Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 39   Do dołu

Autor Wątek: Prace domowe:)  (Przeczytany 225135 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shall

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1106
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #570 : 2006-09-23, 19:42 »
Oooo, a jak, szóstkę dostanę :lol:
Zapisane
co świat ma z dwojga ludzi, którzy nie widzą świata?
Wisława Szymborska, "Miłość szczęśliwa"

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #571 : 2006-09-24, 08:19 »
to jest tak:
Najpierw musze wyjść z domu i iść w prawo.Przy złączeniu ulic Grota Roweckiego i Strzeminskiego, musze skręcić w lewo i iść cały czas rzed siebie do ulicy Tatrzańskiej.Przechodze przez ulice i podchodze do przystanku autobusowego.Jade autobusem 75.Z tego autobusy wysiadam przy ulicy Piułsudskiego.Za ulicą widać szpital dziecięcy Korczak.Idziemw jego stron,aż dojedziemy do niego.Przechodzimy przez ulice na drugą strone i skręcamy w lewo. Idziemy  w tym kierunku. Skręcamy w pierwszy wlot ulicy który będzie po prawo.I oto takim sposobem jesteśmy na ulicy Piotrkowskiej.
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #572 : 2006-09-24, 10:31 »
hmmm..od szpitala Korczaka do Piotrkowskiej jest coś ze 2-3 km, jakoś dziwnie ci to poszło. Jeśli skręcisz w "pierwszy wlot ulicy, który będzie w prawo" to skręcisz w ulicę Nową, którą dojdziesz do ulicy Tuwima. Znajdziesz się pod wiaduktem  ulicy Kopcińskiego. :P
Nadal do Pietryny będziesz mieć ok 3 km.
Nie lepiej po prostu dojśc do przystanku tramwajowego i dojechac bezposrednio na Pietrynę przy ul Zielonej?

A tak w ogole to nie mozesz napisac ze twoje ulubione miejsce to park koło domu? Łatwiej by było niż tak kombinować.:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedz #572 : 2006-09-24, 10:31 »

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #573 : 2006-09-24, 10:34 »
park, no chyba że napisze szkołe xD, lol
przecierz i Koraczk i wlot do piotrkowskiej jest przy Piułsudskiego
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #574 : 2006-09-24, 10:38 »
tja...tylko że w odległości 3 km od siebie :lol:
Stadion Widzewa i stadion ŁKS tez sa przy ulicy Piłsudskiego...a jakoś nikomu do głowy nie przyszło żeby ich szukac koło Piotrkowskiej.
Przeczytaj mój poprzedni post bo go edytowałam
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #575 : 2006-09-24, 10:39 »
ja do Piotrkowskiej tylko od babci z tatą jechałam, od mojej strony nie wiem jak dojechac xD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #576 : 2006-09-24, 10:52 »
No to napisz coś prostszego a nie tą Piotrkowską. park, górka, lodowisko ...no coś łatwego do opisania. Do czego masz łatwą droge.Bo ja prosisz innych by Ci napisali to choć nie utrudniaj im ;)
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #577 : 2006-09-24, 10:55 »
dobra, do placu zabaw XD
jak wyjde z klatki to musze skręcić w lewo i iść do głównej alejki parku, skręcić w nią i iść cały czas w lewo.wejść w 3 alejke i jestem na placu zabaw.
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #578 : 2006-09-24, 10:56 »
No...to jest fajny opis :D To teraz niech anglisci się popiszą ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedz #578 : 2006-09-24, 10:56 »

