Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Niesamowici ludzie  (Przeczytany 18992 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Niesamowici ludzie
« : 2005-03-21, 20:50 »
Znacie jakiś wariatów? Nie w znaczeniu osób chorych ale osób które na każdym kroku się wygłupiają? :P

Otóż ja znam :krzywy: Nasza kochana bernenk@ zFZ :P

No więc idziemy sobie dzisiaj nad zalewem z pieskami i 3 chłopaków którzy siedzieli na ławeczce pytają się jaka to rasa. Berni przepięknym, amerykanckim akcentem rzekła "to bernenczyki- bernese mountain dog" :mrgreen: goście zdezorientowani "acha... a ty z ameryki jestes?" znów akcent :mrgreen: "też..." i poszłyśmy  :wink:

Druga sytuacja. Ja moje dwie lkumpelki i... nóż... a raczej imitacja noża którą zakłada się na głowę i to wygląda jaby nóż być przebity przez głowę :hahaha: no wiec idziemy zadowolone do MC Donalda oczywiście z... nozami w głowach :hahaha: lduzie jak na chorych umysłowo patrza się, a co najlepsze... jedna z kumpel podchodzi do dzieciaka i mówi "dzwoń po karetkę umieram!!!" :hahaha:

No to i trzecia :mrgreen: idziemy paczką (ja i kumpelki) i przez nasza przepiękną ulice krzyczymy na całego "kubuś puchatek rządzi" :hahaha:

no więc śmiało piszcie :)
Zapisane

golden

  • Gość
Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #1 : 2005-03-21, 21:03 »
Znam. Siebie :P zapytajcie moich znajomych, a oni śmiało potwierdzą, że większego popaprańca nie znajdziecie :lol:
Kilka moich textów, za które do tej pory się wstydze? :;d: hmmm...

1) w szkole na korytarzu z mojej winy ktos na mnie wpadł, a ja w krzyk:
"aaaa!!! tir na mnie wjechal!!!"
kto na mnie wpadl? Jedna wf'istka, ktora jest mocno przy kosci :lol:

2) Będąc w parku na zamarzniętym jeziorze moi znajomi urządzili sobie lodowisko. Gdy tam wpadłem, akurat jeden drugiego popychał, że w końcu wszyscy wylądowali na jednej "stercie". A ja na to walnalem text:
"a wy co? sex zbiorowy? i nie czekaliscie na mnie?"

3) Żeby uspokoić mojego małego siostrzeńca, musiałem złapac go do góry nogami i potrzymac chwile w powietrzu. Na tą scenę weszli moi znajomi, a ja stanąłem jak wryty.
- Czemu ty go tak trzymasz?
- Jak?
- No do góry nogami
- Do góry nogami? no gdzie,...
popatrzyłem, no fakt, trzymam go do gory nogami :lol: obrocilem go, postawilem na ziemi, pocalowalem w czolko. I dostalem od niego kopa w noge :lol:

4) Raz na wczasach leżąc w upale nad basenem, zaczęło mi się strasznie nudzić. Co zrobiłem? Przy tłumie ludzi zacząłem śpiewać na całe gardło :hahaha:

