Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 157   Do dołu

Autor Wątek: Odchudzanie  (Przeczytany 360487 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1980 : 2005-10-05, 09:24 »
Ja tam nie myślę o odchudzaniu nic a nic,bo co by ze mnie zostało...Szkielecik mały  :lol: :lol: :banan:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1981 : 2005-10-05, 15:54 »
a ja znów załamka i przerwanie dietowania ... To wcale nie takie łatwe jak się wydaje, mój tato za każdym razem mi powtarza "korytko pod sufit! " :lol: Ehhh :(  Pulpa jestem i tyle :? i chyba zostanę... ale chociaż te głupie 5 kg mniej ....
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Jaśka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1982 : 2005-10-05, 16:00 »
Fatty schudłaś 5 kg?? To dużo ! :) Gratuluje :tuli: :)
Mi moja mama powiedziala ze 3 miesiace robienia brzuszkow i ograniczanie slodyczy i powinno byc ok ale przeraza mnie wizja 3 miesiecy wysilania miesni brzucha :P juz teraz mnie tak bola ze sie smiac nie moge < a to dopiero 2 dzien> :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #1982 : 2005-10-05, 16:00 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1983 : 2005-10-05, 16:01 »
Jaśka no właśnie nie schudłam :P ,ale chciałabym przynajmniej tyle schudnąć ;) Szczytem moich marzeń to jest 16 kilosów mniej :?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

thrilly

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1984 : 2005-10-05, 18:52 »
mi na wszystkie A wychodzi :) jest już coraz lepiej bo i samopoczucie lepsze i znajomi mówią że lepiej wyglądam :) i coraz mniejsze ubrania się kupuje :) ale jeszcze jest trochę do zrobienia i ćwiczę nad tym :) mój cel to brak fałd tłuszczu wylewających się spod biodrówek , lepsza kondycja i samopoczucie  :jupi2: robię to tylko i wyłącznie dla siebie a nie dla innych  :wink:
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1985 : 2005-10-05, 19:00 »
thrilly moje gratulacje 8) nareszcie ktoś, kto coś w tym kierunku robi, a nie tylko i wyłącznie gada..jak ja na przykład :?
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1986 : 2005-10-05, 19:06 »
Ja sie nie odchudzam aczkolwiek moje uda jakoś tak wydają mi sie za wilkie. uwazam ze jestem za mloda- w takim wieku odchudzanie moze sie źle skończyć.
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1987 : 2005-10-05, 21:43 »
Thrilly, nie prościej byłoby kupić większe biodrówki po prostu? :P Wtedy nic się nie wylewa ;)
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1988 : 2005-10-05, 22:48 »
robię to tylko i wył&plusmn;cznie dla siebie a nie dla innych :wink:
Fajnie :) a ja robie to dla innych :? Tzn. dla siebie ale tak jakby dla innych... skomplikowane to ale ja poprostu caly czas mysle ze ludzie sie na mnie dziwnie patrza, obgaduja i wogule idlatego chce schudnac dla innych...
Zrezta moj 2 cel - wkrecic sie w pewne towarzystwo a z faldkami tluszczu marne szanse :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #1988 : 2005-10-05, 22:48 »

myszka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1989 : 2005-10-06, 08:31 »
Jaśka, przeraża mnie to właściwie - jaki masz cel we wkręcaniu się w TAKIE towarzystwo? Co są warci ci ludzie, jeśli nie można się z nimi zaprzyjaźnić mając "fałdki"?
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1990 : 2005-10-06, 16:51 »
Straszne,Jaśka,co to za towarzyswo? :roll:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1991 : 2005-10-06, 18:26 »
Ja&para;ka, przeraża mnie to wła&para;ciwie - jaki masz cel we wkręcaniu się w TAKIE towarzystwo? Co s&plusmn; warci ci ludzie, je&para;li nie można się z nimi zaprzyjaĽnić maj&plusmn;c "fałdki"?
Tu nie chodzi o to że masz fałdki to spadaj, tylko.. a zreszta moze i o to chodzi.... nie wiem ...
Nie umiem tego wytlumaczyc, wlasnie sie zaczelam zastanawiac nad tym co powiedzialas, co oni sa warci jesli faldki sa przeszkoda w znajomosci z nimi i nie wiem co, ale jakos tak ciagnie mnie do tego towarzystwa i poprostu wydaje mi sie ze sa warci najwiekszych poswiecen...
Cytuj
Straszne,Jaśka,co to za towarzyswo?
Motocyklistow....