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #579 : 2006-09-24, 10:59 »
lol
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #580 : 2006-09-24, 11:15 »
Muszę napisać referat na informatykę o znakach niedrukowanych i specjalnych, typach i sposobach używania tabulatorów, elementach formatowania akapitów i bloków tekstu. O ile z ostatnimi dwoma sobie jakoś poradzę o to tych znakach nie mam pojęcia :( Nic nam nie wytłumaczył facet po prostu... Nie zrobił na lekcji i zadał w formie referatu. Pomóżcie. Jeśli macie jakieś dobre strony albo jakieś pojęcie o co chodzi to pomóżcie...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #581 : 2006-09-24, 14:13 »
dobra, do placu zabaw XD
jak wyjde z klatki to musze skręcić w lewo i iść do głównej alejki parku, skręcić w nią i iść cały czas w lewo.wejść w 3 alejke i jestem na placu zabaw.
"skręcić w nią i iść cały czas w lewo.wejść w 3 alejke i jestem na placu zabaw."
Nie bardzo rozumiem tą część :P Znaczy się wejść w tą główną alejke a potem trzecią w lewo?? Tak to przetłumaczę, a jak źle to mi powiedz - poprawi się ;)

When i go out of my home, i have to turn left and go to the main avenue of the park. Then i go along it and turn left in the third avenue. And I'm on the playground.

Dosłownie tłumacząc to co napisałam:
 Kiedy wyjdę z domu muszę skręcić w lewo i iść do głównej alejki parku. Potem idę wzdłuż tej alejki i skręcam w lewo w trzecią alejkę. I jestem na placu zabaw.
« Ostatnia zmiana: 2006-09-24, 19:15 autor Arrow »
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #582 : 2006-09-24, 16:54 »
PAC!!! wzdłuż !!! PAC!!!
/tjaaa...za długo czytasz Anię... ;)/
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #583 : 2006-09-24, 19:14 »
O jesus s maryjom :sciana: Zaraz wyedytuję
chyba faktycznie za długo... ;)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #584 : 2006-09-24, 19:30 »
napisaćo współczesnych ludziach dla których nakaz miłości bliźniego jest lub był najważniejszym celem w życiu
umie  ktossS?
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Forum Zwierzaki

Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedz #584 : 2006-09-24, 19:30 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #585 : 2006-09-24, 19:31 »
hehe mam na jutro przemówienie na polskim wygłosić na temat "buntuję się wiec jestem" (rany, ale babka wymyśliła :/) i to ma być o używkach (z tego co usłyszałam (ja na lekcjach jestem obecna tylko ciałem :D) więc napisałam na szybko jakiegoś gniota i mam prośbę abyście mi powiedzieli co jest źle ( my to mamy wygłosić przed cała klasą :P ciekawe czy zmieszcze sie w tych 3 minutach :) )

