Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: karma Cat Chow  (Przeczytany 10195 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Estera

  • Gość
karma Cat Chow
« : 2005-04-24, 21:11 »
witam. tak jak napisalam w tematcie chodzi mi o karme Cat Chow. co o niej sadzicie??? czy jest dobra karma??? slyszalam dwie opinie na jej tamat. 1 to, ze ta karma jest bardzo dobra tzw. z wyzszej polki. nalezy nia karmic kota, a 2 opinia to, ze ta karma jest na rowni z Whiskasem i nie za dobra. chciaalbym poznac Wasza opinie ;-) pozdrawiam
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: karma Cat Chow
« Odpowiedź #1 : 2005-04-24, 21:15 »
raczej rowna sie jakoscia z marketowymi swinstwami.Jezeli Purina to tylko Pro Plan
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Odp: karma Cat Chow
« Odpowiedź #2 : 2005-04-24, 21:17 »
To JEST karma na rowni z Whiskasem.. Ale mam do niej wiekszy szacunek niz do kk i bandy. Ona jakby pozwala sie przerzucic na myslenie 'kotu kupujemy w zoologu a nie supermarkecie', przejscie po niej na cos lepszego przychodzi szybciej i mniej bolesnie ;) szczegolnie takim typkom jak moja mamuska :lol:

Forum Zwierzaki

Odp: karma Cat Chow
« Odpowiedz #2 : 2005-04-24, 21:17 »

myszka

  • Gość
Odp: karma Cat Chow
« Odpowiedź #3 : 2005-04-24, 21:31 »
Purina CC jest nieco lepsza od W i KK, ale to ciągle nie to... Jeśli ma być lepiej, a nadal niedrogo, to linie Special Care są już lepsze.
Zapisane

Ax

  • Gość
Odp: karma Cat Chow
« Odpowiedź #4 : 2005-04-25, 15:38 »
Special Care, lub pro plan, bo Cat Chow to jednak hmm... friskies?
Zapisane

Estera

  • Gość
Odp: karma Cat Chow
« Odpowiedź #5 : 2005-04-25, 18:49 »
dzieki za info :-) to ja teraz tak przez tydzien bede karmic Kacperka Cat Chow-em, a potem przekonam moja mame na cosik lepszego :-) pozdroffka
Zapisane

Estera

  • Gość
Odp: karma Cat Chow
« Odpowiedź #6 : 2005-04-28, 21:00 »
witam ponownie!!! mam pytanko chcialbym zrobic taka jakby sonde ;-) jaka karme najbardziej polecacie dla kotow???pozdrawiam i licze na odpowiedzi :-)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Oep: karma Cat Chow
« Odpowiedź #7 : 2005-04-28, 21:16 »
Royal sanin
Mojej kupuję- Ind
Zapisane
BC + koci podrostek

Aurieoicy_

  • Gość
Odp: karma Cat Chow
« Odpowiedź #8 : 2005-04-28, 21:19 »
A mój tata nadal upuje kotu Kitiket i Whiskes. Próbowałam, pokazywałao skład. Nawrzeszłał
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: karma Cat Chow
« Odpowiedz #8 : 2005-04-28, 21:19 »

Estera

  • Gość
Odp: karma Cat Chow
« Odpowiedź #9 : 2005-04-28, 23:06 »
no to namow rodzicow ;-) mi sie wlasnie udalo i teraz powiedzieli, ze mam tylko wybrac jakas karme :-) dotychczas tesh byl na whiskasie i cat chow. 
Ekoteczka- a jesli ja mam persa, kastrata to moge ta karme dla persow??? dostalam probke light to w cale nie chcial tego jesc ;-( aha i Kacper nie ma tendencji do tycia.
jesli mozecie to piszcie dalej jakie karmy uwazacuie za naj. :-) pozdroffka
Zapisane

Sal

  • Gość
Odp: karma Cat Chow
« Odpowiedź #10 : 2005-04-29, 08:29 »
A moje muszą być na urologicznej. I właśnie Cat Chow urologiczna im najbardziej pasuje. Bo np. Eukanuba jest be.

Jakbym miała wybierać między KK, W i Puriną Cat Chow wybrałabym tę ostatnią. Ale wolałabym kupić Pro Plan, Brekkies, albo Chicopee. Tanie, a lepsze.
Zapisane

Auriedicy_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 239
Odp: karma Cat Chow
« Odpowiedź #11 : 2005-04-29, 13:23 »
Namów, namów. A co ja robię?
Od kilku dni im mówię, że to jest tylko badziewne świństwo, a oni tylko ciągle, że ktoś mi naopowiadał głupot, ale tata powiedział, że pójdziemy do zoologicznego to może mu udowodnie jakoś, że mam rację.
Zapisane
...

mdp

  • Gość
Odp: karma Cat Chow
« Odpowiedź #12 : 2005-05-04, 15:08 »
Moje koty (domowych 6, "podwórkowych cała gromada) wsuwają Purinę Cat Chow Special Care na kulki włosowe (Hairball) - chociaż żadnej innej Puriny nie ruszą - od kilku lat. Wyglądają ładnie, sierść ok, żadnych problemów gastrycznych, więc polecam. Cena też jest świetna - 140 zł/15 kg.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 26 zapytaniami.