A najgorsze jest to ze nie dosc ze jestem na to towarzystwo za gruba to jeszcze taka mloda i czuje sie gruba gówniarą :(
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1992 : 2005-10-06, 19:14 »
JAsieczko kochana w którym miejsy ty jesteś GRUBA co??!!Dziwne ze jakos przez dwa tygodnie obozu tego niezauwazyłam...ale jak tam bardzo chcesz to oddaj mi pare kg(najchętniej to tak ok 5) bo sie troche wk dzisiaj jak tylko jedne spodnie były na mnie dobre a mierzyłam wszystkich najmnoejszy rozmiar.. :| nie odbierajcie tego dziewczyny jako przechwalanie si z mojej stronyc czy nie załamujcie sie,to wcale nie jest miłe jak nic nie potrafi byc na tobie obcisłe i albo chociaz dopasowane  :| :roll:
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1993 : 2005-10-06, 19:24 »
Jaśka, zastanów się, czy warto... po prostu się zastanów. Żeby to się nie skończyło dla ciebie źle, po prostu. Co będzie następne? Kolejne kilogramy? Operacja biustu?Zmiany upodobań, zachowania, z którym żyło ci się przez 17 lat całkiem dobrze? A gdzie w tym znajdzie się miejsce na ciebie? Żaden człowiek, który wymaga od ciebie, żebyś się zmieniła, oczywiście w kwestiach, które nie krzywdzą nikogo (bo czym innym jest np. nakłanianie do zaprzestania złych, destrukcyjnych zachowań), bo inaczej cię nie zaakceptuje - nie jest tego wart. A jeśli to poczucie niskiej wartości z powodu wyimaginowanych fałdek wypływa tylko z ciebie - to nie zmieni go odchudzenie się, ani o 5 kg, ani o 50. Znajdą się następne wymyślone wady, następne "przeszkody".
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1994 : 2005-10-06, 22:38 »
Myszko to nie tak, ja nie mam zamiaru  sie calkowicie zmieniac tylko po to zeby sie komus przypodobac... A tym bardziej nie mam zamiaru zmieniac charakteru czy robic sobie operacji plastycznych, tylko poprostu marze zeby wygladac jak wszystkie inne ICH kolezanki - szczuplo, normalnie....
Fakt- mam poczucie niskiej wartosci, ale mysle ze jak ja schudne to i poczucie swojej wartosci mi wzrosnie.

Newaduś chetnie 5 kg oddam :P
Ja mam "podobny" problem
Tylko z jak szukam spodni to albo sa takie ktore mi wisza ze wszystkich stron albo takie w ktore sie nie mieszcze :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #1994 : 2005-10-06, 22:38 »

myszka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1995 : 2005-10-07, 08:26 »
Nie, Jasiu - nie wzrośnie. Poczucie własnej wartości albo się ma, albo nie. Teraz wyobraziłaś sobie, że jesteś strasznie gruuuba (z wypowiedzi innych tu uważam, że bezpodstawnie), potem wymyślisz coś innego, co będzie miało usprawiedliwić w twoich oczach fakt, że ludzie ni dość cię w twojej ocenie dostrzegają, że życie nie jest takie, jak byś chciała. To będą uszy, włosy, nos, biust... albo kolejne kilogramy. To jest błędne koło. Dopóki nie polubisz siebie, nigdy nie będziesz się sobie podobać i zawsze będziesz się z kimś porównywać.
Zapisane

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1996 : 2005-10-07, 14:55 »
macie jakis bardzo dobry sposób na to zeby zlikwidować piłeczke na brzuchu i te okropne boczki ??
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

myszka

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1997 : 2005-10-07, 14:57 »
Ćwiczenia fizyczne.
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1998 : 2005-10-07, 15:28 »
ale czasami boczków( vel boczusie,szyneczki, schabiki :P ) nie da się całkiem zlikwidować... po prostu dużo babek tak ma, i to nie zależy od tuszy. A zresztą to ponoć sexy jest :P chociaż ja swoich boczków za takie nie uważam, bo za dużo tego ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #1999 : 2005-10-07, 17:19 »
Jaśka zgadzam się z Myszką - naprawdę masz 17 lat i czas zatroszczyć się o polubienie samej siebie! Powiedzmy ze odchudzisz sie zeby schudnac dla jich. a jak oni beda chcieli zebys wskoczyla do studni tez to zrobisz? Wiem głupkowaty przykład znany ze szkół ale może coś Ci da.