   Koleżanki i koledzy. Zebraliśmy się tutaj, aby rozważyć tezę „buntuję się więc jestem”. Na pewno wszyscy czuliśmy  się kiedyś traktowani jak dzieci, które nic nie rozumieją. Wszyscy chcemy wyrazić swoje zdanie, choćby nawet sposób okazania go był głupi czy niedorzeczny. Każdy nastolatek czuje czasem coś takiego, ja, ty i wszyscy inni. Chcemy pokazać, że też istniejemy, pokazać że nie jesteśmy już przedszkolakami wołającymi mamusię. Niektórzy dołączają do różnych subkultur, inni mają w głębokim poważaniu co mówią do nich dorośli i robią co chcą, a jeszcze inni sięgają po różnego rodzaju używki i właśnie na tym aspekcie chcę się skupić.
   Będąc w gimnazjum, wszyscy spotkaliśmy się z ludźmi którzy biorą, palą czy piją, nawet jeśli o tym nie wiemy. Robią to z tego czy innego powodu, którego najprawdopodobniej nigdy nie poznamy. Możliwe, że bali się wyśmiania, byli ciekawi, chcieli uciec od problemów,  czy też chcieli udowodnić swą dorosłość. Jednak powiedzcie mi, czy to, że wypalimy jedną fajkę, jednego jointa, wypijemy jedną puszkę piwa, sprawi że będziemy szczęśliwsi? Mówi się „to tylko ten jeden raz”, jednak ten jeden raz pociąga za sobą kolejne, aż w końcu nie da się z tym zerwać. Większość z nas, najbardziej ceni sobie w tym wieku wolność i w ramach tej wolności niektórzy sięgają po środki odurzające. Jednak wpadanie w nałóg całkowicie niszczy to na czym tak bardzo nam zależy, bo czy można być wolnym kiedy MUSISZ zapalić ? Zazwyczaj przymus oznacza zniewolenie.
   Następnym powodem jest pragnienie udowodnienia swej „dorosłości”. Sięganie po jakąkolwiek używkę pokazuje że jest się absolutnie niedojrzałym. Tak naprawdę nawet ludzie pełnoletni uzależnieni od czegokolwiek udowadniają że nie zasługują na to aby nazywać ich dorosłymi, skoro nie próbują z tym skończyć, a już szczytem hipokryzji jest gdy zabraniają tego swym dzieciom a minutę później sami sięgają po papierosa. Na pewno wielu z nas w tym ja mamy taki przykład w domu i nawet jeśli zupełnie nas nie ciągnie do używek, czujemy złość widząc jak „dorośli” przeczą samym sobie.
   Ucieczka w używki nie jest również sposobem na problemy. Każdy z nas ma jakieś problemy, czy w szkole czy w domu, często czujemy się niezrozumiani, jednak popadanie w nałogi jeszcze bardziej pogłębia te problemy, nie można się skupić na nauce gdy po głowie chodzi tylko myśl o zaspokojeniu swej potrzeby, atmosfera w domu po odkryciu „naszej małej tajemnicy” przez rodziców wyraźnie się zagęszcza a oni tracą do nas zaufanie.
Więc mamy odpowiedź na pytanie. Czy warto ? Nie, nie warto a wszystkie używki można określić za pomocą trzech słów :
Głupota
Głupota
I głupota
   Dziękuje bardzo za wysłuchanie mego przemówienia, i pamiętajcie, nie warto.
   

   


Riven a napisz cokolwiek o JPII , Matce Teresie itp.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #586 : 2006-09-25, 10:40 »
Pomocy!Mam zadanie z majcy,ale oczywiście nie umiem :(.Pomóżcie!

a)Kanada i USA zajmują po około dwie piąte,a Meksyk około dwie dwudzieste piąte powierzchni całego kontynentu.Jaką część powierzchni zajmują pozostałe kraje?
b)0,59 ludności Ameryki Północnej mieszka w USA,jedna piąta w Meksyku,a tylko trzy pięćdziesiąte w Kanadzie.Jaka część ludności zamieszkuje pozostałe kraje?

Help :(.

To już 'nieaktualne :).Pomogła mi pewna dziewczyna.
                                             
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #587 : 2006-09-25, 14:42 »
Z reli mam jakąś debilną pracę:
Dlaczego św. Jadwigę ( królową) możemy nazwać człowiekiem wolności, prawdy i dobra? Przytoczę zarówno argumenty oopierające się na cehcach charakteru jak i działaniach tej postaci.

Help miiii!  :help:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #588 : 2006-09-25, 19:56 »
Myślę, że wystarczy trochę poszpeać w google i poczytać jej biografii ;)
http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TS/swieci/s_jadwiga_krol.html
http://ekai.pl/europa/?MID=3786
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #589 : 2006-09-26, 17:11 »
przetlumaczyl by mi ktos debilne zworty czy tam cos na niemiecki?
da dru*ben ; gelich gegenu*ber vom Spielplatz ;mitten in der Stadt ; beim Park; in Frankfurt; in dr Stadt; gleich um die Ecke ; in der Mozartstra[ess tset] ; nicht weit weg von der Schule ; in einer Hauptstra[ess tset]e ; nicht weit von hier ; da hinten; hier