Wierzcie mi, to tylko 4 sytuacje :lol22: nie radzę Wam spotkać mnie na żywo, bo padlibyście od textów. Szczególnie podczas moich konwersacji ze znajomymi :lol22:
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #2 : 2005-03-21, 21:19 »
Podobnie jak Golden - znam siebie :lol: Bo mnie śmieszą głupie rzeczy, np. ( chociaż na żywo było o wiele zabawniej )
a) wracam ze szkoły , koleżanka mi wyciąga klucze ( bo mi sie nie chce ściagać plecaka :P ) , a tam była butelka z wodą i ona :
-ej , to wypada !
A ja już leżę na ziemi i brechtam  :lol:
b) gadałam z koleżanką na GG , ona nagle :
- muszę iść wytrzeć kurz ...
Już leżę pod kompem i tarzam sie  :lol:
c)na polskim piszemy ogłoszenie ( :P) o jakimś spotkaniu ,które odbędzie się na ulicy Bohaterów Warszawy w Sopocie. Pani dyktuje:
-na ulicy Bohaterów Warszawy 45 w Sopocie (...)
A taki jeden "klasowy głupek" krzyczy :
-Coo???!!! W Warszawie , w Sopocie i gdzie jeszcze ???!!!
Śmiałam sie najdłużej  :lol:
d)razem z koleżanką nałogowo śpiewamy rozmaite piosenki na przerwach , w tym rapowe remixy pieśni reigijnych  :lol:
e)podobno robię takie miny ( całkiem nieswiadomie ), że znajomi się ciągle uśmiechają jak mnie widzą  :)
No i moje koleżanki:
a) kiedyś założyłyśmy "Klub Bardzo Poważnych Pań" :lol: mówiłyśmy do wszystkich po pełnym imieniu i krzyczałyśmy z oburzeniem : "Młodzieńcze, jak ty się zachowujesz?!" :lol:
b)zaczęła kiedyś wszystkich dziubać po plecach palcami :lol:
c)dziś na rekolekcjach wydzierałyśmy się na całą salę jak śpiewaliśmy :lol:
d)dziwnie się śmieje całkowicie bez przyczyny
e)mówimy do obcych "Cześć"
f)śpiewamy na ulicy na cały głos :lol:
g)kiedyś stawałyśmy w kółeczku całą grupą i śpiewałyśmy ( z gestami )
Ziemia, Ogień , Wiatr , Woda , Serce, Ruszaj Planeto ! :lol: ( taka kreskówka kiedyś była )
h)ostatnio byłyśmy Atomówkami :lol:
i wiele , wiele innych ...  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niesamowici ludzie
« Odpowiedz #2 : 2005-03-21, 21:19 »

Leloo

  • Gość
Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #3 : 2005-03-22, 07:00 »
OOO my z kumplem tez zawsze komedie robimy:
 Sa te takie okragle reklamy piwa na barach i tam pisze "tu kupisz to o czym myslisz" no to my wbijamy do tego baru i tajie haslo:
- poprosze pol kilo schabowego... Barmanka na nas patrzyy jak by ufo  a kumel no pisze tu ze kupisz to o czym myslisz :lol:
To jeden przyklad bo na wiecej nie mam czasu.... zaraz mykam do szkolkii
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #4 : 2005-03-22, 15:46 »
buahahaa  :lol:

No cóż.. ja tez musze się Wam do tego przyznać :P

Idę sobie podwórkiem spotykam tatusia ukochanego on mnie przytula a ja na to:

"Aaaaaaaaaaaaa!!! Ten człowiek mnie molestuje seksualnie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

 :lol:

Americanos (sklep z ciuchami dla niewtajejemniczonych :P ). Ja i trzy kumpelki wpadamy i do ekspedietnki tekst...

"Proszę panią!!!!!!1 Pomocy!!!!!!!!! Ma pani cichy do 10 zł?!"
"Nie?"
"Ale błaaaagam potrzebujemy pilnie!!!!!!!!!!!"
"Ale..."
"Prosze pania, prosze mi wierzyć!! Nasza koleżanka jest w trudnej sytuacji materialnej i szukamy dla niej ciuchów"
"Ale... dziewczynki.. to jest sklep firmowy... idzcie do jakiegoś lumpeksu tam są tanie ciuchy"
buahahah w czwóreczkę wyśmiałysmy babkę i wyszłyśmy...  :lol:

Religia...

Zocha 4ever  :lol:
"Dzieciaki juz skończyliscie czytac pytanie"
"Nooo...." - klasa
I oczywiście Goldi :mrgreen:
"Nie!!!!! Jeszcze nie..."
Mija 5 min... 10...
Zocha
"Już?!"
"Nieeee!!! Chiwlka!!!"
10 min...
"No już czytajcie"
"prosze panią!! ale ja się wgłebiam w pytanie!!!" i w bucz  :lol: (oczywiście nie buczałam ale udawałam :P )
10 min... koniec lekcji :P

 :lol:

Ok to jeszcze miusic :P
Oleksy (sorx p. magister Arkadiusz Oleksy  :roll:  ) robi kartkówkę...

"No to cop Sylwia kończysz?"
"Ehe..."
"No to dawaj karteczkę..."
"Ehe..."
"No już szybko pisz!!"
"Ehe..."
"Eh ile ja mam czekac?!"
"Ehe..."
"Dawaj ją!!"
"Panie magistrze Arkadiuszu Oleksy!! UFO za oknem!!!!!!!!"
"Gdzie gdzie?!"
"Ehe..."

