Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Dziwne zdarzenia w szkole?:>  (Przeczytany 4307 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« : 2005-02-17, 17:10 »
Ostatnio na matematyce... wchodzimy do klasy ,siadamy i baba każe nam żeby ktoś włączył magnetofon i puścił kasetę.A tu... leci nam Muzyka klasyczna!(Ja do muzyki klasycznej nic nie mam)A ona mówi nam,że muzyka klasyczna uspokaja i lepiej wpływa na nauke :roll:  :? Powiedziała że jak będziemy dorośli to docenimy.Czy wasze facetki od przedmiotów też tak robią i puszczają muzyke klasyczną żeby uspokajac :mysli:  :hmmm: ?
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #1 : 2005-02-17, 17:31 »
to Wy musicie być jakoś straszna klasa zeby Was muzyka uspokajac  :P  Nie nasi nauczyciele niestety nic takiego nie robia :roll:
Zapisane

KikerS

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #2 : 2005-02-17, 17:33 »
moja pani z polskiego je kredeeee :lol: ale łach :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedz #2 : 2005-02-17, 17:33 »

Monika Z

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #3 : 2005-02-17, 17:35 »
A u nas raz na lekcji tez pani puscila muzykę ale tez zaczela spiewac a jak sie pytalismy dlaczego pani wlaczyla "Lepiej sie mi pracuje". heh  A i jeszcze raz ktos sie wlamal do radio wezla i cale populudnie na lekcjach lecialo radio :)  :P
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #4 : 2005-02-17, 17:38 »
nasz nauczyciel akurat dziś miał jakiś napad :roll: wszedł na przerwie do klasy zadzwonił dzwonek, on tam dalej siedział, 2 osoby zaglądnęły tam ale weszliśmy dopiero po chwili, ten jak na nas zaczał wrzeszczeć :roll: ( :lol: ) stwierdził że mamy wyjąć kartki i piszemy sprawdzian...co za debil:lol: ja tam w sumie już mam bk z niego bo jest tak głupi że można sie przerazić :P

a katechetka mnie nie chce do bierzmowania przepuścić...w niedziele musze iść do proboszcza..trzeba bedzie wymyśleć jakiś argument na moje zachowanie na religii...jeden już mam :P może wy macie jakiś pomysł??
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #5 : 2005-02-17, 17:48 »
a jak się zachowujesz ? ;)
Zapisane

KikerS

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #6 : 2005-02-17, 18:11 »
zakładam w ciemno... GADA :P

Powiedz że jesteś dzieckiem nadpobudliwym... :P
Zapisane

Essey

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #7 : 2005-02-17, 18:20 »
U nas w gimku nie ma nic takiego, ale w podstawówce babka od matmy pozwalała nam żuć gumę na sprawdzianach. Bo podobno guma dobrze wpływa na myslenie :lol:  :lol:  :lol:  wierzcie, przed każdym sprawdzianem zamiast tony ściąg każdy miał przygotowaną tone gumy :P  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #8 : 2005-02-17, 18:29 »
a moja była babka z agnola to wogóle jakas pokopana była. Napisała coś na tablicy, zmazała i kazała nam przepisywać   :lol: A inna znowu opowiadała jak to ściągała na egzaminie kiedy my pisaliśmy kartkówke :P
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Forum Zwierzaki

Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedz #8 : 2005-02-17, 18:29 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #9 : 2005-02-17, 18:30 »
pogratulować  :wink:  :lol:
Zapisane

Nataila

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #10 : 2005-02-18, 08:43 »
Heh, nam też w podstawówce pozwalała żuć gumę na sprawdzianach. Teraz już nie ma tak fajnie. Tylko na muzyce cały czas czegoś słuchamy :) .
Zapisane

Moniaa

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #11 : 2005-02-18, 11:42 »
Hm.. jeszcze nigdy mi dla uspokojenia muzyki klasycznej na lekcji poza muzyka nie puszczono ;)
Zapisane

Raven

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #12 : 2005-02-18, 12:42 »
Ach, a mój matematyk z gimnazjum to był dopiero niezły... Miał ok. 75 lat, więc miał nieco kiepski wzrok i słuch... Tak więc nie słyszł m.in. dzwonka. Na przerwach zawsze siedzieliśmy sobie w klasie, a pan O. jadł sobie drożdżówkę popijając egzotycznym Tymbarkiem. W pewnym momencie "usłyszał" dzwonek i rozpoczął lekcję... Gdy moje dwie koleżanki przyszły po "dzwonku" wkurzył się, że jesteśmy niesolidni, nieodpowiedzialni, sympatie są dla nas ważniejsze od nauki  :Oo: No i kazał nam wyjąć karteczki... Zirytowani skrobaliśmy sprawdzianik, aż nagle zadzwonił prawdziwy dzwonek... Wszyscy się spojrzeliśmy na pana O., a on z twarzą pokerzysty kazał nam pisać dalej... Gdy skończyliśmy zebrał kartki, przejżał je, podarł i wrzucił do kosza, a co najlepsze wstawił wszystkim obecnym po plusiku :P
Zapisane

kasia

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #13 : 2005-02-18, 14:22 »
Cytat: ilia
a moja była babka z agnola to wogóle jakas pokopana była. Napisała coś na tablicy, zmazała i kazała nam przepisywać   :lol:

Profesor na specjalizacji matematycznej: "A teraz spójrzcie na to twierdzenie, które przed chwilą starłem..."   :lol:  :lol:
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #14 : 2005-02-18, 15:15 »
U mnie profesor od fizyki zawsze czyta z gwiazd, kiedy ma być sprawdzian :lol:
Podchodzi do okna i mówi "gwiazdy mówią mi, ze dziś będzie kartkówka" :lol:
Albo wmawia wszystkim, że w jego pracowni sa kamerki, a on ma w biurku guziczki do nich...
I naprawde sobie poprzyklejał kółka z papieru kolorowego :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedz #14 : 2005-02-18, 15:15 »

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #15 : 2005-02-18, 16:05 »
Cytat: KikerS
moja pani z polskiego je kredeeee :lol: ale łach :P


Jesoo obrzydlistwo :P :P :P

U mnie nic sie nie dzieje :cry: ( :lol: )
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #16 : 2005-02-18, 17:00 »
U mnie na muzyce włancza czesto muzyke :) Mój kumpel ma taki sam magnetofon jak ona i przynosił zawsze do szkoły pilot i przełanczał piosenki,robił glośniej,ciszej itp :P Ona uznała,że już jej sie do niedawna własnie magnetofon psuje :lol: I co najlepsze-wymieniła go :lol:
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #17 : 2005-02-18, 17:12 »
A w mojej klasie Baba od gegry nam grozi ze jak będziemy niegrzeczni to wyjmie z biórka pineskę i nam przybije język do ławki, albo jak przynosi sprawdziany to zawsze ma je w oczojeb**j czerwonej teczce.Ona jest taka głupia ze zawsze musi się na kogoś uwziąść (Mam nadzieję ze w następnym roku ją wywalą)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #18 : 2005-02-18, 21:28 »
My kiedyś pisałam zaliczenie (rozwiązywanie zadania) i facet bardzo nas poganiał, że za długo piszemy. Kumpel bardzo się wkurzył, oddał prace i wyszedł. Za drzwiami powiedział do osób, które wcześniej skończyły pisać: "piepszony zegarymka". Niestety nie wiedział, że na sali było wszystko słychać.  :lol:  Na szczęscie "zegarynka" nie obraził się.  :wink:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

golden

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #19 : 2005-02-18, 21:47 »
na nas muzyka nie działa.........
Zapisane

Flaś

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #20 : 2005-02-18, 23:40 »
Na nas nic nie działa :;d:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedz #20 : 2005-02-18, 23:40 »

kasia

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #21 : 2005-02-19, 07:23 »
hmmm... do dziwnych zjawisk chyba można zaliczyć wczorajszy Dzień samorządności w mojej skzole ;) Po krótce:
Hasła traktujące o smakowitych mamutach w panierce i mamutach z pierwszego tłoczenia prowadziły niezawodnie do wielkiej jaskini, gdzie mieszkali, jak łatwo się domyślić, jaskiniowcy, z owymi mamutami w dodatku. Kawałek dalej leżała banda hipisów patrzących z radością, jak przechodnie męczą się w zajmującym pół korytarza i skutecznie utrudniającym przejście labiryncie. Do owej bandy zaliczałam się sama, z przyjemnością, jak muszę stwierdzić. Piętro wyżej rozgościli się Egipcjanie, w sąsiedztwie szlachty sarmackiej i człopstwa polskiego, kóre woziło się taczkami i gubiło słomę wyłażącą z butów. Na górze stado umundurowanych facetów straszyło komisją poborową, a towarzyszyły im pielęgniarki w kusych spódniczkach, badające wszystkich i wszędzie.
W podziemiach szkoły plątały się różne mumie, wampiry, nietoperze, duchy, potwory i inne przyjemniaczki. Na środku podłogi białą farbą oznaczono kontury ciała zamordowanego, bliżej nieznanego człowieka. Domyślaliśmy się tylko, że biedak odważył się ściągać na klasówce z matmy...
Tak więc spacerowałam po owym dziwnym budynku, rozmawiającz woźnym w pełnym umundurowaniu z kilkunastoma błyszczącymi medalami, uskakujac z drogi pędzącym mamutom i potykając się na schodach o odpoczywajce wielbłądy.  :wink:
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #22 : 2005-02-19, 09:00 »
Kasiaaa :lol22: dobree :P :wink:
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #23 : 2005-02-19, 09:01 »
Cytuj

Kasiaaa  dobree  

taak fajnie maasz

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #24 : 2005-02-19, 19:47 »
No nie..Kasia :lol22:
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #25 : 2005-02-19, 19:58 »
kaska :hahaha:
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #26 : 2005-02-19, 20:20 »
U nas są ciągle jakieś akcje :lol: Jakbym zaczęła opowiadać, to tu by KRONIKA szkolna Gim 3 powstała :P
Zapisane

kasia

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #27 : 2005-02-19, 20:44 »
Dodam jeszcze, że przez dwie godziny łaziła za mną pewna mumia... Potem okaząła się być kolegą, z którym chodze na specjalizację z j. niemeickiego  :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedz #27 : 2005-02-19, 20:44 »

kraksa

  • Gość
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #28 : 2005-02-22, 18:08 »
u nas zamiast puszczać muzykę klasyczną pan Orlen śpiewa  :lol:
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Dziwne zdarzenia w szkole?:>
« Odpowiedź #29 : 2005-02-22, 18:11 »
Cytuj

Dodam jeszcze, że przez dwie godziny łaziła za mną pewna mumia... Potem okaząła się być kolegą, z którym chodze na specjalizację z j. niemeickiego  

to musialo byc niezle
ja ne moge pekamn ze smiechu :lol:  :lol:
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 27 zapytaniami.