Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kocie papki  (Przeczytany 4448 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
kocie papki
« : 2005-04-19, 14:51 »
wiem, ze o kocim jedzeniu na FZ było sporo ale zazwyczaj mowa o suchej karmie albo mięsie ze sklepu...
ja mam pytanie o puszkowe jedzenie.
jak wiecie moja kicia nie ma zebów, więc suche odpada (połyka w całości  a potem wymiotuje), mieso również z tych samych powodów.
w sklepach widać KK W i inne tego typu. znaleść cos godnego uwagi jest bardzo trudno a miesa mielonego Tequila też nie bardzo chce jeść... raz kiedys tak ale nie za często...
jaka karme moglibyście nam polecić...? bo nie zawsze mam mozliwość podjechać do niemiec na zakupy, a kota nie chce truć... istotne tez jest to, by kawałki nie były zbyt twarde i by nie było kawałków ścięgien, mięśni itp jak to jest w przypadku niektórych purin czy animody...
niby takie łatwe a jednak znalezienie dobrej karmy dla bezzębnego kota graniczy z cudem, przynajmniej w szczecinie
dobrej czyli miękkiej, możliwej do rozdrobnienia widelcem na miazgę i pełnowartościowej...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Emilka

  • Gość
kocie papki
« Odpowiedź #1 : 2005-04-19, 15:05 »
napewno wszystkie rodzaje pasztecikow,np. sheba chociaz nie wiem jak wyglada jej sklad miesny. Animond tez sa rozne rodzaje rowniez mozna dostac pasztety,sa tez takie puszki la chat (mam nadzieje ze nie przekrecilam nazwy) Ja bym radzial wizyte w jakims naprawde dobrze zaopatrzonym sklepie z artykulami dla zwierzat,u nas jest mnostwo najrozniejszych puszeczek o roznej konsystencji.


a moze jakies saszetki dla rekonwalestenow? nie wiem jak to wyglada bo nigdy nie uzywalam wiec to moje pytanie dla tych ktorzy cos o tym wiedza :wink:


pozdrawiam
Zapisane

Ax

  • Gość
kocie papki
« Odpowiedź #2 : 2005-04-19, 15:10 »
niestety, sklad miesny sheby przedstawia sie okropnie- 4%.
Tez na poczatku wpadlam na karmę dla rekonwalescentow , to u weta , no i kup karmę Senior RC po koto powyzej 15 roku zycia i po prostu jej zamaczaj w wodzie, ale chyba chodzilo Ci o mokre, tak? :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

kocie papki
« Odpowiedz #2 : 2005-04-19, 15:10 »

Raven

  • Gość
kocie papki
« Odpowiedź #3 : 2005-04-19, 15:17 »
Cytuj

napewno wszystkie rodzaje pasztecikow,np. sheba chociaz nie wiem jak wyglada jej sklad miesny.

Iams też ma pasztety i chyba w każdym sklepie zoologicznym sa one dostępne. Ale również nie wiem jak się prezentuje sład... :|
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
kocie papki
« Odpowiedź #4 : 2005-04-19, 15:45 »
Moje wsuwają le chata i animondę i nie narzekają a wręcz zabiłiby mnie gdyby nie dostały swojej dziennej ich porcji ;)

edit: sprawdziłam dokładnie, teraz mam w lodówce puszkę le chat o składzie 64% :wink:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: kocie papki
« Odpowiedź #5 : 2005-04-23, 13:43 »
co do namaczania suchych to tequila jest bardzo niechętna... ale kupiłam ostatnio małe opakowanie Iamsa i akurat to w wodnej wersji zjadła... w szczecinie brak dobrego zaopatrzenia i stąd moje pytanie... ostatnio otworzyli salon dla psa i kota ale tam też sucha króluje...
powiedzcie mi tylko, czy Iams współpracuje z Ekanubą...?logo to samo więc załozyłam, że moga być powiązani a ekanuby zakupowac nie chcę...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ax

  • Gość
Odp: kocie papki
« Odpowiedź #6 : 2005-04-23, 14:34 »

raven, sklad miesny Iamsa prezentuje się bardzo dobrze.
I jest on powiazany z Eukanubą, to prawie to samo, tlyko Eukanuba jest troszkę lepsza .
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: kocie papki
« Odpowiedź #7 : 2005-04-23, 20:38 »
no to Iamsa juz nie kupię...
sprawdze jak RC będzie jej pasowało w namoczeniu...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: kocie papki
« Odpowiedź #8 : 2005-04-23, 20:43 »
Pao a może Whiskas tylko w wersji niemieckiej?? Teraz sporo wersji pasztetowych jest, a w sklepach polskich czesto dostepny, zwłaszcza prywatnych. ( u mnie stoi puszka w razie awarii jedzeniowej ;)
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Odp: kocie papki
« Odpowiedz #8 : 2005-04-23, 20:43 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: kocie papki
« Odpowiedź #9 : 2005-04-23, 20:48 »
powiem że do niemiec jeździmy po jedzenie i jest bardzo dobre, nawet to z cyklu no name...jednak nie zawsze mam mozliwość a wtedy szukam miejscowego...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: kocie papki
« Odpowiedź #10 : 2005-04-23, 20:52 »
U mnie niemiecka karma jest w małych bazarowych budkach :)
A za to w duzych sklepach nie ma.
Zapisane
BC + koci podrostek
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 25 zapytaniami.