 :lol:
Zapisane

Miss Lukusia

  • Gość
Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #5 : 2005-03-22, 18:02 »
Lol... Aleś wy śmieszni :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-08-07, 15:22 autor Miss Lukusia »
Zapisane

thrilly

  • Gość
Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #6 : 2005-03-22, 18:38 »
Cytat: Alya

Ziemia, Ogień , Wiatr , Woda , Serce, Ruszaj Planeto ! :lol: ( taka kreskówka kiedyś była )
:lol:


buahahahahahaha byla byla  :lol:  :lol:  :lol:  u nas dalej jest pewna nauczycielka i do niej tak spiewamy

to texty mojej wyjatkowo zamulonej klasy

X:-Która godizna?
y:-Nie, a ty?

Z:- Co ty robisz?
Q:-Może kiedyś.

nauczycielka mowi narysujcie odbicie lustraszne 69 - brecht  :lol:  :lol:   ja wole sie smiac nie mam sily nic wymyslac   8)
Zapisane

Shall

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1106
Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #7 : 2005-03-24, 09:34 »
Otóż ja najnarmalniejszą osobą też nie jestem: Np.jak wczoraj szłyśmy z koleżanką po drodze:P do jej domu, ja zaczęłam się drzeć na cały głos: "ogórek, ogórek, ogórek, zielony ma garniturek..." a na rusztowaniu siedzi jakiś facet i się gapi :lol:
Zapisane
co świat ma z dwojga ludzi, którzy nie widzą świata?
Wisława Szymborska, "Miłość szczęśliwa"

halina

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #8 : 2005-08-13, 22:12 »
Cytuj
1) w szkole na korytarzu z mojej winy ktos na mnie wpadł, a ja w krzyk:
"aaaa!!! tir na mnie wjechal!!!"
kto na mnie wpadl? Jedna wf'istka, ktora jest mocno przy kosci 

kurde golden weź już nie opowiadaj tych swoich historii bo ja przez ciebie umre ze śmiechu .... :lol:  :hahaha: :lol22:
myślałam, że nie ma ludzi bardziej zwariowanych niż ja i tu się moooocno mylilam  :lol:  :lol22:



Cytuj
Oleksy (sorx p. magister Arkadiusz Oleksy    ) robi kartkówkę...

"No to cop Sylwia kończysz?"
"Ehe..."
"No to dawaj karteczkę..."
"Ehe..."
"No już szybko pisz!!"
"Ehe..."
"Eh ile ja mam czekac?!"
"Ehe..."
"Dawaj ją!!"
"Panie magistrze Arkadiuszu Oleksy!! UFO za oknem!!!!!!!!"
"Gdzie gdzie?!"
"Ehe..."

goldiiiii  :lol22:
ej no nie mogę, czy wszyscy którzy mają w nicku słowo "golden" są jacyś mocno rąbnięci ?  :lol22: :hahaha: :diabelek: :lol: ( bez obrazy :P )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedz #8 : 2005-08-13, 22:12 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #9 : 2005-08-13, 22:24 »
goldiiiii  :lol22:
ej no nie mogę, czy wszyscy którzy maj± w nicku słowo "golden" s± jacy¶ mocno r±bnięci ?  :lol22: :hahaha: :diabelek: :lol: ( bez obrazy :P )