Pozdro
 
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2000 : 2005-10-12, 16:21 »
ja nie umiejm polubić siebie.Figurę owszem byłabym w stanie polubić,nawet ją lubie mimo że jestem specyficzna:niska(164)dosyć chuda(46-7)wszytsko ze mnie spada.Ale no cóż nie jest najgorzej.Ubrania przy wilkich wysiłkcah jestem w stanie sobie dobrać nawet fajne,mimo że jestem drobniutka to jakoś ie jest źle.Nie mam z powodu figury kompleksów.Natomiast twarz....Nie wiem jak można mieć tak zje* twarz...ona naprawde mnie wkurza na maksa... :( poprostu już nie moge..powinnam sobie ją chyba przeszcepić czy nie wiem co...:/Nie jestem w stanie jej polubić... :|
P.S.zamienię twarz na INNĄ!!!sporo dopłace!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2000 : 2005-10-12, 16:21 »

ona14

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2001 : 2005-10-13, 18:25 »
A ja się musze pochwalić schudłam 3 kg! Waże tyle ile chce wyglądam ok... (no może jeszcze trochę balsamów i ruchu i kilka dni diety) :P Ale dzisiaj objadłam się jak dzika świnia...Wole być na diecie wtedy czuje się lekka
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2002 : 2005-10-13, 19:18 »
Ja niemal codziennie zaczynam, no i za każdym razem kończę tego samego dnia :( nie wiem czemu, nie mogę się skutecznie za siebie wziać.. Gdybym wytrwała byłby przecież jeden kompleks i problem mniej.
Cholercia :?
nooo ale ona14 wieeelkie gratulacje :) może oblejemy? rzecz jasna niegazowaną mineralka :P 8)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

KikerS

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2003 : 2005-10-14, 19:14 »
fatty! mamy ten sam problem
Cytuj
Ja niemal codziennie zaczynam, no i za każdym razem kończę tego samego dnia
nawet na 1000kcal nie potrafie przejść!
uch.. to już 2 miesiąc obżarstwa!
Zapisane

awangarda

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2004 : 2005-10-14, 22:13 »
ehh ja jestem w trekcie proby zrzucenia kilku kg, alnie nie poprzez jakies drakonskie diety tylko po prostu jjem madrze;) nie jjem slodyczy nie uzywam cukru wszystko odtluszczone i duzo duzo wody:] dotego zaczynam biegc:] kilka kilkogramow musze zrzucic bo 63kg i 167 ciu zaduzo;)
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2005 : 2005-10-20, 21:17 »
Fatty Ja mam tak samo-nie jesteś w tym osamotniona :P
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2006 : 2005-10-21, 15:45 »
1 a
2 a
3 a
4 a [ale b też troszkę]
5 a
6 a
7 a i b
8 a
9 a
10 a
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2007 : 2005-10-21, 15:49 »
Heh u mnie z kolei inaczej niż u Jaski: robie to dla siebie, bo niedobrze sie czuje ze moja mama nosi ubrania mniejsze od moich i wogole ze malo jakie fajne ubrania mi pasuja ;) MARZE o tym by schudnac 10 kg :P To duzo, ale jak z5 schudne to nieźle, osttatnio zauważylam ze brzusio jest bardziej plaski a nogi nie takie miekkie ale twarde :P A co do tolerancji to raczej nie spotkalam sie zeby mowiono o mnie grubaska, ale w sumie ja nie jestem zbyt towarzyska i niechetnie nawiozuje kontakty z kim ze school, wiec... :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Odchudzanie
« Odpowiedz #2007 : 2005-10-21, 15:49 »

ona14

  • Gość
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2008 : 2005-10-24, 14:31 »
Ja odchudzam się dla siebie,chce się czuć dobrze w swoim ciele...
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Odchudzanie
« Odpowiedź #2009 : 2005-10-24, 14:40 »
Ulala. dawno tu nie byąłm :P

 Ja postanowiłąm jeść  co 4 godziny ale w małych porcjach :) + jeść mniej niż normalnie + więcej sie ruszać
 Bo ostatnio sie opuściłam....
Zapisane
Strony: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 157   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 29 zapytaniami.