[eeeee jak przy literze jest * to znaczy ze litera ma te kropki czy tam cos u gory xD a ess tset to ess tset xD]
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #590 : 2006-09-26, 17:59 »
Heelp.
Kto mi pomoże zrobić chemie?P
1.Podaj przykłady dwóch pierwiastków, które w temperaturze pokojowej są cieczami
2.Które z wymienionych substanci są zwiazkami chemicznymi
Mg, mgO ,Ca, H2O,nNH3,CaSO4,Al2,Al,O3,ZnO, H2SO4,Pb, N N2 FeO

Forum Zwierzaki

Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedz #590 : 2006-09-26, 17:59 »

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #591 : 2006-09-26, 18:22 »
Cytuj
1.Podaj przykłady dwóch pierwiastków, które w temperaturze pokojowej są cieczami
2.Które z wymienionych substanci są zwiazkami chemicznymi
Mg, mgO ,Ca, H2O,nNH3,CaSO4,Al2,Al,O3,ZnO, H2SO4,Pb, N N2 FeO

1. rtęć i ... pomyślę nad drugim

2. Mg, mgO ,Ca, H2O,nNH3,CaSO4,Al2,Al,O3,ZnO, H2SO4,Pb, N N2 FeO

Podkreślone to zw. chemiczne
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #592 : 2006-09-26, 18:45 »
Dzięki Wielke :)

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #593 : 2006-09-26, 23:32 »
1. rtęć i ... pomyślę nad drugim
brom.
Zapisane

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #594 : 2006-09-27, 15:12 »
Thx koniulka  :cmokkk:
Ratujcie shihęsika!  :cry: Mam takie zadanie z maty, że znam odpowiedź, ale za chiny nie mogę tego obliczyć  :bezsilny:

Ogrodnik zebrał 110 kg jabłek, które ułożył w trzech jednakowych skrzynkach. Jedna skrzynka ważyła brutto 34 3/4 kg ( tu jest trzy czwarte w ułamku ), a druga - 36,3 kg. Trzy puste skrzynki ważą razem 6 3/4 kg. Ile jabłek było w trzeciej skrzynce?

Próbowałam na wszelkie sposoby i mi nie wychodzi  :/
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #595 : 2006-09-27, 15:13 »
shih ...!! dzisiaj to na lekcjach mialam !! zaraz ci napisze rozwiazanie xP

---
edit.
waga 1 skrzynki:
6,75:3=9/4 x 1 = 9/4 = 2,25

waga jabłek w 1 skrzynce:
34,75-2,25=32,5[kg]

waga jabłek w 2 skrzynce:
36,3-2,25=34,05[kg]

waga jabłek w obu skrzynkach
34,05+32,5=66,55[kg]

waga jabłek w 3 skrzynce
110-66,55=43,45[kg]

Odp. JAbłka w 3 skrzynce ważą 43,45kg
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #596 : 2006-09-27, 15:17 »
Uratowałaś mi życie kobieto  :cmokkk: :cmokkk: :cmokkk: Kurdesz, jak tak na to spojrzeć to łątwizna jest. Ale bym w życiu na to nie wpadła  :lol: Zamiast zdolności matematycznych mojej mamy, dostała mi się awersja do matmy taty  :P
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #597 : 2006-09-28, 17:27 »
Pomoze mi ktos? :P

Z jakich powodów cywilizacje naszych czasów okreslamy często mianem cywilizacji obrazu?

to na plastyke.
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedz #597 : 2006-09-28, 17:27 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #598 : 2006-09-28, 17:47 »
wpisz : cywilizacja obrazu w google. Dośc dużo można wyczytac :wink:

dodaj jeszcze tytułem wstępu ze wiekszosc z nas to wzrokowcy, dlatego przekaz wizualny  upowszechniany prze media i reklamę zdominowal nasze życie codzienne.
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Prace domowe:)
« Odpowiedź #599 : 2006-09-28, 17:54 »
patrzylam w googlach, ale jakos nie umiem wybrac odpowiednich informacji :roll: :/
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 39   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.164 sekund z 28 zapytaniami.