Mejbi, mejbi :P

Ja się przyznam do czegoś okropnego... dotyczącego berni :lol:
Ja i Olcia napisałyśmy p[seudomiłosny list do berni :lol22: Ona biedna o niczym nie wiedziała. Ja kupiłam znaczek i kopertę, Olcia napisała brzydkim pismem zarabisty list na religii i wysłałayśmyt en list... z poczty świdnica na pocztę świdnica :lol22: Doszedł do berni, ale ona się nie odzywała i straciłysmy z Olką wszelkie nadzieje, ze go dostała. A ostatnio jak byłyśmy po zakończeniu roku u Oli na trzy dni berni przy śniadaniu "a mnie ktoś wrobił. Dostałam list miłosny i zadzwoniłam do tego chłopaka. On powiedział, że go tez ktoś musiał wrobić i się nawet domyśla kto." :hahaha: Ale on nawet mnie nie znał ani Olki /znaczy ja słyszałam o nim bo to takie eee... hmmm... popularne w szkole? :wink: /
Albo u nas w klasie ja nie wiem jest taka dziewczyna nie wiem czy ona taka zamknięta w sobie czy coś z główką nie tak, ale wychowawca kazał nam z nią rozmawiać. Ale jak tutaj rozmawiać jak ona nie umie rozmowy rozwijać :lol: Wyglądała mniej więcej:
/g- goldi, m- marta, o- Olka, d- Dorian/
g: czeJJJść Marta
m: cześć
g: siemandero Marta
m: <głupi usmiech>
d: o czym chcesz porozmawiać kwiatuszku?
m: nie wiem.
g: gdzie twoja mama pracuje?
m: w sklepie.
g: jakim?
m: tesco.
g: aha i co ona tam robi?
m: sprzedaje sery.
g: ile zarabia?
m: nie powiem
g: dlaczego?
m: bo ją okradniesz
g: aha... zonk.
m: co?
g: nic.
o: marta a z czym masz kanapkę?
m: z serem. O patrz ile tutaj sera. To mama mi nałożyła <marta trzepie kanapką> tego się nie da zjeść o! <kawałek sera wypada, goldi robi skrzywioną minę>
g: lubisz mięso?
m: nie
g: dlaczego?
m: nie wiem
g: gdzie mieszkasz?
m: w świdnicy
g: dasz adres?
m: nie
g: dlaczego?
m: bo będziesz mnie nawiedzac.
g: nie ja nie będe przysięgam. to gdzie?
m: koło zalewu.
g: bede cie nawiedzać
m: <robi wystraszona mine> NIE! NIE!
g: żartowałam.
m: to dobrze

---
polski:
g: marta kim chcesz zostać w przyszłości?
m: prawnikiem.
g: kim?
m: prawnikiem
g: kierwonikiem? czego?
m: prawnikiem
g: aaa... trawnikiem?!
m: eh...
g: wiesz co jak coś to moge cię zatrudnić jako trawnik?
m: <głupi uśmiech>
g: no bo wiesz... u nas ogród zdemolowali i pół ogrodu trawnika nie ma.
m: ale ja nie chcę zostać trawnikiem!
g: no ja wiem, że nie chcesz.
m: no.
g: a co taki trawnik robi?
<w drugiej lawce przysluchujacy sie Tomek patrzy sie na goldi i sie smieje, siedzaca obok Anka też nie wytrzymuje>
m: prawnik!
g: aaa... praaawnik!!!! aaa... a co taki prawnik robi? bo ja nie wiem...
m: ja też nie.

:hahaha:

itd... :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-08-13, 22:29 autor golden(ka) »
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #10 : 2005-08-14, 17:18 »
:lol:
nie no ludzie nie dobijajcie mnie :lol:
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #11 : 2005-08-15, 09:02 »
Kilka textów z mojego otoczenia:
D:A podobno moją ciocie to przenosili z grobu do grobu i tak śmierdziała
I:Bo się nie myła.... :)

Nauczycielka: Co i kiedy odkrył Krzysztof Kolumb?
D: Krzysztof Kolumb w 1453r. odkrył Kolumbię...

Nauczycielka: Za gadanie jedna uwaga... Za żucie gumy jedna uwaga...
S: Za wyrzucenie kolegi przez okno jedna uwaga...

M: Proszę pani! Z czego zrobione są podpaski?
Pani K: Zależy które
M: Alłejs! (Always czyta się jako olłejs; przyp. red.) Ze skrzydełkami!
Pani K: Z piórek
M: A inne?
Pani K: Mateusz, jak chcesz to ja Ci mogę na następną lekcję przynieść wszystkie informacje o podpaskach, tamponach i pampersach...
M: A co to są tampony?


Zapisane

Cieciorka

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #12 : 2005-08-15, 21:51 »
na obozie z koleżankami czasem stawałyśmy w rządku i wymachując odpowiednio rękami krzyczałyśmy: "Nindża storm, rendżer form, ha!" (Power rangers :) )

Jak traktor wiózł owies, to śpiewałyśmy na melodię tego piłkarskiego czegoś:
traktooor, traktooor, traktor, traktor, traktor
nasz traktor wiezie owies, wiezie owies nasz traktor :)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #13 : 2005-08-15, 22:00 »
Mój znajomy miał jakiś czas temu (wczesna wiosna) nieco makabryczną akcję - płynie sobie po zegrzu łódką ze znajomym w pewnej chwili widza kogoś w wodzie wyciągają go i mój kolega taki tekst "ej zrób mu usta usta" ten drugi sie na kumpla spojrzał "nie widzisz że on ma łyżwy?"
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #14 : 2005-08-16, 02:19 »
hmmm...ja miałam niegdyś zwyczaj wchodzić do wszystkich fontann, jakie tylko napotkałam w każdym mieście...ino że w biały dzień, w butach, długiej kiecy w celach kąpielowych. :oops:

