo co to ma być ale wtedy miejmy świadomość, że może nadejść różną drogą... nie awsze oczekiwaną
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #86 : 2005-01-29, 23:39 »
hyhyhy nie wiem czy sie śmiać ale przypomniało mi sie jak nie tak dawno miałam sen, może niezbyt przyjemny - coś mi było z prawą ręką ( chyba jej nier miałam  :lol: ) i wszyscy byli dla mnie nawet uprzejmi, ale zwłasza taki jeden koleś.. :lol:  :P  oj kurde a jeśli to był sen 'prognozowy' to sie nawet cieszę z tego złamania  :wink:  ;)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #87 : 2005-01-29, 23:43 »
Heh... takie rzeczy jak np. Myślenie czegoś i  ze to się wydarzy, można nazwać moca myśli, słowa czy jakoś w tym stylu. Średniowieczne "czarownice" były głównie właśnie osobami mające takie zdolności - jednak właśnie z powodu tego że takie osoby były mordowane , to w tej chwili te zdolności są w zaniku - nie było mozliwości przekazywania genów. Każdy ma jakieś zfdolności które moga wydawac się dziwne, choćby popularne deja -vu , albo prtzeczucia czy sny... Co do snów to ja mam takie które sie sprawdzają, zwykle jestem w stanie prawidłowo odczytać co się stanie, jednak nigdy praktycznie nie wiem kogo (czy co, bo często u mnie dotyczą również moich zwierząt) beda dotyczyć. Niektórzy mogliby powiedzieć że jest to dar, jednak ja uważam to bardziej za przekleństwo... a to z teho powodu ze dotycza u mnie ZAWSZE choroby zwykle cięzkiej) lub śmierci. Takie sny miałam już gdy miałam jakieś 8 lat, jednak wtedy nie przywiazywałam do nich wagi, za bardzo mnie przerażały. Pierwszy z moich snów o którym miałam świadomość, wydawał mi się odreagowaniem po śmierci jednego z moich psów - był w nocy wlasnie po tym jak jeden z nich umarł. Jednak był potwornie realistyczny, a zarazem surrealistyczny (jak to sen) Na jego początku widziałam otwartą bramę, "wyleciałam z niej" i zobaczyłam jednego z moich psów leżącego na środku drogi, zaczął pies zacząl się zmieniać przybierał co chwila postacie innych, , w końcu zmiany ustały i pies.. wstał i pobiegł do domu. Leciałam dalej, zobaczyłam kolejnego z moich psówW mojej świadomości był to Asan, jednak był on "sklecony" z kilku innych... innych które nie żyły, w środ martwych był też Cezar, który umarł tego dnia, od Cezara miał jedno - oczy. Przy nim pojawiło się we mnie dziwne uczucie, jakigo nigdy przedtem w snach nie miałam - potworne obrzydzenie, choć we śnie go nie dotknęłam, miałam świadomość że jest sztywny i zimny. Zaczął się zmieniać, jednak zanim zmienił się całkiem sen się urwał. Potem, tej samej nocy był drugi sen... bardzo krótki, w tym drugim widziałam tylko jak ktoś wsadza (czy wyjmuje) do bagaznika samochodu Cywila ,martwego. Ten sen przeraźił mnie, był pierwszym który odczułam w ten sposób. cztery miesiące później, gdy już niemalże go nie pamietałam, stało się... Siedziałamoglądając telewizję, było już ciemno. W pewnej chwili usłyszałam skowyt... Wybiegłam. Pierwszą rzeczą jaka zobaczyłam była otwarta brama, wybiegłam przez nią. Cywil próbował się jeszcze podnieść, ale nie dał rady. Czym prędzej zapakowało się go do samochodu i pojechało do weta... niestety nic się nie dało zrobić... Nie wsadzaliśmy go już na siedzenie, tylko do bagażnika... w chwili gdy w domu go wyjmowaliśmy przpomniało mi się co śniło mi się w nocy po śmierci cezara...  
   Przez długi czas panicznie niemal bałam sie że mi sie coś przyśni, szczególnie po tym jak miałam kilka dni po cywilu sen "dwa w jednym", który zwiastował ciężką chorobę u jednego psa i śmierć u innego... a nie byłłam w stanie zorientować się o co chodzi bo był zbyt niejasny... (moze go kiedyś opowiem)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedz #87 : 2005-01-29, 23:43 »

Reniek (chłopak)

  • Gość
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #88 : 2005-01-30, 17:38 »
Moim zdaniem wszystko to zbieg okoliczności, a z tymi snami to pewnie wam się tylko moze zdawac ze się sniło.Niektóre sytuacje są po prostu wymuszone-napewno.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
niezwykle zdolnosci:P
« Odpowiedź #89 : 2005-01-30, 18:28 »
Reniek, jeśli czegoś nierozumiesz to pytaj a nie odrzucaj...
co do czarownic to różnią sie one od wiedźm choć moze być że sa w jednej postaci: czarownica to ta co rzuca czary, która kształtuje rzeczywistość i ma na nią wpływ, zaś wiedźma to kobieta która wie, widzi wiecej niz inni. innymi słowy, czarownica nadaje sygnał zaś wiedźma go odbiera. każdy z nas ma te własciwości tylko nie każdy zdaje sobie z tego sprawę...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.187 sekund z 27 zapytaniami.