   Tak Golden...tak...w Londynie tyż  :;p:

a o reszcie ...to już lepiej nie wspomnę :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedz #14 : 2005-08-16, 02:19 »

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #15 : 2005-08-16, 10:51 »
Hmm....u mnie w szkole to się ciągle jakieś ciekawe rzeczy tego typu dzieją :)

   Np. Nasza klasa miała w-f na dworku i z qmpelą poszłyśmy do kibelka.  Przechodzimy obok pewnej klasy....a tam wszyscy biegają, wrzeszczą i w ogóle chaos nie do opisania :mrblue: Jedna z naszych koleżanek krzyczy: "chodźcie tu, chodźcie." No więc weszłyśmy... i naszym oczom ukazał się widok naszej kochanej :;p: nauczycielki techniki, zatopionej w lekturze, mruczącej pod nosem "proszę o ciszę". Oczywiście wszyscy słuchali jej do tego stopnia, że jeden chłopak krzyknął z drugiego końca sali "A weź się pani zamknij". Jedna dziewczyna zakładała jej jakiś wianuszek na głowę...a ona nic. Tylko mruczy swoje "dzieci, uspokujcie się. Przecież to jest lekcja..." Potem dziwnym trafem pod drzwiami tej klasy zebrała się połowa naszej ;) I nagle kaczor (tak mówiliśmy na tą nauczycielkę, bo miała LEKKO ;) wystające usta...jak dziób kaczki :) ) podnosi głowę znad książki, zwraca ją w naszą stronę i mówi dokładnie tak: "Ależ dziewczęta, ja mam tutaj lekcję. Proszę opuścić klasę." - i powiedziała to z takim stoickim spokojem... Prawie leżałyśmy na ziemi ze śmiechu :lol22:
   Ale na następnej lekcji już widziałyśmy, że pani drektor siedziała tam i pilnowała  :mrgreen:

   To był tylko jeden przykład...mogłabym przytoczyć ich tu dużo, dużo więcej...ale teraz mi się nie chce  :mrgreen: A Wasze historyjki są świetne :)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

ssgosiass

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #16 : 2005-08-16, 11:30 »
Matko! To ja gadam ze swiarmi :lol:
Ja niestety mam nudne zyhcie i nic się wokoł mnie nie dizeje :( :P
Chciałąbym Was spotkać :lol:
Wyplułabym chyba płuca ze śmeichu :lol:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #17 : 2005-08-16, 12:33 »
i zoladek słuchając rzeczy o których rozmawiam ze znajomymi...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #18 : 2005-08-16, 13:55 »
Iras, cytuj, cytuj ;)
Zapisane

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #19 : 2005-08-16, 17:33 »
Ja mam podobne jak Cieciorka :P
Kiedyś szłam z kumplami i kumpelkami przez pole :) (było to na wycieczce klasowej)
Widzimy traktor sobie jedzie a wokoło pełno ludzi kosi zboże :P
Na co nasza paczka śpiewa :P
Rolnik..rolnik...rolnik...rolnik... rolnik sam w doline /x10 razy
Ludzi sie patrzyli jak na kosmitów :P
Hehe  :lol:
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

Wega

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #20 : 2005-08-17, 15:51 »
Było to w czasach, kiedy jeszcze nie byłam sXe. Na koncercie wypiłam kilka piw, a cała sytuacja wydarzyła się w drodze powrotnej. Siedziałyśmy z kumpela w autobusie, w pewnym momencie Magda mówi:
- Aga, nie obraź się ale jedzie od Ciebie piwem...
a ja, na cały autobus zaczęłam śpiewać fragment piosenki T.LOVE:
- Ludzie mówią, że jestem pijakiem...
:lol: :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedz #20 : 2005-08-17, 15:51 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #21 : 2005-08-17, 20:33 »
no to chyba dobrze mówią :lol:

a moje 2 koleżanki przywiązały inną koleżankę za ręce i nogi do galęzi i ją tak nosiły po ulicy nad rzeką :lol: albo przebraly siię za zombie i przez całe osiedle do biedronki na zakupy poszły...

albo na wycieczce klasowej z jedną z tych koleżanek tak nam odbilo, że zxaczęłyśmy łazić po pokojach (mój wych. zła[pał nas dopiero  o 4 nad ranem, i to pod jego pokojem bo szłyśmy do innych koleżanek), poszlyśmy do chłopców, śpią. poszłyśmy drugi raz z aparatem, bo tak słodko wyglądali :lol: cyknęłyśmy parę fotek wracamy. potem jeszcze raz poszlyśmy, otwieramy drzwi, i dre się "wstawać, śniadanie !!" i uciekamy, ale się nie zbudzili.. więc schowane za rogiem puszczałyśmy im sygnały :lol: ale najlepiej musiałyśmy wygądać poprzedniego dnia wieczorem jak łaziłyśmy boso w skupieniu, sprawdzając gdzie podłoga trzeszczy :P albo jak poszłyśmy do pokoju chłopaków z 3 klasy i tekst "jest Paweł ? " "-nie ma, a co ? " "- a nic, chciałyśmy mu tylko dobranoc powiedzieć " :P

to na razie akcje tylko z wycieczki, może jeszcze inne opiszę. tylko pisanie ma to do siebie że nieraz to wogóle na śmieszne nie wychodzi - nas trzeba zobaczyć ! :lol: i szybko uciekać :P
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #22 : 2005-08-17, 22:58 »
Na studiach, podczas praktyk terenowych, pomalowałyśmy kumpla naszymi najbardziej krzykliwymi kosmetykami, nogi wydepilowałyśmy mu we wzorek serduszkowy, zawiązałyśmy  rulonik z apaszki wokół włosków, miniówa...baaardzo krótka, rozwalone trampole, różowa bluzeczka...biust oczywiście wypchany...i tak poszlismy w wieś wywiady z ludźmi robić...oj wesoło było wtedy we wsi...

 
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #23 : 2005-08-17, 23:14 »
Ach dużo by pisać, a moja pamięć już nie jest taka dobra :)

Jeden z tekstów do kolegi na melanżu przyszedłem do niego z piwem to już chyba po 6 było :)

Ja"Sebek otwieraj mi ten otwieracz"

Sebek: Co?

Ja: Otwieraj mi ten otwieracz!

Sebuś: A chcesz, żebym Ci piwo otworzył. Otwieracz leży na stole :]

Raz postanowiliśmy zaoszczędzić na busie i kupić za kasę browary, bo przecież to tylko 15 km

Po drodze leżeliśmy w stogu siana, kąpaliśmy się w rzece, która była lodowata :)

Jeszcze jeden tekst z melanżu "ej chyba idziemy za szybko, bo mi obraz nie nadąża"

Raz wyłaziłem przez okno w bloku bo drzwi nie umiałem otworzyć. A raz skoczyłem z piętrowego łóżka na szklany stół.

« Ostatnia zmiana: 2005-08-17, 23:15 autor Grzesiek89 »
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #24 : 2005-08-18, 10:58 »
a ja? heh z koleżankami pożyczyłyśmy koszule od mojego brata i tak oto 3 idiotki w męskich koszulach i dżinsach poszły na festyn ;) aa i jeszcze miałyśmy bransoletki i koraliki z jarzębiny :P
W szkole jak widzę mojego wychowawcę to lecę do niego z wyciągniętą ręką,krzycząc na cały korytarz "dzieeeeń dobrrrry miło pana widzieć" :P
Rozmawiałam z dobrą znajomą mamy w bibliotece szkolnej o Batuśku:
M - p.Małgosia J-ja
M: i jak ten twój psiak? Taka przytulanka z niego czy raczej nie?
J: No przytulanka, tylko ze jak sie jego za mocno przytuli to jest źle
M: aha. A lubi obcych?
J: No jedynie Żanetę lubi. Nie wiem czemu bo tego ona tego yyy raz przyszła do mnie kiedyś yyy zaraz jak go kupiliśmy a później to yyy <dzwonek na lekcję> to ja już pójdę. Do widzenia ;))
M: Aleś mi naopowiadała
J: A to ja jeszcze kiedyś przyjdę. Pa ;)

Moje dwie koleżanki, te właśnie o których pisałam wcześniej zrobiły takieś coś:
Mają znajomości w pizzerii, a więc wzięły pudełko do pizzy. Madzia wzięła swoje stringi i włożyła do pudełka. Poszły pod Kościół, gdzie zawsze wieczorami przesiadujemy. Pudełko zamierzały dać takiemu jednemu Jasiowi. Jak się okazało Jasiu siedzi w salce nad Kościołem, przed Kościołem spotkały Piotrka. Nagadały mu coś, z mojego pukntu widzenia wyglądało to tak: spokojnie siedzimy sobie w salce, gadając. Nagle wpada Piotrek: "Jasiu, masz tutaj, dostawca pizzy przyniósł. Powiedział że dla Jasia od cichej wielbicielki". Jasiu otwiera pudełko, a tam stringi. Taki jeden Radziu wstaje i nakłada mu je na głowę :lol: poleffka :P I dziewczyny zamierzają teraz mu dać stanik. Tylko nie chce im sie iść aż do pizzerii po pudełko. :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #25 : 2005-08-18, 11:13 »
hmmm...kiedyś zrobiłam w domu imprezę piżamową. Czyli wszyscy uczestnicy byli w strojach nocnych...piżamy , koszule nocne z falbankami (powyciądane gdzieś z lamusa), peniuary, szlafroczki, i bamboszowe papucie, koniecznie.Dwaj faceci mieli również szlafmycki na głowach. Duży pokój zamieniony na jedno wielkie legowisko, puchary z ponczem i gotowymi "napojami" sery, winogrona, latające owoce..
  Dyskusje o poezji, filmach, filozofii... atmosferka. Około 23.30  pies przypomniał ,że nie był na spacerku. Nie było chętnego na wyjście...więc poszliśmy wszyscy...w tych strojach...coś chyba ze 12 osób.
   Ludzi, którzy jeszcze wychodzili z psami mało z butów nie wyrywało na nasz widok...
« Ostatnia zmiana: 2005-08-18, 11:16 autor Nefra »
Zapisane

Wega

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #26 : 2005-08-19, 14:43 »
Cytat: Ananas
no to chyba dobrze mówią
to było dawno, od ponad roku jestem przykładną sXe i nie piję :D
swoją drogą jedną z lepszych akcji zrobił mój kolega, kiedy na WFie grali w koszykówkę. Dominik ma ok. 160 cm wzrostu. Naprzeciwko niego przy rzucie sędziowskim stanął mój drugi kolega- prawie dwumetrowy facet. Dominik postanowił  ponabijać sie trochę z niego i chciał mu ściągnąć spodenki, ale zrobił to tak niefortunnie, że zdjął je razem z bokserkami, a co za tym idzie cała sala mogła podziwiać goły tyłek mojego kumpla. Było co wspominać... :lol: :lol: :lol:
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #27 : 2005-08-19, 14:49 »
Z Alą jest lolowo :lol:
Wczoraj poszłyśmy kupić pizzę do Ś-cy i Ala na widok każdego traktoru jakiejś głupawki dostawała, a ja za nią. Nie dość że ryczalyśmy ze śmiechu na środku chodnika, ludzie się gapia jak na kretynów to jeszcze Ala pokazywała palcami na każdego kierowce traktoru... :lol:
Przedwczoraj znowu poszłam załatwić wyciąg z metryki, żeby wyrobić paszport. Poszłam z kumpelką, bo ja nieobeznana w takich sprawach, ale ona pracowała w urzedzie miasta i miała tam wtyki. Ja ubrałam się no jak zwykle, dżinsy, bluzka rozpinana i bluzka na ramiączkach. A ona- skąpy top i miniówa z rozporkami do pasa :lol: Aż wstyd było z nią iść do tego miasta, bo każdy przejezdzający samochód trąbił na nią :hahaha: Ja już nie wytrzymywałam i jak przejezdzłąy takie cwaniaczki, chwaląc się tuningiem (taaa tuning w maluszku :P) pozdrowiłam ich... środkowym palcem :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedz #27 : 2005-08-19, 14:49 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #28 : 2005-08-19, 15:55 »
gadałam kiedyś z gosciem który pracował w agencji ochroniarskiej - we trzech mieli chronić jakiegoś ruskiego (szerszy ten ruski niż wyższy) no i kiedyś wychodza z restauracji, a tu nagle jakiś strzał (opona od samochodu) jeden z ochronizry wskoczył z powrotem do restauracji, ten który to opowiadał schował sie za wielka donicą, a trzeci... zemdlał... ruski został samotnie jak palec:)nie ma to jak odwaga...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #29 : 2005-08-19, 17:17 »
Ooooo lol :lol: Ochroniarze to jednak super :) A przynajmniej wyglądem odstraszali? :P
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.145 sekund z 28 zapytaniami.